Slechts enkele platenspelers geven dezelfde muzikale ervaringen als de Beogram4002. Geen is er zo eenvoudig te bedienen! Bang&Olufsen Is FAMILIEBERICHTEN Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde l/Ull advertentie in twee grote ochtendbladen. ■s Schrijf hier uw tekst. ■53 1 1456 4 41.86 MAANDAG 8 NOVEMBER 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Getrouwd: P. G. Hoek oud-notaris te Rotterdam en Nancy Haakman-Ballagée Nov. 1976. Villa Julie. Chemin du Le vant 6. 1815 Clarcns- Montreux. Zwitserland Rectificatie Heden is ontslapen in vast vertrouwen op haar Heer en Heiland onze lieve Zuster en Tante Anna Veldkamp weduwe van I. Stap. in de leeftijd van 85 jaar. Die in Jezus ontslapen zijn zal God wederbren- gen tot Hem. Amersfoort: H F. Ike-Veldkamp Zeist: A. Veldkamp Delfzijl: C. Veldkamp- Boswijk Dieren G. Veldkamp Bómcke Neven en nichten Amersfoort, 5 november 1976. „De Heere Herder". is mijn Psalm 23. Heden behaagde het de Heere van leven en dood tot Zich te nemen onze zorgzame Vader, Broer, Zwager en Oom Cornells Pieter Nouse weduwnaar van Gerrigje Everdina van Ameijde, in de ouderdom van 79 jaar. Mede namens verdere familie: A. Nouse E. M. Nouse 's Gravenhage, 6 november 1976, Hendrik van Deventerstraat 92. Geen bloemen. Gelegenheid tot con doleren Hendrik van Deventerstraat 94, 's avonds van 7-8 uur. De bijzetting in het fa miliegraf zal plaatsheb ben woensdag 10 no vember om 2 uur, op de begraafplaats Oud Eik en-Duinen, Laan van Eik-en-Duinen 38. Ver trek vanaf huis 1.30 uur. Heden nam de Here, na een lange periode Van moeite en pijn, tot Zich onze lieve Moeder en Oma Roelofje Deelman sinds 7 augustus 1971 weduwe van Siert Willem Helder, op de leeftijd van 73 jaar. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. G-oningen: I D Helder Tity Heider-Stoter Karin. Renate. Siert. Jan George Veencndaal: Haijo Helder Zwanny Helder-Oosterhoff Wim, Rina, Erik Groningen: Els Helder Michel Appelscha: Cor Helder Rennie Helder-Reitsma Siert-Willem, Hinke Naarden: Rita Helder Dick Schaap Zuidhorn: Rijk Helder Wieny Helder-Scholtens Rolf 4' Veencndaal, 6 november 1976. Een rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 10 november om 14.00 uur in de Gere formeerde Kerk te 't Zandt (Gr.), waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen wordt verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in zaal „Agora" te 't Zandt (Gr.). Correspondentie-adres: Gelderse Roosstraat 36. Groningen. Het is onze droeve plicht u in kennis testellen van he' plotselinge overlijden van onze adjunkt- dirskteur. de heer t Johannes C. Willemsen Hij bereikte de leeftijd van 48 jaar. Vanaf de oprichting heeft hij zijn beste krachten gegeven aan ons bedrijf. Wij zullen zijn initiatieven, zijn stimulerende lei ding en zijn warme belangstelling voor de mens binnen de onderneming moeilijk kunnen missen. Nog moeilijker zal het afscheid zijn voor zijn vrouw en kinderen. Wij hopen dat zij de kracht zullen vinden dit smartelijk verlies te aanvaarden. Wij zullen onze fijne vriend en kollega niet ver geten. Direktie Ormans B.V. G W de Moor Bilthoven. 4 november 1976 Rembrandtlaan 9. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze adjunkt-direkteur, de heer J.C. Willemsen zijn enthousiaste en inspirerende wijze van wer ken en leidinggeven en vooral zijn warme mense lijke belangstelling zullen wij erg missen. In onze herinnering zal hij blijven voortbestaan. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Medewerkers en medewerksters Ormas b.v. Bilthoven. 4 november 1976 f Rembrandtlaan 9 Met diep leedwezen delen wij u mede. dat de heer J. C. Willemsen adjunkt-direkteur van Ormas BV.. is overleden. Hij heeft niet alleen de aanzet gegeven tot de vorming van deze dochtervennootschap, maar haar ook met grote persoonlijke inzet mee- uitgebouwd en tot bloei gebracht. Wij zullen hem missen Wij wensen zijn vrouw en kinderen kracht toe in het dragen van dit grote verlies. Kommissanssen en hoofddirektie AspaN V. Zaandam. 4 november 1976. De Heer is mijn Herder; mij zal niets ontbreken. In Jezus ontslapen en nu verlost van alle pijn is hedeo van ons weggenomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader. Schoonvader. Broer. Zwager en Oom Dr Teunis Kralt op de leeftijd van 51 jaar. Naarden: G. K. Kralt-van Egmond Naarden: Antonetta Koog a'd Zaan: Liesbeth en Merk Naarden: Ditta en Rob Naarden: Greetje en Hans Naarden: Toos Naarden; Annemieke Naarden: Karin en verdere familie Naarden, 6 november 1976. Gerard Doulaan 12. De overledene is opgebaard in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Oud Bussu- merweg 70, hoek Frederik van Eedenweg te Bussum. Condoleancebezoek aldaar: dinsdagavond van 7.309.00 uur De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds A. J. Buurman, zal worden gehouden op woensdag 10 november a.s., "s middags om 1.45 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente. Oud Bussumerweg 70. hoek Frederik van Eedenweg te Bussum, waarna de begrafenis omstreeks 3.00 uur zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats ..Valkeveen" aan de Valke- veenselaan te Naarden. Ik heb den goeden strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden. Na veel pijn en strijd is ingegaan tot het feest van zijn Heer en Heiland onze geliefde Broer, Zwager en Oom Dr. Teunis Kralt echtgenoot van mevrouw G. K. van Egmond op de leeftijd van 51 jaar. Rijnsburg: C. Kralt Tzn P. Kralt-van Tilburg D. den Haan-Kralt C. den Haan A. de Mooy-Kralt J. de Mooy G. de Mooy M. P. de Mooy-de Mooy S. Kralt Chr. Kralt-Rijsdam E. de Mooy-Kralt D. de Mooy Lb. Kralt M. J. Kralt-Noort P. G. Kralt B. Kralt-Wagter B. A. Kralt L. J. Kralt-Heemskerk neven en nichten Naarden. 6 november 1976. Gerard Doulaan 12. Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12 9a Na een smartelijk, geduldig gedragen lijden is ontslapen in zijn Heer en Heiland onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Dr Teunis Kralt echtgenoot van G. K. van Egmond op de leeftijd van 51 jaar. Rijnsburg: D. van EgmondGlasbergen Valkenburg (Z.H.): J. G. de Vries-van Egmond L. C. de Vries Rijnsburg: W. van Egmond Naarden. 6 november 1976. Gerard Doulaan 12. ,.Effatha"Dc Here heeft plotseling Thuis gehaald onze geliefde Broer. Zwager en Oom Willem Frederik Hermans op de leeftijd van 60 jaar Joh. 14:2 Naarden: Js Hermans M. Hermans-Dirkmaat Woerden J. A. v. Vliet-Hermans Culemborg: P. J. Hermans M. C. Hermans-Verburg Den Haag: E H. Hermans Wapenveld A v Engeldorp Gastelaars-Hermans. Neven en nichten De begrafenis heeft vrijdag 4 nov. 1976 plaatsge vonden op „Zorgvlied" te Amsterdam. Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Johanna Maria van der Ploeg-Seele op de leeftijd van 75 jaar. Bodegraven: M. van der Ploeg Leiderdorp: M. van der Ploeg W. van der Ploeg-Ubels Pijnacker: M C. van Krugten-van der Ploeg F. J. van Krugten Arnhem M. van der Ploeg W. A. van der Ploeg-Harrenstein en kleinkinderen Bodegraven. 5 november 1976. Dronensingel 27. Liever geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal D V plaatsvinden woensdag 10 november a.s op de Algemene Begraafplaats ..Vredehof". Noordzijde te Bodegraven. Aan komst aula plm. 14.30 uur Gelegenheid tot condo leren: na de begrafenis in de aula van de be graafplaats. Het was 'n ware sensatie toen Bang Olufsen 's werelds eerste stereoplatenspeler met geïntegreerde tangentiale toonarm introduceerde. En nog steeds is het de enige. We zullen dan ook de laatsten zijn om het met de recensen ten oneens te zijn. die de Beogram 4002 'de meest geavanceerde platen speler' noemen. Het beroemde «Museum for Modern Art» in New York onderscheidde hem -en nog 8 andere B&O apparaten- met een permanente plaats in zijn expositie. De Beogram 4002 speelt de plaat af op exact dezelfde manier als waarop hij wordt gesneden; in 'n rechte lijn naar het midden. Niemand twijfelde er ooit aan dat dat de meest ideale methode is voor de muziekweergave. Maar, om 't probleem elektronisch op te lossen, daarop kwam alleen Bang Olufsen De door een kleine motor aangedreven tangentiale arm voor komt nadelen zoals «skating»; de zijdelingse druk die gewoonlijk gekompenseerd wordt door inge wikkelde gewichtjes en katrollen. De fouthoek is bij de tangentiale arm tot vrijwel nul graden teruggebracht De Beogram 4002 is ook beveiligd tegen schommelingen in de netstroom omdat elke afwijking in de spanning wordt gekorrigeerd. Dit -èn meer- geeft de Beogram 4002 een technische waarde, die slechts weinig grammo foons hebben. Hij is dus op z'n plaats in het selekte gezelschap van de meest verfijnde muziekinstallaties. Als u daarnaast ook nog het beste bedieningskomfort wilt bestaat er geen alternatief. Geen andere platenspeler is zó een- -voudig te bedienen. drukt alleen maar op de «on» toets en verder hoeft u geen vinger uit te steken om naar een plaat te luisteren. De fotocel «ziet» de diameter van de plaat en de speler past de draaisnelheid auto matisch aan. Ga de Beogram 4002 maar 's bij een Bang Olufsen dealer testen. We weten haast zeker dat u onze aanwijzingen daarbij niet eens nodig zult hebben. wij dénken anders... Knkrlc niinimuinwuiirdi'n voor dr Btugnuii 4002: Wow en flutter zijn minder dan 0.05%. De rumble is beter dan 65 dB. I)e afwijking in de draaisnelheid blijft beperkt tot 0.02".'o. Het element isdeMMC 4000 van Bang&Olufsen en hel bereik is 20-25.000 Hz. BangiV: Olufsen Nederland B.V. Voor nadere informatie en dokumentatie: Antwoordnummer 124's-Gravoland Op 5 november jl. nam God tot Zich onze geliefde Schoonzuster en Tante Johanna Maria van der Ploeg-Seele echtgenote van M. van der Ploeg C. Huisman-van der Ploeg N. Melles-van der Ploeg G. Melles C. van der Ploeg-Groenendaal L. van der Ploeg N. van der Ploeg-Groenendaal Neven en nichten De Kerkeraad van Algemene Zaken en wijkraad Noord van de Gereformeerde Kerk te Hengelo (O.) geven met verslagenheid kennis van het plot seling overlijden van hun predikant Ds. W. J. Musch Slechts enkele weken hjeeft ds. Musch de gemeen te van Hengelo (O.) mogen dienen. Namens de Kerkeraad van Algemene Zaken ZJ. Geldof. praeses, O. J. Oelen, scriba Namens wijkraad Noord C. Mak. praeses. T. Verveda. scriba Hengelo (O.). 7 november 1976. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Op Zijn tijd nam God op in Zijn Heerlijkheid mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Arie Harting Pzn. op de leeftijd van 62 jaar. A. Harting-Griekspoor Kinderen en Kleinkinderen Aalsmeer, 5 november 1976 Dorpsstraat 108 De rouwdienst zal gehouden worden in de Gere formeerde Kerk, Ophelialaan 247 te Aalsmeer, woensdag 10 november a.s. om 14 00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieu we Algemene Begraafplaats te Aalsmeer Geen bloemen geen toespraken. Condoleantie-bezoek maandag en dinsdag van 19.30-20.30 uur. Dorpsstraat 108. Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees.Dagelijks aantal lezers: ca.één miljoen.(NOP 75) Opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 reeels beschriiven. 2 9.10 3 18.20 5 23.66 6 27.30 7 32.76 8 36.40 9 10 45.50 Voor brieven onder no. f 2.- extra. A, Plaatsingsdatum(s)- Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16