E carrosserie diagnose Tectyl Klem- vast? èlkjaar is nodig Tirouw FAMILIEBERICHTEN ADMINISTRATIEVE MEDEWERK(ST)ER Sta sterk met't CNV Bestuur NVSH is afgetreden Douane onderschept 16 kilo heroïne Boete voor plukken paddestoelen geësl Ti Gemeentesecretaris Haaften verdwenen Dode dolfijn in Zeeland gevonden MAANDAG 29 NOVEMBER 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Voor ons geheel onverwacht behaagde het de Here tot Zich te nemen onze geliefde Broer, Zwa ger en Oom Cornells Barnhoorn op de leeftijd van 68 jaar. Noordwijk: J. P. K. Barnhoorn N Barnhoorn-Admiraal H. Kapteyn-Barnhoorn Katwijk aan Zee: G van Duyn-Bamhoorn C. van Duyn J. J. Barnhoorn Hoofddorp: E. van Damme-Barnhoorn D. van Damme neven en nichten Noordwijk. 26 november 1976. ,,'k Heb geloofd en daarom zing ik." Onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze Vader en Opa Cornells Barnhoorn op de leeftijd van 68 jaar. Noordwijk: C. A. Barnhoorn-Tromp E. van Rooyen-Barnhoorn D. van Rooyen Oegstgeest: C. J. Bles-Barnhoorn H. Bles Noordwijk: N. van Duin-Barnhoorn H. C. van Duin N Barnhoorn W. Barnhoorn-van der Valk en kleinkinderen Noordwijk, 26 november 1976 Duinweg 32. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 1 december om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Hoofdstraat 10 te Noordwijk aan Zee, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om ongeveer 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.00-21.00 uur, Duinweg 32. Zeer onverwacht nam de Here uit onze familie kring weg onze beste Neef Cornells Barnhoorn echtgenoot van C. A. Tromp. Namens de familie: J. Barnhoorn Paulus Zn Noordwijk, 26 november 1976. Met verslagenheid geeft het bestuur van de Ko ningin Wilhelminaschool kennis van het onver wacht overlijden van zijn bestuurslid de heer Wilhelm Carton die bijna dertig jaren zich met grote trouw heeft ingezet voor het Christelijk Basisonderwijs. Namens het bestuur: H. C. Plemp, voorzitter R. Jansen, secretaris: Namens de school: J. A. Groenewoud, hoofd der school A msterda m-Watergra a f smeer, Simon Stevinstraat 33 hs. Na een langdurig, moedig gedragen lijden nam de Here van ons weg onze lieve Schoonzuster en Tante Eefje Cornelia van ter Meij geliefde echtgenote van Nico van Heeringen op de leeftijd van 56 jaar. Zij heeft haar strijd gestreden, haar loop volbracht en het geloof gehouden. Voor haar is weggelegd de krans der rechtvaardigheid. Moge dit haar diepbedroefde man en kinderen tot troost zijn. Purmerland: P. J. van Heeringen-Pauw Purmerland: N. Dobber-van Heeringen G. Dobber Vuikeveen: A. Ende-van Heeringen J. P. Ende Mijdrecht: J. Pauw-van Heeringen G. Pauw Zaandam: B. van Heeringen C. van Heeringen-Pauw Pu rm erend: G. van Heeringen N. van Heeringen-Mulder Zwolle: P. van Heeringen F. van Heeringen-ter Horst neven en nichten 27 november 1976 Heden, 26 november 1976, slechts twee maanden na haar tnan Giele. overleed Dr. Nelly Roelofs-Frinkl op de leeftijd van 63 jaar. Albert en Marianne Petra Esther Nina en Pancho De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 1 de cember te 2 00 uur op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen". Laan van Eik en Duinen 38 te Den Haag TROUW/KWARTET 6fAA De Here onze God heeft zijn kind, mijn innig geliefde man, thuis gehaald Fretrk Jan Hulsebos op de leeftijd van 67 jaar. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Hoogezand. 28 november 1976 Spoorstraat Zuid 60 W. Hulsebos-van der Klei Mijn man is thuis opgebaard. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op donderdag 2 december 1976 op „De Stille Hof te Hoogezand. De rouwdienst wordt gehouden om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Hoogezand, Van der Duyn van Maasdamweg 216. Na de begrafenis is er gelegen heid voor condolatie in de Geref. Kerk. Liever geen bloemen en toespraken. Doorgrondt mij, o God, en ken mijn hart Heden overleed in volle zekerheid van haar geloof mijn geliefde, dappere levenspartner, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Johanna de Bock-Isings Zij werd 66 jaar. Bussum: P. J. de Bock Ankeveen: Hans de Bock Ina de Bock-Kraijo Margot, Peter en Ines Noordwijk: Henk de Bock Reina de Bock-Kooijman Peter en David Baarn: Theo de Bock Dith de Bock-Heuvelman Johanna Eemnes: Artha Bothof-de Bock Frits Bothof Annelieke en Merlijn Bussum, 27 november 1976 Dr. Frederik van Eedenweg 35. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum, condoleantie- bezoek aldaar: woensdagavond van 7.00-8.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer ds W. H. Melles, zal worden gehouden op donderdag 2 december a.s. 's middags om 2.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum. waarna de be grafenis zal plaatshebben. Thuis liever geen bezoek. Geheel onverwacht, nam God uit ons midden weg mijn lieve man en onze zorgzame vader Pieter Visscher op de leeftijd van 57 jaar echtgenoot van J. G. Wilms Ons leven is in Gods hand" Schoonebeek, 27 november 1976 Spanjaardspad 80 J. G. Visscher-Wilms Henk en Wietske Gerolf Diederik Roeline Hans De overledene is opgebaard in de aula van het Aleida Kramer Ziekenhuis te Coevorden. Gele genheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30- 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, vooraf gaande aan de begrafenis op de Nieuwe Algeme ne Begraafplaats te Weiteveen, wordt gehouden op woensdag 1 december om 13.30 uur in de Geref. Kerk De Mente 2 te Schoonebeek. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Geref. Jeugdcentrum bij de'kerk. Geheel onverwacht overleed onze gewaardeerde schoonzoon, zwager en oom Piet Visscher echtgenoot van J. G. Wilms Schoonebeek. 27 november 1976. ..Brengt gij Heer in hen tot zwijgen alle vragen, waarop 't verstand toch nooit een antwoord vindt". Schoonebeek: G. J. Wilms sr. Groningen: H. H. Wilms A. Wilms-de Boer Aalten: B. G. Wilms M. Wilms-de Mooij Schoonebeek: G. J. Wilms T. Wilms-Groene veld Emmen: H. G. Wilms J. M. Wilms-Hekman Roden: R. G. J. Wilms A. H. T. Wilms-Ubbens neven en nichten Zaterdag 27 november is, na een ernstig ongeval op dinsdag 17 november, ingegaan tot de vreugde van zijn Heer en Heiland mijn lieve Man en onze Vader, Grootvader en Overgrootvader Arie van der Kaaden in de leeftijd van 83 jaar Het leven was hem Christus en het sterven gewin Hij genoot van alles wat God hem schonk en daarvan heeft hij altijd getuigd. „Wat zal ik met Gods gunsten overlaan die Trouwe Heer voor zijn gend vergelden?" Wij zijn verdrietig omdat wij hem zullen missen, maar dankbaar voor alles wat God ons in hem gegeven heeft Rotterdam: J. van der Kaaden-Vastenhout Veendam: A. van der Kaaden A. van der Kaaden-Dijk Rotterdam: J. van der Horst-van der Kaaden J. van der Horst Rozendaal (Gld.): A. E. Puttenstein-Van der Kaaden G. Puttenstein kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 27 november 1976 Kramerstraat 94 Correspondentie-adres: Goudsesingel 323 D Rotterdam-3001 Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 6.15—7.15 uur in een der zalen van de Verrijzenis kerk, Springerstraat, Rotterdam „ALexander- stad" De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 1 december a.s. om 12.30 uur in de Verrijzeniskerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud- Kralingen", Kralingseweg 334 om ongeveer 14.00 uur.' Na de teraardebestelling is er nog gelegenheid om te condoleren in de kapel van de begraafplaats. Tot ons leedwezen moeten'wij u in kennis stellen van het overlijden op 28 november 1976 van de heer F. J. Hulsebos oud-direkteur. Wij zullen de grote inzet, waarmee hij gedurende de jaren 1947-1971 aan onze vennootschap leiding gegeven heeft, niet licht vergeten. Namens de medewerkers van Machinefabriek Veldhuis Hoogezand B.V., G. H. Veldhuis Hoogezand, 28 november 1976. Jesaja 40: 1 en 2 In Jezus ontslapen nog onverwacht mijn geliefde man, onie lieve vader, grootvader, broer, zwager en oom Arie van der Deijl op de leeftijd van 72 jaar. Mede namens verdere familie: P. van der Deijl-Pronk Scheveningen, 27 november 1976 Duinstraat 103 Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.00- 8.30 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 1 december te 11'.15 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 12.30 uur. Onverwacht nam de Here uit onze familie kring weg onze geliefde Piet Visscher Hzn te Schoonebeek, echtgenoot van J. G. Wilms Tussen hem en ons heeft altijd een fijne verhou ding bestaan, waaraan wij, in het bijzonder nu met dankbaarheid kun nen terugdenken. Mogen Jannie en de kinderen zich getroost weten door Gods beloften N.-Amsterdam: P. Visscher H. A.Visscher-Duursema Heemse: K. Visscher J. Visscher-Gorter N.-Amsterdam: H. Visscher J. Visscher- Van der Laan Veenoord: Gr. Visscher 27 november 1976. PERSCOMBINATIE N.V. TE AMSTERDAM uitgeefster ven o.m. Het Parool, Trouw en de Volkskrant vraagt voor de abonnementenadministratie De werkzaamheden in deze funktie bestaan uit: het verwerken van mutaties in het agentenbestand het controleren yan de computer-output het maken van journaalposten. Voor deze funktie denken wij aan iemand met enige jaren soortgelijke ervaring. Enige kennis van boekhouden is vereist. MEAO-opleiding strekt tot aanbeveling. Leeftijd: ca. 25 jaar. Inlichtingen en sollicitaties Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mevr. L. Witmer. personeelafdeling, tel. 020-914400, toestel 504. Ongewild kunnen werk nemers soms met proble men in de klem zitten. Het CNV is er om te hel pen Belangenbehartiging van persoon en groep^ Niet met grof geweld, wèl met overleg, vanuit een overtuiging, eerlijk en ge motiveerd. Zó werkt het CNV Ook voor u! v lianen met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM C. Kwikkei vrouwenarts Diaconessenhuis, Groningen afwezig tot 5 december. Van een verslaggever UTRECHT. - De NVSH zit zonder landelijk hoofdbestuur. Tijdens een in Utrecht gehouden verenigings raadsvergadering is dit weekeinde het bestuur na het aannemen van een motie, ingediend door de afde lingen Vlaardingen en Rotterdam, opgestapt „omdat er uit de motie duidelijk sprak dat er in ons geen vertrouwen bestond", aldus Wim van der Geer, voorzitter van het afgetreden bestuur. Volgens de motie ging het reorgani- satiebeleid van het afgetreden be stuur te snel en niet doordacht ge noeg. Om te voorkomen dat dit zou leiden tot onnodige ontslagen werd in de motie dan ook gevraagd om een commissie van toezicht, die op bestuurlijk niveau mee zou mogen beslissen. Het bestuur had aange kondigd af te treden als de motie aangenomen zou worden, hetgeen gebeurde met 36 tegen 32 stemmen. Een Jaar geleden bestond het hoofd bestuur van de NVSH nog uit tien mensen. Na een conflict stapten toen vijfleden op, omdat zij de lijn van voorzitter Van der Geer te be houdend vonden. Het bestuur is ook nu vooral aangevallen op zijn maat schappijvisie die „te rechts" zou zijn. Van een verslaggever WERNHOUT De douane van de grenspost Wernhout op de oude rijksweg Antwerpen-Breda heeft zestien kilo zuivere heroïne gevon den in de koffers van twee Slngapo- re-Chinezen. De mannen, de 24- jarlge W. T. en de 28-jarige T. W., kwamen met een taxi ons land binnen. Het viel de douane op, dat hun kof fers nogal zwaar waren. Onderzoek wees uit, dat ze voorzien waren van dubbele wanden. De verkoopwaarde van de heroïne schat de rijkspolitie te Breda op anderhalf miljoen gul den. Volgens een verklaring van bei de Chinezen waren zij in Singapore werkloos en bood een onbekende hen een aantrekkelijk bedrag om de koffers naar Amsterdam te brengen. De rijkspolitie houdt geheim op welk vliegveld in de Benelux de Chi nezen zijn geland. Het contactadres in Amsterdam zouden de mannen tot nu toe niet hebben willen mee- delen. Vorige week Is ook al een miljoenen- partij heroïne bij de grens onder schept. Het ging toen om vijftien kilo, gevonden in een koffer die twee Chinezen donderdag in de trein van Rheine (West-Duitsland) naar Hen gelo bij zich hadden. Olie stroomt in haven ROTTERDAM Door onoplet tendheid is zaterdag 65.000 liter gas- olie in de Rotterdamse haven ge stroomd. In de Europoort werd de tanker „Slot Argobay" vanaf de wal geladen. Toen de tanker al vol was bleef men doorpompen. De Rotter damse havendienst heeft proces ver baal laten opmaken. ASSEN. De officier van justitie bij de rechtbank in Assen heeft vrijdag een boete van 250 guldi geëist tegen de 30-jarige conservt fabrikant H. J. W. wegens het pie ken van paddestoelen in de bos- wachterij bij Smilde. De verdachte had op 4 oktober van dit Jaar aan een surveillant van het staatsbosbe heer gevraagd of hij paddestoele# mocht plukken in het bos. Toen dat verboden werd, deed hij het toch. om een rechtzaak uit te lokken. Hij wilde vla de rechter uitzoeken, o! het plukken van paddestoelen ver boden kan worden. De verdachte is ln 1969 professlo neel begonnen met het zoeken vai paddestoelen, die hij als conserven- voornamelijk naar West-Duitslajv exporteert. eelt Van een verslaggever HAAFTEN Sinds dinsdagavond J.l. wordt, naar eerst nu blijkt, ln Haaften (in de westelijke Betuwei gezocht naar de 45-jarige gemeente secretaris A. G. de W. die 's middagi zijn woning verliet om naar het ge meentehuls te gaan maar daar niet is aangekomen. Dinsdagavond zou hij een vergadering bezoeken, maar ook daar heeft men hem niet gezien. Zoekacties door rijkspolitie, door waarnemend burgemeester H. A van Willigen en verscheidene ande ren in de omgeving en in het gebied langs de Waal hebben tot dusverre geen resultaat gehad. Ook de auto van de gemeentesecretaris is niet gevonden (een bruine Opel Kadett, kenteken 76-66-RV) Evj óe der uit: ten ber ove Uit] tist dez ter wa: tie. der det dat hui put wel hui af. vaz gel bel Ho ha: len die do< sch ver te kaï ooi ha< wa: Toi eer nie tre Van een verslaggever VLISSINGEN De marine be' kingsdienst van het fort Ram: kens bij Vllssingen heeft gistermi gen op het strand een dode dol~ gevonden. Het dier was ongevt een meter lang. Het dode dier t opgestuurd naar dierkundig mi .seum in Lelden, waar het zal wordt onderzocht. Zeeland is de afgelopen dagen c door een walrus bezocht. Sportvi sers zagen het tweëenhalf tot drie! meter lange dier donderdag op de glooiing bij Colijnsplaat in de Oos- vro terschelde liggen. Ook dit dier ver- naz keerde volgens de mensen die de vro walrus gezien hebben niet in al te ber goede conditie. De walrus heeft zich het in het weekeinde niet meer laten ine" zien, dit ondanks het feit dat vissen ma hem de Oosterschelde hebben zier iets opzwemmen. adr Regelmatig een servicebeurt. Goed op de banden. Zeker is zeker, want 't gaat om uw veiligheid. Af en toe eens goed in de was zetten dan blijft de lak mooi.. Ho, ho, maar dan bent u er niet! Uw wagen heeft nóg een servicebeurt nodig. Noem het maar"dekleineTectyl beurt". Want roest doet geruisloos verwoestend werk. Ongemerkt, van binnen uit: de portieren, spatschèrmen, de bodem en belangrijke steunpunten. En roest betekent waardedaling. Dét kunt u voorkomen met een jaarlijkse "kleine Tectyl beurt". En omdat straks de winter komt wordt nu het jacht seizoen op het roestmonster geopend. Bij zorgzame garages en speciaal stations hangt de Tectyl-poster "èlk jaar carrosserie diagnose". Daar kunt u vragen om de kleine Tectyl beurt. Dan bent u zeker dat roest geen kans meer krijgt. lang zal ie leven ROESTPREVENTIE van VALVOLINE Oil De rust dat uw auto niet roest AN dezi kws Kla NC1 Oos ees) zwa den het VR/ tuin AN1 ver j kers jes len op d varh Ook ders zaai een met knip en c eens wan men schi blaa wel ores kaas men keur ches

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 6