De koffiebranders uit Kampen gaan al jaren stug door goede koffie voor'n gunstige prijs te maken. i\ KLM adyfseert 'n paar dagen Wereldstad. Dat doet wonderen. KLM Thuis in de lucht. 'p. lift Kanis Gunnink.We doen ons best goede koffie voor'n gunstige prijs te maken. VRIJDAG 3 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTE De heer A. witman, 7jaarbij Kanis &Cunn ink. De heerH. Klooster, 5 jaar bij Kanis Gunnink. De heerW J.luinman, 15 jaar bij Kanis Gunnink. De heer-K Sinnema, 19 jaar bij Kanis Gunnink. JuflrouwT Ruiten, 1 jaar bij Kanis Gunnink. De heerK.Wijna, 37 jaar bij Kanis Gu nn ink. Inclusief hotel en ontbijt. Mensen zouden dat wat meer moeten doen. Impulsief de koffer pakken en er gewoon een paar dagen lekker vandoor gaan. Naar een van de genietbare, levenslustige Europese steden. Naar Parijs bijvoorbeeld, of naar Londen. En wat dacht u van Istanboel? In het najaar, op het moment dat de winter voor de deur staat, zijn wereldsteden op hun best. Er is een hoop te doen en te zien, er hangt een gezellige sfeer. Wat let u? Zo'n reisje is best betaalbaar. En het is de manier om er even helemaal uit te zijn. Al zijn het maar een paar dagen, ze doen wonderen. Dat is één manier voor een weekendje wereldstad. U stapt een reisbureau binnen en u koopt een verzorgde reis. Dus inclusief hotel, ontbijt en vliegreis.Zo'n reisje is vaak verrassend voordelig. 4 Dagen Parijs kost u f 300,-. Voor niet meer dan zo'n f 260,- zit u al 3 dagen in Londen. En 6 dagen Istanboel kost u slechts f 550,- (bij minimum deelname van 10 personen, maar daar zorgt uw reisbureau voor). Opeigen houtje. Dat kan natuurlijk ook. Op eigen gelegenheid een van de steden bezoeken. Dit zijn de voordeligste vliegtarieven: Parijs: f 243,-. Speciaal retour, dat niet op vrijdag en maandag geldt. Terugreis niet eerder dan de zondag vol gend op de dag van vertrek. Londen: f 247,-. Als u op de dag van vertrek heen- en terugreis boekt (terugreis niet eerder dan de zondag na vertrekdatum). Istanboel: f 1044,-. Verblijf minimaal 6 dagen, maximaal 1 maand. Natuurlijk kunt u ook naar andere steden zoals: Kopenhagen, 4 dagen f 400.-. Rome. 5 dagen f 400, Wenen,4 dagen f400,-. Berlijn,4 dagen f 550,-. (vlooienmarkt) te gaan en 's middags naar de Jardin des Plantes. 4 Dagen Parijs is een mooie tijd. Londen U kunt zich in Londen helemaal uitleven, zonder uw portemonnee geweld aan te doen. Onze gulden staat er hoog aangeschreven. Dus een goed Indiaas etentje in Soho.een musical of show, een rariteitje van Porto-bello- road.een kledingstuk uit King's-road en een stevig glas Guinness kost geen kapitaaltje. N.B. Ook Sinterklaas is er een stuk voordeliger uit. Istanboel 2600 Jaar geleden de zetel van het Byzantijnse rijk, Byzantium, in het Romeins imperium de tweede residentie van Constantijn.Constantinopel, en tot op de dag van vandaag de wonderlijke en ongemeen boeiende stad die twee totaal verschillende conti- nenten met elkaar ver Parijs Vier dagen is lang genoeg om een bezoekje te brengen aan het Grand Palais, om 's avonds naar een voorstelling te gaan in het Olympia.een hapje te eten in een van de vele eethuisjes rond rue de la Huchette (tussen de Notre Dame en Bid. St.Michel), om zondagsmorgens naar de Puce bindt. Istanboel. Een stad met zowel een Europees als een Aziatisch karakter. 1 Imposant, kleurrijk en brui send van leven. Al hebt u er maar een handjevol dagen doorgebracht - en genoten van het woelige straatle ven, van de even voortref felijke als voordelige eethuis-" jes, van een boottocht op de Bosporus - u bent een onvergetelijke ervaring rijker.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22