wolfheze De AGO zoekt pensioencalculators 16 coupeuse EIIEir WMJCD1L UKF fy Rabobank Mobil Trouw ADJUNKT RAYON-INSPEKTEUR Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 GEMEENTE BUNSCHOTEN MEDEWERKER (mnl. of vrl.) MEDEWERK(ST)ER De AGO verzekert alles (en nog wat&Sg). Parlementair verslaggever (m/v) NACHTCHAUFFEURS jeugdbibliothecaresse portiers De opleiding tot adjunct-accountant 1 e klasse bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris De Rabobank te Aalsmeer 1e ASSISTENT secretaresse ZATERDAG 11 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET Ter versterking van het inspektieteam in Noord-oost Nederland roept onze Duitendienstorgamsatie sollicitanten op voor de funktie van (leeftijd tot 35 jaar) Taak: deze zelfstandige funktie bestaat in hoofdzaak uit het meewerken aan de instandhouding en uitbreiding van ons abonnementenbe stand het bezoeken en aanstellen van agenten het onderhouden van kontakten met abonnees Gezien de aard van de funktie gaan onze gedachten uit naar iemand die beschikt over middelbaar ontwikkelingsniveau goede kontaktuele eigenschappen organisatievermogen ervanng in buitendienst-funktie de nieuwe funktionaris dient woonachtig te zijn in Zuidelijk Drenthe, b.v Hoogeveen of omgeving en in bezit te zijn van het rijbewijs B.E. Gezien het karakter van Trouw dienen kandidaten een prot. chr. levensovertui ging te zijn toegedaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan personeelafd. Trouw-Kwartet B.V.. Wibautstraat 131. Amsterdam. T.a.v. dhr A. G. M. v. Asseldonk. Nadere informatie wordt verstrekt door dhr. P. Hovenga van de afd. Inspektie, dageli|ks tussen 10 en 12 uur te bereiken onder tef nr. 020-913456. tst. 787. In onze naaikamer kan een geplaatst worden. Haar taak bestaat uit het zelfstandig veranderen en herstellen van heren kleding. In aanmerking komen zij die na hun huishoudschoolopleiding het diplo ma kostuumnaaien of coupeuse hebben behaald. Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf 20 jaar. Een positief christelijke levensovertuiging is gewenst. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij mejuffrouw F. Kenis, toestel 230. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie t.e.v. de heer H. Huberts. "l| Psych. Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Op de afdeling financiën, belastingen c.s. van de sekretarie is plaats voor een die onder meer zal worden belast met de mandatering, invordering (via een office-computer) en andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Afhankelijk van ervaring en opleiding kan aanstelling geschieden in de rang ven klerk, sa lans 1330. - tot 1640. - per maand klerk A salaris f 1416. - tot f 1809. - per maand lexklusief toeslag per 1-7-1976) Vereisten: het bezit van een MAVO-4 of MULO-diploma of hiermee gelijk te stellen opleiding. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Goede rechtspositieregelingen o.a. studie-, verlof- en premiespaarregeling- zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 1 week na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders. Nederlandse oinsterjke Radowreniglng O. On.tomMn1ng.rMd v ChriataUfk. Radio VMM»tging aoofct Mn d« de secretaris en de ovenge leden van de OR bijstaat bij het werk voor de raad. Hij/zq zal met name notulen en verslagen maken van vergadenngen, de correspondentie verzorgen, het archief bijhouden en de raadsleden voorzien van documentatie. De werkzaamheden zullen worden verricht in Hilversum en m Saam. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zq belangstelling heeft voor het functioneren van de ingsteffem belangstelling heeft voor de omroep in het algemeen en de NCRV in het bijzonder, goede contactuele eigenschappen heeft, zich mondeling en schriftelijk goed kan uitdrukken. Een academische, bij voorkeur juridische, opleiding opprqs die kunnen instemmen met het doet van de Vereniging, kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van de NCRV. Postbus 330 te Hilversum. Off! I Onze medewerkers van de groep Offertes hebben het zeer druk met het berekenen van financieringsmodellen voor pensioencontracten en met het geven van adviezen aan onze relaties. In verband hiermede is er een aantal vacatures voor jonge mensen, die opgeleid willen worden tot pensioen calculator. De AGO vraagt hiervoor een diploma Atheneum B of HAVO (met wiskunde), reken- inzicht en belangstelling voor actuariële vraagstukken. De AGO zorgt voor een goede dagopleiding binnen het bedrijf (ervaring is dus niet vereist). De AGO geeft je ook de mogelijkheid om op haar kosten buiten het bedrijf verder te studeren in een verzekerings technische of actuariële richting. De AGO biedt je verder een dertiende maand, (winstdelings)- spaarregeling en opname in de premievrije pensioenregeling. Wanneer je hier wat voor voelt, neem dan contact op met Leo Maat, tel. 070 - 62 45 11 (toestel 126) om een afspraak te maken. Je kunt ook schrijven naar de afdeling Personeelzaken van AGO verzekeringen, Kortenaerkade 1 (Postbus 1879), Den Haag. verzekeringen zoek» voor zijn Haagse Redactie een De voornaamste taak zal bestaan uit de verslaggeving vanuit het parlement an de politieke partqen. Deze werkzaamheden zuilen in samenwerking met collega's uitgevoerd worden. Voor goede vervulling van deze funktie "ra ervaring als parlementair verslaggever ten zeerste gewénst. Bovendien is het noodzakelijk dat hij/zij in den Haag of direkte omgeving woont, of bereid is daar te gaan De indeling zal. afhankelijk van ervaring, geschieden in de afdeling I of II van de CAO voor dagbladjournalisten. De heer F. Eisel'm, chef van de Haagse Redactie is graag bereid nadere informatie te geven. Telefoonnummer: 070-469710, dagelijks tot 13.30 uur. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de hoofdredacteur ven Het Parool, Mr. H.W. Sandberg, Wibautstraat l3l PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. verzorgt het vervoer van de produkten van Perscombinatie N. V., met name van Het Parool, de Volkskrant, Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen. Binnen deze transportonderneming bestaan vakatures voor die 'm het bezit zijn van groot rijbewijs en bereid zijn te werken binnen werktijden, die liggen tussen 24.00 en 08.00 uur. gedurende 6 nachten per week. De gemiddelde duur van een werkweek bedraagt 35 uur, terwijl 1 x per 4 wekon een vrije zaterdag wordt gegeven. Belangstellenden voor deze funktie. die woonachtig zijn in Amsterdam of directe omgeving kunnen zich voor informatie wenden tot de heer M. Engel, coördinator Transportuitvoering (tel. 020-914400. toestel 245/483). Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de Personeelafdeling van Perscombinatie A/ V., t.a v de heer G. Arnold, Wibautstraat 131 in Amsterdam. DE GEMEENSCHAPPELIJK OPENBARE BIBLIOTHEEK te HOOGEVEEN vraagt een Zij zal o.m. tot taak krijgen: - de leiding van de centrale jeugdbibliotheek - een aantal coördinerende taken t.b.v. de jeugdafdelingen in de filialen en uitteenpos- ten. Voor de functie is het diploma J.8. en/of ervaring in het jeugdbibliotheekwerk gewenst. Benoeming vindt plaats in de rang van 2e hoofdassistent-bibliotyhecaresse. Inlichtingen en sollicitaties: direktie Gsch. Openb. bibliotheek. Postbus 103, Hoogeveen. Tel. 05280-68131. De Unie van Kunstmest!abrieken vraagt voor haar vestiging Pernis. gelegen aan de Nieuwe Maas tegenover Vlaar- dingen wegens pensionering van huidige medewerkers De werkzaamheden worden verricht m volcontmudienst Wi| zoeken medewerkers van 25-40 jaar met een opleiding op MAVÖ-niveau. een geldig EHBO-diploma en rijbewijs BE Het bezit van een diploma Bewakingsbeambte strekt tot aanbeveling. Van hen. die dit diploma met bezitten, verwachten wij dat zij een vakgerichte opleiding gaan volgen Tussen het bedrijf en Viaardingen vaart een personeels- boot. De verbinding met Rhoon. Poortugaal. Hoogvliet. Voorne-Putten en een groot gedeelte van de Hoeksche Waard wordt onderhouden met personeelsbussen Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Unie van Kunstmestfabrieken BV. aid Personeelszaken. antwoordnummer 36. Hoogvliet UKF (tv Unte van Kunsimesilabnehen &v De rijksoverheid biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst De opleiding wordt, voor wat het theoretische gedeelte betreft, mede verzorgd door het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). Daarnaast krijgen de studenten pra.Jische vorming. Gedurende het eerste deel van hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen zij êen salaris van f 1132,- jjer raand. Voor 21-jarigen en ouderen gelden i.v.m. het minimum (jeugd) loon hegere bedragen. Bij de benoeming in ambtelijke dienst (bij de aanvang van het ViC. l'? studiejaar) wordt dit salaris aan zienlijk verhoogd, terwijl kort daarna bij de benoeming tot adjunct-accountant (in het algemeen in december van het vierde studiejaar) een verdere verhoging volgt Het maximum-salaris van adjunct accountant bedraagt f 3819,- per maand. Twee jaar na de benoeming tot adjunct accountant kan men bevorderd worden tot adjunct-accountant 1e klasse bij de rijks accountantsdienst. Het maximum-salaris van deze rang is f 4501,- per maand. Aan de hogere rangen zijn de volgende maximum-salarissen verbonden: accountant f 5730,-. hoofdaccountant titulair 16253.-, hoofdaccountant f 6824.- per maand. De hierboven staande salaris bedragen zijn alle opgenomen op basis van de eind 1976 geldende salarisschalen. De bedragen zijn exclusief 7,8% vakantie uitkering en een toeslag van max. f 30,- per maand. Om voor de opleiding in aanmerking te komen dient U in het bezit te zijn of in 1977 hopen te komen van het eind diploma gymnasium, atheneum, heao of hbs. Degenen die bij de aanvang van de studie (in september 1977) de leeftijd van 24 jaar nog niet hebben bereikt, genieten hierbij de voorkeur (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct-accountant is een brochure ver schenen. In de brochure is een formulier opgenomen dat bij aanmelding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen uiteraard geheel vrijblijvend de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Ministerie van Financiën, Bureau uitvoering vorming en opleiding van de Directie Personeel van de belastingdienst, Casuariestraat 32 te 's-Gravenhage; telefoon (070) - 76 67 42. Bij schriftelijke aanvragen wordt verzocht het vacature nummer 6-6266/0156 te vermelden (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). De aanvraag van deze brochure moet uiterlijk 25 januari 1977 ontvangen zijn in verband met het begin februari te houden schriftelijke gedeelte van het vergelijkend toelatingsonderzoek. vraagt een voor de afdeling Algemene Zaken. Het werkterrein van deze afdeling omvat: financiering van bedrijven en par ticulieren effectenverkeer secretariaatsbezigheden huishoudelijke dienst postkamer Taakomschrijving: Zijn taak zal naast het assisteren in algemene zin van het hoold van de afdefing specifiek gericht zijn op de sectoren financieringen en effecten verkeer. wat hem in veelvuldig con tact met de relatiekring van de bank brengt. Functie vereisten HAVO-niveau diploma MBA. aangevuld met vak gerichte studie (b.v. bankcursus) goede contactuele ei genschappen praktische ervaring bij voorkeur in de bankbranche leeftijd tot ongeveer 30 jaar Wij bieden uilstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met een perspectief van doorgroei binnen de Rabobank-organisatie. Sollicitaties te richten aan de directie van de bank: postbus 259 te Aalsmeer. Gelegenheid tot vooral- gaand gesprek. Telefoon: 02977- 24151 (vragen naar toestel 25 o( 26). geW en goede raad Op de afdeling Inkoop van onze raffinaderij in het westelijk havengebied van Amsterdam is per 1 januari 1977 plaats voor een Postbus 8125. Amsterdam Telefoon (020) 139911 Haar taak bestaat utt de algehele verzorging van de inkoopadministratie en, wanneer nodig, het onderhouden van kontakten met leveranciers Een interessante en afwisselende job Welke jonge vrouw met MAVO. kennis van de Engelse taal en een diploma typen voelt er voor? De belangrijkste voorwaarde die wij stellen is wel dat u vlot en y akkuraat de schrijfmachine kunt bedienen! Vraag schriftelijk of telefonisch om inlichtingen, of maak een afspraak met de heer J. Klerekoper, afdeling Personeelszaken, toestel 146 Mobil Oil behoort tot de grootste industriële onder nemingen ter wereld, met vestigingen in meer dan 150 landen. Een volledig geïntegreerde olie-industrie die het gehele gebied van op sporing en winning tot de tabricage van petrochemische grondstoffen en produkten in eigen beheer heeft.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24