Maakblij met iets blijvends. Geef iets van Philips. MIS NIKS, LEES MIX! Met rnmpsKomje met iets goeds voorde \dag. PHILIPS Trouw i Meyers Bij de koffiezetters van Philips is aan alles gedacht. Uit de handige keuken van Philips. Een Philips strijker scheelt haarde helft van het werk. TEL. 020-913456 Toestel 743 met het oog op mensen SECRETARESSE Het Parool landelijk kontaktman IK GEEF EEN I KAD0-AB0NNEMENT. COUPON: OINSOAG 23 NOVEMBER 1976 TROUW KWARTET PS 16/RH 18 Graag geziene gasten schenk je natuurlijk ook een heerlijk kopje koffie. Moeiteloos gezet met die nieuwe Philips koffiezetter. Dat is nu zo'n cadeau waarvan je meteen al plezier hebt. Aan alles is gedacht. Aan de ideale warmhoudstand van 83° om uw koffie langer lekker te houden. En aan een unieke ingebouwde ontkalkingskamer waardoor het apparaat slechts één keer per jaar ont- kalkt behoeft te worden. Dat geldt voor alle Philips koffiezetters. Van groot tot klein. Lekker groot. Lekker gul. Voor 2-15 koppen. En aan alles is gedacht. Koffiezetter HD 5143 f135,-. Een krachtige 3-snelhedcn-mixer. Een ideale keuken hulp. Met garden en kneedhaken. En ophang beugel. HR1170 f72.50 Frituurpan. Makkelijk zelf patat of loempia's maken. Olietemperatuur is continu regelbaar. Geen bakluchtjes meer dank zij speciaal anti-geur deksel. Beveiligd tegen oververhitting. HD4241 f 176,50. Ook bij deze koffiezetter is aan alles gedacht. Dus mèt Philips ingebouwde ontkalkingskamer en ideale warmhoudstand. Voor 2 tot 5 kopjes koffie. In donkerbruin en gebroken wit. HD 5140 f 74,50 Goed voor 2-12 koppen lekkere koffie. Zoals elke koffiezetter van Philips met de unieke ingebouwde ontkalkingskamer en ideale warm houdstand. Donkerbruin en gebroken wit. HD 5142 f 123,50. Keukenklok op batterijen. Kan tegen kookvocht en vettigheid. Handig met secondcnwijzcr. In oranje of wit. HR 5470 f47,50. Alle genoemde prijzen zijn bruto adviesprijzen. U denkt dit jaar aan een nuttig cadeau. Om haar het leven in de keuken lekker makkelijk te maken Iets waarvan ze nog jaren plezier zal hebben. Dan heeft Philips een boel keus. Van een simpele, maar o zo slimmegasaan- steker tot aan een keukenmachine aangedreven door een 5-snelheden mixer toe. En u weet het toch: wat u in deze advertentie misschien niet ziet, vindt u zeker bij de Philips-winkelier. Een snelle citrus pers voor veel vers fruitsap. Moeiteloos persen met een sterke motor. Makkelijk schoon te houden. HR2201 f58,50 Een Philips stri jker is lichtgewicht, heeft een temperatuurkiesschijf en een „tuimeltopsnoer." Gemakkelijk voor zowel links- als rechtshandig strijken. En, wat gaat u geven? Een snelstrijker of een stoomstrijker? Philips nieuwste lichtgewicht stoomstrijker. De juiste temperatuur voor elke stof vindt u achterop de strijker. En stelt u in met de kiesschijf. Het „tuimeltop snoer" zit nooit in de weg. In zwart met groen. HD 1211 f 95.-. muiaiijvui wn-iiiujuui f 19,95. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt IX UPSV-tweeling van de Kerkhof.: u 'onverkoopbaar P "fader ik vergeef ie alles'snikte Sophia Loren Margriet leidde zoekactie naar vermist hondje Het deputaatschap Oecumene buitenland van de Gereformeerde Kerken in Nederland, belast met het onderhouden van betrekkingen met zusterkerken buiten onze landsgrenzen, alsmede met interna tionale oecumenische organisaties, zoekt zo spoedig mogelijk een ervaren met als standplaats Leusden. Dienstencentrum van de Gereformeerde Kerken. Zij zal werken onder de directe aanwijzingen van het moderamen van het deputaatschap Oecumene buitenland Meer in bijzonderheden zal haar taken pakket omvatten de organisatie van de vergadenngen van het deputaatschap: het notuleren van die vergadenngen. de behandeling van ingekomen stukken; de uitwerking van de correspondentie Verwacht wordt dat zij: een gedegen opleiding tot secretaresse heeft genoten; een ruime ervaring als secretaresse heeft opgedaan zowel in teamverband als zelfstandig zal kunnen werken; als lid van de Gereformeerde Kerken m Nederland belangstelling heeft voor het buitenlandse werk van deze kerken; m staat is m de moderne talen te corresponderen. De salariëring voor deze functie vindt plaats, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens overheidsnormen Geïnteresseerden wordt verzocht zich, ter informatie, te wenden tot dr P. G. Kunst. Buitenzorg 28. Amstelveen Tel 020-451115. Sollicitatiebrieven worden op dit adres gaarne vóór 15 december 1976 ingewacht Zelfs met het zwaarste deeg heeft deze keukenmachine niet de minste moeite. Hij kneedt, mengt, roert en klopt echt alles. Compleet met standaard, aangedreven kom, garden, kneedhaken en spatel. HR 1187 f135.-. Slijp zelf in een wip messen, kartelmessen en scharen met HM 3600 Voor het advertentiebedrijf zoeken wij op korte termijn een (leeftijd 25-30 jaar). die tot taak krijgt advertentieruimte te verkopen aan adverteerders en reclamebureaus. De aard van deze funktie verlangt inzicht op het gebied van de marketing en in het bijzonder de reclame, alsmede bekendheid met de moderne technieken t.a.v. mediaplanning. Er wordt gewerkt in een klein team, dat bij zijn aktivrteiten wordt ondersteund door een afdeling marketing en mediaresearch. Indien u belangstelling heeft voor deze aantrekkelijke funktie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de personeelafdeling van Het Parool B.V., Wibautstraat 131. Amster dam, t.a.v. mevr. E. Verwilligen. Verdere informatie wordt u graag verstrekt door de heer Romeijn (tel. 020-914400 tst. 232). WAX W BLAD! I Noteert U een kado-abonnement voor GEREFORMEERDE KERK vin AMSTELVEEN-Zuid. Uitgeloot van de 4''. %-30-jarige obligatielening I960: a 1000 nrs: 30 33 40 62 85 88 117 144 180 240 329 a 500 nrs: 477 494 495 505 529 541 553 564 572 585 betaalbaar 1 december 1976 te Amsterdam. Rotterdam en 's- Gravenhage bij de Ned. Mid- denstandsbank NV 15 novem ber 1976. Bij beschikking van de Arron. dissements-Rechtbank le Utrecht d.d. 17 november 1976 is onder curatele gesteld Alber- tus Johannes Gorter, wonende te Doorn, met benoeming van Mr D J van Amerongen. nou ns te Doorn tot curator en van Mr M A van Rhijn. notaris te Zeist tot toeziend curator De procureur. Mr J. E. B van Jul- singha. Wühelminapark 60 te Utrecht Naam Adres Plaats Dit kost mij voor de eerste termijn f 6,25 minder, daarna de normale kwartaalprijs Het bedrag zal ik na ontvangst van de acceptgiro kaart betalen Stuurt U de acceptgirokaart naar Naam Adres Plaats Handtekening. Datum. 1 Ik adresseer via een open envelop I Trouw/Kwartet BV. antwoordnummer 2792 Amclorrism Anita Meyer René van de Kerkhof Willy van de Kerkhof Sophia Loren 25 jaar miss World Roger Vadim Ernst Happel Eddy Merckx Dochter Marilyn Monroe Dierenkerkhof Huis van Oranje Albert Plesman jr. 40-jarig huwelijk koningin Juliana en prins Bemhard Albert Mol Elvis Presley Knipoog Martine Bijl André van der Louw Archie Bunker en nog veel meer. Goed idee! Noteer mij voor een abonnement op Mix a f L- per week of f 13,- per kwartaal. Ik wens Mix als volgt te ontvangen en te I beulen: Via de bladenman, en regel de betaling met hem. Ook acceptgirokaart is mogelijk. Per post, ik beual f 13,- na ontvangst acceptgirokaart Knip de bon uil en stuur hem in een open envelop naar Mix, Antwoordnummer 383, Haarlem. Een postzegel is niet nodig.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18