VVCS en WON: chaotisch Stoop: niet weg Utrecht: baas in eigen huis Feyenoord zonder instelling knobel ;och kandidaat Omstreden handsbal redt AZ'67 Doelman Piet Schrijvers voorkomt grotere nederlaag van Ajax Burgwal: geen verweer mogelijk Pas in de verlenging naar winst op Eindhoven Loting 13/RH VNDAG 22 NOVEMBER 1976 SPORT TROUW/KWARTET 9 DEN HAAG De besturen van de Vereniging van contractspelers (WCS) en de Vereniging van oefen- meesters in Nederland (WON) hebben zich zaterdag beraden over de consequenties van de laatste ontwikkelingen inzake het bestuur van de sectie betaald voetbal van de KNVB. WCS en WON zijn tot de volgende conclusies en standpunten gekomen: 1. De clubs betaald voetbal waren ervan op de hoogte, dat met betrek king tot het sectiebestuur in feite niet gestemd is over personen, maar over voor of tegen een nor maal samenwerkingsverband met de belangenorganisaties. 2. Met de instandhouding van dit sectiebestuur is het betaalde voet bal in een chaotische overlegsitua tie en uitzichtloze positie te rechtgekomen. 3 WCS en WON stellen, voor alle duidelijkheid, opnieuw nadrukke lijk vast van mening te zijn, dat onder leiding van dit sectiebestuur geen normale betrekkingen tussen de partijen in het betaalde voetbal en derhalve ook geen sanering van het betaalde voetbal mogelijk is. 4. Besprekingen onder leiding van dit sectiebestuur over het door CRM gewenste beleidsplan heeft geen enkele zin. WCS en WON zullen geen gevolg geven aan een eventuele uitnodiging van het sec tiebestuur aan tafel te gaan zitten. WCS en WON verzoeken de clubs andere vertegenwoordigers voor dit overleg aan te wijzen. 5. WCS en WON merken op. dat ofschoon dit sectiebestuur, on danks de zware kritiek van zijn achterban, hoe onbegrijpelijk dan ook, door de meerderheid van de clubs gewenst wordt. de contractspelers en de oefenmees- ters niet in de gelegenheid zijn ge steld te stemmen, hetgeen instrijd is met het verenigingsrecht. WCS en WON ontzeggen dit bestuur nadrukkelijk het recht contractspelers en oefenmeesters te vertegenwoordigen. 6. WCS en WON zijn pas bereid mee te werken aan het opstellen van een saneringsplan, nadat de contractspelers en de oefenmees ters stemrecht hebben gekregen in de algemene vergadering en de be langenorganisaties in het sectie bestuur, WCS en WON stellen voor aan de partijen in de struc tuurcommissie, t.w. FBO. WCS, WON en BBSV, opdracht te geven voor 1 Januari 1977 met definitieve voorstellen te komen en in een vóór 1 maart te houden buitengewone algemene vergadering betaald voetbal. vernoemde medezeg genschap zijn beslag te laten vinden. 7. De heer Stoop, één van de twee waarnemers van het sectiebestuur in de structuurcommissie is voor de WCS onaanvaardbaar. De WCS wenst dat de heer Stoop zich onver wijld uit de commissie terugtrekt. 8. WCS en WON zullen maandag met het door hen hoogelijk gewaar deerde FBO-bestuur, overleggen of het onder deze omstandigheden nog zin heeft door te gaan met de vele op het programma staande en vooral voor de eerste divisie van enorm belang zijnde vraagstukken. 9. Omdat dit sectiebestuur ook niet het vertrouwen heeft van de belan genorganisaties. verzoeken WCS en VVONde algemene vergadering betaald voetbal van 27 november zich alsnog uit te spreken over het beleid, het bestuur van het betaal de voetbal, alsmede over het toe komstige samenwerkingsverband met de belangenorganisaties. Dé Stoop AMSTERDAM De Stoop denkt er niet aan gevolg te geven aan punt zeven van het communiqué van de WCS en WON. „Ik heb zitting in die commissie, die een aantal mogelijkheden onderzoekt en dat op een zo breed mogelijke basis doet. Natuurlijk zijn de ge dachten over die onderwerpen niet altijd gelijkluidend. Maar moet dat dan? Mag Je geen afwijkend standpunt meer verkondigen. Ik dacht dat dat Juist een vorm van democratie was, die we zo na staan." 8toop ziet de reactie van WCS en WON als een vorm van teleurstel ling nu is gebleken, dat de tegen kandidaten van het sectiebestuur niet zijn gekozen en ..een overgrote meerderheid van de clubs zich ach- huidige sectiebestuur heeft opgesteld". Stoop: „Het is niet de eerste keer dat men een breuk wil. De eerste keer, na de kwestie Cos- ter, toen wij als sectiebestuur niets anders deden dan de regels hante ren. wenste men ons ook niet meer. Nu opnieuw. Maar men moet leren, dat Je niet altijd je zin kunt krijgen. Dat ook de tegenpartij wel eens gelijk kan hebben." Dat er de laatste weken een constante actie tegen Stoop als sectiebestuurslid wordt gevoerd verontrust de Amsterdammer niet „Ook al komt men zaterdag tijdens de vergadering met een motie van wantrouwen, men zal met argu menten moeten komen. Ik ben maar een zevende deel van het be stuur en sta, zoals de overigen, ach ter het door ons gevoerde beleid." door Matty Verkamman ers 17 iuldig Heer Man, Oom «dag e al- tn in recht, wgk; door Cees Jansma UTRECHT Eén conclusie viel er uit het duel tussen FC Utrecht en Ajax (2-1) moeiteloos te trekken: nog niet eerder dit seizoen kreeg het publiek (zo'n 18.000 man) zo'n reclame voor de voetbalsport voorgeschoteld. De volle negentig minuten bewees FC Utrecht hoe je aan klantenbinding moet doen, zonder complexen en dat was na de 7-0 afgang drie weken tevoren in De Meer toch te verwachten werd puur offensief voetbal gespeeld, met een schier onwaarschijnlijke drang van werkelijk alle spelers om naar het doel van Ajax te komen. „Deze ploeg", zou Ivlc later onthutst toegeven, „voelt zich meester in eigen huis. En iedereen gaat zich daar haast automatisch onderge schikt aan maken." MAASTRICHT Het sectiebestuur >etaald voetbal is voor de terugkeer George Knobel als interim- :oach van het Nederlands elftal. Voorbijgaand aan het veto van het CNVB-bondsbestuur, acht het sec- iebestuur Knobel de meest ge- chikte kandidaat voor de vacante unctie. let bondsbestuur gaf op 6 novem- :r aan de sectie betaald voetbal de jdracht om naar een interim-coach vtnr de komende interlands tegen Engeland en België uit te zien. En kele dagen later werd bekend, dat iet bondsbestuur daarbij niets voor een terugkeer van Knobel voelde. Bondsbestuurslid Martin Kaster- rnans maakte dat tijdens de jaarver- Kaderingen van de afdelingen Gro ningen en Drente bekend. Hij zei: „In het verleden zijn er problemen met Knobel geweest. Zijn contacten met de buitenwereld waren niet bij zonder goed. Wij zien liever een ander". Jacques Hogewoning. voorzitter van het sectiebestuur betaald voetbal, reageerde toen op dat advies met de volgende woorden: „We hebben de wens van het bondsbestuur voor kennisgeving aangenomen en zuilen er rekening mee houden, als het zover is. Dat zijn we verplicht." Tijdens de vorige week dinsdag in Utrecht gehouden vergadering van eerste-divisie clubs die werd blj- gewoond door het volledige sectie- pestuur is de kandidatuur van Cnobel opnieuw ter sprake geko men. Sectiebestuurslid Max Tripels, lie tevens voorzitter is van Knobels Huidige club MW, heeft de zaak langezwengeld. Trippels: „Na afloop van die verga dering heb lk met Kernkamp. Stoop en Zwikstra over die kwestie van de interim-coach van gedachten gewis- teld. Daar heb ik aangevoerd, dat Het toch de meest adequate oplos sing zou zijn, wanneer Knobel zou worden aangesteld. De anderen wa ren het met mij eens. Men zag geen betere oplossing. Het is voor een bestuur ontzettend moeilijk om een toach aan te stellen. De spelers lij ken ons in dat opzicht het meest deskundig en die hebben vrijwel unaniem voor Knobel gepleit. Wat ik nu naar voren breng is geen offici eel standpunt van het sectiebestuur. maar ik meen wel te kunnen stellen, dat naar mijn gevoel het sectiebe stuur duidelijk in de richting van Knobel denkt. Eerder dan 11 of 18 december zal er waarschijnlijk geen definitieve beslissing vallen. Op die datum komt immers ln de bondsver gadering de kwestie Burgwal aan de orde Knobel is daar tenslotte ook ÖJdelings bij betrokken." Knobel, die er geen geheim van maakt dat hij graag als coach van bet Nederlands elftal wil optreden, kegt zelf over de actuele situatie: ..Eerlijk, ik heb nog met niemand van de KNVB contact gehad. Alles vat ik weet. weet ik uit de krant. Voor mij begint het spel pas. wan neer ik word benaderd. De enige die iets concreets zegt is Tripels. Je zult het misschien niet geloven, maar ondanks het feit dat hij voorzitter van MW is. hebben we nauwelijks contact met elkaar. In de vorige Periode van vijf jaar bij MW. heb ben we maar enkele malen met el kaar gesproken. Ik kan nu hooguit keggen, dat er iets in mijn richting vijst. Bijvoorbeeld een Hogewo ning. die hoorde ik verleden week op de tv de vraag of „Knobel dus géén interim-coach werd", als volgt be antwoorden: „Dat heb ik niet ge- kegd" Toch moest FC Utrecht al voor de aanvang van het duel een belangrij ke tegenslag incasseren. Paunovic, de organisator van de verdediging, moest, gewond aan de voet, op het laatste moment afhaken; waardoor Ben Schubert, na een maandenlange absentie, zijn rentré kon vieren als voorstopper. Joop van Maurik. ook niet bepaald iemand met rustgeven de kwaliteiten, werd als vrije verde diger geposteerd. „Maar zo iets doet ons niets meer", beweerde Han Ber ger. de trainer, later. „We kennen maar één doel; het doel van de te genstander." En zoals bekend kan ccn thuisclub tegen Ajax, dat ook nog de handicap kende van het ontbreken van de geblesseerde Krol, volop aanvallen. Ivic had Johan Zuidema dan wel als derde aanvaller opgeroepen, maar in geval van nood was het juist de óón- valler Zuidema die zich naast libero Hulshof! moest posteren. In de eerste helft bereikte Ajax bij herhaling de helft van FC Utrecht, maar daarna was het afgelopen. Voor het zover was had Ivic het geluk dat zijn tactiek bevestigde: Eerst keurde Hennie Weerink een AJax-doelpunt ten onrechte af (om dat Ling het nodig vond de inzet van Zuidema over de doellijn te tikken), maar later was het toch zuidema die van dichtbij scoorde: 0-1, waardoor het overwegend defensieve aspect gehandhaafd kon blijven. Zelfs na 45 minuten preikte de 0-1 nog op het bord. Al stormde FC Utrecht vanaf het allereerste begin gedurfd op het doel van Ajax, doelpunten bleven uit. Omdat met name Joop van Maurik zich schuldig maakte aan de slechte onnauwkeurig langse passes vanuit de achterste lijn en omdat Piet Schrijvers uitgroeide tot de held van de wedstrijd. Schrijvers stopte kopballen en schoten, dook op voeten van tegenstanders en ran selde de bal uit hoekschoppen met één of twee vuisten telkens weer „geplaatst" weg. ,,Ik voel me dan ook vrij goed", bekende Schrijvers. „Maar heel eer lijk: ik had liever een ronde verder gekomen dan zo opvallend goed ge speeld te hebben". Met name de afstandsschoten van Jan Streuer en de slimme inzetten van ólles kunner Leo van Veen dwongen Schrijvers tot het uiterste. Berger zelf: „Zonder Schrijvers had Ajax gewoon met 5 of 6-1 verloren". En gelijk had hij. Want het offensief dat FC Utrecht na rust ontwikkelde overtrof alles dat zelfs de meest trouwe Galgen waard-bezoeker ooit had gezien. Het werd een pure stormloop, ideeën rijk, gedurfd, vol zelfvertrouwen. Typerend voor de sfeer in de Utrechtse spelersgroep was de strafschop, die door Joop van Mau rik uiteindelijk vreselijk hard werd Ingeschoten. Van Maurik speelde tot die tijd uitermate zwak on danks een overdosis goede wil. Het was Ben Schubert, de voorstopper die Geels uit de wedstrijd speelde, die Van Maurik constant moest steunen. Tot, zoals gezegd, het mo ment van de strafschop. Jan van Staa speelde Hulshoff door de be nen, waarna Hulshoff zich „breed" maakte en Weerink de bal op de stip legde. Joop van Maurik: „Juist voor mij was het een moeilijk moment Ik had ln de rust begrepen dat er iets veranderen moest met mij. Voor rust lukte er niks. Ik was ook te gemakkelijk in de wedstrijd, ik voel de van tevoren al dat we zouden winnen. Met een handdoek over mijn kop heb lk me op de tweede helft geconcentreerd. Toen ook ging het beter. Vandaar dat ik toen die penalty kwam. zelf wilde scoren". Voor Ajax was toen alles al verloren. Jan Streuer knalde kort daarop een vrije trap, vla Hans Erkens, langs de vertwijfelde Piet Schrijvers waar na Schrijvers nog meer tegentreffers in de weg stond. Ivic kon later slechts concluderen: „Dit FC Utrecht speelt thuis als de kampi oen van Nederland. Het leken wel elf andere mensen dan bij die 7-0 drie weken terug". Dit FC Utrecht kón, als de helft van het aantal competi tie-wedstrijden is gespeeld, opmer kelijk hoog op de ranglijst staan. Han Berger, bezwerend: „Het wordt nog heel moeilijk voor ons, in die tweede helft van de competitie. Ik denk niet dat we die vierde plaats vast kunnen houden". De suppor ters van FC Utrecht kan het niet schelen. Als er in de Galgenwaard maar spektakel wordt geboden. FC UTRECHT-AJAX M (0-1). 38 Zuidema 0 1. 65 Van Veen 1-1 (strafschop) 70 Streuer 2-1. Scheidsrechter: Weerink Toeschouwers. 18.000 FC UTRECHT: Istatov, Wilschut, Van Maurik. Schubert, Cabo; Oostrom. Van Staa, Streuer; Hamberg, Van Veen, Hulshorst AJAX: Schrijvers; Suurbler, Dusbaba, Hulshoff. Van Dord; Erkens. Notten. Schoena ker; Zuidema (Meyer), O eels en Ling Ml r-; -. FC Utrecht aanvoerder Marco Cabo juicht als hij ziet hoe zijn ploegmaat Joop van Maurik uit een strafschop op een overtuigende wijze de gelijkmaker scoort. UTRECHT Henk Burgwal, de met een gouden handdruk van 815.000 gulden wegge stuurde secretaris- penningmeester van de KNVB noemt het door de Commlssie- Kastermans uitgebrachte rap port in een eerste beschouwing „een zich wringen in allerlei bochten van het bondsbestuur om een beslissing aannemelijk te maken". Burgwal: „Ik kan me niet voorstellen, dat de af gevaardigden naar de bondsvergadering op 11 de cember met dit stuk genoegen nemen. Bijvoorbeeld met het feit. dat ik geen enkele moge lijkheid tot verweer heb gehad. De Commissie-Kastermans is een commissie die is samenge steld uit leden van het bondsbestuur, dat een bepaald besluit wenste te nemen. Men heeft het dan over het niet mee willen werken aan de zelfstan digheid van de secties. Ik ben daar al mee bezig geweest voordat de huidige bondsbe- stuurders op hun stoelen kwa men. In '57, ln '59. Waar lk tegen was, was een verdeling van het bondsbureau in drie zelfstandige secties. Ik vond en vind dat een verspilling van geld, mankracht en energie." Op een suggestie of hij nog terug zou willen keren in Zeist: „Ik doe dat zeker niet bij dit bondsbestuur. Daarmee valt niet samen te werken. Zeker niet na alles wat is gebeurd." Henk Burgwal Is niet van plan de rapportage van de commis sie- Kastermans verder aan te vechten. „Ik ben er niet geluk kig mee, maar we hebben een regeling gevonden en geaccep teerd." door Richard Matthijsse ROTTERDAM Vujadin Bos- kov, de trainer van Feyenoord. die in Barcelona spioneerde bij de wedstrijd Espanol-Real Ma drid zou zich ongetwijfeld groen en geel hebben geërgerd aan de miserabele instelling die de Rotterdammers tegen Eindhoven (1-0) hebben geëta leerd. Zelfs doelman Eddie Treytel die de pers doorgaans van een negatieve instelling be schuldigt. sprak na afloop van een grof schandaal. De aanvoerder richtte ook beschul digend de vinger naar Nico Jansen, die kennelijk 120 minuten lang zui ver op persoonlijk succes uit was. maar wiens ODtreden op een compleet fiasco uitliep. Maar er wa ren nog meer Feyenoorders die on zichtbaar bleven zoals Jan van Dein- sen en Martin Vreljsen. Kort voor het einde, toen er nog geen doelpunt was gevallen, haalde assistent- trainer Theo Verlangen Van Delnsen uit het team om zijn hoop te con centreren op Jan Verheyen Intussen had directeur Guus Brox zich naast de trainer in de dug-out geposteerd „Ik voelde intuïtief dat Verlangen behoefte had aan een klankbord, daarom ben ik maar naast hem gaan zitten." Drie minuten na de eerste verlenging kwam er eindelijk een einde aan Feyenoords martelgang. Het was toen Michel van der Korput die een pass van Vreijsen oppikte en de bal onhoudbaar langs de voortref felijke doelman Adjanski stuurde. Tekenend voor Feyenoords voortdu rende onmacht was het opvallende feit dat de statisch spelende stadion formatie zich in 90 minuten maar één kans had kunnen scheppen die door pech (De Jong mikte op de paal) verloren ging. Respect en be wondering dwong het dappere Eindhoven af dat zelfs zonder de geblesseerden Schalks, Bleijenberg en Schapendonk de Rotterdammers onbevangen tegemoet trad. Met Jacobs, Blijderveen, Warnaar en Adjanski als de meest op de voor grond tredende spelers hielden de Eindhovenaren Feyenoord op af stand. De keurtroepen van trainer Gosens creëerde zelfs tot drie keer toe via Pleun Strik en de voor Savic ingevallen Posthuma riante moge lijkheden op een treffer die door fa belachtige reacties van doelman Treytel echter niet werden verwezen lijkt. Trainer Gosens memoreerde la ter terecht de heldhaftige strijdwijze van zijn elftal. „Ik heb alleen niet begrepen waarom Feyenoord het zo liet afweten. Voor sommige clubs is het bekervoetbal kennelijk niet be langrijk Op die manier wordt het bestaansrecht voor trainer en spe lers steeds onzekerder, want een vol gende keer blijft het publiek (er wa ren er slechts 15.000) helemaal weg. Feyenoord reist dinsdag bepaald niet zorgenvrij naar Barcelona. Har- rie Vos, die tegen Eindhoven wegens een dijbeenblessure niet van de par tij was, rekent er op dat hij kan worden Ingezet. Wlm Jansen daaren tegen die opnieuw veel hinder onder vindt van zijn liesblessure hij moest worden vervangen door Joop van Daele twijfelt er aan of hij weer geheel fit zal zijn. Er«rnoord-Elndho«rn 1-0 in« vcrlenflngi 106 Van der Korput 10 8cheldsr*cht«r Gin* Tor SC houwer» 15 569 Fryrnoonl: Treytel. Schneider. RIJsbergen. V»n di-r Korput. Everse. De Jong. Wlm Jansen iVan Daelci. Krcuz. Vreyaen. Nico Jansen. Van Deln- aen (Vcrheyeni. Eindhoven: Adjanski. Savlc iPosthumsi. Van Bl:)erveen. Bloemera. Bruinen. Strik. Warnaar. 8oers. Goedhart iVan der Vleuli. Kreekels Jacobs TWEEDE RONDE De Graafschap-NEC 2-0 AZ'67-Sparta 1-0 FC Utrccht-Ajax 2-1 FC Twentc-Go Ahead 2-1 PSV-Fortuna 1-0 Haarlem-Roda JC 0-2 FC Den Haag-FC WV 3-0 Feyenoord-Eindhoven 1-0 (na verlenging) Telstar-Vitesse 3-1 PEC-FC Dordrecht 2-0 MVV-De Zwervers 4-1 SVV-Willem II 1-1 (Willem II w.n.a.) Wagcnlngen-Germanicus 0-1 NAC-Hcercnvecn 1-0 FC Den Bosch-FC Groningen 0-0 (Groningen w.n.a.) FC Amsterdam-Excelsior 0-0 (Excelsior w.n.a.) EREDIVISIE 7.alrrda(: PSV-De Graafschap Zondag: FC Utrecht-Eindhoven. FC "Drente- Telstar, FC VV-Oo Ahead. NAC-Feyenoord. AJax-FC Amsterdam. Sparta Roda JC. FC Den Haag-NEC. Haarlem-AZ 67 EERSTE DIVISIE Zondoc: Volendam-FC Den Bosch. V eend am SC Amersfoort, SC Cambuur-Helmond Sport. PEC-Wageningen, Vitesse-Willem II. 8W Heerenveen, Excelxlor-FC Groningen. FC Dordrecht-Heraclea. FC Vlaardlngen-MW door Jan van Galen ALKMAAR De wissel Smeets- Metgod was uiteindelijk typerend voor de machteloosheid waarmee AZ'67 het bijna maximaal gehandi capte Sparta bestreed Huub Smeets, het type van de Engelse spits, moest maar zien te klaren wat het aanvalstrio Van Marwijk. Kist, Metgod bijna zeventig minuten lang niet was gelukt: de Spartaanse muur van nagenoeg alle veldspelers omver te trekken. Ook Smeets lukte het niet echt gevaar vla de lucht te scheppen. Dat AZ'67 de tweede be kerronde toch zou overleven, dankte het aan een omstreden toegekende strafschop van scheidsrechter Beek. Nygaard was de beheerste benutter. Sparta zonder de geschorsten Lees en Weerdenburg en de geblesseerde spits Clark zou dan toch kopje on der gaan. al was daar een verlenging voor nodig. Tot die tijd beperkten de Rotterdammers zich louter tot het verdedigen van de gelijke stand en stevende het liefst op strafschop pen aan. Een niet geheel onbegrijpe lijke methodiek die trainer Cor Brom later ook zou verdedigen: „Van Sparta kun Je veel zeggen, maar aanvallend spelen we bij voor keur altijd. Nu lag het wel even anders, met zoveel invallers Om te beginnen sta je met een hele andere voorhoede en zonder die Invallers wat te kort te doen. als Van Stave ren op het middenveld moet spelen en Clark niet ln de spits rondloopt. Ja dan kun je moeilijk anders dan tegen goede tegenstanders een af wachtende houding aannemen. Uit eindelijk is het dan ook bijna gelukt, want er was een strafschop voor nodig om ons uit te tellen. Onbegrij pelijk. trouwens want niemand heeft hands van Visser kunnen constateren Maar goed je verliest en lk wil niet zeggen onverdiend, want daar waren we vandaag dan ook te zwak voor". Wat de handsbal betrof, maakte men zich bij Sparta buiten Brom nog velen kwaad Hoofdpersoon Vis ser zelf: „Het is toch niet te geloven dat op zo'n manier de wedstrijd moet worden beslist. AZ°f7 Spart* »-». na verlenging 1-0 Nljgaard •strafschop) I 0 Schridirrihtcr Beek Toe »c houwer» 10 000 AZ'tl: Hell. Van Rljnaoever. Spelbo» Vonk. Amll. Hovrnkamp Van Hanegrm. Nygaard. Metgod iBmeeUi, KUt en Van Marwijk Sparta: Doesburg. B Janaen. Balkeslein Visser. MeuUtege. De Ooey iVan Dljkl Mlchlelscn Van Soest Erkelena. Van Staveren Van der Meer. O. Janaen STORTTOTO «7 De ultalagen van de wedstrijd. die voorkomen op het formulier van 8porttoto nummer 47, zijn: ivoor de toto gelden de ultala gen na n e g e n t 1 g minuten) De Graafschap-NEC 2-0 AZ'67-8parU 0-0 Utrecht-AJax 2-1 FC Twente-Oo Ahead 2-1 P8V-Fortuna 8C 1-0 Haarlem-Roda JC 0-2 FC Den Haag-FC WV 1-0 Feyenoord Eindhoven 0^) Telstar-Vitesse J-| PECZwoUe-FC Dordrecht 2-0 8VV WiUem II NAC Heerenveen 1-0 FC Den Bosch-FC Oronlngen 0-0 Een Juist Ingevulde kolom ziet er dan ai» volgt uit: 1-3-1-1-1-2-1-31-1-3-1-2 Aantal deelnemen: 232 257 Inler 725 357.- Prljzenbedrag: 344 544.- Eente prtja 137 818 - Tweede prijs 86 136 - Derde prtja 120 590 - Zondagavond had zich een deelnemer gemeld met dertien goede uitslagen. LOTTO 47 De winnende getallen zijn 8-20-22-24-33-34. re servegetal 30. Aantal deelnemer* 968 656 In leg 3 488 953, Prljzenbedrag 1754 064.- Eente prijs unci Jackpoll: 676 870 TXrecde prij» 165 725.- Derde Prtja: 3>' en vijlde prijs 331.450. WESTDUITSE LOTTO HAMBURG De winnende getallen In de Westdultse Lotto Zijn: 7 14 25 29 36 49 Reserve getal. 37 Twvede rond» KsVB-b»k»> JmgdHeerenveen- FC Oronlngen 2-0, Veendam -SC Cambuur 5-1, Heraclea-FC Twente 2-1, Oo Ahead Eaglea-PEC Zwolle 6-0. FC Amstcrdam-AJax 1-7, 8C Amersfoort-FC Utrecht 1-2, Haarlem-FC Den Haag 1-0. Volendam-AZ'67 5-3. FC Vlaardlngen- Sparta l-l. Excelsior-Feyenoord 0-3. Vlteaae- Nec 0-5. FC Dordrecht-NAC 2-2. Willem II- Eindhoven 3-0. MW Fortuna 8C 2-4. Helmond 8port-Roda JC 1-1 DEN HAAG Zondagavond is de loting verricht voor de achtste fi nales van het toernooi om de KNVB- beker. De wedstrijden worden in principe op woensdag 16 februari gespeeld. De thuisspelende vereni gingen hebben echter de mogelijk heid uit te wijken naar zondag 20 februari. Het resultaat van de loting was: PSV-Wageningen PEC-Telstar MW-Wlllem FC Twente-Feyenoord De Graafschap-NAC Roda JC-AZ '67 FC Utrecht-FC Groningen FC Den Haag-Excelsior.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9