de amro bank innewyork Niet veel tips voor NCRV-voorzitter Het dal der Craddocks Kamerdebat over zaak Menten had veel kijkers Vaste schema's speciaal Waardering voor „Een dure grap" is matig tedfdi® Plaat van Wim Kan en Vara Liesbeth List weigert rol in film Radio en televisieprogramma's DINSDAG 23 NOVEMBER 1976 radio/tv-binnenland Het moet wel zo zijn, dat zeer veel mensen het liefst volgens vaste schema's leven. De omroepen houden er ernstig rekening mee. zodat wij aan de hand van televisieseries veilig de week doorkomen. Met Beryls Lot weten we dat het maandag is, op dinsdag gaan we in de Hammonds op, donderdags maken we deel uit van de Wrekers en de vrijdagavonden brengen we door bij de Jordaches. Er tussen in hebben we ook nog allerlei merktekens om de draad niet kwijt te raken. Deze dinsdag is er een voorbeeld van. Dan stort de TROS maar liefst drie geijkte gaven over ons uit. De Man van zes miljoen voor de 52ste keer, Pepper is aan de 39ste uitzending toe en het Londense Huis staat op nummer 23 Ik gebruikte daarnet het woord ..gaven". Zo beschouwen talloze kijkers de televisieprogramma's, moet er maar eens op letten hoeveel mensen dagelijks aan elkaar vragen: „Wat krijgen wij vanavond?" Na al het seriewerk kunt u vanavond in AVRO's Televizier Magazine een indruk krijgen van meningen over minister Van Agt, nadat Menten zich aan arrestatie wist te ontrekken Uiteraard betreft het hier een snelle steekproef op beperkte schaal waarvan de uitslag niet veel meer kan zijn dan de indicatie van stemmingen op een bepaald moment. Op elk volgend moment kunnen de meningen veranderen; door nadere overweging en door beïnvloeding. Maar, een bepaalde indruk geven de antwoorden natuurlijk wel. U zult van mij niet verwachten dat ik vóór de uitzending van Televizier ga meedelen welk percentage van de bevolking de minister al dan niet verantwoordelijk stelt voor de ontsnapping van Menten. Van deze duistere miljonair kan inmiddels worden gezegd dat hij zo bekend is tor Ton Hydra als de bonte hond. Wat zal er gespeculeerd worden over zijn geheime verblijfplaats. Daar doe ik ook aan mee. Als de man niet direct is doorgevlogen naar Argentinië, situeer ik hem ergens in Beieren of Oostenrijk. Wellicht in de buurt van een kliniek waar plastische chirurgie aan het gelaat mogelijk is Want met zijn eigen gezicht kan Menten zich nergens meer vertonen In mijn rubriek van 18 november gooide ik een balletje op over ondertiteling of nasynchronisatie van buitenlandse produkties en over aktualiteitenrubrieken Daarop kwamen reeds verscheidene reacties binnen. Eén ervan licht ik er nu al uit, omdat daarin begrip wordt gevraagd voor een groep die ik zelf te weinig in het vizier heb gehad. De vader van een meervoudig, ook visueel, gehandicapt kind van 24 jaar, vraagt mij uw aandacht te vestigen op de grote groep van geestelijk gehandicapten, voor wie vooral de televisie hét medium is dat hun beperkte wereldje aanzienlijk kan verruimen. Na te hebben verteld hoe ze genieten van Nederlandstalige programma's, schrijft hij: „U zou eens moeten kunnen zien hoe ze zich teleurgesteld afwenden wanneer zij de taal niet meer kunnen verstaan en de onderschriften niet kunnen lezen." Deze vader zal niet verlangen dat ook bij films en documentaires die boven het bevattingsvermogen liggen de tekst door Nederlandse stemmen zullen worden ingesproken. Maar, voor wat betreft programma's die wel binnen hun bereik liggen, geef ik graag ter overweging zijn vraag door: „Dient ook bij dit soort problemen niet in de eerste plaats rekening te worden gehouden met onze geestelijk minder bedeelden, die toch ook van ons en bij ons zijn?" Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Het aantal suggesties van de leden dat bij de NCRV is binnengekomen om een persoon aan te wijzen die eventueel geschikt zou zijn om voorzitter dr mr J. Ozinga eind 1977 op te volgen is minder dan verwacht werd. „We hadden natuurlijk zelf al een aantal namen voor kandidaten in gedachten", zegt NCRV-secretaris. de heer G.A. Kieft tegen de redactie van het blad Spreekbuis voor het omroeppersoneel. Dè ideeën die zijn binnengekomen noemt hij serieus. De helft van het totaal aantal bin nengekomen namen ls nieuw voor het bestuur. (ADVERTENTIE) Inmiddels wordt gewerkt aan een advies voor de provinciale vergade ringen. De kandidaatstelling heeft namelijk plaats in de provinciale vergaderingen van de NCRV in het voorjaar. Elke provincie kan dan kandidaten voordragen en hieruit zal de verenigingsraad in Juni 1977 de nieuwe voorzitter kiezen. nisatie, die goed in teamverband kan werken en bereid is de huidige vor men van medezeggenschap te hel pen uitbouwen. Hij moet makkelijk contacten kunnen leggen, zowel met de leden als met de college bestuurders en medewerkers. Hij moet zich duidelijk en overtuigend kunnen uitdrukken. Ook is het wen selijk dat hij relaties heeft met poli tici en andere invloedrijke personen. Duizendpoot De NCRV heeft een soort „dui zendpoot" voor ogen. afgaande op de eisen die aan de nieuwe voorzitter moeten worden gesteld. Het moet iemand zijn die bewezen heeft lei ding te kunnen geven aan een orga- De TROS maakte opnamen van de wereldkampioenschap pen windsurfing („zeilen op een plank") bij de Bahama's. Ned. 1 I 21.10 Minster van der Stoel spreekt met medewerkers van de TROS over de buitenlandse politiek en zijn rol in de PvdA. Ned. 1 21.50 Onderwerpen in AVRO's Te levizier Magazine zijn: Indianenstam in de VS, die krachtens wettelijke rechten economisch verkeer kan blokke ren; enquete over de zaak Men ten en minister Van Agt, het ultracentrifuge project in Almelo. Ned. 1 22.15 De mogelijkheid bestaat dat van de wedstrijd tussen FC Bayern München en Cruzeiro Belo Honrizonte uit Brazilië om de wereldvoetbalbeker een sa menvattende reportage is te zien op het eerste Duitse net Duitsl. 1 22.30 Met de kinderarts drs B. O. A. ter Haar spreekt Fons Disch over erfelijkheid. Hilv. 2 16.03 De Koninklijke Militaire Ka pel, die een eeuw geleden het predikaat „Koninklijke" ver kreeg, concerteert in Arnhem. Hilv. 1 I 20.00 Solisten en koor en orkest van de BBC voeren de opera Gioieli detla Madonna van Er- manno Wolf-Ferrari uit. Hilv. 2 20.15 Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De vier afleverin gen van de informatieve show „Een dure grap" over vijf en twintig jaar televisie is gemiddeld gewaardeerd met het cijfer 65. Dat is matig. Jef Rademakers en Berend Boudewijn stelden ter gelegenheid van een kwart eeuw televisie in qns land deze vier programma's samen. Van de eerste aflevering was het kijkcijfer 22. Dat wil zeggen dat ruim twee miljoen mensen aan de buis zaten. Bij aflevering twee zakte de belangstelling naar 14 (1,4 mil joen kijkers). Bij de derde aflevering werd het 17 (1,7 miljoen kijkers) en voor de laatste was het cijfer slechts 10 (1 miljoen kijkers). De kijkdichtheid wordt behoorlijk genoemd voor een informatief pro gramma, want al was er sprake van een informatieve show, de program ma's worden toch duidelijk meer ervaren als informatie. Zo blijkt uit een enquete. De makers van „Een dure grap": Jef Rademakers en Berend Boudewijn. 'n winkel vol kleur. „Op dood spoor" voor Ierse radio Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De Ierse radio zal binnenkort het luisterspel „Op dood spoor" dat Wim Ramaker, chef lite raire sectie van de NCRV-radio, naar aanleiding van de gijzeling in Beilen schreef. „Op dood spoor" wordt uitgezonden als inleiding op een discussie over ''het gebruik van geweld in de samen leving. in het bijzonder geweld dat gebruikt wordt om zogenaamde po litieke doeleinden onder de aan dacht te brengen. De NCRV-radio zond „Op dood spoor" uit op 8 januari van dit jaar in het programma Globaal met de bedoeling een dialoog op gang te brengen tussen van -elkaar ver vreemde bevolkingsgroepen. Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De Vara en Wim Kan brengen op 1 januari samen een langspeelplaat op de markt met als onderwerp de conference, die Kan komende oudejaarsavond voorde tv zal opvoeren. Voor de lp zal worden gekozen uit een van de voorstellingen, die Kan op 27, 28 en 29 december geeft. De plaat zal direct na 1 januari in de winkel te koop zijn. Door Z.-Afrika betaald Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De Nederlandse zangeres Liesbeth List zal niet mee spelen in een film die in Zuid-Afrika wordt opgenomen. Zij had een contract getekend voor een kleine rol ln een film waarin onder anderen Mia Farrow, Charles Aznavour, Tre vor Howard en Peter Finch zullen spelen. Vorige week hoorde Liesbeth List dat voor de film, die voor een be langrijk deel met Zuidafrikaans geld word gefinancierd, gedurende vijf weken opnamen ln Zuid-Afrika moeten worden gemaakt. Zij heeft zich daarop teruggetrokken, omdat zij tegen de apartheidspolitiek is. Het filmverhaal heeft geen betrek king op de apartheid. De weigering is voor Liesbeth List een principiële zaak. Zij wijst erop dat zij uit over tuiging de liederen van Mikis Theo- dorakis heeft gezongen en zo ook niet naar Zuid-Afrika gaat. Zondagavond laat heeft Liesbeth List, toen zij van haar werk naar huis terugkeerde, een angstig avon tuur beleefd. Na haar auto te heb ben geparkeerd, werd zij op de Brou wersgracht in Amsterdam aangeval len door drie mannen, van wie er één een mes op haar keel zette. Zij werd gedwongen haar geld (ongeveer hon derd gulden) en bankpapieren af te geven, Zij heeft aan de beroving geen verwondingen overgehouden, wel is zij, aldus haar vriend, de au teur Cees Nooteboom, na aanvanke lijk laconiek te hebben gereageerd, erg geschrokken. Henk Noy naar KRO HILVERSUM - Henk Noy te Hil versum is met ingang van 1 maart 1977 benoemd tot chef ontspanning van de radiodienst van de KRO. De heer Noy (36) is momenteel verbon den aan het impressariaat Lumen te Hilversum. ADVERTENTIE Klopt. Dank zij onze belangen in de European-American Banks. (Een voor Amerikaanse verhoudingen opmerkelijk grote bank met vele kantoren). Adres Hoofdbank New Yerk: 10, Hanover Square, N.Y. 10005. En dankzij de belangen in de "investment bank" SoGen-Swiss International Corporation. Adres: 20, Broad Street, N.Y. 10005. Nadere infdrmatie: Amre kantoren of telefoon: 020-283684 RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-kanalenl. AVRO 7.00 Nieuws 7 02 (S) AVRO klok. '7,30 Nieuws. 7.41-7 86 Radiojournaal 8 30 Nieuws. 8.36 GymnasUek voor de huisvrouw. 8 45 De Groenteman 8.50 Mor gcnwijdlnp NOS 9 00 Spiegel van Belgie. AVRO 9 30 (Sl Gevarieerd klassieke mu ziek 10 00 Radio Lawoaipapegaai 10 10 Ar beidsvitaminen, populair verzoekpla- tenprogramma (10 30 Nieuws. 10.33-10.35< Radiojournaal 11.30 (S) Kritiek op kritiek. 12 26 Mededelingen voor land- en tuinbouw 13.30 Nieuw*. 12.41 Radiojournaal. 13 00 Knipperlicht. verkeersmagazine 13.25 Beursplein 5 13 30 n Middagje AVRO mu nek. informatie cn service. 115.30 Nieuws 15 33 Radiojournaal) 17 00 Voor ons ge maakt (door ons gekraakt kinderpro gramma OVERHEIDSVOORLICHTING 17 20 In de rubriek de Nederlandse Antillen een gesprek over du zorg voor het verleden AVRO 17 30 Nieuws 17.32 Radiojournaal 17.50 (S) Met muziek op stap PP 18.19 Uitzending van DS'70 AVRO 18 30 Nieuws. 18.41 Per saldo 1900 De Zevende- Dagsadventisten NOS 19 15 (S) Accoord Amateuristische muziekbt-oe femngen AVRO 20 00 (S) De Koninklijke Militaire Kapel 20 30 (S) Hoogtepunten uit operettes. 21 IS (S) Lesuur moord, hoorspclserie 2135 (S) Ratatouille 22 30 Nieuws 22 40 Radiojournaal. 23.00 <S) Parklane Serena de, licht* muziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanaleni. KRO 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7 20 Het levende woord 7 25 Badinerie: klassieke muziek. 7 54 Overweging- 8.00 Nieuws 8 II Echo 8 30 Aubade: klassieke muziek. 9 00 De letter M. documentaire over de GG cn GD op scholen 9 30 Scheepspraat. 9.35 Wateratanden 9 40 De letter M: gevari eerd magazine 10 30 Schoolradio. (11.00 Nieuws 11 30 Ouder worden we allemaal: bejaardenprogramma 12.00 Vijf tellen na nu licht muziekprogramma OVER HEIDSVOORLICHTING 12.49 Uitzending voor de landbouw 13 00 Nieuws. 13.11 Echo magazine 13.40 Een mens als jij. gesprek. 14 Of) Schoolradio 15.00 In de wachtkamer 16 00 Nieuws 16.03 Fons Disch ontvangt op zijn spreekuur gesprek NOS 17.00 Het zal mijn tijd wel duren: klankbeeld. 17 20 (S) Eurohght 17 55 Mededelingen 18 00 Nieuw? KRO 18.11 Echo 18 30 (S) Op vleu gels lichte muziek op twee pianos. 18 50 Verkenning nieuws, feiten en achtergron den op sociaal maatschappelijk terrein. 19 00 iS) Zin in muziek klassieke muziek 19 30 Voor de verandering: gezinskatoche- eprogramma 19 45 Kerk in meervoud: ker kelijk nieuws 20 00 Nieuws. 20.05 Overwe ging 20 15 iS) BBCSymf Orkest opera van Ermano Wolf-Ferrari NOS 23 OO (Sl Met het oog op morgen (33 05 Actuahteitenover- ïichl 23.20 Den Hnng vandaag. 23,52 Even ontspannen voor het slapen gaan 23.55- 24 00 Nieuws HILVERSUM III 1445 en FM-kanaleni. VA RA 7.02 (S) Gesodemeurders. 9.03 (S) Pep- op-dne. 11.03 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld. 12.03 (S) VARA zoekplaatje Zoek de plaat achter de zoek zin. 14.03 (S) Spitsbeeld. 16.03 <S> LP top 20 en tip LP 117 00-18 00 (S) Actualiteiten via Dingen van de dag). 18.03 CS» Alfred Lagar de. NOS: 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal VARA 19.02 (S) Popreconstruc tie. 20 02 (S) Nashville. 21,02 (Si Jazz Blues. 22.00 (S) (Ptopdonder. 23 02 (S) Wach ten op middernacht 0 02 (S) Nacht drie- draai 2 02 (S) Help! voor werkers in de verzorgende en verplegende beroepen 4 02 (Sl De rode dageraad. 5.02-7.00 (S) Truck, programma voor vrachtwagenchauffeurs HILVERSUM IV (FM-kanalen). TROS 7 00 Nieuws. 7 02 (S) Cappricio: klassieke ka mer- en orkestmuziek 9 00 Nieuw*. 9 02 Aktua klankbeeld 9 03 (S) Van heinde én verre 10.00 (Sl Opus tien tot twaalf: kamer- en orkestmuziek. 12 00 (S) Kamer- en or kestmuziek 13 00 (S) De meest verkochte klassieke tien. 13.30 (S) Koren cn korpacn 14.00 Nieuws. 14.02 (S) A Chorus Line, pro gramma rondom deze nieuwe Amerikaanse musical. 14.30 (S) Gultariteiten. 15.00-17 00 Belcantorium STAD/RADIO AMSTERDAM (240 m mid dengolf). 17.00-19 00 Mu/jck en actualiteiten met Amsterdam Sociaal, om 17.30 Uil in Amsterdam en om 18 55 Amsterdamse va caturebank TV VANDAAG 51: „Die ellendige telefoon ook al tijd!" riep drs. J. J. Delijn Trecker nijdig uit. „Je kunt op ons departe ment ook nooit eens rustig aan je werk blijven". „Zeg dat wel, mijn waarde", viel mr. Fotsjes hem bij. „Als je niet oppast heb je zo een hartkwaal op ons departement. Er worden hier veel te hoge eisen aan je werkkracht gesteld, maar ja...., ge lukkig geeft een pokertje wat aflei ding op zijn tijd. Dat komt een hoge ambtenaar wel toe, dunkt mij". En wiens pen zal nu in staat zijn de schrik en de ontsteltenis te beschrij ven, die zich aftekenden op de be schaafde gelaatstrekken van drs. Delijn Trecker toen hij hoorde wie daar aan de,lijn was. „Juist... Juist, commissaris", stamelde hij. „Wij zullen de zaak onmiddellijk in han den van Zijne Excellentie de minis ter leggen". Toen legde hij volslagen wanhopig de telefoon weer op de haak. „Wat is er, is er oorlog?" vroeg mr. Fotsjes ontdaan. „Was het maar waar. Het is veel erger", antwoordde drs. Delijn Trecker somber. „We zullen aan het werk moeten, want er schijnt de een of andere voetballer ontvoerd te zijn. Karei Kleurtjes of Geurtjes of zo iets. Hij is op weg naar 1 politie verwacht nu van de mini, dat deze zekere diplomatieke s pen zal ondernemen. We zullen de baas moeten, Fotsjes. Er zitn) anders op..." En kijk, daar lo twee ijverige dienaars van 1. derland al door het gebouw, c naar de werkkamer van de n „Belachelijk! Diplomatieke stapp voor een doodgewone voetballe sneerde mr, Fotsjes. „Zeer Juis zei drs. Delijn Trecker op zijn beu „Zo iets kan de regering do VRllen..." FERDINAND NEDERLAND l 11.10 NOS/NOT: Schooltelevisie 14.25 NOS/NOT: Schooltelevisie 18.15 TELEAC: Nascholing hultarlsen. les 2 18.45 NOS: Bereboot 18.55 F NOS: Journaal 19.05 TROS: Oe man van 6 miljoen, tv-serle 20.20 Pepper. politie-serie 21.10 Reportage van de wereldkampioenschappen windsurfing 21.35 NOS: Journaal 21.50 in Londen ctaai een huis. tv-sene 22.40 Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Kortweg 18.55 Journaal - 28 - Opeens kwam er een gele sjees de hoofdstraat uitgereden. Langs de kustlijn ratelde hij voort en ver dween achter de herberg in een zij straat. Buiten de herberg hing een uithangbord met een tweekoppige vogel er op en in gotische letters: De Raaf met de Twee Koppen. „Hee, daar ging dokter 0'Keefe,"zei Rudd. „Dat arme paard van hem moet altijd minstens in korte galop lopen, dan lijkt het net of hij zo gewetensvol is en zo bezorgd voor de patiënten. Maar in werkelijkheid is hij bijna altijd stomdronken. Toch is het een bijzonder aardige ouwe losbol. U zult hem vast nog wel ontmoeten als u iets langer blijft. Hij is in Dublin geboren, waar hij bij een of ander schandaal betrokken raakte. Dronken of niet dronken een goede dokter is en blijft hij. Sinds ik hier woon heb ik hem de raarste gevallen zien oplappen." Rudd liet opeens de koetjes en kalfjes voor wat ze waren en viel met de deur in huis. „Nu, mr Craddock, hoe vindt u het landgoed? Had u het zich zo voorgesteld? En weet u nu nog zeker dat u optie wilt hebben?" „Tja," zei Paul. „Ik wilde het in elk geval overwegen en er morgen nog eens met u over praten, als u het niet erg vindt. Bovendien moet ik eerst nog mr Zorndorff zien te bereiken om overleg te plegen. Is hier ergens telefoon?" „Lieve help, nee," zei Rudd. „Waar voor zouden we hier telefoon moe ten hebben? Daarvoor moet u naar Whinmouth, naar het hoofd postkantoor. Dat ligt dertien kilo meter verder naar het westen." „Best," zei Paul. „Morgen zal ik mijn beslissing nemen. Ik kan u nu al wel met de hand op mijn hart zeggen dat de omgeving mij bijzonder aan staat, nog veel meer dan toen ik de advertentie in de Illustrated London News had gelezen." „Dus u kunt er nu nog niets zinnigs over zeggen?" vroeg Rudd. Omdat hij zo'n bezorgd gezicht trok voegde Paul er aan toe: „Het lijkt net een soort onbewoond eiland, bevolkt door een stel schipbreukelingen die afkomstig zijn van een wrak van een halve eeuw oud." 19.05 AVRO: AVRO'S Toppop presenteert de National* Hitparade 20.00 AVRO: AVRO's puzzeluur 21.25 The gebroeders Hammond 22.15 Televizier Magazine 23.00 Oen Haag Vandaag 23.15 Journaal „De Boekerij, Baarn" Zakelijk gezien zit er niet veel toe komst in, maar eerlijk gezegd ben ik daar niet op uit. Ik wu graag mijn geld ln zoiets steken en eryan maken wat ervan te maken is. Maar ik zou willen weten wat ik ten op zichte van mijn pachters verplicht ben en wat zij ten opzichte van mij verplicht zijn. Zouden ze hun hoe ven eigenlijk ineens of in gedeelten willen kopen? Of vinden ze het niet zo erg dat zo'n vreemdeling uit de stad opeens zijn neus in hun zaken komt steken?" „Dat weet ik niet," zei Rudd met een glimlach. „Ze hebben me nooit in vertrouwen genomen. Voor hen was ik alleen degene die de pacht kwam innen voor de L'ovells. meer niet." „Kom, kom, u hebt zich in elk geval een mening kunnen vormen over alle bewoners," zei Paul. „Is Da went de enige die zo goed bij is di hij op eigen benen kan staan? Zó mrs Codsall geen gat in de luct springen bij de gedachte, zelf zo' soort grootgrondbezitster worden?" „Dat betwijfel ik," zei Rudd. „Z blijft liever veel met de Hogei Stand in contact staan, snapt u? E Derwent zou afpingelen op d vraagprijs. Potter en Willoughb staan geen van beiden graag op gen benen en Arthur Pitts is tevn den met de huidige gang van zakei Nee, als er een pachtheer zou komt die het landgoed tot bloei wil brfl gen zouden ze meteen achter hei aanhobbelen. Ze zouden iemands! u op handen dragen, maar ik vret dat u alleen degene zult zijn die zi verplichtingen dient na te kome mr Craddock." „Blij dat u het eerlijk ze| antwoordde Paul. „Ik zal het in dachten houden als ik u morgt meedeel wat ik heb besloten. Hebt thuis misschien de beschikking ovi een grote teil om ln te baden? Ikht mijn been geloof ik een beetje zwaar ingespannen. Ik wilde er eve mee in warm water en zou graag d rest van de dag wat rustiger aai doen." Rudd schrok en wendde meteen zij paard. Wordt vervol! Van een verslaggever HILVERSUM De televisie-uitzending van het Tweede Kamerdebat over J zaak Menten was vorige week het op een na meest bekeken programma opd Nederlandse buis. Dit blijkt uit de steekproef die het weekblad Televisi« iedere week houdt onder de kijkers. Sil de Strandjutter ttok vorige week echter de meeste kijkers. Op de derf plaats kwamen „De gebroeders Hammond" van de AVRO en op de vieri plaats „Een van de acht" van de AVRO. De kijkcijfers van Sil de Strandjutter van de eerste vier afleveringen zij' respectievelijk 42, 44.6, 47.4 en 49.3. Een opklimmende reeks, boven de vit miljoen. De waardering voor de vier afleveringen was: 75, 75, 77 en 77. Om" schooltermen te spreken, een hele dikke zeven. Het Kamerdebat over Menten werd met 8 gewaardeerd. Onze veree belan Natui pij bi wijs baar word ten gewe bezui Pron (at ring ande uitkr grote dat.e intel! loop: CD/ zijn) nom nem won stam deer War gegc mee vers non- De. dag

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4