Rabobank w m i chef administratie hoofd managementopleidingen 16 technisch adjunct-directeur nijsmellinghe vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit de rijksoverheid vraagt BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN! Hoofd civiele dienst een medewerker planning omsterdam wetenschappelijk medewerk(st)er amstendam wetenschappelijk (hoofd) medewerker amsterdam sociale geografie Ko begrotingsinspecteur Gereformeerde Sociale Akademie „De Vijverberg te Ed Op het kleine, maar volop in toeristische ontwikkeling zijnde eiland ARUBA, is Bouwmaatschappij Aruba N.V. reeds dertig jaar een bloeiend bouwbedrijf dat de import en handel In bouwmaterialen succesvol combi neert met de uitvoering van nieuwbouw, verbouwingen, onderhoud en schilderwerk. Met zusterbedrijven, die zowel op Aruba als op andere eilanden van de Nederlandse Antillen soortgelijke of aanverwante activi teiten ontplooien, wordt in holdingverband samengewerkt. Aan het hoofd van de ongeveer 200 man personeel staat een tweehoofdige directie, die thans uitziet naar een Voor deze functie is een goede algemene ontwik keling, een gedegen technische opleiding (mini maal HTS-bouwkunde) en een ruime praktijkerva ring in de bouwsector, bij voorkeur als bedrijfs leider, vereist. Leeftijd tot 40 jaar. Een gunstige verlofregeling en de mogelijkheid van opname in een pensioenregeling maken deel uit van de secun daire arbeidsvoorwaarden. Brieven in handschrift (op brief en envelop aan geven ARUBA) met bijvoeging van recente foto, worden graag tegemoet gezien via het PERSONEELSKEUZEBUREAU VAN OVERVELD B.V. POSTBUS 40 - EINDHOVEN Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Voor ons Rayonkantoor te AMSTERDAM zoeken wij een Utrechtseweg 30-32 te Zeist Funktie-eisen: Als serieuze kandidaten beschouwen wij degenen die beschikken over: goede leidinggevende- en organisato rische kwaliteiten behoorlijke ervaring in de uitvoering van bovengenoemde wetten goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid opleiding op middelbaar niveau diploma Sociale Verzekering. Funktle-informatie: De taak van deze funktionaris bestaat uit: leiding geven aan circa 15 administra tieve medewerkers verzorgen van instructies en begelei ding van deze medewerkers organiseren en coördineren van de administratie op het rayonkantoor regelmatig onderhouden van contac ten met werkgevers, werknemers, als mede met buitendienst-functionarissen van onze bedrijfsvereniging. Kandidaten moeten bereid zijn, als dat nodig is, te verhuizen naar AMSTERDAM of direkte omgeving. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Naast goede sekundeire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f3.286, bruto per maand. Gegadigden kunnen hun uitgebreide schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd van onze afdeling personeelszaken Drs. L. Schut. Utrechtseweg 30-32 te Zeist. De Centrale Rabobank heeft een directoraat Opleidingen. Binnen dit directoraat is in oprichting een activiteit Managementopleidingen. Voor deze activiteit zoeken wij een Zijn taak zal zijn het gestalte geven aan cursus- en trainingsactiviteiten, die gericht zijn op de verbetering van de leidinggevende kwaliteiten binnen de Rabobankorganisatie, waarbij er nauw overleg met andere directoraten bestaat, vooral met de directoraten Personeel. De kandidaten dienen: te beschikken over ruime ervaring op het terrein van management training bij voorkeur managementervaring opgedaan te hebben van academisch niveau te zijn minstens 35 jaar te zijn. Gezien het grote belang dat door ons gehecht wordt aan ervaring op de genoemde gebieden, dienen de kandidaten in hun sollicitatie hierover uitvoerige inlichtingen te verstrekken. Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatieprocedure behoren. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met het hoofd van het directoraat Oplei dingen, drs. C. J. H. M. Oerlemans, telefoon nr. 040 - 344323. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Centrale Rabobank, Personeelsvoorziening, Fellenoord 15 te Eindhoven onder vermelding van nr. 1323. geld en goede raad PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN is een streekziekenhuis met 305 bedden. In dit ziekenhuis komt de functie vrij van Onder de dienst ressorteren de voedselvoorziening, de linnenvoorziening, de telefooncentrale en de receptie, het personeelsrestaurant en het terreinbeheer. De schoonmaak dienst en het tuindonderhoud zijn aan derden uitbesteed. Van de aan te trekken funktionaris/esse wordt verwacht dat hij/zij in staat is: - op doeltreffende wijze leiding te geven aan de Civiele Dienst - nauwkeurig de ontwikkelingen in de civiele sektor te volgen en daaraan vorm te geven - begrotingen en organisatieschema's voor deze dienst samen te stellen - tot een intensieve samenwerking met de overige diensthoof den. - kontrole uit te oefenen op de aan derden uitbestede werkzaamheden. Voor de uitoefening van deze funktie achten wij een gerichte hogere beroepsopleiding van groot belang, b.v. hogere hotelvakschool. Daarnaast strekt tot aanbeveling dat de te benoemen funktionaris/esse beschikt over: - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goede kontaktuele eigenschappen - organisatievermogen - ervaring in een soortgelijke funktie. De salariëring zal in overeenstemming zijn met het belang van de funktie. Een psycotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. U wordt verzocht Uw sollicitatie te richten aan de dlrektie. Compagnonsplein 1, Drachten. Wij verzoeken U in de linkerbovenhoek van de enveloppe de letters HC te vermelden. TJ Rijksuniversiteit Utrecht Ten behoeve van de faculteit der Geneeskunde, de subfaculteit der Tandheelkunde en de faculteit der Diergeneeskunde wordt in ieder van deze (sub) faculteiten gevraagd In genoemde (sub) faculteiten zullen de funktionarissen een onderzoek uitvoeren naar de factoren welke de omvang bepalen van de benodigde middelen voor de patiëntenzorg c.q. de dierverzorging en dierverplegïng. Hierbij ligt de nadruk op de bepaling van de personeelsbehoefte. De betrokken functionarissen zullen, in het kader van een onlangs opgezet "job rotation" systeem, aanvanke lijk twee jaren bij de genoemde (sub) faculteiten werkzaam zijn en daarna elders binnen de universiteit in een planningsfunctie worden geplaatst. De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van de afzonderdelijke (sub) faculteiten. De functionarissen zullen onderling contact houden opdat in de methode ontwikkeling waar mogelijk analogie bereikt wordt en de uitkomsten van het onderzoek zo veel mogelijk vergelijkbaar zijn. Voor deze functie wordt gedacht aan personen - die een universitaire of daarmee gelijk te stellen oplei ding hebben - die kennis en ervaring hebben op het terrein van planning en de gebruiksmogelijkheden van kwantita tieve methoden - die voldoende inlevingsvermogen bezitten met betrekking tot het functioneren van resp. een academisch ziekenhuis, een tandheelkundige subfa culteit, een diergeneeskundige faculteit. - die beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens rijksregeling. Sollicitaties dienen te worden gericht aan dr. A.W.M. Verkroost, Bureau van de Universiteit, Drift 8, Utrecht. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij: faculteit der Geneeskunde: drs. J.E. van Buuren, tel. 030-332551. subfaculteit der Tandheelkunde: drs. G J.L. Buurman, tel. 030-533557. faculteit der Diergeneeskunde: drs. C.C. van de Watering, tel. 030-531258. algemene inlichtingen: drs. A.W.M. Verkroost, tel. 030-315641. In de subfaculteit Engelse Taal- en Letter kunde van de Faculteit der Letteren vaceert de functie van vcor Engelse Letterkunde Ncost het verrichten van wetenschappelijk onderzoek zal de medewerker worden be last met het neven van colleges en het begeleiden van werkgroepen. Van de kandidaat wordt instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit ver wacht. alsmede de bereidheid t.z.t. ook bestuurlijke werkzaamheden te verrichten. Inlichtingen worden verstrekt door het bestuur van de subfaculteit, door Prof. dr. H.H. Meier, tel.: 020-548 37 21 (Vrije Universiteit) of 020-43 21 72 (thuis) en door dr. A.J. Fry. tel.: 020-548 37 24 Vrije Universiteit) of 020-79 79 51 (thuis). Schriftalijka sollicitaties (met curriculum vitae, opgave van referenties en publikaties) vóór 15 december 1976. onder vermelding van vacature nummer 433-2616, te richten aan de Hoofd afdeling Personeelszaken der Vrije Uni versiteit postbus 7161, De Boelelaan 1105 te Amsterdam Buitenveldert. Bij de vakgroep Sterrenkunde van de sub faculteit Natuurkunde en Sterrenkunde is plaats voor een Gezocht wordt naar een gepromoveerd sterrenkundige, die zal deelnemen aan on derzoek en onderwijs in de sterrenkunde en een bijdrage zal leveren aan bestuurlijke en organisatorische activiteiten van de vakgroep. Het onderzoek betreft vooral de verdere ontwikkeling van theorieën en rekenme thoden voor de lichtverstrooiing door gassen en door kleine (vaste of vloeibare) deeltjes die voorkomen in de atmosferen van planeten. De onderwijstaak van de aan te stellen functionaris bestaat Uit het geven van in leidende colleges, het begeleiden van na- tuurkunde-studenteh bij hun werk in de werkgroep Astrofysica en bij scripties en colloquium-voordrachten. Voor het overige zal deze taak in overleg worden vastge steld. De inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel is afhankelijk van opleiding en ervaring. Opname in de vaste weten schappelijke staf wordt beoogd. Instemming wordt gevraagd met de doel stelling van de Vrije Universiteit. Nadere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij Dr. J.W. Hovenier, Natuurkun dig Laboratorium der Vrije Universiteit, tel.:020-548 24 14. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijnen in dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 311-3306. te richteo aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. Binnen de subfaculteit der Sociale Geo grafie en Planologie van de Interfaculteit der Aardrijkskunde en Prehistorie kan wor den vervuld een lectoraat in de in het bijzonder de onderwijsgeograf ie De te benoemen lector zal worden belast met de leiding van de vakgroep Ekumeno- logie en Onderwijs Geografie, die voor namelijk gericht is op de opleiding van eerstegraads leraren in de aardrijkskunde. Van deze lector wordt verwacht dat hij in staat is hedendaagse ontwikkelingen in de sociale geografie op creatieve wijze bruik baar te maken voor het onderwijsgeogra- fisch onderzoek en onderwijs. Het doel daarvan is toekomstige leraren een thematisch- en regionaal-geografisch instrumentarium te verschaffen. Voorts dient hij zich betrokken te weten bij de ontwikkeling van de schoolaardrijks- kunde en het onderwijs in het algemeen. Hij dient gepromoveerd te zijn dan wel binnen afzienbare tijd te promoveren. Van hem wordt verwacht dat hij instemt met de doelstelling van de universiteit. Zij, die belangstelling hebben voor deze functie, en zij die de aandacht op anderen willen vestigen, kunnen zich wenden tol de voorzitter van de door de subfaculteits raad ingestelde voorbereidingscommissie, Prof. dr. G.A. Hoekveld, De Boelelaan 1105, Amsterdam, tel.: 020-548 36 04 of 548 36 27. Dvei naa: w1 iau Bil let net naai tol) Ondi et 1 mot! sc" Leve lean uist bere: enke I'm Circl best; ond£ ting, onde üekf voor tege: muz: zo maa en rt lijks en c zien de s het niet: Love Tol Deb ter 1 behz arrar bege koze Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding vacaturenummer 711-3316, te richten aan Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161. Amsterdam. ffl een Hitiit g van U an d. VI tt< met The] (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs an Wetenschappen t.b.v. de Centrale Directie Financiën en Comptabiliteit Taak: verlenen van medewerking bij hel op stellen van de jaarlijkse ontwerpbegroting: bewaken van de uitvoering van de begrotings wet; adviseren over voorstellen mei financiële gevolgen; verrichten van onderzoekingen naar de doelmatigheid van bestedingen; verstrekken van financiële adviezen; zonodig verrichten van financieel-economische studies. Vereist: doctoraal examen economie, SPD I en II of MO-economie. Ervaring op het gebied van begrotingsbehandeling strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 4501,- per maand. Bovengenoemd salaris Is exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en TfiVo vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-6222/0156 On linkerbovenhoek van' briel en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Meuritslean 1. 's-Gravenhage. orizc ng, 1 er in aats •om, eemi iamM Vanaf heden tot 1 febr. 1977 kan men zich aanmelden voor het eerste stu diejaar van de DAGOPLEIDING en de PART-TIME OPLEIDING van de Uitgaande van de Stichting ter Bevor dering van Gereformeerd Sociaal Pe dagogisch Onderwijs. Belang stellenden. komend uit de in de Stich ting deelnemende kerken en groeperingen, wordt verzocht zich zo spoedig mogelijk schriftelijk aan te melden bij de direkteur. drs. C.Verhoett, Padberglaan 3, Ede. Inlichtingen betreffende de opleiding zijn ver krijgbaar bij de administratie, telefoon (06380) 18540. Zowel de dagopleiding als de part-Urne opleiding zal per 1 augustus 1977. Er zijn twee studierichtingen: 1. maatschappelijk werk 2. sociaal-cultureel werk De vereiste vooropleiding is: diploma V.W.O. of H.AV.O., 6f diploma MA.V.O. en cursus Vooroptokftng Sociale mie. óf diploma M.B.O. Voor de part-time opleiding geldt een minimum leeftijd vanl horzel jaar (of 23 jaar als men reeds beroepsmatig werkzaam '4 *ken. kunkr Met betrekking tot persoonlijke geschiktheid e.<L van de kan hvien daat, zal er een gesprek plaatsvinden met een toelating** «rgaai de rij: jj—aB_'oor., vre lof antek lel4 hg, worn, m best*] lar mdbc en. 6' ort ii chter week odsdi laats 'ertic talië, its, l vru ludel •eeld, •PSu er, 2C angst net d »el, 35 ogsgc Tigew 11. m •laats "lid (i

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24