Schade: Geen! VOLVO Als u dóórdenkt Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN Schitterende rondreis Indonesië! 3690,- 4390,- DINSDAG 23 NOVEMBER 1976 PS kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Gezang 265. Op Gods tijd werd na een smartelijk lijden uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame Man, Vader, Schoonvader en Opa Aart Bezemer op de leeftijd van 66 jaar. A. Bezemer-Groenendijk F. A. J. Bezemer G. Bezemer-Ippel Ronnie - Ilse W. van Maaren E. van Maaren-Bezemer Linda - Annemieke H. Volaart R. Volaart-Bezemer Edwin - Roel S. A. Bezemer P. Koster Rotterdam. 22 november 1976. Boogjes 63. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. De overledene ligt Opgebaard in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar: woensdag van 20.00-20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden door de weleerwaarde heer ds A. Griffioen in de kapel op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50, op donderdag 25 november a.s. om 14.30 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de kapel op de begraafplaats. „De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Na een kortstondige ziekte heeft de Here, toch nog onverwacht, tot Zich genomen onze geliefde moe der, groot- en overgrootmoeder Aaltje Rillema-Martens in de gezegende ouderdom van 89 jaren, sedert 15 september 1963 weduwe van Jan Rillema Delfzijl, 19 november 1976 Huibertplaat 5 Apeldoorn: J. Rillema M. D. Rillema-Stulp Nijenklooster: (Wehe-den Hoorn) M. Rillema K. Rillema-Nanninga Delfzijl: E. Rillema E. J. Rillema-Dijkstra Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis is vastgesteld op woensdag 24 no vember a.s. n.m. 2.30 uur te Leens, na een rouw dienst in de gereformeerde kerk, Valge 22 te Leens, welke aanvangt om 2.00 uur en geleid zal worden door ds. J. Bulthuis te Bergum. Gelegenheid te condoleren in het gebouw „Pro Rege", na de begrafenis. De Here heeft thuisgehaald onze lieve oma Aaltje Rillema-Martens op de leeftijd van 89 jaar Delfzijl, 19 november 1976 „Mijn genade is u genoeg" Amsterdam: Jan en Roely Rillema Wehe-den Hoorn: Jan Rillema Nijmegen: Martin en Menke van Otterloo Ten Boer: Bouke en Ciska Rillema Stadskanaal: Piet en Jopy Helm holt Heerde: Jan en Aliet v. d. Maten Kampen: Jan en Janny v. Dijk Zover het west verwijderd is van 't oosten zover heeft Hij, om onze ziel te tróósten, van ons de schuld en zonden weggedaan. Psalm 103 O-B. Op de dag des Heren, nam de Here tot zich, na een moedig geduldig gedragen lijden, mijn lieve Man. onze Vader, Groot- en Overgrootvader. Jan Daalbergen weduwnaar van D. van der Perk eerder van A. van der Perk op de leeftijd van 83 jaar. Katwijk: A. Baalbergen-van der Gugten A. Ouwehand-Baalbergen N. Ouwehand P. Baalbergen A. Baalbergen-van Harten Leeuwarden: M. de Boer-Baalbergen J. de Boer Katwijk: D. van Nieuwenhuijzen-Baalbergen W. A. van Nieuwenhuijzen Dordrecht: J. Lindenhovius-Baalbergen A. Lindenhovius Canada: F. H. Baalbergen D. Baalbergen-Ratledge Katwijk: C. Baalbergen A. C. Baalbergen-Andriessen Zoetermeer: J. Baalbergen Wassenaar: H. Adema Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 21 november 1976 Willem de Zwijgerlaan 2 Liever geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op woensdag 24 novem ber a s. om 12.30 uur in de Triumfatorkerk aan de Piet Heinlaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 1.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Kerk. In Jezus ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Jan Baalbergen in de leeftijd van 83 jaar. Zondag 1 v. d. Heidelb. Cat. Noordwijk: C. Baalbergen C. Baalbergen-van der Mark E. Baalbergen A. C. Baalbergen W. Baalbergen M. Baalbergen-van Harten Oegstgeest: A. Blansje-Baalbehgen Noordwijk: M. Baalbergen Neven en nichten 21 november 1976 Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God Pslam 146:5 Heden nam de Here uit ons midden weg onze geliefde Zwager en Oom Jan Baalbergen In de ouderdom van 83 jaar. Echtgenoot van A. Baalhergen-van der Gugten A. van der Berg-van der Nagel J. Parlevliet-van der Gugten A. van der Gugten-de Haas A. van der Gugten-van Bommel J. M. van Rijn-van der Gugten J. van der Gugten en echtenote P. C. van der Gugten-Jochums A. van der Gugten Neven en nichten Katwijk aan Zee, 21 november 1976 Ik ben het, zegt Gij dan. Kom maar met Mij mee naar de overkant. Wees niet bang, zegt Gij, hier is mijn hand." Heden is van ons heenge gaan onze lieve zuster en tante Antje Dokkum 82 jaar oud. Koudum, 21 november 1976 Koudum: G. Dokkum Voorschoten: J. van Santbrink- Dokkum neven en nichten. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. 22-doogse reis 26-doogse reis Informatie/boeking: Perscombinatie reizen Wlbautatraat 131 Amsterdam. Tel. 020-913456 ELKE VRIJDAG IN VOOR WEEKEND EN VAKANTIE boordevol nieuws voor hen die er eens uit willen INLICHTINGEN Advoflentie-oxpkxtatie lel. 020-913456 toestel 708 en 716 Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1. Cor. 13 vers 13 Overgegaan naar Hemelse Heerlijkheid na een rijk, zorgzaam, liefdevol leven, onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en tante Geertruida Petronella Cornelia Guyt weduwe van Pieter Glaudius Schouten 87 jaar, Leiderdorp: D. Schouten. 's Gravenhage: M. Swagerman-Schouten D. Swagerman 's Gravenhage: P. Schmits-Schouten M. Schmits Driebergen: T. Schouten 's Gravenhage: P. G. Schouten C. M. Schouten-Kersten Canada: J. Schouten M. Schouten-Henneveld Rotterdam: M. E. Lingen-Schouten J. Lingen 's Gravenhage: L. J. Stronkhorst-Schouten A. J. Stronkhorst klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. 's Gravenhage: 22 november 1976 Corr. adres: Boksdoornstraat 10 Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275 te 's Gravenhage. Bezoek van 5-6.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in „Huize Uitzicht," Daal en Bergselaan 52 op vrijdag 26 november om 1 uur, waarna de bijzetting in Het familiegraf op de begraafplaats Nieuw Eyken- duynen aan de Kamperfoeliestraat 2A te 's Gra venhage om ca. 2 uur. dwars door het leven en dwars door de dood voert Hij mij naar het hemels Paradijs!" God heeft thuisgehaald mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Petrus Johannes van den Burg op de leeftijd van 59 jaar. De Lier: H. C. van den Burg-Twigt Monster: Peter en Lon van den Burg Aernout Utrecht: Pia van den Burg De Lier: Ingrid en Leo van Oosterhout Matthijs De Lier, 20 november 1976. Doys van der Doesstraat 9. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren heden dinsdag 23 november van 15.00-16.30 uur en van 19.30-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 24 november a.s. in de Johannes- kerk te De Lier, aanvang van de dienst om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de Alg. Begraafplaats te De Lier om ca 14.15 uur. Op 20 november heeft de Here uit onze familie kring weggenomen onze broer en zwager Jan Visser echtgenoot van A. Stipkes Den Helder, Molenstraat 63 Zuidhorn: J. Raven. H. Raven-Visser Hasselt: J. Pott D. Pott-Visser Hasselt: M. Visser Ruim 10 maanden nadat de Heere onze Moeder] Groot- en Overgrootmoeder tot Zich had gent men, heeft Hij de vaste Rots van het Behoud-J ook onze zeer zorgzame Vader, Groot- en Overf grootvader Gerrit Jan Gruppen in de leeftijd van 90 jaar tot Zich geroepen Psalm „De Heer is mijn Herder" Coevorden: H. van Tarel-Gruppen J. H. B. van Tarel Apeldoorn: H. Kalteren-Gruppen H. H. Kalteren Apeldoorn: Ada en Nico Arjan en Berthil Amsterdam: Catrien. Apeldoorn: Gert. en Hetty Apeldoorn: Hen ja TER voors de I Boen ik k\ in el het Land heer dat v tal E besel natie landl V de ting, Zij, die de laatste eer willen brengen, worda^el T Coevorden, 21 november 1976 Esschenbruggerdijk 5 Gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond november a.s. van 7.00-7.30 uur in de rouwkam van het Aleida Kramer Ziekenhuis, ingang K.-straat, achterzijde ziekenhuis. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dondei dag 25 november a.s. De daaraan voorafgaand rouwdienst zal worden gehouden in de Gerefol meerde Kerk te Coevorden, aanvang 13.30 uur vanaf 13.00 uur in de kerk verwacht. Na teraardebestelling is er gelegenheid tot condoli ren in het Geref. Jeugdgebouw, Rabenhaup straat te Coevorden. Correspondentie-adres: Esschenbruggerdijk 5, Coevorden. HEER FAMILIEBERICHTEN OP PAG.11 EN PS12/I Doo Han i's die De h< meent co-bui (Zijn g den v Hoewi zelf te geg belam Foutjes maken we allemaal. Alleen hoeven we er niet allemaal voor te betalen. Een kleine vergissing, even iets verkeerd inschatten;'t overkomt ons allemaal. En dat simpele foutje betekent bij de meeste auto's toch een schade die al gauw honderden guldens kost. U staat er misschien niet bij stil. maar een bumper is niet uit te deuken. Daarom plaatst Volvo op de 240-en 260-serie scliokabsorbe- rende bumpers. Botsinkjes met de kracht van maximaal zo'n 5 km per uur worden door die bumpers schadevrij opgevangen. Illustratief voorde manier, waarop Volvo auto's bouwt. Want met dezelfde nauwgezetheid wordt bekeken hoe de gevolgen van een serieuzer ongeluk tot een minimum beperkt kunnen blijven. En hoe't voorkomen kan worden. Daarom is de Volvo 240 zo'n uniek veilige wagen. Maar ook zo'n economische wagen. (Denk nog even aan dal paaltje!) Vraag om informatie over Volvo leasing of informeer eens naar Volvo op LPG. Gaat u voor langere tijd naar het buitenland, vraag dan informatie over het leveringsprogramma van belastingvrije Volvo's. Volvo Nederland Personenauto B.V-Sialionsweg 2. Beesd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8