Meer eieren voor je geld De nieuwe Bonus-3-Rekening van de NMB: 3% méér rente dan op een gewone spaarrekening. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 23 NOVEMBER 1976 TROUW KWARTET PS 11/RH °INSC van Com pisc) voon teel i verkl feren kreg< gom; Spelt tuigc in or loper kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond is dit alleen mogetijk van 18.00*20.00 uur. U krijgt 4V< op een gewone spaarrekening. Opeen Bonus-3-Spaarrekening krijgt u er nog eens 3 bij! Li}.!>1 steld Novn !ii Eigenlijk wil iedereen een zo hoog mogelijke rente. Maar wie direkt over zijn spaargeld wil beschikken, krijgt altijd de laagste rente. Daar heeft de NMB Bonus-Spaar rekening verandering in gebracht. Op de njeuwe Bonus-3-Spaarrekening krijgt u maar liefst 3 meer rente, zonder dat u het geld hoeft vast te zetten. Dus 71/4 in plaats van 4V4 En dat scheelt wel even! Wel geldt een retour rente van 2 over elk bedrag dat u'opneemt. Bonus-3-Sparen is daarom niet altijd voordeliger. Onvoordelig wordt het zelfs, wanneer u binnen 8 maanden* uw spaartegoed opneemt. Maar wie het langer kan laten staan, krijgt meer eieren voor zijn geld met een Bonus-3-Spaarrekening. De NMB denkt met u mee. Probeert. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Of binnen 12 maanden, als u 't vergelijkt met onze bestaande Bonus-Spaarrekening (6V< rente,.1 retourrente). Op 20 november ging na een ernstige ziekte naar haar Heer, onze lieve moeder en oma Aaltje Hartink sinds 21 januari 1960 weduwe van Jan Willem Brethouwer op de leeftijd van 81 jaar. Utrecht, W. M. Brethouwer-Berends Arnhem, H. J. Brethouwer A. J. W. Brethouwer- van Stuijvenberg Rhenen, G. A. van der Mik-Brethouwer G. H. van der Mik Harderwijk, E. J. ter Hoeve-Brethouwer H. J. ter Hoeve en kleinkinderen Arnhem. Huize „Vreedenhoff", Esperantolaan 2. Correspondentieadres: Frans Halslaan 38. Arnhem. De overledene is opgebaard in de aula van het Protestantsch Begrafenisfonds. Rietgrachtstraat 2 te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aldaar van 17.00-18.30 uur, ingang Singelstraat. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 25 november om 11.00 uur in de aula Rietgracht straat 2, waarna de teraardebestelling om 12.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Heide- rust" te Worth-Rheden. Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij het plotselin ge overlijden uit Benoni-Zuid Afrika vernomen van onze geliefde zoon, broer en oom Jacobus van Dijk op de leeftijd van 43 jaar. Rotterdam, 22 november 1976 Strausslaan 11 Mevr. van Dijk-van Gulik. kinderen en kleinkinderen De teraardebestelling zal woensdagmiddag 24 no vember a.s. 's middags plaatsvinden. Wij hebben 's Vaders Zoon aan boord en veilig strand voor 't oog Op Zijn dag nam de Here tot Zich onze lieve Moeder en Oma Aafien Kamphuis Sinds 15 november 1965 weduwe van Emo Folkert van Halsema, op de leeftijd van 84 jaar. Appingedam, 2 november 1976 Damsterheerd, Heerdlaan 2 Groningen: J. K. van Dijken-van Halsema E. P. van Dijken Diderik, Theo Heemskerk: A. Kroesen-van Halsema K. Kroesen Henriëtte, Ineke, Johan Wildervank: D. F. J. van Halsema A. van Halsema-Fokkema Alice, Emo. Jan Diederik Moeder zal worden begraven donderdag 25 no vember a.s. om 14.00 uur op „Rusthof", na een rouwdienst van Woord en gebed, welke aanvangt om 13.30 uur, waarna de begrafenis vanuit het Uitvaartcentrum, Jukwerderweg 19 Appingedam zal plaatsvinden. Corr.adres: Torenstraat 84, Wildervank. De Heer der Kerk heeft plotseling van zijn taa. ontheven onze jeugdouderling Lcendert van der Wiel Vanuit het evangelie zag hij het als zijn taak kinderen tot Jezus te brengen. Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat hij altijd spontaan, getrouw en bereidwillig heeft gedaan. Wij bidden God, of hij mevrouw van der Wiel, haar kinderen en kleinkinderen troost en kracht wil geven. Namens de kerkeraad van de Gere formeerde Kerk te Zwijndrecht, Ds. M. Berg, praeses Namens de wijkkerkeraad-zuid, Ds. C. van der Woude, praeses A. de Zeeuw, scriba Vol geloofsvertrouwen ging van ons, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder JACOBA PIETERNELLA MAR1NISSEN-VAN T HOF oud 85 jaar. Zuidlaren: N. Sloot-Marinissen B. Sloot Lemgo J. van der Meulen-Marinissen P. van der Meulen Bussum: T. Dinkla-Marinissen A. F. Dinkla Berkeley: J. Marinissen A. Marinissen-Hollander Apeldoorn: A. Marinissen I. Marinissen-Brontsema klein- en achterkleinkinderen GRONINGEN. 17 november 1976. Beukenlaan 36. Corr.adres: Steenhouwersdonk 134, Apeldoorn. De begrafenis heeft volgens haar wens in stilte plaats gevonden op de begraafplaats „Selwer- derhof." In God's onbegrijpelijke wijsheid, barmhartig heid en liefde is rustig van ons heengegaan onze geliefde zoon, broeder en zwager Gradus Jan Haijer in de ouderdom van bijna 50 jaar. W. Haijer-Meij C. M. G. Lieste-Haijer W. J. H. Lieste Hilversum, 19 november 1976 Bijenmeent 99 Correspondentie-adres: W. J. H. Lieste. Neuweg 317, Hilversum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diakonessenhuis, van Riebeeckweg 212 te Hilversum. Condoleance-bezoek aldaar dinsdagavond van 7—8 uur. De rouwdienst, geleid door de weleer waarde heer ds C. Goeman, zal worden gehouden op woensdag 24 november a.s. 's morgens om 11 uur in de Aula van de Begraafplaats „Zuiderhof" aan de Koihomseweg te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Hiertoe door Hem bereid heeft de Heere heden voor ons nog onverwacht, tot Zich genomen on« lieve Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Gerhard Wesselink op de leeftijd van 78 jaar „Hij is verlostGod heeft hem welft daan." Psalm II Ruurlo, M. A. Wesselink-Potjewijd Waddinxveen, G. H. Kalfsbeek-Wesselink H. Kalfsbeek Ruurlo, G. J. Wesselink M. Wesselink-Plomp Thunderbay (Canada), G. H. Wesselink A. Wesselink- van de Linde Brussels (Canada), J. W. Wesselink D. Wesselink-Bloemendaal Ruurlo, A. G. Wesselink G. Wesselink-Haverkamp. Vorden, H. Wesselink Arnhem, M. J. G. Hendriks-Wesselink G. Hendriks. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Ruurlo, 19 november 1976 E 37 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond vi 7.00—7.45 uur in „De Sprankel", DomineesteefP" Buurlo en na afloop' 'an de begrafenis. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdi 24 november a.s. om 13.30 uur in „De Sprankel" Ruurlo, waarna om 14.30 uur de teraardebetf ling zal plaats vinden op de Algemene B graafplaats aldaar, waarbij U beleefd wordt u genodigd. Voor de vele bewijzen van deelneming en med tijdens de ziekte en na het overlijden van onze f Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Klaas Drenth betuigen wij u onze oprechte dank. Namens allen, F. Drenth-Danhof Krewerd, november 1976. Onze Ouders en Grootouders P. Roos en A. Roos-den Daas waren 18 november 40 jaar getrouwd. Blij dat God hen zo lang voor elkaar en voor ons spaarde, hebben wij dit vorige week in grote dankbaarheid in familiekring herdacht Aalsmeer P. Roos-L. C. Roos-Cyvat Edwin-Menno Leiderdorp G. Boeker-Roos: A. Boeker Joke, Anja Canada T. Rijkenberg-Roos G. W. J. Rijkenberg Carl, Ann, Michael, Jennifer Canada Henk en Jane Alphen a/d Rijn A. W. Uithol-Roos, G. Uithol Jasper Aalsmeer Jac. P. Thijsselaan 9. Vrees niet, wont Ik ben met u. Jesaja 41:10 Heden nam God van ons weg, na een ernstige ziekte mijn lieve man en onze lieve papa Wilhelm Johan Mazie den Duijn op de leeftijd van 60 jaar. W. J. den Duyn-van Silfhout Mieke en Hans Jan-Willem Hanneke Marleen Judith Els Utrecht, 21 november 1976 Petrarcalaan 75 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P. C. B. Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19-21 uur. Thuis beslist geen bezoek. Vrijdag 26 november wordt om 11 uur een rouwdienst gehou den in de Pnlëlkerk. Lessinglaan, waarna om 13 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Bennekom. Jesaja 43:1B „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Heden heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Vinke Weduwe van J. Bosman. In de gezegende ouder dom van 85 jaar. Apeldoorn: E. IJsendoorn-Bosman E. IJsendoorn Assen: W. P. Laanbrock-Bosman H. Laanbroek Wijhe: G. Roelofs-Bosman P. Roelofs Wijhe: P. J. Bosman M. J. Bosman-Roelofs Zwaag (N.H.): J. Bosman E. H. Bosman-Buytelaar Klein- en achterkleinkinderen Wijhe. 21 november 1976 Nieuwendijk 35 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula van het Bejaardencentrum ..Het Weijtendaal" waar gele genheid is tot condoleren a.s. woensdag 24 novem ber tussen 19.00 en 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 25 november a.s. tussen 12.00 en 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Rust Zacht" te Wijhe vanuit de aula van het bejaardencentrum. Ver trek aldaar van 12.00 uur. ..Afijn genade is U genoeg." 2 Connthiërs 12 9. Heden overleed, na een kortstondig lijden, in de zekerheid van het geloof, mijn innig geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader, Johannes Meere in de ouderdom van 87 jaar. K. J. Meere-Hage kinderen, klem- en achterkleinkin deren. Scheveningen. 21 november 1976. Rottumsestraat 16. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7—8 uur in Rouwccntrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. Dc rouwdienst zal gehouden worden donderdag 25 november te 1.15 uur in de Pnielkerk. Tesselse- straat 67. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. God nam tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Wilhelm Johan Marie den Duyn op de leeftijd van 60 jaar. Ede: W. J. en Duyn-Yperlaan Bergen op Zoom: H. A. den Duyn J. G. den Duyn-Kaajan Bentveld: A. den Duyn S. den Duyn-Wesselius Neven en nichten Utrecht, 21 november 1976. God heeft het aardse le ven beëindigd van onze vriend Wil den Duyn Op onze laatste bijbel kring getuigde hij nog van de verwachting van de opstanding tot eeuwig leven fam. Hammingh fam. Jansen fam. Blankman fam. van Dijken fam. Boonstra

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12