n FAMILIEBERICHTEN jjeft VRUDAG 12 NOVEMBER 1976 TROUW/KWART! kunnen van maandag fo! en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Ik sta hier en zie 't voorhof aan Waardoor ifc niet kan binnengaan: Ik ben met zondeschuld beladn. Ik kan niet voor Uw oog bestaan, t Is nacht en ginder sterft mijn Heer, De donkerheid benauwt mij zeer. Heer, scheur de hemel en kom neer. t Is zonder U geen leven meer! 0 God, Gij grijpt het scheidskleed aan En scheurt het. Ik kan binnengaan, 1 Is met mijn duisternis gedaan. Te Sta zond'loos voor U, door gena. Die Christus won op Golgotha. Ik loof U Heer, Halleluja! H. D. van Wijk Vandaag is naar zijn hemelse Vader gegaan Mr. Hendrik Daniël van Wijk in leven emeritus hoogleraar aan de Vrije Univer siteit oud-hoogleraar aan de Universiteit van Amsterdam. 27-1-191.S 10-11-1976 Hij heeft een rijk leven gehad op aarde. Zijn hemelse Vader gaf hem veel gaven van hoofd en hart. Hij heeft in afhankelijkheid van God met die gaven gewerkt en ervan meegedeeld aan anderen. Hij heeft in zijn laatste levensjaren veel geleden. Wij hebben heel veel van hem gehouden. G. van Wijk-Tigelaar Henk van Wijk Atie van Wijk Baukje van Wijk Janke en Henk van der Wiel-van Wijk Pesse. de Marke 91 10 november 1976 De begrafenis is op maandag 15 november, op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. In Pesse en in Amsterdam zal een korte samen komst worden gehouden met gelegenheid tot con doleren. 10.15 uur te Pesse. in de Gereformeerde Kerk. 15.00 uur te Amsterdam, in de aula op de be graafplaats. De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde Zwager en Oom Hendrik Daniël van Wijk echtgenoot van G. van Wijk-Tigelaar Assen: H. Tigelaar J. Tigelaar-Janssens R. Tigelaar H. E. Tigelaar-Kramer J. Tigelaar G. Tigelaar J. A. Tigelaar-Toeset A. Tigelaar A. H. E. Kok-Tigelaar neven en nichten Pesse, 10 november 1976 De Marke 91. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde, onver getelijke Moeder, Grootmoeder en Overgroot- Pietje van 't Riet-Wingelaar weduwe van Leendert van 't Riet op de leeftijd van 85 jaar. en zij wandelde met God Angerlo: Jeanne en Arris van Leersum- van 't Riet Mierlo: Arie en Telle van 't Riet-Wagter Utrecht: Bep Put-van 't Riet Velp: Cees en Tiny van 't Riet-Noordzij Richmond V.A. (U.S.A.): Mees en Judy van 't Riet-Rotschafer Saanichton B.C. (Canada): Leen en Ineke van 't Riet-Loot Utrecht. Jan en Marchien van t Riet- Vosslamber Kleinkinderen en achterkleinkin deren Velp (Gld), 9 november 1976 „De Beukenhof", Rozendaalselaan 32 Correspondentie-adres: C. van t Riet, Biesdelselaan 60, Velp (Gld). De rouwdienst zal plaatsvinden op 13 november as. om 10.30 uur in „De Beukenhof', waarna de teraardebestelling zal volgen op de Begraafplaats Moscowa", Waterbergseweg 18 te Arnhem, om streeks 11.30 uur. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren in „De Beukenhof' om 10.00 uur. In het vaste vertrouwen op de enige troost in leven en in sterven is plotseling van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze onvergetelijke Moeder en Oma Marrigje Huisman echtgenote van D. Slot, op de leeftijd van 75 jaar. want de mensch gaat naar zijn eeuwig huis. Pred. 12VS 5b Wanneperveen: D. Slot K. Slot A. Slot-Zoer Woudenberg: M. Wams-Slot N. Warns Wanneperveen: P. Slot Z. H. Slot-Arendshorst J. Slot A. Slot-Knol en kleinkinderen Wanneperveen. 11 november 1976 Veneweg 233 Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis is bepaald op maandag 15 novem ber a s. om 13.30 uur vanuit de Nederlands Her vormde kerk te Wanneperveen op de algemene begraafplaats te Wanneperveen. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Zij die de overle dene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 12 50 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het dorpshuis „de Wanne" te Wan neperveen. Na een ziekte van enkele maanden nam de Here nog plotseling van onze zijde weg mijn geliefde Man, onze Vader. Behuwd-, Groot- en Overgroot vader, de Heer Gerrit Arie Barèl echtgenoot van Adriana Maris, op de gezegende leeftijd van ruim 92 jaar. Zevenbergen: A. Barèl-Maris Dordrecht: C. Barèl C. Barèl-v.d. Linden Zevenbergen: F. E. Korteweg-Barèl A. J. Korteweg Zevenbergen: J. A. Zijlmans-Barèl C. Zijlmans Zevenbergen: A. L. van Prooyen-Barèl klein- en achterkleinkinderen. Zevenbergen, 9 november 1976 Prins Bernhardstraat 1. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op zaterdag 13 november a.s. om 2 uur n.m. in het rusthuis De Westhoek, Prins Bernhardstraat 1 te Zevenbergen, waarna de begrafenis te 2.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in voornoemd rusthuis. Liever geen bezoek aan huis. God nam tot Zich op Zijn tijd Zijn moegestreden kind, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Jurjen Guichelaar op de leeftijd van 63 jaar, echtgenoot van Hinderkien Adewich ter Veen Psalm 89:1 oude berijming Schermer: Henk en Mannie Jurrie, Marjan, Hedwig Stadskanaal: Coby en Marchinus Hilda, Trea Boskoop: Lammy en Bé Dick. Bert, Jurjen en Dorothé „Hohe Warfe" Sillenstede (W. Dld.) Trijntje en Albert Adewich, Jantinus Zijldijk: Geert en Aly Nanda, Jurjen Groningen: Ada Rhederveld: Jurjen H. A. Guichelaar-ter Veen Rhederveld, 10 novemoer 1976 J. Buiskolweg 16 Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 15 no vember op de begraafplaats te Bellingwolde. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in zaal „Reiderland", Hoofd weg 248 te Bellingwolde en vangt aan om 12 uur. Gelegenheid om de familie te condoleren van 11.15 tot 11.45 uur. Na de begrafenis wordt u weer terug verwacht in zaal „Reiderland". „Laat ons oog daarbij alleen gericht zijn op Jezus, den Leidsman en voleinder des geloofs." Hebr. 12:2a. In Jezus ontslapen mijn geliefde Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Adriana van Dorp-Dijkshoorn. Zij bereikte de leeftijd van 81 jaar. Heerde: C. van Dorp Epe: T. Logtenberg-van Dorp Nes: A. Bremer-van Dorp P. Bremer Indian Head (Can.): G. van Dorp Heerde: P. van Dorp E. van Dorp-Houtman Heeze: S. Veldkamp-van Dorp B. J. Veldkamp Regina (Can.): A. Wesdijk-van Dorp L. M. Wesdijk kleinkinderen en achterkleinkind. Heerde, 11 november 1976 Stationsstraat 24 Gelegenheid tot condoleren a.s. zaterdag 13 no vember. van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum, Eperweg 1 te Heerde, waair de overledene is opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden a.s. maandag 15 november om 12.00 uur op de begraafplaats „En gelmanskamp" Elburgerweg te Heerde, vanuit de Gereformeerde kerk aan de Kanaalstraat Aanvang rouwdienst 11.00 uur. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze Man, Vader en Opa Abraham van Kampen op de gezegende leeftijd van bijna 90 jaar. Naaldwijk: A. van Kampen-van der Vaart Delft. S. J. van Kampen J. W. van Kampen-Quak Bram Annewilma Leontine Naaldwijk. 11 november 1976 Bejaardencentrum „De Rozenhof Anjerlaan 49 Correspondentie-adres: Brasserskade 215, Delft De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum „De Rozenhof, alwaar ge legenheid is tot condoleren zaterdagavond van 7.30-8.30 uur. De dankdienst zal worden gehouden in de Ont- moetingskerk. Anjerlaan 47 te Naaldwijk, maan dag 15 november a s. om 2 uur, waarna de teraar debestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk, om circa 3 uur. Geen bloemen Na een langdurige ziekte heeft de Heere, op 56- jarige leeftijd, tot Zich genomen onze lieve zorgza me man en vader Roelof Jansen Psalm 42. „Gelijk een hert schreeuwt naar de wa terstromen, alzo schreeuwt mijn ziel tot U, o God. Tot de levende God". F. Jansen-Lopers Gerard en Lidy Roelien en André Henriëtte Bertus Thuis liever geen bezoek en bloemen Meppel, 11 november 1976 Leonard Springerlaan 12 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 novem ber om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Meppel. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de aula. In Zijn grote trouw heeft God tot Zich genomen. Zijn moegestreden kind, onze zwager en oom Roelof Jansen echtgenoot van F. Jansen-Lopers, oud 56 jaar. Hoogeveen: W. de Boer-Prins H. de Boer Groningen: A. Kr aal-Lopers Alma (Can.): T. Lopers-Steenbergen Niagarafalls (Can): L. Lopers C. Lopers-van Wijk Apeldoorn: M. J. Lopers G. Lopers-Dijkstra Rotterdam: G. Bouwknegt-Lopers D. Bouwknegt Koekange: A. L. B. Lopers H. Lopers-Steenbergen Drayton (Can.): H. Lopers A. Lopers-Blancke Smilde: K. Lopers H. Lopers-Keizer never! en nichten Meppel, 11 november 1976. Bedroefd delen wij u mede dat slapend van ons is heengegaan op de leeftijd van 46 jaar, onze gelief de Zwager en Oom Jacob Boer echtgenoot van G. van Dijk, predikant van de Gereformeerde Kerk te Broek op Langedijk. Leersum J. Legemaat J. Legemaat-van Dijk Jan, Piet, Aafke Rotterdam W. van Dijk J. W. van Dijk-van de Vendel Ina, Peter „Wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, 'in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis". 10 november 1976 Wij ontvingen het bericht dat in de Here gerust ontslapen is Jacob Boer Op de leeftijd van 46 jaar. „Werp uto brood uit op het water, toont gij zult het vinden na vele dagen." Prediker 11:1 (Naar aanleiding van een preek) Hij heeft onze gemeente gediend als predikant in de periode augustus 1961 tot januari 1966. Namens de kerkeraad van de Gerefor meerde kerk te Wetsinge-Sauwerd. F. J. Kok, praeses G. G. Buursema-Horst, scriba. „Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven" Joh. 11:25 Met grote ontroering vernamen wij dat plotseling uit ons midden werd weggenomen Jacob Boer Predikant bij de Geref. kerk te Broek op Lange dijk. In hem hebben wij een collega verloren, die een warm hart had voor ons allen. De predikanten van de classis Alkmaar van de Geref. kerken. .Jletzij wij dan leven, hetzij wij sterven wij zijn des Heren". Op zijn verjaardag heeft God tot Zich genomen mijn lieve Man en Pappa Arie van der Hoest M. H. van der Hoest-van den Berg Martin Fam. van der Hoest Fam. van den Berg Rotterdam, 11 november 1976. Grote Hagen 123. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. maandag 15 november a.s. in de Gereformeerde Kerk Zomerland, aanvang om 12.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50. Vertrek vanaf de Zomerlandkerk om 13 uur, aankomst op de begraafplaats om plm. 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Plotseling nam de Heer uit ons midden weg onze geliefde Zwager en Oom Nicolaas Wouterus de Groot echtgenoot van Marijtje Schoneveld, op de leeftijd van 44 jaar. Middelburg, 10 november 1976. Uit aller naam: B. van der Does-Schoneveld J. van der Does Drieplassenweg 70, Katwijk. De begrafenis is bepaald op maandag 15 novem ber a.s. aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Aanvang van de rouwdienst is om 14.30 uur in de aula op de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „Het Centrum" te Rijnsburg. Met ontroering geven wij als kerkeraad van de buitengewone wijkgemeente i.w. van de Her vormde Gemeente te Papendrecht kennis van het overlijden van onze oud-predikant ds H. J. Groenewegen, Ned. Herv. emeritus predikant te Appelscha. Wij denken met grote dankbaarheid terug aan zijn arbeid als pastor en prediker in de periode van 1961 tot 1973 in onze wijkgemeente. Zijn vrouw en gezin bidden wij de kracht toe om dit smartelijke verlies te dragen. Voor de kerkeraad: ds K. van der Sluijs, praeses C. Luiten, Scriba. Papendrecht, 10 november 1976 Zo ik niet had geloofd dat in dit moei lijk leven De Heer mij weg en woning had bereid. En dat mijn naam staat in Zijn boek geschreven Voor hoger heerlijkhèid G. Waanders uit „Mijn belijden". Heden overleed voor ons nog onverwacht mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en allerliefste Oma Grietje (Gré) van der Bijl- Terpstra, op de gezegende leeftijd van 87 jaar. Johannes 14:1-3. Hilversum: P. van der Bijl Zutphen: Bob en Alitha Bussum: Ans en Berend Applethorp (Australië). Maarten en Lynda Oss: Jitze en Meta en kleinkinderen Hilversum, 10 november 1976 Oosterengweg 334 Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Diakonessenhuis, van Riebeeckweg 212 te Hilver sum, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 13 november a.s., 's morgens om 11 uur in de Aula van de Begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kol- hornseweg te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis geen bezoek Geen bloemen Algemene kennisgeving „De Heere 'kent degenen, die de Zijnen zijn." Heden behaagde het de Heere, na een kortstondi ge ziekte, uit ons midden weg te nemen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jaantje de Jong in de ouderdom van 79 jaar. M. de Jong O. de Jong-Spink J. Vooijs-De Jong neven en nichten Katwijk aan Zee, 10 november 1976 Paul Krugerstraat 16. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar gele genheid zal zijn tot condoleren vrijdag 12 en zaterdag 13 november a.s. 's avonds van 7.30-8.30 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 15 november a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de oude begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Heden nam de Heere plotseling van ons weg onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder, Groot- en Over grootmoeder Hendrika Burgwal echtgenote van Herman Ebbink, op de leeftijd van 80 jaar. Nijkerk: H. Ebbink 's-Gravenhage: W. Ebbink M. J. M. Ebbink-Janssen Velp: E. Nieuwenhuis-Ebbink J. Nieuwenhuis Wezep: W. H. Drolenga-Ebbink B. J. Drolenga Klein- en achterklein kinderen Nijkerk, 11 november 1976, Van Reenenpark 13. Gelegenheid tot bezoek zaterdagavond van 19-20 uur. Molenweg 1 te Nijkerk, waar de overledene is opgebaard. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden maandag 15 november a.s. op de Algemene Be graafplaats te Nijkerk om 11.00 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in „De Schakel", aan de Oranjelaan te Nijkerk, aanvang 10.00 uur. Na de teraardebestelling is aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Voor ons nog onverwachts nam de Heer hedj Zich onze lieve Moeder en Oma Wiecherdina Lammechina van Dommele-Maathuis weduwe van C. J. van Dommele I op de leeftijd van 75 jaar. Spreuken Het hart des mensen overdenkt zijn i maar de Here stuurt zijn gang" Apeldoorn: P. A. van Dommele E. F. van Dommele-van de Broei Breda: D. L. van Dommele J. E. van Dommele-de Boer Fijnaart: N. H. van Dueren den Holland) Doi R. van Dueren den Hollander Honselersdijk: H. Lobbezoo-van Dommele P. Lobbezoo en kleinkinderen Ier. W >mnlinni Zevenbergen, 11 november 1976 Huize „De Westhoek", flat 75 Prins Bernhardstraat 1 De rouwdienst zal worden gehouden op maanèf 15 november 1976 in de Gereformeerde kerl Klundert. Zij, die deze dienst willen bijwonen worden zocht om 14.00 uur in de kerk aanwezig te De begrafenis zal na de dienst plaatsvinden begraafplaats te Klundert Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 13 vember 1976. Pr. Bernhardlaan 1, flat 75 te 7 bergen van 14.30-16.30 uur en na de begraft de bijgebouwen van de kerk. !VC ie den okki •t E heil. neri Dmp ikt ach ri, In plaats van kaarten. er d rbru 0! Ven' gal SI jam ènijands lit. N m h< bi it e: schi tbij Nog onverwachts heeft de Here tot zich gei onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Heintje Bakker op de leeftijd van 80 jaar C. Steketee-Bakker K. van Velzen A. van Velzen-Bakker R. van Velzen A. J.'van Dijk C. J. van Dijk-Steketee A. C. Steinman-Steketee Rotterdam Bejaardentehuis Atrium" Karei Doormanstraat 143 De rouwdienst zal plaatsvinden in „Atri Karei Doormanstraat 143 op maandag 15 no ber 1976 om 10.45 uur, waarna de begrafeni Fl plaatsvinden om 11.45 uur op de begraafp „Crooswijk". rei Met droefheid vernamen wij het bericht vani' overlijden van de heer Pieter Philippus Steneker die als evangelist van 1953 tot zijn penpionerifli 1963 aan de Kerk van Voorburg was verboni Zijn warme belangstelling ging in het hiji uit naar Indonesische Nederlanders met wiel veel contact had en waarvan hij velen tot; mocht zijn. De Heer sterke en vertrooste zijn vrouw en kj deren. Namens de Kerkeraad van de meerde Kerk te Voorburg: Ds. J. Couvée. Namens de Evangelisatie Commissie;^ B. Tesink. 1 Heden heeft de Here van ons weggenomen, onze Vader en Grootvader Wouter Balk in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam, W. Balk, Breukelen, Herenstraat 8. Loenen aan de Vecht, 8 november 1976. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 november a.s. op de Nieuwe Algemene Be graafplaats te Breukelen om 14.00 uur. Heden nam de Here, voor ons geheel onver wacht, tot Zich onze zeer geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Catharina Cornelia Boes weduwe van Ds. P. van der Staaij op de leeftijd van 88 jaar Townsville (Australië): I. Schrieke- van der Staaij J. Schrieke Toronto (Canada): W. van der Staay 's Gravenhage: E. Kessler- van der Staaij klein- en achterklein kinderen Zeist, 11 november 1976 .Mirtehof", Molenweg 50 Correspondentie adres: van Beveningkstraat 17, 's Gravenhage De overledene is opge baard in de aula van het bejaardencentrum Mir tehof", Molenweg 50 te Zeist, gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 15 november a.s. van 16.00-16.30 uur. De crematie zal plaats hebben te Utrecht in het crematorium „Dael- wijck" (aula ID, Florida- dreef 7 op dinsdag 16 no vember a.s. om 13.30 uur. Vertrek Molenweg 50 om 12.45 uur. Over de geestelijke;^ volwassenhi in pp< ui mdel Over het evangeli ideaal van de gees ke volwassenheil10 Christus en de cojioneri quenties daarvan het persoonlijk en kelijk leven. Een voor deze tijd, rijk inzichten en vol pi - sche levenswijsh 3e druk Paperback f 16. Verkrijgbaar in boekhandel Anthony TrollOi Trollope's res Pal'< romans, m een bevre van Michael Hardwict grote omnibus. In „Oe Pallisers" vt« bijeen: grandeur, rot* intrige, chantage i dramatiek in de bod wereld van de parlem aristocratie in N Victoriaanse EngeU 448 bi*. Gcb. 123! paperback 117.51 In de boekhand^

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16