X Extra kursus leeriing-ziekenverzorgende injanuari en februari! sub-hoofd hoofd van de huishouding h$l verpleegkundige Verpleegkundige als afdelingshoofd Gemeente Rotterdam VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM J yJüürdlrJcjsuj Ju Ermelo Belangstelling? Lees dan even door. DE HARTENBERG - EDE HET JELLINEK CENTRUM verpleegkundige (A of B) full-time fysio-therapeuten (mnl./vrl.) AFDELINGSHOOFD hoofd verplegingsdienst gemeenteziekenhuis dordrecht TET ,TERDAG 6 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET 23 Onder Herstellingsoordvereniging DENNENHEUVEL ressorteren twee modern ingerichte herstellingsoorden. Eén daarvan is "Overbosch". Soestdijkerstraatweg 102 te Hilversum, telefoon (02150) 5 53 00. Wij vragen voor spoedige indiensttreding Aof A B(vrl.)- Intern. Zij die aan een goede sfeer en persoonlijk contact de voorkeur geven, vinden hier een prettige werkkring. Heeft u interesse? Richt dan uw sollicitatie Zr A. J. Huisman. DENNENHEUVEL :atie Voor onze verpleegafdeling van 33 bedden zoeken wij een ver pleegkundige met het diploma ziekenverpleging A en B, die in de eerste plaats belangstelling heeft voor de verplegings- behoeftige ambulante geestelijk gehandicapte bejaarde. Eisen: diploma ziekenverpleging A en B leidinggevende en organisatorische capaciteiten goede contactuele eigenschappen ruime belangstelling voor de psycho-sociale aspecten van de patiënten kunnen samenwerken met de overige disciplines, zoals de therapieën bereidheid tot het volgen van een vervolgopleiding. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Salaris is naar opleiding en ervaring volgens het N.Z.R. norm. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure, waarbij het advies vooral met de kandidaat wordt besproken. Delfzijl e.o. biedt gunstige mogelijkheden voor het verkrijgen van woonruimte. Sollicitaties te richten aan de direktie van „Vliethoven", Post bus 97, Zwet 9. Delfzijl. Telefoon (05960) 1 89 44. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS VLIETHOVEN DELFZIJL „Veldwijk" is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Voor onze afdeling somatische revalidatie vragen wij een full time LOGOPEDIST(E), het die zowel klinische als poliklinische patiënten te behandelen krijgt. Onze belangstelling gaat uit naar hen, die reeds ervaring hebben als logopedist(e) en die interesse hebben in het behandelen van patiënten met somatische aandoeningen vanuit o.a. de geriatrie. Aangezien er een mogelijkheid bestaat, dat de werkzaamheden zich gaan uitbreiden t a v. patiënten uit de algemene psychiatrie, genieten zij de voorkeur die o.a. op de hoogte zijn van ontspannings-, adem- en stemtherapie. De logopedische behandelingsmogelijkheden worden via het lesgeven aan de verpleegkundigen verder uitgedragen. Opleidingseisen: Diploma Logopedie en Foniatrie. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een christelijke levensinstelling vereist. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevr. M. Kolfschoten (logopediste) tel. 03417-4848 toestel 380. Een sollicitatieformulier kan telefonisch worden aangevraagd bij de afdeling personeelszaken. Schriftelijke reacties dienen te worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis aa Stichting ARKEMHEEN Protestants verzorgingstehuis voor Bejaarden te Nijkerk Wegens vertrek van de huidige funktionaresse naar het buitenland vraagt de Stichting ARKEMHEEN voor spoedige indiensttreding voor haar nieuwe tehuis te Nijkerk een Het tehuis is vorig jaar oktober in gebruik genomen en biedt woonruimte aan 100 bejaarden; daarnaast bevinden zich op het terrein nog 32 bejaardenwoningen voor zelfstandige huisvesting. Ervaring voor bovenvermelde funktie is vereist terwijl kandidates die een opleiding hebben genoten (diploma huishoudkundige voor inrichtingen) de voorkeur genieten. Wij bieden de juiste kandidate een zelfstandige huisvesting; 1 x per 14 dagen weekenddienst en een salariëring volgens C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Sollicitaties en/of informatie aan de direktcur van de Stichting, Vetkamp 25, Nijkerk, telefoon 03494-3724. Goed nieuws voor jonge mensen die aan 'n opleiding in de ziekenverzorging willen beginnen. In januari en februari starten in twee Gemeentelijke Verpleeginrichtingen nieuwe kursussen. In deze verpleeginrichtingen aan de Aristotelesstraat in Lombardijen en de Veenweg aan de rand van het Kralingse Bos worden psychisch gestoorde bejaarden verzorgd. De opleiding duurt 24 maanden en kent een minimum leeftijdsgrens van 18 jaar. Als vooropleiding geldt 3 jaar voortgezet dagonderwijs met succes doorlopen (theoretische richting). Een eerstejaars verdient meteen ruim 1100 gulden bruto in de maand. Onregelmatige diensten worden extra beloond. De twee tehuizen zijn allebei modern en makkelijk bereikbaar. Welke verpleeginrichting voor jou nu 't geschiktst is, kun je zelf het best beoordelen. Daarom doe je er goed aan even een gesprekje te organiseren om eens een keertje langs te komen. Hieronder de gegevens die je daarvoor nodig hebt: adres vragen naar telefoon verbindingen zuster 010- bus: tram: Veenweg 33 J. Braamse 201011 Aristotelesstr. 15 J. Braamse 198511 36 70,76; mm CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoomseweg 60, Ede. De Hartenberg is een centrum, waarin 360 merendeels jongere zwakzinnigen een thuis vinden. In één van de paviljoenen ontstaat over enkele maanden een vacature van Voor deze functie zoeken wij een Z-gediplomeerde (eventueel B Z), leeftijd 25 jaar, die met toewijding de zorg over 24 pupillen op zich wil hemen en naast het hoofd van het paviljoen mede leiding wil geven aan de andere medewerkenden van het paviljoen. Christelijke levensovertuiging gewenst. Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met het hoofd van de verpleegdienst, telefoon (08382) 441, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Algemeen Directeur, Postbus 75, Ede. afdeling kliniek drugs, vraagt een die: 1. In samenwerking met de aanwezige verpleger, de verpleegtech- nische zaken regelt en hem bij diens afwezigheid vervangt. 2. Als hoofdtaak heeft om in samenwerking met de groeps werkersisters) en de overige teamleden de socialisatie van de vijftien opgenomen adolescenten (mannen en vrouwen) te begeleiden, wat betreft budgettering,, voeding (voedingsleer, leren inkopen en koken) en persoonlijke hygiëne. Inlichtingen: 020-948460 bij de groepswerker van dienst of de verpleger (Armand Kortzorg). Schriftelijke sollicitaties bij de directeur: Mr. D.B.W. Postma, Postbus 3907, Amsterdam. Voor de afdeling fysio-therapie van ons ziekenhuis vragen wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden, voor spoedige indiensttreding enkele ter versterking van het huidige team van 6 jonge collega's. De werkzaamheden, die met een grote mate van zelfstandigheid worden uit gevoerd, kunnen in onderling overleg, klinisch of poliklinisch zijn. De afdeling is begonnen met een sterke uitbreiding van de poliklinische hartrevalidatie en beschikt over een modern geoutilleerde fysio-techniek. Moderne oefenmethodes zijn volledig geïntegreerd. Medewerking wordt verleend bij het volgen van post-graduate kursussen. Salaris naar gelang leeftijd en ervaring nader overeen te komen. Zij. die binnenkort eindexamen doen, kunnen ook reflecteren. Informaties worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer W. Bosman, tel. (010) 36 46 44. toestel 149. Sollicitaties kunt u richten aan Dr. H. D. v. d. Meer. wnd. direkteur- geneesheer. Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam. Ons verpleeghuis met 200 bedden, waarin plaats is voor 170 somatisch zieken en 30 geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt voor spoedige indiensttreding een Het is de bedoeling dat u de leiding krijgt over een afdeling voor somatisch zieken met 34 bedden. Naast het bezit van het diploma Ziekenverpleging A is een aantal jaren ervaring na diplomering noodzakelijk. Bovendien verwachten wij van u, dat u zich kunt voegen naar de Christelijke grondslag van waaruit wij in ons huis werken. Salariëring geschiedt overeenkomstig de richtlijnen van dele N.Z.R. Voor nadere inlichtingen kunt u de verpleegkundig direktrice, Zr. T. Spanjer bellen 1010 34 1922). Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van iiai vJuordljiijajJ Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN telefoon 010-341922 Uitgaande van de Christek/ke Vereniging "Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen, Doorn. Vlaardingen, Zuidhom en Zwolle. Herplaatsing wegens misstelling. In ons ziekenhuis met 15 verpleegafdelingen en 570 bedden is plaats voor een (vr./mnt.) Zij/hij zal onder verantwoordelijkheid van de verpleegkundig direc teur en in nauw overleg met de verpleegkundige hoofden, de coördinatie van de werkzaamheden en de personeelsbezetting van de verpleegafdelingen verzorgen. Aangezien aan de samenwerking hoge eisen worden gesteld, zal zij/hij dienen te beschikken over goede contact eigenschappen en organisatievermogen. Het bezit van de diploma's A en B ziekenverpleging en van een stafopleiding zijn vereist. Salaris volgens rijksregeling (hoofdverpleegkundige A) Voor de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn de gemeerrteh|ke regelingen van toepassing Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleeg kundig directeur Zr. A van der Plas. die u gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekt, te lefoon: 078-32222. Gemeenteziekenhuis. Postbus 306. Dordrecht. bankastraat 57

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 23