hsl l directrice/ directeur mentrix of mentor AmsteIIioF OVERWHERE kinderpsycholo(o)g(e) ijai adJlddiuris 2iuoJJa VERPLEEGKUNDIGE Jongeren leiden en begeleiden in zusterhuis ervaring met jongeren LEERLING ZIEKENVERZORGENDE hoofd bezigheidstherapie AlMSTElhof UTRECHT ADJUNKT- DIRECTRICE academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam verpleegkundig hoofd „De Hoogstraat" Leersum VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE leerling verpleegkundigen f ZATERDAG 6 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET 1TERC Oe werkzaamheden bestaan uit: psychologische diagnostiek een actieve inbreng m het observatieproces ais lid van een der multi-disciplinaire teams. Als neventaken gelden: gedrags- en speltherapie wetenschappelijk onderzoek. Oe kliniek heeft een protestants christelijke signatuur. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst. Sollicitatie schriftelijk te richten aan de geneesheer-directeur met vermelding van curriculum vitae. In ons gekombineerd verpleeghuis met 190 bedden, vragen wij op korte termijn een als hoofd van een afdeling voor 30 psychogeriatrische patiënten. Het bezit van het A en B diploma Ziekenverpleging en een aantal jaren ervaring na diplomering is hiervoor noodzakelijk. Het is van belang dat u positief staat ten opzichte van de Christelijke grondslag, van waaruit wij in ons huis werken. Telefonische inlichtingen: 09200-40333, toestel 130. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewateral lee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christeli/ke Vereniging "Het Zonnehuis" met vei huizen te Amstelveen, Beekbergen, Doom, Vtaaidmgen, Zuidhom en Zwolle. Amstelhof aan de Amstel - tussen Magere Brug en Waterlooplein - is een modern verpleeghuis in een 17e eeuwse omgeving. Aan de binnentuin liggen twee personeelshuizen: Amstelrank en Hodson. Op het moment worden deze huizen bewoond door zo n 55 leerling-ziekenverzorgenden. In 1978 - als met de restauratie ook de uitbreiding zal zijn voltooid - zal hun aantal zijn uitgegroeid tot 80. De inwonende leerlingen zijn in leeftijd van 17-22 jaar. Voor hun begeleiding - zowel intern als extern - zoeken wij een Deze staat rechtstreeks onder het hoofd van de verplegings dienst. Zij/hij zal naast de organisatorische zorg voor opvang en huisvesting, vooral fungeren als steun en toeverlaat van de leerlingen buiten de diensturen. Belangrijke aspecten daarbij zijn: - de jongeren opvangen en helpen bij hun mens-ontwikkeling en bewustwording - de jongeren begeleiden - in overleg met de andere disciplines - bij hun vorming en voorbereiding op hun toekomstige, sociale taak - het scheppen van een goede sfeer en een prettig en gezellig leefklimaat. Als eerste vereiste voor deze verantwoordelijke vertrouwens functie stellen wij En daarom ook niet jonger dan 30 jaar. Voorts: - een goede, algemene ontwikkeling - een rustige, evenwichtige persoonlijkheid. Bent u geïnteresseerd of wilt u meer weten, schrijft u dan - met vermelding van persoonsgegevens, opleiding en ervaring - aan het hoofd personeel- zaken. Amstelhof, Amstel 51. Amsterdam. Of belt u even: 020 -22 51 51. toestel 118. Ben je 17 jaar of ouder, heb je 3 jaar voortgezet onderwijs, bijvoorbeeld MAVO III of IV, O.V.B., of L.T.S. (T), wil je een beroep waarbij de verzorging van en het kontakt met mensen op de voorgrond staat? Ben jij degene, die dit verwacht? Geef je dan nu al op voor de opleiding die begin februari 1977 start. Indien je niet uit de gemeente Amstelveen komt dan staat er eventueel een kamer in onze personeelsflat tot je beschikking. Mevrouw J.E. Demaret, Hoofd Opleiding, wil graag telefonisch nadere inlichtingen geven. Je brief kun je richten aan HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020 - 458351 Uitgaande van de Chnstehike Vereniging Hei Zonnehuis" met verpteeghwi te Amstelveen Beekbergen. Doorn, viaardmgen. Zwdhorn en Zwolle. Amstelhof aan de Amstel - tussen Magere Brug en Waterlooplein - is een modern verpleeghuis, waar wordt gewerkt met 20e eeuwse efficiency in een 17e eeuwse omgeving. Met zijn parkachtige binnentuinen is het één van de oudste en mooist bewaard gebleven monumenten van Amsterdam. Als de in gang zijnde restauratie geheel zal zijn voltooid, zal het aantal inwoners zijn gestegen van de huidige 210 tot 350. Dat betekent tevens: uitbreiding van ons personeel. Een van de belangrijkste afdelingen is daarbij zeker die waar een zinvolle tijdsbesteding wordt gecreëerd voor onze bewoners. Daarvoor zoeken wij een Hij/zij geeft leiding aan de afdeling, waar een breed scala van ontspanningsbezigheden worden ontwikkeld. Persoonlijke en groepsbezigheidstherapie voor de bewoners geschiedt in overleg met de medische en verpleegkundige dienst. Daarnaast is er echter nog een werkterrein van ontspanningsmogelijkheden voor alle bewoners. Voor al deze recreatieve evenementen van film-, toneel- en feestavonden tot vakantieverzorging toe. dienen plannen te worden opgesteld, uitgewerkt en - na goedkeuring - ook volledig te worden gerealiseerd. Voor deze volledige dagtaak vragen wij iemand met het diploma Bezigheidstherapie van Rode Kruis, Princenoord of Huize Norel. Belangstellenden kunnen schrijven aan: Amstelhof, afd. Personeelzaken. Amstel 51, Amsterdam. Voor telefonische informatie: 020-22 51 51. toestel 118. Algemeen zieken- en ongevaiienvervoer BROEDER DE VRIES Valeriusstraat 151 B.Amsterdam, telefoon 764141, telex. 12624 ambul. nl. Ten behoeve van onze vestigingen Amsterdam, Weesp en Hilversum vragen wij verpleegkundigen A en/of B die een vrije baan ambiëren. Dr:- de veelzijdigheid van ons bedrijf kunt u zich als verpleegkundige - naast het normale ambulancewerk volledig ontplooien in o.a.: - couveuseverpieging op gespecialiseerde i.e.-couveuse-ambulance. - hartbeveiligingstransporten. - treumatologie. - begeleiding t.b.v. onze afdeling internationale repatriëringen. Specialistische opleiding wordt zonodig door ons verzorgd. Aanstelling vindt plaats in de rang van verpleegkundige. Uw salaris wordt aangevuld met onregelmatigheidstoe slagen en buitenland toeslag. Gaarne zijn wij bereid u omtrent déze funktie nader te informeren. Tijdens kantooruren op bovenvermeld adres. Na 18.00 uur s onze heer H. Norder (hoofdverpleegkundige!, privé tel. nr. 020-139805, gaarne bereid u met informatie van dienst te zijn. RICHARD A I HOOGLAND STICHTING In verband met het plotseling overlijden van onze adjunkt-directrice zal het bestuur gaarne z.s.m. in kontakt treden met belangstellenden voor de funktie van tevens hoofd van de afdeling verpleging en verzorging in het verzorgings tehuis "Warande", Neckardreef 10 te Utrecht. In "Warande" wonen 110 bejaar den en er is een ziekenafdeling met 8 bedden. Bezit van het diploma ziekenverpleging A wordt noodzakelijk geacht, dat van diploma B gewenst. Gezien het karakter van onze Stichting wordt van de gegadigde een positief protestants christelijke levensovertuiging verwacht. Desgewenst kan medewerking voor het verkrijgen van een passende huisvesting worden verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht, bij wie ook nadere informatie kan worden verkregen (tel. 030-611211). verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te PURMEREND Overwhere te Purmerend is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische gezondheidszorg. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en de mogelijkheden tot terugkeer in de maatschappij. Purmerend is een jonge leefgemeente, waar veel aandacht wordt besteed aan recreatiemogelijk heden en waar goede voorzieningen zijn op zowel onderwijsgebied als op maatschappelijk en kultureel terrein. Er zijn goede bus- treinverbindingen, o.a. met Amsterdam. Overwhere beschikt over een eigen, moderne personeelsflat. Ter versterking van ons team gediplomeerde ziekenverzorgenden zoeken wij enthousiasje kollega's met een adequate opleiding en ervaring. Tevens zoeken wij, een gediplomeerd bezigheids- therapeut(e) die belangstelling heeft voor het werken met bejaarden en chronisch zieken. De erkende opleiding Epe of MBO/AT is vereist, terwijl enige ervaring tot aanbeveling strekt. Voor de reactivering, revalidatie en groepsthera pie van onze patiënten zoeken wij kontakt met een full-time fysiotherapeut(e) die kan rekenen op een goede samenwerking met ergotherapie en bezigheidstherapie. Salariëring, toeslagen vakantieregeling en pen sioenvoorzieningen zijn volgens landelijke richt lijnen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Direktie. Bij de Polikliniek Inwendige Geneeskunde ontstaat binnenkort de vacature van in de rang van Hoofdverpleegkundige. Informaties worden u gaarne verstrekt door mevrouw N. Filet, Coördinerend Hoofd verpleegkundige Poliklinieken, telefoon 020-548 32 71. Sollicitaties te richten aan de Personeels dienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit. DeBoelelaanl 117, Amsterdam. r- „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL' Nederlands Hervormd Psychiatrisch Cenirum ASSEN Op de afdeling dubbelgehandicapten van ons centrum komt binnenkort de functie vacant van waarnemend afdelingshoofd Op deze afdeling worden een veertigtal zowel somatisch als psychiatrisch gehandicapte patiënten verpleegd en verzorgd. Voor de functie is het Staatsdiploma Ziekenverple ging B vereist, terwijl daarnaast het Staatsdiploma Ziekenverpleging A tot aanbeveling strekt. Gegadig den moeten bereid zijn de stafopleiding te volger Rang: eerste verpleegkundige A. Voor verdere informaties kunt U zich wenden tot mevrouw R. Bijkerk, verpleegkundig adjunct-direc trice of de afdeling personeelszaken (tel. 05920- 21777 toestel 2202 of 2215). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken Dennenweg 9 te Assen. Revalidatiecentrum vraagt een voor de dwarslesie afdeling, en een voor de afdeling jeugdigen. Ervaring met, of belangstelling voor revalidatie is gewenst. Bij gebleken geschiktheid bestaat de moge-i lijkheid de landelijke revalidatiecursus ta volgen. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden vol gens Rijksregeling. Sollicitaties te richten aan: Mw. G. T. M. Jansen, hfd. verpl. dienst tel. 03430-4441 tst. 142. In het Oude- en Nieuwe Gasthuis te Delft zijn nog enkele plaatsen voor d( opleiding tot L' De opleiding start op 1 maart 1977. Intern wonen is mogelijk. Theoretische lessen worden gegeven door de Frederique Meyboom School. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij Zr. Jol, tel. (015) 56 93 11. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Verplegingsdienst. Westlandseweg 2, Delft. Het BESTUUR van het WILLEM MACKENZIE HUIS (geopend in 1969), een Remonstrants Verzorgingstehuis voor Bejaarden, Graafschapstraat 2 te Amsterdam-Z (bij de nieuwe R.A.I.) roept, in verband met pensionering van de huidige directrice, sollici tanten op voor de functie van voor haar tehuis met 104 bewoners. De gedachten gaan uit naar een verpleegkui Zij/hij dient te beschikken over goede contacl eigenschappen en organisatorisch inzicht. Ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Indiensttreding omstreeks februari 1977 (juiste datum nader overeen te komen). Inwerkperiode minimaal een maand na indienst treding. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. van Bejaardentehuizen. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel van de sollicitatie-procedure uitmaken. Eventueel gewenste informaties kunnen worden ingewonnen bij de huidige directrice, mevrouw G. W. Rezelman-Hoeflok, telefoon 020-440777. Brieven met opgave van genoten opleiding, ervaring en referentie-adressen zo spoedig mogelijk te zenden aan de secretaris van het bestuur, mr. G. van den Wall Bake, Amstelkade 134 te Amsterdam-Zuid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22