Ontdek zelf.. ...hoe extra lekker Hag vriesdroog smaakt. Trouw WINTERSPORT? I FAMILIEBERICHTEN I ADJUNKT RAYON-INSPEKTEUR WOENSDAG 8 DECEMBER 1976 TROUW/KWA Deze maand zijn mijn ouders, A. v. Vuuren en B. F. v. Vuuren- v. d. Wiel, 25 jaar getrouwd. Graag nodig ik iedereen die dat op prijs stelt uit, om op de ter gelegenheid hiervan te houden receptie te ko men. Deze zal gehouden worden op ZATERDAG 18 december a.s. van 15.00 tot 17.00 uur. in de aula van de Chr. Nat school de Borchgravestr. 54 Almkerk. Siska van Vuuren Almkerk. 8 december 1976. Prof. de Quayplein 8. Dankbaar en blij hopen wij op 21 december a.s. 25 jaar getrouwd te zijn. Wij willen dit feest met on ze kinderen Eddy, Berthe- ke en Herman, Wilmar vie ren op 18 december. Als U ons wilt feliciteren krijgt U daarvoor de gelegenheid vanaf 's avonds 8.30 uur in „Het Tolhuis", Kennemer- straatweg 425, Heiloq- Limmen. J. D. Bakker G. W. Bakker-Kohier Heiloo, de Hoghe Weydt 10. „Zodat ik kan gaan tot Gods altaar, tot de God mijner jubelende vreugde.'" Heden is in volle vrede van ons heengegaan onze lieve Vader Pieter Cornells van der Poort echtgenoot van wijlen Cornelia van Duin geboren 17 december 1893. Capelle aan den IJssel: J. A. H. van der Poort C. C. van der Poort-Neuteboom Hilversum: F. P. de Jong-van der Poort M. de Jong Krimpen aan den IJssel: S. van der Poort A. van der Poort-Dekker Krimpen aan den IJssel: D. A. Grashoff-van der Poort C. Grashoff Hilversum: M. van der Poort Geldrop: P. C. van der Poort W. L. van der Poort- van Leeuwen Bilthoven: C. van der Poort L van der Poort-Kraaijeveld Krimpen aan den IJssel, 6 december 1976 Huize „Tiendhove". Nieuwe Tiend weg 13. Correspondentie-adres: Jacob Jordaensstraat 30, Krimpen aan den IJssel. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woensdag en donderdag van 20.00 uur tot 20.30 uur in de rouwkamer van huize „Tiendhove", De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. om 10.15 uur in de Ark. Burgemeester Aalbers- laan 41 te Knmpen aan den IJssel, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk" Kerkhof- laan 1 te Rotterdam. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Pieter Cornells van der Poort Wij vertrouwen onze Opa aan U toe. Heer. Jan de Jong en Els de Jong-Fritz, Ineke Coos de Jong Désirée van der Poort Beatrice van der Poort Agnes van der Poort Peter van der Poort Willeke van der Poort Kees Grashoff Rik Grashoff Elma Grashoff Wimfred Grashoff Frank Wijnen Coritha Wijnen Pieter van der Poort Mant van der Poort Roeland van der Poort Edo van der Poort Leanne van der Poort Petra van der Poort René van der Poort Uit onze familiekring werd weggenomen onze trouwe Broer en Oom Pieter Cornells van der Poort In den Heer gerust. Wij zullen hem zeker missen. D. van der Poort J H. G. van der Poort-Wissels Dan. van der Poort E. M. van der Poort J. A. H. van der Poort H. van der Poort-Wissels H. B van der Poort C. H. van der Poort-Nijman F. P. van der Poort Nichten en Neven 6 december 1976. Heden is onze beste Zwager Pieter Cornelis van der Poort door God uit onze familiekring weggenomen Familie van Duin. 6 december 1976. Op 3 december is voor ons toch nog onverwacht door de Here tot Zich geroepen, onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante, Jannetje Fonteijn-de Nooij weduwe van A. Fonteijn. in de ouderdom van 73 jaar. Voorburg: A. Verhoeff-de Nooij H. Verhoeff Voorburg: A. Hcndriks-de Nooij 's-Gravenhage: D. Grooters-de Nooij G. J Grooters Waddinxveen: J de Nooij-Verheul Neven en nichten. Rijswijk, 7 december 1976. Generaal Berenschotlaan 41 Corr.adres J. van Vliet. Rozentuin 236. Voorburg. Ingevolge de wens va. le overledene heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man en onze zo zeer geliefde Vader en Grootvader Frederik Buurman Zondag 1. H.C. oud 64 jaar. Delft, 7 december 1976. Dordrecht: M. J. P. Buurman-van Meeuwen Aert de Gelderstraat 13 Zaandam: J. M. A. Boerma-Buurman G. Boerma Erik Pijnacker: A. H. F. Akkerman-Buurman P. Akkerman Peter Marloesje Condoleantieadres: Rommesingel 21, Pijnacker. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 10 december a.s. 's middags om half 3 op de alge mene begraafplaats Dubbeldamseweg (ingang Nassauweg) Dordrecht Vooraf wordt een samenkomst gehouden in de Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Jan Ligthartlaan 3, Dordrecht (aanvang half 2). Gelegenheid tot con doleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen - Geen toespraken. Want wij hebben hier geen blijvende stad. maar wij zoeken de toekomstige. Hebreeën 13 14. God nam in Christus tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze zeer geliefde Moeder en Groot moeder Elisabeth Johanna Brandt weduwe van Adrianus Andries van Kerkhof op de leeftijd van 82 jaar. Amsterdam, J. C. van Kerkhof Amsterdam, A. Stroet-van Kerkhof P. G. Th. Stroet Zevenaar. J. M. F. Meiboom-van Kerkhof D. Meiboom Lies, Ariadne en Daniëlle Amsterdam, 5 december 1976 Admiraal de Ruijterweg, 64 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag middag van 3.30-4 uur in het gebouw van de Protestanse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 9 de cember om 12 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats, Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 11.15 uur. God zal hen zelf bevestigen en schragen. En op Zijn rol. waar Hij de volken schrijft, Hen tellen, als in Isrel ingelijfd, En doen den naam van Sions kind'ren dragen." Psalm 87:4 In Jezus ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Geesinus Staal in de gezegende ouderdom van 92 jaar, emeritus predikant van de Gereformeerde kerk van Drachten, sedert 17 september 1955 weduwnaar van J. Laning. Groningen, 6 december 1976 Prinsesseweg IA. Alkmaar: P Staal A. J. Staal-van Gijssel Culemborg: H. G. Koes-Staal Haren (Gr.): E. van Heesen-Staal F. N. van Heesen Zwolle G. J. Staal Groningen: B. J. Staal Groningen: J. G. Staal klein- en achterkleinkinderen Thuis liever geen bezoek Geen bloemen - Geen toespraken De begrafenis Zal plaatsvinden zaterdag 11 de cember a.s. op de begraafplaats te Zuidwolde, Gr. Vooraf samenkomst in de Gereformeerde kerk. Pastorielaan te Zuidwolde, Gr. om 10.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in 't Gebouw „De Kern". Met leedwezen geven wij er kennis van dat is overleden in de leeftijd van 92 jaar Ds. G. Staal jr. mede-oprichter en ere voorzitter van onze Spaar bank. Wij zijn dankbaar voor hetgeen hij vele jaren voor de Spaarbank heeft kunnen en mogen doen. Bestuur en Directie. Chr Spaarbank „Eigen Haard" Groningen Op 4 december is door een verkeersongeval plot seling van ons heengegaan op 43-jarige leeftijd onze jongste Broer en onze Zwager Laurie Theodoor Anton de Regt Zijn Heer. op wie hij vast vertrouwde moge ook zijn vrouw en drie jonge kinderen troosten. Dordrecht: J. F. de Regt E. C. de Regt-Lantinga Grijpskerke: G. L. J. Gesink-de Regt J. Gesink Brussel: L. de Regt D. de Regt-Lasson Amsterdam: J. de Regt F. G. de Regt-Karsseboom Utrecht: J. J. de Regt W. J. E. C. de Regt-Koper Zeist A. de Regt De rouwdienst wordt donderdag 9 december om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Kerk Avezaath (bij Tiel). Om plm. 14.45 uur volgt de begrafenis op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren direkt na afloop van de begrafenis in het sterfhuis. Dorpsstraat 2. Kerk Avezaath. Psalm 93: 3, 4 en 5a onberijmd Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggeno men. na een langdurige ziekte, mijn zeer geliefde Man. onze lieve zorgzame Va der, Behuwd- en Grootvader Pieter Dijksman, op de leeftijd van 67 jaar M. Dijksman-de Waard L. Dijksman A. F. Dijksman-Soeters Aatje Marike G. C. Dijksman A. Dijksman-Cramer Lineke Pieter Marianne H I. Ambacht. 6 december 1976 Lindestraat 35 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan het woonhuis van 19.30 tot 21 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 10 december a.s. op de algemene begraafplaats aan de Achteram- bachtseweg. Vertrek vanaf de consistorie van de Oud Gereformeerde Gemeente, Onderdijkse Rij weg 216 om 14.00 uur Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 14.15 uur. In Uw handen beveel ik mijn geest Heden nam de Here tot Zich, voor ons geheel onverwacht, onze lieve Dochter, Zuster, Schoon zuster en Tante Trijntje Adriana Aalbers op de leeftijd van 52 jaar. Pernis: J. Aalbers-Valster Rotterdam: P. Aalbers G. Aalbers-van t Riet Anneke Arie en Corrie Gusta Rotterdam: N. Emde-Aalbers J. F. S. Emde Ineke Elly Pernis, 5 december 1976. Eibergenstraat 1. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10 te Rotterdam. Gelegen heid tot rouwbezoek aldaar dinsdagavond van 6.30 tot 7.00 uur en donderdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 10 december a.s. om 2.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Pernis, waarna aldaar de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur. Heden heeft God tot Zich genomen, op 38-jarige leeftijd onze lieve oudste Dochter, Zuster en Tante Mieke geliefde echtgenote van C. M. Keijzer Nu heeft ze rust en vrede. Breda: T. Biesma G. J. Biesma-Heeringa Eist (Gld): Els en Jack Leiderdorp: Hedda en Jan Willem neefjes en nichtjes Breda, 6 december 1976 Middachtenstraat 40 A Een ieder dan, die Mij belijden zal voor de mensen, dien zal ook Ik belij den voor mijn Vader die in de heme len is. Matt. 10:32 In Jezus ontslapen, mijn lieve man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Cornelis Proper Geboren 20 mei 1892 Overleden 6 december 1976 Amsterdam M. W. F. Proper-Jansen Claskanië USA Jan en Virginia Proper Amsterdam Atie en Hero Oosterloo Schalkhaar Tonnie en Jan Verdonk Deventer Heieen en Cor Budding Sijbekarspel Riek en Kick Ooms Zunderdorp Riek en Co Proper Kleinkinderen en achterkleinkind Amsterdam, IJdoornlaan 517 Geen bezoek. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7.30-8.00 uur in het gebouw van de Prot.- Coöp-Begr. Ver. PCB u.a.. Vondelstraat 101. Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 december om 13.00 uur op de Noorder begraafplaats. Buikslotermeerdijk 283 te Amster dam-Noord. Vertrek van de IJdoornlaan 517 on geveer 12.30 uur. Leer ons zo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Onze Groot- en Overgrootvader Jan Cornelis Proper is door de Heer, die hij zo lief had, thuisgehaald. Shereen. Linda, Hans en Anita, Rob en Ankie, Lex Jaap. Jankees Margreet en Martin, Pieter Aleid, Hetty. Jankees Marjan Bonno. Pieter. Marco en Eduard. I PA Van de 5% obligatielening 1963 tl.v. de Vrije Evangelische Ge meente te Amsterdam-West zijn uitgeloot: 5 obligaties a 1.000,- nos. 11, 55, 79. 101, 125 2 obligaties 500,- nos. 140A en 140B. Betaalbaar per 15 februari 1977 ten kantore van: Ingwersen Sc Co. N.V. te Amsterdam; N V. Slavenburg's Bank te Gronin gen; Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., bijkantoor Damrak te Amsterdam. De Trustee: N.V. Trust- en Verificatiekan toor. Van de 5% obligatielening 1964 tLv. de Gereformeerde Ge meente te Gouda zijn uitgeloot: 8 obligaties a 1.000,- nos. 16, 55. 63. .90. 113. 140. 178, 252. 3 obligaties a 500.- nos. 342A en B. 347A. Betaalbaar per 15 februari 1977 ten kantore van: Ingwersen Co. N.V. te Amsterdam; N.V. Slavenburg's Bank te Gronin gen. De Trustlee: N.V. Trust- en Verificatiekantoor. STICHTING PROTESTANT CHRISTELIJK BEJAARDEN CENTRUM te BUSSUM 4% OBLIGATIELENING 1956 De volgende nummers zijn thans uitgeloot: 1.000,- nrs. 31. 43. 91, 95. 500,- nrs. 107, 139. 250,— nrs. 171, 189 100,— nrs. 217, 221, 223, 242 en 243. en per 1 maart 1977 aflosbaar bij de Algemene Bank Neder land te Bussum en ten kantore van de Stichting. Restanten: 500,— nr. 101 250.- nr. 183 Voor medezeggenschap Christrlijii Njlionjjl Vjkmbond llirc.ht Rjvelban I Puslbus "'475. Telefoon 030-94'041 Ter versterking van het inspektieteam in Noord-oost Nederland roept onj buitendienstorganisatie sollicitanten op voor de funktie van (leeftijd tot 35 jaar) (on H Bte len *fe taa i deze zelfstandige funktie bestaat in hoofdzaak uit het meewerken aan de instandhouding en uitbreiding van ons abonnementenbveL stand fjp het bezoeken en aanstellen van agenten i het onderhouden van kontakten met abonnees. Gezien de aard van de funktie gaan onze gedachten uit naar iemand beschikt over: opleiding op liefst mavo-niveau goede kontaktuele eigenschappen organisatievermogen ervaring in buitendienst-funktie r de nieuwe funktionaris dient woonachtig te zijn in Zuidelijk Drenth b.v. Hoogeveen of omgeving en in bezit te zijn van het rijbewijs B.^ Gezien het karakter van Trouw dienen kandidaten een prot. chr. leven: ging te zijn toegedaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan personeelafd. Trouw-Kwartet B.Tn Wibautstraat 131, Amsterdam. T.a.v. dhr. A. G. M. v. Asseldonk. at;c ctc Nadere informatie wordt verstrekt door dhr. P. Hovenga van de afd. Inspektf K dagelijks tussen 10 en 12 uur te bereiken onder tel. nr. 020-913456, tst. 787Dm bu\ Ue "Toi his KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend, dat zij onder gelijktijdige goedkeu ring van het daartoe strekkend raadsbesluit hebben verklaard, dat de instandhouding in de gemeente Benschop van de opetibare school voor gewoon lager onderwijs aan de Konin gin Julianasingel 3, ingevolge artikel 19 der Lager- onderwijswet 1920 wordt ge vorderd. Inlichtingen over de aantrekkelijke adverts tetarieven worden u gaarne verstrekt T 020-913456, toestel 703 en 716. I H de h h iele erl- kaï Ga met naar de Kitzbüheler Alpen bijvoorbeeld. Kirchberg. verblijf in Gasthof Rössl (half pension) Trtinv.o. 398 Antov.o. 160 Vlitgen v.o. 398 In samenwerking met Informatie/boeking Wibautstraat 131. Amsterdam. Tel. 020-913456 eli naar Oostenrijk,^ im: :(pi IN Iba rd bi ani *g< led F* fee rar Hoe jld jet -i ILi flu t s tl

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12