De Haagse Gemeente begroting 1977. zonder filter. ReynoldsNo.1 Laag in'teer'en nicotine. Groot in smaak. zijn... Rabobank Vecht jas Trouw Je kiest'm om de cijfers. Jerookt'm om de smaak. Kunstzaken. Economische Zaken en Produktiebedrijven. Sta sterk met't CNV i ii'TWflH INLICHTINGEN Tel. 020-913456, toestel 783. MAANDAG 22 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTE1 De behandeling van de gemeentebegroting door de gemeenteraad gaat de tweede week in. Totaal drie weken vergadert de raad over de plannen die Burgemeester en Wethouders voorstellen voor het volgend jaar. In de volgende vergaderingen komen de volgende hoofdstukken aan de orde: Beschouwingen 24 november 13.30 uur Beantwoording 26 november 19.30 uur Het beleid van het gemeentebestuur is er op gericht de kunst dichter bij de Hagenaars te brengen. Daarom zijn er plannen de wijkorganisaties in de gelegen heid te stellen culturele evenementen te laten organiseren in de wijken. De wijktentoonstellingen van het Gemeentemuseum zullen worden voortgezet en zo mogelijk uitgebreid. De 'Kunstkar' blijft de wijken bezoeken. Het Museum Brediusen het Nede.-lands Kostuummuseum zullen met ingang van 1 januari aanstaande gratis toegankelijk zijn. Extra aandacht zal gegeven worden aan het Haags amateurtoneel en de amateuristische muziekbeoefening. De Educatieve Dienst van het museum zal het werk voor scholieren uitbouwen naar het voortgezet onderwijs. Er komt op korte termijn een voorstel om het nijpend gebrek aan oefenruimte voor amateur-popgroepen te helpen oplossen. De Culturele Raad zal binnenkort aan de uitvoering van zijn taak kunnen beginnen: het adviseren over en het stimuleren van het culturele leven in Den Haag. De Haagse Kunststichting voor de Jeugd zal het komende seizoen speciale aandacht besteden aan het organiseren van activiteiten op de basisscholen. Zo komt er een toneel- en muziekproject, waarbij het activeren en de zelfwerkzaamheid van de leerling voorop staat. Beschouwingen 24 november 13.30 uur Beantwoording 26 november 19.30 uur De economische situatie in Den Haag en de regio blijft zorgen baren. De werkgelegenheid loopt terug en de werkloosheid stijgt. Het beleid moet er op gericht zijn het ondernemersklimaat te verbeteren. Op gewestelijk niveau wordt een aantal maatregelen voorbereid, zoals bijvoorbeeld de stichting van een regionaal voorlichtingscentrum. Speciaal voorde jeugdwerkloosheid is een stuurgroep van vier wethouders ingesteld. Voor de werklozen onder de ex-Rijksgenoten worden oplossingen gezocht in het scheppen van vormings- en scholingsvoorzieningen. Het Haagse winkelbestand is in de afgelopen zes jaar met ruim 1.600 vestigingen verminderd. Naar de potentiële mogelijkheden van de Haagse detailhandel wordt een onderzoek ingesteld. Onderzocht wordt of het mogelijk is te komen tot een draagvlakonderzoek. Voorlopig zullen in de exploitatie van het Slachthuis nog geen concrete wijzigingen worden aangebracht. De gemeente zet de exploitatie voort tot meer zekerheid is verkregen over te verwachten overheids maatregelen. Mogelijk zal in 1977 begonnen kunnen worden met de bouw van het hogedruk- pompstation bij het Andelse Bekken, de laatste fase van het Maas-duinplan. De te verwachten kostenstijgingen maken een tariefsverhoging voor het drinkwater per 1 januari 1977 noodzakelijk. Op 24 november om 19.30 uur zullen Burgemeester en Wethouders de beschouwingen van de raadsleden over de hoofdstukken Jeugd. Sport, Recreatie en Wijkcontacten beantwoorden. De vergaderingen van de Gemeenteraad zijn openbaar en worden gehouden in de Raadzaal aan de Groenmarkt. U kunt er zelfbij zijn om te luisteren naar de discussies over de onderwerpen die u interesseren. Het kan voorkomen dat er een verandering komt in het vergaderschema. In het Gemeentelijk Informatiecentrum kan men u dat precies vertellen. Het centrum is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17 00 uur. op zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Ook telefonisch kunt u de gewenste informatie krijgen op nummer 62 41 21. toestel 2690of2692 of nummer 63 53 34. Bovendien worden alle vergaderingen van de raad ook van de begrotingsvergadcringen - met advertenties aangekondigd in de plaatselijke dagbladen. In het Informatiecentrum aan de Groenmarkt kunt u komen kijken naar alles wat met de begroting verband houdt de officiële stukken en samenvattingen van de toelichting op de begroting. I' kunt zo'n samenvatting ook meekrijgen. In open S CNV. At ïiumi finnmi Partner zo lang het kan; vechtjas zodra het moet. Zó is het CNV, dat weet waar liet voor staat. Belangenbehartiging van individu en groep. Met evangelische normen als uitgangspunt, dus: eerlijk en met open vizier. Een kwestie van mentaliteit, waarvan ook u de waarde erkent. Bel 030-941041 of stuur de bon op! met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM lieynolds No.l Reynolds No.1 vergeleken met de 10 meest verkochte sigaretten zonder filter. "Gerangschikt naar „teer" gehalte ..teer" gehalte nicotinegehalte in mg sigaret in mg sigaret Reynolds No.l 14 0.7 Chesterfield 20 1.1 Gauloise 20 IJ Pall Mall Export 20 1.0 Lexington 21 1.2 Mantano 21 1.0 Runner 21 0.9 Camel 22 1.4 North State 22 1.0 Caballero 24 1.4 Golden Fiction 24 li Bron publikalie Ministerie van Volksgezondheid september 1976 Gemiddelden volgens zeilde mclltode (NÊN J382). De complete lijst is op aanvraag verkrijgbaar bij: RJ. Reynolds B.V.. Posilnis 880. Hihersum. Bekijk dit staatje maar eens kritisch. Dan weet u wat u wint. Reynolds No.l heeft de laagste cijfers voor „teer" en nicotine in vergelijking met de 10 meest verkochte sigaretten zonder filter. Daarom kies je Reynolds No.l. LAAG IXTKEirKN NICOTINE - 1 Reynolds No.l smaakt. Omdat hij is gemaakt van zorgvuldig geselecteerde tabakken. En niets van die smaak gaat ver loren want Reynolds No.l heeft geen filter Lage cijfers, geen filter. Wel smaak. Daarom rook je Reynolds No.l. Je staat er natuurlijk niet altijd bij stil... Toch moet je er rekening mee houden, dat er veel kan veranderen in het gezin als man of vrouw er alleen voor komt te staan. Een goede levensverzekering, zowel voor man als vrouw, kan in zo'n situatie veel zorgen helpen overwinnen. Daarom nodigen wij u samen uit met ons te komen praten over levensverzekering. Het is niet het gezelligste onderwerp, maar een kwestie van werkelijkheidszin en verantwoordelijkheidsgevoel. U bent welkom voor een informatief gesprek bij de Rabobank. Anderen zijn vaak in belangrijke mate afhankelijk van u en uw leven. Zorg er voor dat er voor hen gezorgd kan worden als u dat onverhoopt zelf eens niet meer zou kunnen doen. Wij stelden de brochure U Uw Leven samen. o.a. gewijd aan de levensverzekering voor man en vrouw. Makkelijk om bij de hand te hebben als u thuis alles nog eens wilt bespreken. geld en goede raad over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag TWw»«_r advertentie-exploitatie tfJlAYw

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14