De nieuwe Rat 128 is kompleter en zuiniqer. Als 2 deurs al vanaf f10.490,-! De Fiat 128,voor blijde rijders Voor Vaders Zoons. lF 3750 vereniging "bartiméus" part-time medewerker a) een boekhoudkundige medewerker (m/v) b) een boekhoudkundige medewerker (m/v) Gemeente 's-Gravenhage VRIJDAG 19 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTS In een tijd waarin automobielen alleen maar kaler lijken te worden, heeft Fiat aan zijn 128 zo het één en ander toegevoegd. Resultaat: een nieuwe Fiat 128. Kompleter, zuiniger én stiller! Kompleter uitgerust Hij heeft een enorme grill met vierkante koplampen. Hij kreeg grotere achterlichten,clignotcurs op de zijflankcn en kunststof bumpers. Er kwam een zeer fraai, panoramisch uitgevoerd dashboard en een kleiner stuurwiel. Zijn ventilatie- en ver warmingscapaciteit werd verhevigd. Hij kreeg automatische 3-punts gordels en standaard achtcrruitvcr- warming, verstelbare rugleuningen en stuurslot. Zijn PVC bodem bescherming werd dikker. Hij schakelt vlotter door een nieuwe synchronisatie. Zuiniger én stiller Door enkele wijzigingen aan dif ferentieel en transmissie maakt de motor minder toeren, waardoor de nieuwe Ftat 128 7% minder benzine verbruikt. Bij 100 km/u 1 op 15! Door deze wijzigingen is de motor rustiger en dringt minder geluid door in het interieur. Een duidelijke positieve - bijdrage tot het algehele rijkomfort! En toch: dezelfde! De Fiat 128 mag dan in z'n voor deel zijn veranderd, maar hij behield z'n vertrouwde eigenschappen. Ruim: 80% voor de passagiers, 20% voor de techniek. Veilig: kooi, kreukel zones, bekrachtigde remmen. Weg en koers- vast: voorwielaandrijving, 4 onafhankelijk geveerde wielen, radiaal banden. Degelijk: stijve konstruktie, 5 laklagen, harde PVC schilden in de voorwielkasten. hebben. Welke van de 8 uitvoeringen u ook kiest, steeds omringt hij u met zijn sympathieke eigenschappen. Ongetwijfeld zult u uw Fiat 128 lang en tot grote tevredenheid berijden. Prijzen Konklusie F\a Gai Aan de nieuwe Fiat 128 zult u een fijne, komfortabele reiswagen 1100 cc: 2-deurs f 10.490, 4-deurs f 11.051,- Confort L 2-deurs f 11.491,- Confort L 4-deurs f 12.051,- Fbnorama f 11.609,- 1300 cc: Confort L 2-deurs f 11.870,- Confort L 4-deurs f 12.431,- Panorama f 11.949,- Imp. Leonard l-ang,Daniel Goedkoopstraat, Industriegebied Amstcl, Amsterdam. Tc!(020) 12 1888. IVtizcn al Born. inld. BTW. Vlotte kombinaties met soepele sous-pull onder modieus gedessineerd shirt in 100% katoen. Mt37t/m 42. Lekkere mannelijke fantasietrui in 100% acryl. Allerlei modellen en kleuren. Mt. 42 t/m 56. Van 2750 nü 20.- De Vereniging Bartiméus beheert een aparte stichting, t.w. de stichting Steunfonds Bartiméus. Deze stichting verzorgt de voorlichting en fondsenverwervlng van de Vereniging. Voor de voortgang van dit werk willen wij op korte termijn in kontakt komen met iemand, die als het rayon Noord- en Zuid-Holland gaat bewerken De eisen, die wij stellen, zijn: een representatief voorkomen, goede kontaktuele eigenschappen. woonachtig in het rayon. in bezit van telefoon en auto. een positief christelijke levensovertuiqing, een loyale opstelling t.o.v. de doelstellingen van de Vereniging. Wij bieden u: een prettige werkkring met een goede begeleiding. een goede honorering en onkostenvergoeding. de mogelijkheid, dat na verloop van tijd dit dienstverband van part-time wordt omgezet in full-time. Uw sollicitatie dient u te richten aan een stichting voornoemd, Utrechtseweg 84, Zeist, t.a.v. de heer L. Vooijs. De heer Vooijs verstrekt ook de inlichtingen omtrent deze funktie. Telefoon: kantoor (03404) 21544, privé (03404) 23293 stichting steunfonds bartiméus utrechtseweg 84/ zeist. DE APOTHEEK HAAGSE ZIEKENHUIZEN centrale ziekenhuisapotheek voor 's-Gravenhage en om streken met een personeelsbestand van 135 medewerkers, heeft plaatsingsmogelijkheid voor die aangesteld kan worden op een salaris binnen de salarisgroepen lopend van 1.546,tot f 2.336,bruto per maand. die aangesteld kan worden op een salaris binnen de salarisgroepen lopend van f 1.925,tot 2.973,bruto per maand. Voor de onder a genoemde functie is het bezit van een M U.L.O./M.A.V.O.-4 diploma alsmede van het praktijk diploma boekhouden vereist. Studie voor het M.B.A.- diploma strekt tot aanbeveling. Voor de onder b genoemde functie zijn vereist een op leiding op middelbaar niveau (ten minste M.A.V.O./ H.A.V.O.), het bezit van het diploma M.B.A., het bezit van of een lopende studie voor het diploma S.P.D. en leiding gevende kwaliteiten. Van gegadigden voor deze functie wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitge bracht na toestemming van de kandidaat. De vakantietoelage bedraagt 7.8% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening en gunstige rege lingen met betrekking tot verlof- en studiefaciliteiten, stu die- en ziektekosten. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder Nr. A. 7605 worden gericht aan de Apotheker-directeur van de Apotheek Haagse Ziekenhuizen, Escamplaan 900. 's-Gravenhage. vacatures imlc «jexoiirilicitlszorjj n i/)i ELKE ZATERDAG IN 77"Ol/lV speciale advertentiepagina's Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. f

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14