HIEBAM hoofd stafbureau verpleegkundig onderwijs 7 het nieuwe spittaal theoriedocent lel 2 oils we dit klavertje vier kunnen vinden, zullenwe erg gelukkig zijl gemeente- fcenfaois verpleegkundigen ,ÉK>iDiaconessenhuis Voorburg hoofd van dienst zeeweg ziekenhuis velsen verpleegkundig directrice Andreas Ziekenhuis Burgerziekenhuis VERPLEEGKUNDIGE (A of B) Amsterdam streekziekenhuis warnsveld /bij zuiphea stafverpleegkundige verpleegkundige Burgerziekenhuis Amsterdam WILHELMINA KINDERZIEKENHUIS UTRECHT 'sHeeren Loo-Lozenoord ot V4 sH. verpleegkundigen ZATERDAG 13 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET Binnenkort start in ons ziekenhuis wederom een CURSUS voor die zich willen specialiseren tol OPERATIEVERPLEEGKUNDIGE. Het praktische gedeelte van deze cursus wordt intern gegeven, terwijl extern de theorie wordt gevolgd. Belangstellenden ook zij die binnenkort het diploma verpleeg kundige hopen te behalen - kunnen voor inlichtingen contact opnemen met het hoofd van de verplegings- dienst, telefoon 02550-19100. toestel 383. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie. Zeeweg 168 te Velsen. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Het bestuur van de Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting zoekt voor het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam contact met gegadigden naar de functie van welke functie binnenkort vaceert in verband met het a.s. huwelijk en vertrek naar het buitenland van de huidige directrice. Het Andreas Ziekenhuis is een algemeen zieken huis en telt 338 bedden. De leiding ervan is toever trouwd aan een driehoofdige directie, waarvan de directrice deel uitmaakt. In het bijzonder gaan haar zorgen naar de verple gingsdienst, de opleiding der verpleegkundigen en het woonhuis. Voor een goede vervulling van deze functie achten wij van belang: ruime ervaring, o.m. in leidinggevende functies in het ziekenhuis diploma A ziekenverpleging, aangevuld met ten minste stafopleiding organisatorische kwaliteiten en het vermogen in teamverband samen te werken. Belangstellenden, van wie verwacht wordt dat zij kerkelijk meelevend zijn, worden verzocht zich schriftelijk in ver binding te stellen met de secretaris van het bestuur. Theophile de Bockstraat 8. Amsterdam. 333A Het Burgerziekenhuis zoekt een iri de rang van hoofdverpleegkundige. De funktie omvat o.m.: het ontwerpen van onderwijsdoelen, het ontwikkelen van een leerplan, het integreren van theorie en praktijk. De uitvoering geschiedt in nauwe samenwerking met de afdeling opleiding verpleegkundigen en het stafbureau verpleegkunde, zomede het starbureau planning. Gegadigden dienen een docentenopleiding te hebben gevolgd en over enige jaren praktijkervaring te beschikken, terwijl een andersoortige voortgezette (b.v. onderwijskundige) opleiding tot aanbeveling strekt. Het Burgerziekenhuis is een middelgroot, algemeen ziekenhuis, dat nagenoeg geheel is vernieuwd. Het is gelegen aan het station N.S.-Amsterdam (Muiderpoort). Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, zr. D.C. De Rooy-Spaan, telefoon (020) 926969. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur van het Burgerziekenhuis, Linnaeusstraat 89, Amsterdam (O). Door vertrek wegens huwelijk zoeken wij in ons bejaardenverzorgings centrum „HAEGENBURGH" (plm. 170 verzorgden), Vredehagen 1, Rotterdam-Usselmonde een Onze gedachten gaan uit naar een full-time kracht. Ook zij die 2 3 dagen per week kunnen werken (w.o. roulerend weekenddienst) kunnen solliciteren. Wij streven naar de verwerkelijking van optimaal gerichte aandacht aan de bewoners van ons tehuis. Zelfstandigheid, verantwoordelijk heidsgevoel en vermogen tot organiseren maken het gegadigden mogelijk, zinvol en op plezierige wijze te functioneren. Collegialiteit en een evenwichtig humeur staan in onze leef- en werkgemeenschap hoog genoteerd. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties worden graag ingewacht bij de directie, bij wie vooraf telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen (tel. 010-824322). Het Ziekenhuis heeft 350 bedden, verdeeld over 12 ver- pleegafdehngen. Aan het ziekenhuis zijn alle specialis men verbonden. Voor de Verpleegkundige Dienst zoeken wij kon takt met voor de kinderafdeling van 40 beddan in het bezit van de kinderaantekening. Op deze afdeling worden prematuren. zuigelingen en kinderen met algemene en infektieziekten verpleegd. Aanstelling en salariëring geschieden maximaal in de rang van 1e verpleegkundige, pensioenvoorziening via het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij verlenen medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting. Zr. AC. Slotboom, Hoofd Verplegingsdienst, verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750 - 84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8. Warns veld. 76-46 In onze E.H.B.O. hebben wij de mogelijkheid voor plaatsing van een voor de weekenddienst Deze weekenddienst van twee volle dagdiensten kan 1 x per 14 dagen worden vervuld door een verpleegkundige, die niet in staat is in alle diensten te werken, doch die haar ervaring toch op peil wil houden. Desgewenst kunnen aanvullende dagdiensten door de week worden vervuld. Uiteraard wordt betrokkene op een goede wijze ingewerkt. Zij die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A kunnen zich voor nadere informa ties wenden tot het hoofd verpleging, tel. 070-906700. toestel 629. Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken. Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. C Bij het Burgerziekenhuis is plaats voor een A. in volledig dan wel gedeeltelijk dienstverband. Deze zal mede worden belast met de theoretische opleiding en vorming van leerling-verpleegkundigen. Aan de opleiding wordt door ruim 100 leerlingen deelgenomen. In aanmerking komt een verpleegkundige, die een docentenopleiding volgt of heeft gevolgd. Het Burgerziekenhuis is een middelgroot, algemeen ziekenhuis, dat nagenoeg geheel is vernieuwd. Het is gelegen aan het station N.S.-Amsterdam (Muiderpoort). Het ziekenhuis heeft de beschikking over een goed geoutilleerde crèche met deskundig personeel, waarin kinderen van 0 tot 6 jaar worden verzorgd. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van de opleiding verpleegkundigen, de heer W.A.J. Biemans, telefoon (020) 926969. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de personeelsdienst van het Burgerziekenhuis, Linnaeusstraat 89, Amsterdam (O). Wat u moat weten: Het Wilhelmina Kinderziekenhuis in het centrum van Utrecht is een universiteits- kliniek met 92 bedden. Er zijn o.m. 5 verpleegafdelingen met een 1 aantal subspecialisaties naast de algemene kindergeneeskunde en chirurgie. Elke afdeling heeft 3 stafverpleegkundigen die de leiding hebben over de verpleegkundige werkzaamheden. Maak een afspraak: U bent van harte welkom voor een gesprek,ook met uw toekomstige kollega's, een rondleiding en het proeven van de sfeer in ons kinder ziekenhuis. Maak daarvoor een afspraak met de verpleegkundig Wie we zoeken: direktrice, mevr. W.E.M. Cost Verpleegkundigen met diploma A 4- kinderaantekening, die leiding kunnen Budde, tel. (030) 335133. geven, organiseren, begeleiden en op de juiste manier de kontakten kunnen U kunt haar ook schrijven, onderhouden met zowel de andere diciplines als de ouders van de patiëntjes. Ons adres is: Kortom: verpleegkundigen die bijna net zo dun gezaaid lijken als het bekende Nieuwe Gracht 137, klavertje vier. Utrecht. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Op onze afd. Bezigheidsactivering werken momenteel buiten het hoofd 8 medewerk(st)ers. Hun voornaamste taak is de begeleiding van het verplegend personeel in de practisch pedago gische omgang met de pupillen. Daarnaast zorgt de afdeling voor de inkoop en uitgifte van spel- en bezigheidsmateriaal voor de paviljoenen. Bovendien verleent deze afdeling op andere wijze service, o.a. door opzet en beheer van de pupillen-bibliotheek. Voor deze afdeling vragen wij op korte termijn een (rnnl. ofvrl.) Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht dat hij/zij: samen met andere stafleden mede werkt aan de vormgeving van een goed woonklimaat voor de pupillen in overleg met de medewerk(st)ers vorm geeft aan het beleid van de afdeling leiding geeft aan de afdelinghetgeen met name in houdt: a) planning en coördinatie van activiteiten b) voorbereiding van werkoverleg en interne bijscholing zorg draagt voor een individuele begeleiding van de medewerk(st)ers de contacten van de afdeling met instanties buiten de inrichting behartigt. Gezien de bovenstaande functie-omschrijving gaan onze gedachten uit naar iemand met een prot. chr. levensovertuiging en met als vooropleiding: hoger beroepsonderwijs ev, voortgezette opleiding, bijv.: H.B.O. - I.W. V.O. H.B.O. - cultureel werk V.O. pedagogische academie B.O.-acte of M.O.-pedagogiek of soortgelijke opleiding minimaal twee jaren ervaring in een begeleidende en/of leidinggevende functie in een inrichting. Geboden wordt: een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, liggend tussen f 2.500,- en f 3.680,- bruto per maand vakantietoeslag van 7.8% en 21 vakantiedagen per jaar opname in het pensioenfonds (P.G.G.M.). Een psychotechnisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het huidige hoofd van dienst, de heer H. Maarsingh, telefoon (03417) 6868, toestel 135. feHEEREN LOO Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneeshper-directeur tot uiterlijk drie weken na het verschijnen van dit blad. l/let >pc Ook V€ (fel Zieki citer Schi Pers Tele oper ITK MB In het Gemeente Ziekenhuis is plaats voor (voor de verkoeverkamer) Verpleegkundigen die voor genoemde funkties belangstelling hebben, worden verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de verpleegkundig adjunct-directrice Mevr. Zr. C. de Frel. Burg. Knappertlaan 25. Schiedam Telefoon (010) 26 91 26. toestel 130. iHE L(

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28