Miele afwasautomaat: perfekle afwastechniek in een opgeruimde keuken. Miele er is geen betere Nauders Bent u 50 jaar of ouder? Lees hier hoe u honderden artikelen voordeliger Jl kunt aanschaffen... en hoe u uw leven kunt verrijken! BON Trouw N.C.V.B.-REIZEN 1977 «^rvvpc Nederlandse 50 Plus Club Agioiax Bij moeilijke ontlasting natuurlijk Agioiax. TEL. 020-913456 Toestel 743 ZATERDAG 6 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTft^pQ Uw spijsvertering en uw theekopje! Er beslaat verband tussen uw sp.jsvertering en uw theehopje. Tenminste: als u uw kopje vult met Herbesan kruidenthee. Die bevat 17 uitgelezen kruiden, die de nare gevolgen van onze leef' gewoonten op onze spijs vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan het vele verkeerde eten, de te geringe lichaamsbeweging, onze iachiigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping en dc gevolgen ervan legon en herstelt de natuurlijke fu.nktle van de ingewanden. De diapresentatie van het reizenpakket 1977 der Ned. Chr. Vrouwen Bond komt 34 week in de volgende zalen: 8 nov. 14.00 u. Harderwijk, Stadsdennenkerk, Coornhertstr. 26 8 nov. 20.00 u. Amersfoort, Kobus a/d Poort, Utrechtseweg 49 9 nov. 14.00 u. Nijmegen, Levensmorgen, Hazenkampseweg36 9 nov. 20.00 u. Hilversum, Torenlaankerk, Wijkgeb. C., Valkhofl. 1A 10 nov. 14.00 u. Arnhem. Kerkelijk Centr. Elderveld, Den Haagweg 10 nov. 20.00 u. Ede, Open Haard, W. de Zwijgerlaan 3 11 nov. 14.00 u. Aalten, Gebouw Elim, Kerkstraat 2 11 nov. 20.00 u. Hengelo, Rest. Kopenhagen, Markt 2. Persoonlijke sfeer, lage prijzen, hoge kwaliteit. Reizen naar: Israël, Griekenland, Oostenrijk, Oranjekastelen, Joegoslavië j Luxemburg. Huurmogelijkheden van caravan in Nederland en bungalows in Luxemburg. Kaarten 1.50 aan de zaal. Wij zoeken enkele gereformeerde en ned. herv. predikanten ter begeleiding van <f N.C.V. B. pelgrimages in 1977 naar Israël en Griekenland. .Wat wil dat zeggen? Die perfekte afwastechniek vindt u terug in bijvoorbeeld de drie roterende sproeiers, die elke dag uw servies behoedzaam en smetteloos schoonspoelen, het voortreffelijke droogresultaat en niet te vergeten de diverse met zorg samengestelde afwasprogramma's. Eén keer per dag. Een afwasautomaat heeft een tweeledige funktie. Overdag is het een opbergkast voor het gebruikte servies en pas 's avonds na de warme maaltijd, of nog later zo u wenst, gaat uw Miele geruisloos aan het werk. Eén keer per dag en precies zoals u dat wilt. Een volgeladen machine, inklusief het eetservies of alleen gemakkelijk te reinigen kopjes, schotels en glaswerk? Voor elke situatie is er een uitgekiend afwasproces geprogrammeerd. Zo wordt er niet „gemorst" met water en energie. En wat wel zo prettig is uw keuken is de gehele dag aan kant. Materiaal en konstruktie. Ook aan de konstruktie van de afwasautomaat heeft ^/liele extra zorg besteed. De allerbeste materialen zijn erin verwerkt. De spoelruimte, binnenzijde van de deur, sproeiers en geleide- steunen, alles van door en door roestvrij-edelstaal. De ommanteling is volgens het unieke Miele-procédé glanzend geëmailleerd. Tussen mantel en spoelruimte bevindt zich een speciale warmte- en geluids-isolatie, waardoor onnodig warmte-verlies wordt vermeden en een praktisch geruisloze werking wordt verkregen. De Miele afwasautomaat is. zowel geschikt voor vrije opstelling, als voor inbouw. Bij inbouw is frontkleur-aanpassing mogelijk. KEMA-keur. Elektrische veiligheid is een eerste vereiste. Ook de afwasautomaten van Miele hebben de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Het resultaat: i/ema Keur Is het dan vreemd, dat we blijven zeggen: Wanneer u lid wordt van de Neder landse 50 Plus Club kunt u profiteren van aanzienlijke kortingen op meer dan 400 ar tikelen die u dagelijks nodig hebt - stuk voor stuk uitvoerig beschreven in een dikke kleurrijke catalogus! Bovendien ontvangt u een catalogus met artikelen voor uw tuin, die u tegen een speciale korting kunt aanschaffen. Op tijd schriften, minivakanties en het huren van een auto kunt u eveneens geld besparen. U kunt ook profiteren van zeer exclusieve aanbiedingen, waaronder meubelen en stoffering. Andere voordelen die uw lidmaatschap met zich meebrengt zijn het clubblad en de nieuwsbrief, die u vier keer per jaar ont vangt. In deze publicaties staan speciale ar tikelen voor mensen van 50 jaar en ouder, b.v. over gezondheidszorg, geldzaken, vei ligheid en vele andere belangrijke onder werpen. Al deze geldbesparende voordelen van de NVPC gelden voor u en voor uw echt genote. Wanneer u meer wilt weten over de Nederlandse 50 Plus Club, en wat ze voor u kan betekenen, stuur dan onderstaande bon aan ons op. U ontvangt dan ons 16 pa gina's tellende clubhandboek, waarin alle voordelen van het lidmaatschap van de NVPC staan beschreven. Keizersgracht 562, Amsterdam Zend mij de uitgebreide documentatie over de vele geldbesparende voordelen waarvan ik als NVPC-lid kan profiteren. Ik ben ouder dan 50 jaar. Naam MetJ>lokUturs invullen s.v.p.) Adres*.- Plaats Prov. Zend ditsformuiicr in open enveloppe aan: Nederlandse 50 Plus Club Antwoordnummer 8509, Amsterdam. Postzegels plakken is dan niet nodig. HnxkHrcfiuernummer 1453% aar is de wintervakantie bijzonder plezierig? Waar is er nog genoeg sneeuw tot in mei? Waar doet men zoveel mogelijk voor U? T TIROL JM J| Ro5ChenMs TIROL1400-2SOOm Inlichtingen Vorfcehrsamt A-6643, Nauda» Tal.: 0M3/M73/Z». Uitsluitend verkrijgbaar bij Apotheek en Drogist Multi-Pharma B.V.Amsterdam INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16