m I/O binnenhuisadviseuirjse r (3! J m rym m vrije universiteit vrije universiteit^ vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit bureau- sekretaresse ervaren allround fotograaf medewerker(m/v) medewerker/ster planning en onderzoek Huurderfs echtpaar) VERTEGENWOORDIGER ervaren secretaresse administratief medewerk(st)er titelbeschrijfster secretaresse DIRECTIE SECRETARESSE analist Het Parool landelijk kontaktmaij^ Zoekt u gevarieerd werk? De afdeling algemene zaken van het Protestants Sociaal Centrum Utrecht heeft behoefte aan een Het werk omvat ondermeer: f verzorgen van de korrespondentie. diverse administratieve werkzaam heden, o.a. ten behoeve van vakantieweken. notuleren van vergaderingen, vooruitzien o.a. door middel van agenda's. Dit vraagt: zelfstandig kunnen werken, kunnen samenwerken. kreativiteit, ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het bureau P.S.C.U., Muntstraat 5. Utrecht. Voor telefonische informatie kunt u vragen naar de heer H. ten Zijthoff, direkteur maatschappelijk werk/algemene zaken, telefoon (030) 33 41 61. amsterdam Het Audiovisueel Centrum vervaardigt ten behoeve van het Onderwijs foto's en dia's, films, geluidsbanden en videoprodukties. Op de fotoafdeling van het centrum is plaats voor een De werkzaamheden bestaan uit het maken van studio-opnamen en reportages, voorts zijn er nog werkzaamheden van reprografische aard. Schriftelijk® sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 044-3506, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. amsterdam Het INFORMATIECENTRUM van de Vrije Universiteit - deel uitmakend van de Dienst Pers en Voorlichting - verschaft documen tatie over het gebeuren binnen en rond de universiteit en over meer algemene vraag stukken van wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. Wegens vertrek van de huidige functiona ris wordt gezocht naar een die dit centrum kan beheren Taakomschrijving verzamelen en toegankelijk maken van al het relevante materiaal verstrekken van inlichtingen beheren van de leestafels samenstellen van literatuuroverzichten Vereisten minimaal middelbare schoolopleiding aanvullende scholing op het gebied van bibliotheekbeheer en documentatie ervaring in een soortgelijke functie gevoel voor verhoudingen binnen de universiteit bereid in teamverband te werken leeftijd ca. 25 - 30 jaar Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt gevraagd. Inlichtingen over deze functie kunnen te lefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de dienst, de heer G R. Knoop, telefoon: 020-548 26 71. Schrifteli|ke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 063-3536, te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam Wij zoeken een veelzijdige tussen de 25 en 35 jaar en verwachten dat hij/zij I beschikt over goede kontaktuele eigenschappen onze klanten prettig en deskundig kan adviseren zowel in de winkel als bij hun thuis na een inwerkperiode de winkel zelfstandig kan runnen improvisatie- en organisatietalent heeft moet bereid zijn een psycho-technische test te onder gaan verkoopervaring heeft. Heeft U belangstelling voor deze job in een klein team, neem dan voor verdere inlichtingen kontakt op met dhr. E. Boog. Arti Homedekor, Verlengde Hereweg 35, Groningen, tel. 050-252726. I De besturenraad ij Prot. Chr. Onderwijs het overkoepelende orgaan van schoolbesturen in het protestants christelijk onderwijs vraagt voor spoedige indiensttreding een voor de afdeling Zijn/haar taak omvat veelsoortige werkzaamheden met betrek king tot de kwantitatieve aspekten van het prot. chr. onderwijs. Onder meer betreft dit het verzamelen en bewerken van statistisch materiaal en het opstellen van lange termijn ramingen voor scholen, regio's en onderwijscategoriëen. Dit zowel ten behoeve van scholenstichting, als van herstructurering en sanering van het scholenbestand. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een middelbare opleiding. Leeftijd ongeveer 20 d 25 jaar. Enige kennis van prognosetechnieken strekt tot aanbeveling. Hij/Zij dient voorstander te zijn van prot. chr. onderwijs. Geboden wordt een afwisselende werkkring met ruime ontplooiingsmogelijkheden. .,-y. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Vereniging Besturenraad P.C.O., Oosteinde 114, Voorburg. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Planning en Onderzoek tel. 070-694201. De Gereformeerde Kerk te Dwingeloo. vraagt voor z.s.m. een voor de exploitatie van haar verenigings gebouw de "Vogelsangh". In het verenigings gebouw vinden niet alleen allerlei kerkelijke aktiviteiten plaats, ook worden er recepties, bruiloften, conferenties een zaterdag- avondbar e.d. georganiseerd, terwijl er voor overnachting van groepen 60 slaapplaatsen zijn. Bij het verenigings gebouw is een nieuwe huurwoning beschikbaar. Over huur, huurcontract en de uitvoering daarvan vindt overleg plaats met de cie. van beheer. Gevraagd worden mensen die al ervaring hebben in dit soort werk, die bij voorkeur in het bezit zijn van de vereiste horeca-diploma's en die bereid zijn de aanwezige inventaris van de huidige huurder over te nemen. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties voor 27 november a.s. aan de secretaresse v.d. cie. v. beheer: Mevr. A. Mulder-Drost, Leggeloo 13 A, Dwingeloo. Dijkstra's Kleuterschoolinstallaties b.v. Zeist Wilhelminelaan 57-59 telefoon 03404-20324. Leverancier van materialen bestemd voor het kleuteronderwijs, zoekt uitbreiding in haar team medewerkers buitendienst en roept sollicitanten op voor de functie van: Eèn functionaris zal geplaatst worden in het rayon, gedeeltelijk Zuid-Holland met aangrenzende gebieden als Betuwe en Provincie Utrecht, terwijl de andere persoon zijn werkterrein zal vinden in de drie Noorderlijke provincies. De voorkeur gaat uit naar kandidaten van 28-32 jaar met een middelbare opleiding, korrekte omgangsvormen en kommerciele kwaliteiten. Specifieke kennis van de branche strekt wel tot aanbeveling maar is niet noodzakelijk. Wel dient men in het bezit te zijn van rijbewijs B-E. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Wie belangstelling heeft voor deze funktie kan rekenen op discretie. Brieven met recente pasfoto gericht aan de directie op bovenstaand adres. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Voor een van onze onderdirecteuren zoeken wij een Haar wacht een verantwoordelijke, zelfstandige taak bij de Dienst Bedrijfspensioenfondsen en Beleggingen. Zelfstan dig corresponderen, vergaderingen notuleren, verslagen opstellen en excerpten maken uit te behandelen stukken behoort o.a. tot haar taken. Voor deze functie menen wij de volgende eisen te moeten stellen een middelbare opleiding; ruime ervaring in steno en typen goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; accuratesse het zelfstandig kunnen uitvoeren van uiteenlopende opdrachten kennis van de moderne talen. Het aanvangssalaris zal maximaal 2.460,- bruto per maand bedragen, exclusief 7vakantietoeslag en 2% kerstgrati ficatie. Het GAK kent een studiekostenregeling en heeft een aan de eisen van deze tijd aangepaste pensioenregeling. GAK Uw schriftelijke sollicitaties, gericht aan de afdeling PersoneelszakenHoofdkantoor, zien wij gaarne tegemoet. amsterdam Bij de afdeling Financiën kan op korte ter mijn worden geplaatst een voor gevarieerde werkzaamheden voorna melijk verband houdende met geautoma tiseerd binnenlands betalingsverkeer en (niet geautomatiseerde) betalingen in vreemde valuta. Ten aanzien van opleiding, ervaring en leeftijd worden de volgende eisen gesteld een opletding op het niveau Praktijk diploma Boekhouden enkele jaren ervaring, bij voorkeur met betalingsverkeer leeftijd omstreeks 20 tot 25 jaar Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de heer A.F.N. Groot, bereik baar onder nummer 020-548 43 40. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 015-3546. te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. van wijnen n.v. Van Wijnen behoort tot de groot ste zelfstandige bouwondernemin gen, is werkzaam in de utiliteits- en woningbouw en heeft een aantal vestigingen en dochterbedrijven. De omzet bedraagt ca. f200 miljoen en het personeelsbestand bestaat uit ca. 1400 medewerkers. In onze vestiging NOORD-OOST NEDERLAND is door een interne promotie een plaats vrijgekomen voor een ervaren werkorganisator Van hem verwachten wij dat hij binnen een klein team zelfstandig en met kennis van zaken een groot aantal werkvoorbereidende en werkbegeleidende taken verricht op het gebied van planning, werkmethoden en kostenbewa king. De vrijgekomen plaats in onze vestiging Uithuizermeeden zien wij graag ingenomen door een aktie- ve' bouwkundige met tenminste M.T.S.-diploma (voorkeur HTSI aangevuld met vakgerichte oplei ding en ervaring op genoemd werkterrein. Leeftijd ca. 28 jaar. Schriftelijke sollicitaties met ade kwate gegevens kunt U richten aan Van Wijnen N.V.. Postbus 255, Dordrecht, t.a.v. de heer H.P. Heijna, hoofd Personeelszaken. Telefonische informatie over de funktie wordt U gaarne verstrekt door de heer Th. J. Vos, direkteur. (tel. 05954 - 2744). amsterdam De Medische Bibliotheek vraagt op korte termijn een Haar taak zal onder meer bestaan uit het maken van titelbeschrijvingen van voornamelijk boeken en tijdschriften; het verzorgen van de cataloguskaartjes voor de centrale catalogi en de deel catalogi het mede opbouwen en verzorgen van de centrale alfabetische en systemati sche catalogi. De voorkeur gaat uit naar een kandidate met: een middelbare schoolopleiding (HAVO- Atheneum-Gymnasium) een grote mate van nauwkeurigheid, terwijl ervaring en/of het bezit van een bibliotheekdiploma tot aanbeveling strekt. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 070-3476, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boele laan 1105. postbus 7161. Amsterdam- Buitenvetdert. amsterdam De Vakgroep Gedragswetenschappen van de Faculteit der Geneeskunde zoekt voor zo spoedig mogelijk een (voor 0,5 van de werktijd) Haar taak zal zijn de staf van de vakgroep, die nog in opbouw is, daadwerkelijk ter zijde te staan bij het organiseren en ver wezenlijken van het onderwijsprogramma. Vereist zijn een middelbare schooloplei ding, typediploma, steno Nederlands, als mede het zelfstandig kunnen werken en organisatietalent. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Keizer, telefoon 020-79 70 52. Schriftelijke sollk/taties, onder vermelding van vacaturenummer 253-3526, te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105, postbus 7161 te Amsterdam- Buitenveldert. HERHAALDEOPROEP MENSQ ALTING COLLEGE Scholengemeenschap VWO-HAVO te vraagt voor spoedige indiensttreding een Van hen, die hiernaar willen solliciteren, wordt verlangd afwei dat zij met goed resultaat een directiesecretaresse jjjco opleiding hebben gevolgd bij een van de erken*ggn instituten en dat zij enige jaren ervaring hebben in dergelijke functie. Het salaris wordt vastgesteld overeenkomstig salarisschalen voor niet-onderwijzend personeel aan. dagscholen. De premie A.O.W. is voor rekening van de 'en werkgever. De vakantie-toelage bedraagt 7,8%&P Zl Boskc bee!! een i tol off «dj tolni tof t Sollicitaties, binnen één week na verschijnen van dit blad te richten aan de Rector van de school. postbus22. Hoogeveen. Op de enveloppe te vermelden: sollicitatie. Telefonische inlichtingen kunnen worden verh onder05280-63145, toestel 18. roon Iwol academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Bij ons protestants-christelijk ziekenhuis ontstaat binnenkort een vacature voor een algemeen klinisch of biochemisch scheic lopbei acht apeld Itn, h beken iogn naai denke leiten hoor. bebbe tenoc ïlegc toewi de de. is ren ii op het laboratorium voor experimentele pathologie van het Pathologisch Instituut. Hier vindt ontwikkelingswerk plaats op het gebied van ontsteking en immunologie. Voor deze functie zoeken wij bij voorkeur iemand met ervaring op het gebied van celscheiding en immunologie. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer R. J. Scheper, telefoon 020-548 40 31. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaanl 117te Amsterdam. r- loor Voor het advertentiebedrijf zoeken wij op kortt termijn een (leeftijd 25-30 jaar). die tot taak krijgt advertentieruimte te verkopen aan adverteerders en reclamebureaus. *en AJ De aard van deze funktie verlangt inzicht op hei gebied van de marketing en in het bijzonder d< Geels reclame, alsmede bekendheid met de modem^mankr technieken t.a.v. mediaplanning. Er wordt gewerkt in een klein team, dat bij zijn aktiviteiten wordt ondersteund door afdeling marketing en mediaresearch. Indien u belangstelling heeft voor dez* aantrekkelijke funktie kunt u uw schriftelijk* njn m sollicitatie richten aan de personeelafdeling van r Het Parool B.V., Wibautstraat 131. Amster dam, t.a.v. mevr. E. Verwilligen. Verdere informatie wordt u graag verstrekt door de heer Romeijn (tel. 020-914400 tst. 232).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26