u FAMILIEBERICHTEN Si Klynveld Kraayenhof&co assistente bureau opleidingen filiaalhouder ij' IK GEEF EEN KAD0-AB0NNEMENT. ri WOENSDAG 10 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTETS kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen-mogelijk van 11.00-20.00 uur. 60 jaar Op dmadag 23 nov a.s. ho pen wij met onze lieve Ou ders. Grootouders en Over grootouders F. Hiddinga A. W. Hiddinga- de Kemp hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren Gelegenheid tot feliciteren van 16.30-18.30 uur in Kerkcentrum ..Open Hof Pietcr Calandlaan 101. Te bereiken met bus 23 Hun dankbare kinderen kleinkinderen en achterklein kinderen De genade, die God schenkt, is het eeuwige leren in Christus Jezus, onzen Here Rom. 6 23 Heden heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader en Opa Cornells Baatenburg de Jong Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 72 jaar. Amsterdam. H Baatenburg de Jong-Voogt N C. van Dijk- Baatenburg de Jong H. van Dijk Jankees en Rita H Baatenburg de Jong A Baatenburg de Jong- van Beilen Jeroen en Saskia C. van der Meer- Baatenburg de Jong R H. van der Meer Douwe en Kees Wormcr, L C Pijper-Baatenburg de Jong J P Pijper Carta en Ilse Amsterdam. D. H. Oord-Baatenburg de Jong A M. Oord Siemen en Bca Amsterdam. 7 november 1976 Maassluisstraat 370 Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging PCB ua. Vondelstraat 101 te Amsterdam, gelegenheid tot bezoek aldaar vrijdagmorgen 12 november van 10.45-11.15 uur. De begrafenis zal daarna plaatsvinden om 12 uur op de begraafplaats Westgaarde. Ookmeerweg 275. einde Osdorperban te Amsterdam, bereik baar met bus 23. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Heer is mijn Herder, mi) ontbreekt mets. psalm 23 Heden ging naar haar Heiland en Verlosser onze lieve Zuster. Behuwdzuster en tante Dirkje Tuis gepensioneerd onderwijzeres van de Johan Calvijnschool te Hilversum oud 79 jaar Leer sum F. Tuis Hnrmelen: G. J. Nap-Tul» J. Nap Rijswijk: M. van der Wel-Tuls C. W. van der Wel nichten en neven Leersum. 8 november 1976 Kon Julianalaan 49a Gelegenheid tot condoleren woensdag 10 novem ber 's avonds van 20.00-21.00 uur in de aula van de begraafplaats „De Donderberg" aan de Burg van Boschlaan te Leersum De rouwdienst wordt ge houden D.V. vrijdag 12 november om 14.00 uur in de voornoemde aula. waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben aldaar om plm 14 45 uur Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula Zij. die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden verzocht om 13 45 uur in de aula aanwezig 'v zijn. Heden is in Jezus ontslapen onze lieve Tante Trijntje Rensma op de leeftijd van 94 jaar. Groningen. 8 november 1976 Neboflat. Paterswoldseweg 288 namens de familie A. Rensma Kamerlingh Onnesstraat 72 Groningen Een rouwdienst zal worden gehouden in de Nebo flat op D.V. donderdag 11 november a.s. van 12.00-1230 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben <nn 13 30 uur te Gerkesklooster. Van ons werd door een ongeval weggenomen mijn geliefde vrouw onze dochter, zuster en tante Irene op de leeftijd van 21 jaar ..Dat wij getroost mogen worden bij dit grote verlies." Amsterdam Dam Bol Amsterdam J. Besemer J Besemer-Horsman Amsterdam: D. J. Bol E. J. H. Bol-Zuyderwijk en verdere familie Amsterdam. 8 november 1976 Ceintuurbaan 440 III Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam, aldaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 11 november om 14.00 uur op de Nieuwe Oostecbegraafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Willem Beukelsstraat 12 ongeveer 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. J J ACCOUNTANTS Een groot deel van ons personeel volgt een of meerdere interne praktijkcursussen Een klem team verzorgt de produklie van de cursusstukken en de organisatie van de bijeenkomsten. Als u uw gevoel voor organisatie en administratie een beetje creatief wilt gebruiken, kom dan eens met ons praten over de baan Zeker als u met de typemachine overweg kunt. een middelbare opleiding achter de rug hebt en pakweg zo n 20 - 25 iaar oud bent. zi|n we erg geïnteresseerd U ook? Bel dan met de heer A J Kroeze van onze afdeling personeelszaken Prinses Irenestraat 59. Amsterdam, tel. 020 - 5 41 05 41. Heden is zacht en kalm in de Heer ontslapen mijn geliefde man en onze lieve vader, groot- en over grootvader Harm Boers in de ouderdom van 82 jaar. geliefde echtgenoot van E. Hamminga ..De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets.'' Smilde. 9 november 1976 Oranjestraat 15 Smilde: E Boers-Hamminga J Boers G. Boers-Koops H Boers H. Boers-de Vries J Boers H. Boers-Hoven W. Boers H. Boers A. Boers-Vochteloo Roden: W. van der Veen-Boers R. van der Veen klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 13 november a.s. vanuit de Gereformeerde Kerk te Smilde. Seurmansweg 1 Degenen, die de begrafenis willen bijwonen, wor den verzocht om 1.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren m de lokalen van de kerk. Hij gaf mij een nieuw lied. (psalm 40:4) Geborgen bij God. Die haar na lange strijd blij deed afreizen naar Hem. onze lieve en dappere Dini Sies geboren Ronner oud 45 jaar. lieve dochter van Willem Ronner en Nel Kelder, bijna 20 jaar de zon van Cor Sies. moeder en kameraad van Nellie en Ronne. Wilt u met ons zingen en bidden, komt u dan zaterdagmiddag 13 november om half drie naar de Stadsdennenkerk. Alb Thijmlaan te Harder wijk. waar ds. J. van Boggelen ons woorden van troost en blijdschap geven zal. Na afloop kunt u Cor de hand drukken. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden, namens alle familie, C. Sies. Harderwijk, 8 november 1976 Roemer Visscherstraat 2 Liever geen bezoek aan huis Die irt de schuilplaats des Aller- hoogsten is gezeten, die zal vernach ten in de schaduw des Almachtigen Psalm 91:1 Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Rebecca Frederika van Keulen in de ouderdom van 82 jaar Rotterdam: J. F. van Keulen Epe. C M. van Mossel - van Keulen J. van Mossel Rotterdam: H. M W. van Keulen - de Haas neven en nichten Rotterdam. 8 november 1976 Catullusweg 142 Correspondentieadres. J. van Mossel Oudewisselseweg 27. Epe Onze zuster ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis. Montessoriweg 1. Rotter dam-Zuid. (Geen rouwbezoekl. Er zal een rouwdienst worden gehouden donder dagmiddag 11 november in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis. Rotterdam-Zuid om 1.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de zuider begraafplaats. Slinge 50 om pl.m. 1.45 uur. De Heere heeft moeder bij Zich ge nomen" Psalm 103:7 (berijmd) In het vaste vertrouwen op de enige troost in leven en in sterven is van ons heengegaan onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Geesje Smeman sinds 1968 weduwe van H. Scholten. op de leeftijd van 84 jaar Schalkhaar D H. Toorman-Scholtcn H. Toorman Rotterri.-.m J J Keetbaas-Scholten v H L D. Keetbaas Cotvorden. f F. Kuiper-Scholten W Kuiper Den Haag G Scholten-Pol kleinkinderen en at hterkleinkindcren Coevorden. 9 november 1976 De teraardebestelling zal plaatshebben op zater dag 13 november om 10 45 uur op de Algemene Begraafplaats te Coevorden Hieraan vooraf gaat een rouwdienst om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Coevorden. De diens? wordt geleid door de weleerwaarde heer ds. J. Rutgers Na de begrafenis is er in het Gereformeerde Jeugdhuis gelegenheid om te condoleren Geen bloemen. In vast geloofsvertrouwen overleed op 8 novem ber mijn lieve Vrouw Nel van den Brink-Verdouw geboren 5 juli 1914 Moedig ging zij een moeilijke lijdensweg naar het huis met de vele woningen. G. J. van den Brink Bennekom. 1976 Mendellaan 4 Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst wordt gehouden in gebouw t Kerkheem" achter de oude Dorpskerk te Benne kom zaterdag 13 november a.s om 10 00 uur. waarna om 10 30 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oude Algemene Be graafplaats te Bennekom. Na de teraardebestelling U er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw t Kerkheem" Volkomen bereid is na een langdurige ziekte in de leeftijd van 62 jaar uit de familiekring weggeno men onze lieve Schoonzuster en Tante Nel van den Brink-Verdouw Zij ging naar Jezus. Oosterbeek G. F. Wamclink G Wamelink-van den Brink Naarden T. van den Brink D W. van den Brink-de Boer Voorschoten M. van den Brink G van den Brink-Meijer neven en nichten Bennekom. 8 november 1976 ..Gods weg is volmaakt". Onverwacht nam God tot Zich mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Anna Johanna Spijker-Eijgenraam geboren 6 juli 1924 Bodegraven G.J. Spijker Leendert en Nine Enschede: Hanneke en Paul Mark. Marlies en Job Zwammerdam: Alexander en Graddie Leiden. Anneke Bodegraven: Keesjan Annette Bodegraven 8 november 1976 Brugstraat 10 Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag 12 novem ber van 11 45 tot 12.15 uur in het Dienstencentrum aan de Dronensingel te Bodegraven Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Daarna zal de begrafenis in de kring van familie en vrienden plaatsvinden Met ontroering namen wij kennis van het overlij den van Ds. W. J. Musch van 1962-1965 was hij m onze gemeente werkzaam als evangelist Wij dragen zijn gezin aan de Heer op in onze gebeden Namens de Gereformeerde kerk van Hoorn Ds G C llovingh. praeses mevr J K van Gelderen in 't Hout. Scnba Hoorn. 9 november 1976 In geloof in haar Heer en Heiland werd tijdens een ernstige ziekte overwachts uit onze familiekring weggenomen onze lieve Schoonzuster en Tante Annie Spijker-Eijgenraam echtgenote van Geerlof Spijker Trooste de Here haar man en kinderen Groningen Leny en Arie Oudman-Spijker en kinderen Zwammerdam Nies en Jan Vesseur-Spijker en kinderen Bodegraven. 8 november 1976 KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag. 6 december 1976 te 14.00 uur ten Provincichuize. Achter St. Picter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „Buiten gebied" van de gemeente Benschop ingediende be- Verhoog's Orgel- en Pianohandel B.V. zoekt voor haar vestiging te Apeldoorn op korte termijn een enthousiaste en aktieve Wij denken aan iemand die gewend Is om zelfstandig te werken, over goede kontaktuele eigenschappen beschikt en weet wat service is. Voor een medewerker, die orgels en piano's op de juiste wijze weet te demonstreren en over de nodige verkoop techniek beschikt heeft Verhoog graag een goed salaris over Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Verhoog's Orgel- en Pianohandel B.V., Nieuwstraat 2, Nijkerk. IfcNS por HET JELLINEK CENTRUM afdeling kliniek drugs, vraagt een verpleegkundige (A of B) die: 1. In samenwerking met de aanwezige verpleger, de verpleegtech- msche zaken regelt en hem bij diens afwezigheid vervangt. 2. Als hoofdtaak heeft om in samenwerking met de qroeps- werkers(sters) en de overige teamleden de socialisatie van de vijftien opgenomen adolescenten (mannen en vrouwen) te begeleiden, wat betreft budgettering, voeding (voedingsleer, leren inkopen en koken) en persoonlijke hygiëne. Inlichtingen: 020-948460 bij de groepswerker van dienst of de verpleger (Armand Kortzorg). Schriftelijke sollicitaties bij de directeur: Mr. D.B.W. Postma, Postbus 3907, Amsterdam. Wij moeten verder zonder onze Lenie echtgenote van Frans Hemelaar „Zalig zijn de barmhartigen, want hun zal barmhartigheid geschieden." Matth. 5 7 Haar broers en zusters. Dordrecht: Jan Bouman Dien Bouman-Dekker Keerbergen (België): Fie van Luyt-Bouman Vollenhove: Reint Bouman Nel Bouman-Knijff Makkinga: Johan Bouman Corrie Bouman-van Oyen Pemberton (Aus): Henk Valom Fem Valom-Bouman Bennekom: Dick Riedeman Jantine Riedeman-Bouman Apeldoorn: Piet Los Tine Los-Bouman Herveld: Jaap den Haan Eef den Haan-Bouman Blesdijke: Jaap van de Graaf Aad van de Graaf-Bouman Dubbeldam: Henk Bouman Co Bouman-Bouman Dordrecht: Evert Jan Bouman Beppie Bouman-v. d. Steenhoven Ridderkerk: Kees Bouman Tine Bouman-Verboóm Pretoria (Z.-Afrika): Wim Maïidersloot Truus Mandersloot-Bouman neven en nichten Dordrecht. 6 november 1Ö76. Op 7 november j.l. nam God tot Zich onze beste zwager Dr Gerrit Jan Lammers echtgenoot van M. E. Lammers-van Dreven. Arrthem: J. W. van Dreven A. J. van Dreven-Oostindiêr Kilsyth (Austr.): E. van Dreven M. van Dreven-van der Star Zwolle: W. van Dreven M. van Dreven-Verburg Arnhem: J. van Dreven Velp (Gld.): M. C. van Dreven H. van Dreven-Houthuyzen Brussel: C. van Dreven C. van Dreven-van Rennes Utrecht: M. G. D. van Dreven Arnhem. 9 november 1976. Uw 'deelneming, in welke vorm ook. betoond tijdens het zo plotseling overlijden van mijn ge liefde man. onze vader en opa Johannes Cornelis Jan van Wijgcrden hebben wij zeer gewaardeerd Wij zeggen u aller hiervoor hartelijk dank C J. van Wijgerden-van Maaren en kinderen Zuilichem. november 1976 Waalwijk 83. Enige kennisgeving. Heden ging van ons heen. nog onverwacht, mijn man. onze vader cn grootvader. Dirk van der Harst. gepensioneerd Hoofd Inspekteur van politic in het voormalig Ned. Oost Indiè in de ouderdom van 83 jaar. J. L. van der Harst-Spaans kinderen en kleinkinderen Noordwijkerhout. 9 november 1976 Centrum ..St. Bavo" Correspondentie-adres Theresiastraat 376. 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ..'t Statenhuys". Statenlaan 78. Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 12 november te 13.45 uur in de kapel van ..'t Staten huys". waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de be graafplaats Oud Eik-en-Duinen. Laan van Eik-en- Duinen 38 te 's Gravenhage Aankomst aldaar te 14.30 uur. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwjjnU De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mildl en ontsmettend. Voor dirckte.l snelle, afdoende behandeling® van aambeien is er maar één( middel: Sperti PreparationU z"f en zetpillen, .„.„„i.m.r,. Holland Fund Van 17 november 1976 af is uitkenngsbewiis no 16 betaaioaar bij Ban Morgan labouchere N V. te Amsterdam en bij Bank Mees en Hope N V.ts Amsterdam, Rotterdam en s-Gravenhage bewijs van 1 participatie bewijs van 5 participaties bewi|s van 50 participaties bruto uitkering.. 6*7 32.35 323.50 mmus dividendbei ƒ0.13 0.65 650 netto uitkering 6 34 ƒ31.70 317.» £5, Oe inhouding van 25°.'« dividendbelasting is geschied ever f 0.52 2.60 Van de uitkering is fiscaal aan te merken als terugbetaling van gestort kapitaal ƒ5.95 29.75 297.50 ir d Het jaarverslag per 30 september 1976 zal binnenkort beschikbaar worden gesteld Noteert U een kado-abonnement voor Naam Adres Plaats I Dit kost mij voor de eerste termijn 6.25 minder, daarna de normale kwartaalpnjs Het bedrag zal ik na ontvangst van de a:ceptgiro- kaart betalen Stuurt U de acceptgirokaart naar Naam Adres Plaats l Handtekening Datum 1 Ik adresseer via een open snvelop I Trouw/Kwartet BV antwoordnummer 2792 Amsterdam !ZW Te Dordrecht is op 7 november 1976 ovetleden Hendrik Hoeflake doctor in de wis- en natuurkunde Geboren 8 november 1909 te Hedel J. Hoeflake-Hoeflake Dineke en Cor Hester Annette Menno De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Geen bezoek. ligt De stroom van meeleven, die ons bereikte bij hei plotse ker. jheic 'aar het lat d linge verlies van mijn Man en onze Vader Cornelis Hania heeft ons diep getroffen Uit uw aanwezigheid en de vele brieven, hebben wij genegenheid voor hem en de waardering voor zijl werl ervaren: dit heeft ons getroost en gesterkt Mede namens mijn kinderen wil ik u hiervoor hirtelijl let danken. reg{ A. Hanu-Ki nt r Bergen N.H. Nov. 1976 Luiveland 22 sta m c EN feec ig v eedi 'n i na lerir fi n trdra

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8