Beste keus van Sint, Bij P&C. z< 34?o Peek&Cloppenburg VMRWiiKINBINVAPlIl Trouw Trouw Nederlandse vrouwen demonstreren toch voor vrede in Noord-Ierland I FAMILIEBERICHTEN 1490 11?° 19.90 15?° In Geefeens een modebon kado. Zaterdag in Londen ■r DONDERDAG 25 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET 2 NDEF kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Op 9 Dec a s zullen onze lieve oom en tante J. v. Gameren L. v. Gameren-v.d. Stoep D V de dag te herdenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Wij hopen die dag. met hen. blij en dankbaar te vier< n „Campduinen". Albardastraat 5 kamer 318 Den Haag Jannie Kraaijeveld Regina Willy Arjan 1951 1976 Dinsdag 30 november hopen K. van Heeringen en H. A. van Heeringen-Klap met hun kinderen te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Vrijdag 3 december a s is er van 19 30-20.30 uur gelegen heid om te feliciteren in de ..Wakende Haan". Kerkplein 14 te Abcoude November 1976 De begrafenis van Pieter van Leeuwen vindt plaats op vrijdag 26 november. Aanvang rouwdienst 1 uur in de Gereformeerde kerk. Daarna de teraardebestelling op de Ned. Herv. be graafplaats te Kamerik Onverwacht nam God tot Zich mjjn Man. onze Vader en Grootvader Willem de Fockert op de leeftijd van 61 jaar ..Daarom zegt God. de Heer Let op. Ik heb in Siov een fundament gelegd een muurvaste steen, een uitgezochte hoeksteen Wie daarop vertrouwt, hoeft niet te vluchten." Jesaja 28 16 Apeldoorn J de Fockert-van der Wal Holten Anneke en Harry Dul-de Fockert Erwin en Marjon Ens (N O P Gerrit en Joke de Fockert-Vreeken Mark Amsterdam Jaap en Annemargreet de Fockert-Kuipéri Jasper Apeldoorn George de Fockert Apeldoorn, 23 november 1976 Parelvissersstraat 637 Liever geen toespraken Vader ligt opgebaard in het rouwcentrum „Monu- ta Stichting", Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn) Gelegenheid tot condoleren aldaar op vrijdaga vond 26 november van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 27 november om 14 00 uur op de algemene be graafplaats „Heidehof" te Ugchelen, waar tevens de rouwdienst gehouden wordt Vertrek van bovengenoemd rouwcentrum om 13.30 uur Met diepe verslagenheid geven wij. mede namens de Raad en de medewerkers der Gemeente, ken nis van het heengaan van W. de Fockert wethouder van Apeldoorn Burgemeester en Wethouders van Apel doorn F Th Dijckmeester. Burgemeester F. K Wiemans. Secretaris Apeldoorn. 23 november 1976 Stadskantoor Algemene Kennisgeving Heden behaagde het de Here, geheel onverwacht, uit ons midden weg te nemen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Albert van Beelen op de leeftijd van 58 jaar Katwijk S van Beelen A van Bcelen-Haasnoot G van Bcclen-de Mooij Abr van Beelen Leiden A van Stigt-van Beelen J. van Stigt Katwijk T van Beelen J van der Meij-van Beelen A. van der Meij Neven en nichten Katwijk aan den Rijn. 24 november 1976. Achterweg 14 De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. alwaar gele genheid is tot condoleren vrijdag 26 november a.s. des nam van 5-7 uur en na dc teraardebestelling in de zaal van de Open Hof-kerk De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 27 november as des nam 1.15 uur in de Open Hof-kerk. Rijnstraat te Katwijk aan den Rijn. waarna de teraardbestclling zal plaatsvinden om streeks 2.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwnk aan den Riin Op 20 november 1976 ging onverwachts van mij heen. tot mijn groot verdriet mijn allerliefste man A. J. W. Kaas zenuwarts Ruth Kaas-Goes Adres L'Esquerre 32300 Berdoues Mirande Frankrijk Correspondentieadres Kerkdijk 72 Westbroek. 2562 De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevonden te St. Michel. Zuid-Frankrijk. „Dood raakt even leven aan. heeft God ook de dodenakker niet slechts even toegedaan, om in groter heerlijkheid op te staan in eeuwigheid". God nam tot Zich, na een gelovig gedragen lijden, mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader en Grootvader Willem van Barneveld op de leeftijd van bijna 69 jaar Amsterdam. T. van Barneveld-Burger Bergen op Zoom, J Kuiper-van Barneveld A. Kuiper Andries, Wilko en Christine Terneuzen, J W van Barneveld W E. van Barneveld-Hartman Amsterdam. H. B Kiel-van Barneveld D J Kiel Martine Amsterdam, 23 november 1976 Alblasstraat 54 huis Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot eondoleantie-bezoek donderdag avond van 8 30-9 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging PCB u.a Vondelstraat 101 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 26 novem ber om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan te Amsterdam Vertrek van Alblas straat 54 te 12.30 uur Nu blijf ik bij U voor altijd. Heden natn de Here nog onverwachts tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Willem van Barneveld Op de leeftijd van 68 jaar Uit aller naam A M Manintveld-van Barneveld Mahlerstraat 35. Delft 23 november 1976 In haar Heer ontsliep onze lieve Moeder en Oma Geertje Veldkamp-Bömcke Zij is 80 jaar geworden Apeldoorn. Staringlaan 89 Henk Veldkamp Dien Veldkamp-Emke Fred en Mdnique Hans Amstelveen Oostelijk Halfrond 65 Roline Woldinga-Veldkamp Jan Woldinga Monica Stephan Zutphen Van Suchtelenstraat 19 Ben Veldkamp Lies Veldkamp-Boer Annelie Ricco Hugo Dieren Verpleeghuis „Gelders Hof" Velp. 23 november 1976 „De Biesdel". Biesdelselaan 89 Geen bloemen. Zaterdag 27 november wordt om 10 uur een rouwdienst gehouden in de ontmoetingsruimte van „De Biesdel" te Velp, waarna om 11 uur de crematie zal plaatshebben in het Crematorium „Moscowa" te Arnhem Wij zijn in De Biesdel aanwezig vanaf 9 15 uur Heden is ontslapen in vast vertrouwen op haar Heer en Heiland onze lieve Schoonzuster en Tante Geertje Veldkamp-Bömcke Amersloort: H F Ike-Veldkamp Delfzijl C Veldkamp-Boswijk Zeist A Veldkamp neven en nichten ..Je nonm staat in Mijn handpalm geschreven Ik schreef de letters met Mijn eigen bloed 23 november 1976 In haar Heer ontsliep onze geliefde Schoonzuster en Tante Geertje Veldkamp-Bömcke Zij is 80 jaar geworden Amsterdam J Warner Apeldoorn P Bómcke-v d Bosch neven en nichten 23 november 1976 „De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren ran nu aan tot in eeuwigheid" Psalm 121 8 Door een droevig ongeval werd weggenomen mijn lieve Zoon en onze lieve Broer. Zwager en Klein zoon Adriaan Knobbout op de leeftijd van 29 jaar. A. G. Knobbout-van der Henst Dirk Adri en Cor Sophia Ton en Trudy Arnold Bert Gerrie Sybrand O S Bolman-Knobbout S Bolman IJssolslein, 23 november 1976 Stereoplpin 31 Zaterdag 27 november wordt om 11.30 uur een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk „De Poort' Poortdijk. waarna om 13 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats te Bcusichem Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 11-11.30 uur in „De Poort". Acryl colpullover met streep- Wollen pullover met Noorse Wollen vest. Ecru/marine. verwerking. In bruin, zwart. motieven. In écru en bleu. grijs/zwart en marine/jn'ijs.flr/^ grijs en marine. 499° Acryl souspull. Diverse kleuren; Streephemd. Polyester/katoen. In bruin en bleu. 35.90 Bedrukt hemd op donker fond: Polyester/katoen. In groen, zwart üfl en marine. Getailleerd hemd met travers- streep. Katoen. In zwart. bruin en marine. 34?° Gestreepte sjaal in Prachtige streepsjaal Double-faced sjaal, patentsteek. Acryl, van zuiver scheerwol, effen/ruit. Wol. Mooie streepdassen. In veel kleuren kombinaties. 14?° Met bont gevoerde vinyl hand schoenen. In zwart en4^QA bruin. Pigskin handschoenen. In bruin en grijs. 90 Ver! Van e BREI groot brand in te Dat ls Bogaai Wiener filialen de onu in zou hoger waldza ■lfsta De hee een sti jerlam was g „franc! van ee staat c onderr kleine nemer emblei mer ki bied v clame drijfsb aanwi; op te zelfsta van di vergot Dit sy de vro Katoenen bikinislip. In diverse kleuren. 5?° Van o DEN Neder 24 en gaties Rijno kaar. koms' Terloi de be ten n strijd: Deze modebon kan bij elk P&C- filiaal ingewisseld worden voor mode naar eigen smaak. „Wie volhardt tot het einde die zal behouden worden" Marcus 13 13 In Jezus Christus ontslapen na een gezegend leven mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Neeltje Bos-van Burken op de leeftijd van 81 jaar. Veenendaal G Bos Zeist J K. Kool-Bos J. Kool Veenendaal A W. Bos N Bos-van Essen Apeldoorn: K. Bos J. Bos-van Kooy Doorn: W. Bos C. M. Bos-de Vries Woudenberg: B. Jansen-Bos A. Jansen Rothrist (Zwi): Joh. Bos R. Bos-van der Wal Kleinkinderen en achterkleinkin deren Veenendaal, 23 november 1976 Duivenwal 259. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 27 november om 10.30 uur in de Gereformeerde Brugkerk. Kerkwijk te Veenen daal. Daarna zal om 11.30 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats. Ge legenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de Algemene Begraafplaats. Elke vrijdag in Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel 020-913456. toestel 703 en 716. ELKE ZATERDAG IN advertentie pagina 's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Voor uw blijken van be langstelling en medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man Jacob Beukema zeg ik u, mede namens de verdere familie, recht har telijk dank H. Beukema-Kok Voorburg, 22 november 1976 Nieuw adres: Bejaardente huis „Landscheiding", ka mer 538, Isabellaland 1700, Den Haag. Van een onzer verslaggeefsters UTRECHT Nu er geen Neder landse vrouwen aan de grote vredes mars van de Vrouwen vredesbeweging People's Peace Mo vement in Noord-Ierland (op 5 de cember) zullen deelnemen wegens gebrek aan belangstelling er meldden zich maar zeven deel neemsters wordt alles op alles gezet om aanstaande zaterdag met een flinke groep vrouwen naar Lon den te gaan, waar dan een grote demonstratie voor de vrede in Noord-Ierland zal worden gehouden. Tot gisteravond hadden zich al ruim veertig deelnemers (meest vrouwen) gemeld voor deze Londense demon stratie. Er is nog plaats voor meer deelnemers, aangezien er een vlieg tuig gecharterd wordt, waarin 95 100 mensen meekunnen. Dit vlieg tuig vertrekt zaterdagochtend om elf uur van Schiphol en het is om elf uur (vanwege het uur tijdsverschil tus sen Engeland en Nederland) op het Engelse vliegveld Gatwick. Vandaar gaat het met bussen naar het Hydepark, waar de optocht ge- DANKBETUIGING De wijze waarop u van uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame Man. Vader en Opa Jan van Leerdam hebt doen blijken, heeft ons ten zeerste getroffen. Daar voor betuigen wij u onze welgemeende dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen. N. van Leerdam-van Beek Maasdijk, november 1976 Cornells Houtmanplein 14 vormd zal worden. De echte demon stratie vindt "s middags plaats op Trafalger Square. Er zullen door de Nederlandse vrouwen spandoeken worden meegenomen, die zijn ge maakt van alle briefkaarten, die als sympathiebetuiging met de Ierse vrouwen-vredesbeweging naar de stichting Hulp Noord-Ierland zijn opgestuurd. Deze spandoeken zullen aan de Ierse vrouwen worden over handigd. De demonstratie is om on geveer vier uur afgelopen. Na het vertrek om half acht van het vliegveld Gatwick, is men om onge veer tien uur weer terug op Schiphol. Belangstellenden die zich alsnog wil- l,en melden voor deelneming aan de demonstratie, kunnen dit doen bij de stichting Hulp Noord-Ierland in Utrecht, telefoon 030-315334. De reis kost 140 gulden en men heeft beslist een geldig paspoort nodig. Behalve vrouwen uit Nederland, zul len er zaterdag in Londen ook groe pen vrouwen meelopen uit Amerika. Duitsland, Canada, Engeland en Noord-Ierland zelf. Volgens de laatste berichten zullen er in totaal ongeveer 70.000 vrouwen deelnemen aan de demonstratie. Dat er van het oorspronkelijke plan om met een groep Nederlanders mee te doen aan de mars in Noord-Ierland zelf, niets terecht is gekomen. komt waarschijnlijk door het gevaar, dat toch aan deze demonstratie verbon den kan zijn. Aanvankelijk hadden zeventig vrouwen min of meer toege zegd naar Belfast te gaan, maar toen het er op aan kwam zich definitief op te geven kwamen er niet meer dan zeven aanmeldingen. Ook het feit dat deelneming aan deze tocht ruim 300 gulden kostte, kan veel vrouwen toen het er op aan kwam. toch heb ben afgeschrikt. I I I B I I I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20