- Socialistenleiders uit 15 landen bijeen Trouw FAMILIEBERICHTEN Maak je sterk met het C!W Anti-stress programma Leven zonder stress Verplichte keuring bepleit bij verkoop van gebruikte auto ZATERDAG 6 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET tt- kunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd Coen Pee ren Mat Bos Nieuwveen. 5 november 1976 1951 1976 Verhef gij over hen het licht uws aanschijns, o Here Zaterdag 13 november 1976 hopen onze geliefde Ouders Arie Kuyt en Cornelia Kuyt-Houwaard D.V. de dag te herdenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen: Jaap en Ineke Jan Katwijk aan Zee. 30 oktober 1976. Jan Tooropstraat 49. Receptie: zaterdag 13 november 1976 van 14.30 tot 16.30 uur in het jeugdhuis Voorstraat 72. Katwijk aan Zee. 1936 40 jaar 1976 5 november is het 40 jaar geleden dat onze Ouders en Grootouders Jacob Jungerius en Gijsberdina A. Traast in het huwelijk traden. Vrienden en kennissen van vroeger en nu zijn maandag 8 november a.s. tussen 3 en 5 uur namiddags hartelijk welkom in Motel „Sassenheim" te Sassenheim. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Alphen a/d Rijn: Jan en Joke Guernsey (G.B.): Cees en Tjally Schwetzingen (W.D1.): Gretha en Herbert Oegstgeest: Hans en Anneke Aalsmeer: Lineke en Joop Aalsmeer: Jaap en Willy en kleinkinderen Aalsmeer, november 1976. De eeuwige God zij u een woning, en van onder eeuwige armen Zo de Heere wil, hopen wij met onze lieve ouders en grootouders Marinus-Willem Oussoren en Jannetje Oussoren-Nagel de dag te herdenken dat zij op 18 nov. a.s. 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Breukelen: Marrte en Jan Fokker Janneke en Wim, Ria, Marjan. Jaap Kockengen. Jfenme en Dirk Rodenburg Piet. Anky. Ries Maasland: Kees en Dora Oussoren Richard. Corrine. Jeannette, Peter, Martin Oostvoorne: Ineke en Wim Manten Thijs-Anne. Marja. Wietse Lelystad: Thea en Jan van Selm Éllen. Annemane. Martine, Karin Breukelen: Piet en Willy Oussoren Carine. Anja. Peter Wie onze ouders u>il feliciteren is van harte welkom op vrijdag 12 nov. a.s. 's avonds van 20.00 tot 22.00 uur in restaurant „De Wilgenpias" te Maarssen. Breukelen, november 1976. Gijsbrecht van Nijenrode- straat 94. Lof zij de Heer die uw huis en uw haard heeft gezegend lof zij de hemelse liefde die over ons regent. Denk elke dag aan wat Zijn almacht vermag, die u met liefde bejegent. Lied 434 4 Op 17 november a.s. hopen onze lieve Ouders en Groot ouders D. S. Douma R. Douma-Kaasschieter hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren is er van 17.00-18.30 uur in ..De Wildhoef'. E. Wijtemaweg 5 (Bosjes van Pex) Den Haag Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Den Haag. Goudenregenstraat 338. Erg dankbaar zijn wij voor de vele gelukwensen die wij bij ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. A. Ellens A. Ellens-Penninga Bej. centrum Borgstede Barendrecht 1886-1976 A.s. zondag 7 november hopen wij de 90-ste verjaardag te vieren van onze Vader. Grootvader en Overgroot vader A. Kohier ex-koster van de Ronde Lutherse kerk Zijn dankbare kinderen, klein- en ach terkleinkinderen „Amstelhof. afd. 8. Amstel 51. Amsterdam. Receptie zondag van 1 tot 2 uur Heden is na een kortstondig ziekbed, maar toch nog onverwacht, van ons heengegaam, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Groot moeder, Pieternella Verboom gehuwd geweest met Cornelis Kastelein op de leeftijd van 77 jaar. Rhoon: A. Kastelein G. Kastelein-de Raadt Winnipeg (Canada): C. Kastelein J. Kastelein-v.d. Berg Rijswijk: S. Slagboom-Kastelein G. Slagboom en kleinkinderen Rijswijk, 4 november 1976 Correspondentie-adres: Ds. van den Boschlaan 92 Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf is bepaald op maandag 8 november om 1 uur op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg, te Dordrecht. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In de wetenschap dat Christus ook voor haar is gestorven, is van ons heengegaan onze geliefde Zuster en Tante. Jantje Klaassen echtgenote van Th. Stel, in de leeftijd van 56 jaar. Psalm 911 Dwingeloo: W. Klaassen G. Klaassen-Timmerman Beilen: G. Timmerman-Klaassen K. Timmerman J. Klaassen W. Klaassen-Mouw Dwingeloo: F. A. Klaassen A. Klaassen-Schreuder Assen: L. Klaassen G. H. Klaassen-Hospers en kinderen Delden, 5 november 1976 En mijn volk zal in een verblijf des vredes wonen, in veilige woningen, in oorden van ongestoorde rust. Jes. 32:18 Zalig de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven. Zalig de vredestichters, want zij zullen Gods kin deren genoemd worden. Matt. 5:5 en 9 De Here God heeft tot Zich genomen onze lieve Man en Vader Willem Frederik van Biemen geb. 11 oktober 1888 - overl. 5 november 1976 eerder weduwnaar, sinds augustus 1928, van Hendrika Martina de Lange. Dankbaar zijn wij voor het vele goed, dat wij al die jaren, in hem mochten ontvangen. G. J. van Biemen-van der Haven Suameer: J. D. Rikkers-van Biemen G. Rikkers Leiden, 5 november 1976 Hooglandsekerkgracht 25 (Thuis geen bezoek) De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 9 november a.s. in de „Zuiderkerk" aan de Lam- menschansweg. aanvang 13.00 uur. waarna de begrafenis te 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hazerswoude. Gelegenheid te condoleren voorafgaande aan de rouwdienst in één der zalen van de „Zuiderkerk". Heden werd van ons weggenomen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Maartje Lijntje Verhoeven weduwe van Leendert van der Linde in de ouderdom van 93 jaar. Familie Verhoeven Familie van der Linde Bilthoven, 4 november 1976 Corr.-adres: Noordhoudringelaan 14, Bilthoven. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 8 november om 15.00 uur vanuit de consisto riekamer der Ned. Herv. Kerk te Zuid-Beijerland, op de oude begraafplaats aan de Dorpsstraat. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de genoemde consistoriekamer. In Jezus ontslapen onze geliefde Zwager Arie van Rijn gehuwd geweest met Petronella Kwakkelstein Hij mocht 84 jaar worden. Vlaardingen: A. Kwakkelstein D. Kwakkelstein C. A. Kwakkelstein-v. d. Burg M. Kwakkelstein A. Kwakkelstein-v. Haften Amsterdam: C. H. v. Alkemade-Kwakkelstein G. P. J. v. Alkemade M. M. v. d. Kooy-Kwakkelstein T P. v. d. Kooy Vlaardingen: W Kwakkelstein J. Kwakkelstein P. Kwakkelstein-v.d. Lugt Den Haag: G. Kwakkelstein T. Kwakkelstein-v. Belkum Vlaardingen: W v. d. Wey-Kwakkelstein H. v. d. Wey Heeg: L. Kwakkelstein L. Kwakkelstein-Rienks Vlaardingen: C Goedknegt-Kwakkelstein J. Goedknegt Bestuur en Directie van Ziekenhuis „Eudokia" geven met leedwezen kennis van het overlijden op 84-jarige leeftijd van de heer A. van Rijn die gedurende bijna 40 jaar met veel wijsheid en kracht heeft deelgenomen aan het werk van ons bestuur. Van 1948 tot 1962 trad hij op als voorzitter. In 1966 mochten wij hem om zijn grote verdiensten be noemen tot ere-lid. Rotterdam, november 1976 Niets kan ons scheiden van de liefde van Christus Uit California kregen wij bericht dat onze lieve Zuster en Schoonzuster Elizabeth Theisens echtgenote van Egbert Wiersma plotseling door haar Heer en Heiland is thuisgehaald Zij mocht de leeftijd van 54 jaar bereiken. De Krim: H. Theisens J. Theisens-EUen California: G. Theisens H. Theisens-Fleurke Dronten: B. van der Vinne-Theisens A. van der Vinne Bergentheim: H. Theisens W. A. Theisens-Feddes Ommen: W. Theisens. De Krim 3 nov. 1976 Na een gezegend leven in dienende liefde aan God, gezin en familie is na een korte ernstige ziekte tot God's eer bevorderd tot heerlijkheid onze geliefde schoonzuster en tante, mevrouw Flora Bastiana Bikker-Pellikaan geliefde echtgenote van Ds. A. Bikker te Zeist, op de leeftijd van 76 jaar. Johannes 15 16 De God aller vertroosting zij onze broer, zwager en oom met zijn kinde ren tot hulp en sterkte. Bleskensgraaf: N. Bikker-Kars Noordeloos: J. Bikker-Stam Groot-Ammers: F. Bikker G. Bikker-de Vos Middelburg: W. de Jong Canada: A. H. Sommer A. Sommer-Peters Vlissingen: T. Bikker-van der Sande Ermelo: M. P. Brandsma-Bikker N. Brandsma Vlissingen: C. Bikker-Rijnoudt neven en nichten Noordeloos, 5 november 1976.' Ik geloof in de opstanding van de doden en een eeuwig leven!! In dat geloof is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze Vader, Behuwdvader en Opa Leendert Alberts echtgenoot van Jacob je Koffeman op de leeftijd van 73 jaar Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij naar het eeuwig licht. J. Alberts-Koffeman kinderen en kleinkinderen Wormerveer, 5 november 1976 Riouwstraat 8. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. dinsdagmiddag 9 november om 2.00 uur op de nieuwe begraafplaats „Noord" aan de Noord- sterweg te Wormerveer. Gelegenheid tot con doleren na de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Vertrek van Riouwstraat 8 om 1.30 uur. GEEN BLOEMEN Het is onze droeve plicht u in kennis te stellen van het plotselinge overlijden van onze adjunkt- direkteur, de heer JOHANNES C. WILLEMSEN Hij bereikte de leeftijd van 48 jaar. Vanaf de oprichting heeft hij zijn beste krach ten gegeven aan ons bedrijf. Wij zullen zijn initiatieven, zijn stimulerende leiding en zijn warme belangstelling voor de mens binnen de onderneming moeilijk kunnen missen. Nog moeilijker zal het afscheid zijn voor zijn vrouw en kinderen. Wij hopen dat zij de kracht zullen vinden dit smartelijk verlies te aan vaarden. Wij zullen onze fijne vriend en kollega niet vergeten. Bilthoven, 4 november 1976 Rembrandtlaan 9 DIREKTIE ORMAS BV G. W. DE MOOR Met diep leedwezen delen wij u mede, dat de heer J. C. WILLEMSEN adjunkt-direkteur van Ormas bv, is overleden. Hij heeft niet alleen de aanzet gegeven tot de vorming van deze dochtervennootschap, maar haar ook met grote persoonlijke inzet mee- uitgebouwd en tot bloei gebracht. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen kracht toe in het dragen van dit grote verlies. Kommissarissen en hoofddirektie As pa nv. Zaandam, 4 november 1976 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze adjunkt- direkteur, de heer J. C. WILLEMSEN Zijn enthousiaste en inspirerende wijze van werken en leidinggeven en vooral zijn warme menselijke belangstelling zullen wij erg missen. In onze herinnering zal hij blijven voortbestaan. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en wij wensen hen de kracht toe om dit zware verlies te dragen. MEDEWERKERS EN MEDE WERKSTERS ORMAS BV Bilthoven. 4 november 1976 Rembrandtlaan 9 In verband met het overlijden van onze adjunkt- direkteur, de heer J. C. Willemsen zal ons bedrijf op dinsdag 9 november de gehele dag zijn gesloten. Direktie Ormas bv. Rembrandtlaan 9 Bilthoven Mijn genade is U genoeg" Hede heeft de Here voor ons onverwacht tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Arie den Hartogh echtgenoot van Trijntje Sjoerdsma, op de leeftijd van bijna 71 jaar. Emmeloord: T. den Hartogh-Sjoerdsma Bilthoven:A. den Hartogh H. E. den Hartogh-Polman Hilversum: B. P. den Hartogh B. F. den Hartogh-Boot Reinier en Machteld Emmeloord, 4 november 1976 Meeuwenkant 36 De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 9 november om 13.30 uur in de aula op de be graafplaats aan de Espelerlaan te Emmeloord, waarna de begrafenis op de algemene be graafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht om 13.30 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. In sterk geloofsvertrouwen is op 70-jarige leeftijd op 4 november overleden onze geliefde Broer, Zwager en Oom Arie den Hartogh Ede: A. H. A. Oldenhof-den Hartogh H. M. Oldenhof en kinderen Amsterdam: L. D. H. den Hartogh- van Heteren Kampen: H. den Hartogh-Bruggeman en kinderen Apeldoorn: F. M. Loos-den Hartogh en kinderen Oldebroek: H. J. Doorn J. H. Doorn-Mulder Heden nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Hendrik Jan Hogendoorn in de ouderdom van 91 jaar. Utrecht: J. Hogendoorn M. Hogendoorn-Noordhoorn Boelen Amersfoort: C. Hogendoorn G. H. J. Hogendoorn-Donselaar en kleinkinderen Utrecht. 5 november 1976 Spinozaweg 1 Vader ligt opgebaard in de aula van het Oude- Rijn Ziekenhuis aan de Van Heuven Goedhart laan alhier. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag 6 novem ber van 16.00-16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 8 no vember a.s. om 13.00 uur op de algemene be graafplaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vertrek vanaf de aula van het Oude-Rijn Ziekenhuis om plm. 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplechtigheid in de aula van de begraafplaats. Bk I m Chr- Nationaal Vakverbond,' C B 1^1 J de kleine centrale 1 de grote inbreng. Utrecht, Ravellaan 1PostbUs.2475jTelefopi\.030-9410/^ Dr. H. Lindemann Blijf het dagelijks leven de baas. Wie op tijd onder de dictatuur van de stress vandaan wil komen, vindt in dit boek een uitnemende hulp. Bevat een volledig anti stress-programma met tests, oefeningen en adviezen. Psychohygiene, lichaamsbeweging, voeding' Paperback f 14,90. Dr. H. Lindemann Bewust ontspannen door autogene training. Paperback f 14,90. Na een gelovig gedragen lijden heeft de Here thuis gehaald Zijn kind, onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Allerdina van der Meer echtgenote van E. Kloos terman; oud 49 jaar. Romeinen 8 31-36 Surhuisterveen: D. Oostra-van der Meer Groningen: S. van der Meer Amsterdam: J. van der Meer Fairlawn N.J.: J. J. van der Meer Alkmaar: T. Kuik-van der Meer E. Kuik Groningen: R. van der Meer-Rop Groningen: S. van der Meer K. van der Meer-de Wilde Zeist: S. Martini-van der Meer S. Martini neven en nichten 4 november 1976 Heden is ontslapen in vast vertrouwen op haar Heer en Heiland onze lieve Zuster en Tante Anna Veldkamp weduwe van I. Stap, in de leeftijd van 85 jaar. Amersfoort: H. F. Ike-Veldkamp Zeist: A. Veldkamp Delfzijl: C. Veldkamp- Boswijk Neven en nichten Amersfoort, 5 no vember 1976. - TE F VERMIST 9 Sinds woensdagmorgen 27 oktober Is Adrlsan Knobbout (29) uit IJ»- selateln (Ut.) ns een be zoek san een arts in Utrecht spoorloos verdwe nen. Vrijdagochtend 29 okt. Is hij waarschijnlijk nog In Utrecht geslgne- Slgnalement: lang 1.75 m, kort donkerblond haar, groene ogen. HIJ Is ge kleed In een grijs kostuum, overhemd, stropdat met rode en blauwe stre- donkerblauwe sok ken, zwarte schoenen en donkerblauwe re- Wll leder die woensdag dan wel vrijdag ochtend 29 okt. heeft ge zien of bekend is met zijn verblijfplaats zich In ver binding stellen met de rijkspolitie te (Ut.) tel. 03408-3344. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. Hopende op God's heil, is op vrijdag 5 november 1976 in de leeftijd van 85 jaar overleden Anna Veldkamp, weduwe van Iddo Stap. Culemborg: Beatrixstraat 36: H. Keuning-Stap J. Keuning Kloetinge (Zld) 's-Gravenpolderseweg 55: C. van Aartsen-Stap J. van Aartsen k Hilversum: Albertus Perkstraat 55 H. van Lente-Stap F. van Lente Amersfoort, „De Amerhorst", Zandbergenlaan 44 Dinsdag 9 november a.s. wordt om 11.00 uur een rouwdienst gehouden in „de Amerhorst". waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van „Rusthof". Hl tei op da de od ke bl< bu en zij Di Wc mi scl va do de ve mi 1 Jul dat le-s Ovi var rad bri. hot ten In Ju) brc dei stt ds ïij; Dankbetuiging Onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeli na het overlijden van mijn lieve Man, onze onvergetei ke Vader en Opa W. de Boer Uit aller naam: B. de Boer-Mazereeuw Enkhuizen Drie Zalmen 3 Voor uw medeleven tijdens de ziekte en uw deelnemin betoond na het overlijden van mijn lieve man en onz zorgzame vader Johannes Tamboer zeggen wij u hartelijk dank. C. Tamboer-Dorst Cora Jos Rotterdam, oktober 1976 Vergiliusstraat 160. AMSTERDAM Socialistenleiders uit vijftien Westeuropesi landen zijn vrijdag in het Rai-Congrescentrum in Amsterdau begonnen aan een tweedaagse „ronde-tafelconferentie over vre de en veiligheid". Het belangrijkste doel van de bijeenkomst is een poging een basis te leggen voor concrete l It WAGENINGEN Van een onzer verslaggevers DEVENTER De economische Au tomobiel Club voelt niets voor een verplichte periodieke autokeuring, maar ziet wel veel in het verplicht stellen van een keuring voor ieder een. die een gebruikte wagen wil verkopen. De club schrijft dit in een brief aan de vaste commissie voor verkeer en waterstaat in de Tweede Kamer. Zij zegt het veel belangrijker te vinden aan deze groep aandacht te be steden omdat het hier gaat om jaar- lijKs een miljoen uuw) s, „waarvan er duizenden zich in een zodanige con ditie bevinden, dat zij niet verder aan het verkeer zouden mogen deel nemen." Een bijkomend voordeel zou zijn, dat dc nog bestaande rivaliteit tus sen garagebedrijven en keuringsin stituten (AMWB-technostations) komt te vervallen. De ANWB keurt en de garagebedrijven voeren het herstel uit. en praktische s amenwerkin tussen de sociaa democratische partijen va West-Europa. Mevrouw Ien van den Heuve die als voorzitter van de PvdJ het congres opende vertelde dat de Portugese socialistenlei der Mario Soares wegens pro biemen met zijn regering ver stek heeft moeten laten gaar De rede die hij had willen uit spreken werd later op de dai voorgelezen door de internatio nale secretaris van de Portuge se socialistische partij. Rui Ma teus. Soares stelde in zijn red het „jammer" te vinden dat d zo positief begonnen conferen tie in Helsinki na de onderteke ning zo weinig concrete resul taten heeft afgeworpen. Mevrouw van den Heuvel ging oo uitvoerig in op de resultaten va Helsinki. „Die besprekingen hebbe weliswaar geleid tot een bewap< nings beperkingsovereenkomst, maar de bewapeningswedloop slechts versterkt. Socialisten kus nen niet kritiekloos kiezen voor van de twee machtsblokken in d wereld. Daarom kunnen socialistt ook niet kritiekloos lid zijn van et vanuit die blokvorming voortgeko men bondgenootschap. lof dat Ca rus bij zie! zul i.T op kei dai bei is i hei pü zei teg VI2 boi bej we hij dal aut zer pai Ni Hij Zijl „M pla noi feit crit Hij ext „M vrc koi ter Jul aai kri elfl La he gOi joi He ik. wc of laz ecl he Si Hl

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12