uw thuis? li verzorgingsflat Beeckestan Deventa H w FAMILIEBERICHTEN r UITNODIGING Mevrouw H. Dekkers DONDERDAG 18 NOVEMBER 1976 ZATEROAG 30 OKTOBER 1976 TROUW/KWAR :TEJ —IDA kunnen van maandag fot en met vrijdag telefonisch van 9.00>19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-204)0 uur. In verwondering en met grote blijdschap berichten wij u de geboorte van onze dochter Floortje Jan Vermeiden en Wieke Vermeiden-van der Landen Jaapje Froukje Wilms. 23 oktober 1976. Molmlaan 13. Dat 20 oktober voor ons een vreugdevolle dag is ge weest. danken wij mede aan allen, van ver en dichtbij, die hun belang stelling op verschillende manier toonden. Hartelijk dank. H. de Vries M. de Vries-v. Gent Berkenlaan 14. Nijkerk. D.V. Zondag 14 November 1976 hopen wij met onze Ouders: Jan Kok Aafje Kok-Vree ling te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen Jan Jaap EUa Allen die onze ouders willen gelukwensen, zijn hartelijk welkom op zaterdag 13 november "76 's-middags van 3 tot 5 uur in de benedenzaal van de Paaskerk. Augusti- nuspark 1. Amstelveen-zuid Amstelveen, oktober 1976. In de wolken 61. 1921 1976 Op 20 oktober jl. waren onze Ouders en Grootouders Piet en Co Jongsma—Flach 55 jaar getrouwd. Wij zijn dankbaar dat we dit met hen hebben mogen vieren. Kinderen en kleinkinderen Nesciolaan 25 Haren (Gr.) Dankbaar en blij delen wij U mede, dat D.V. op 8 november a.s. onze geliefde Ouders. Groot- en Over grootouders P. Veen A. Vecn-de Jong de dag hopen te herdenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren op maandag 8 november van 14.30 tot 17.00 uur in „Het Open Hof'. Pieter Callandlaan 101 te Amsterdam. Amsterdam: W. Veen en G. Veen-Dorlag C. Veen en J. C. C. Veen-Brouwer M. Veen P. Veen en L. Veen-Pook A. Veen en L. C. Veen-van Dijk Leusden-C.: A. G. Veen en M. Veen-Pook Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam-S lotermeer. Albrecht Rodenbachhof 15 Liever geen bezoek aan huis. Dankbaar voor Gods liefde en trouw hopen wij met onze ouders K. van Smeden J. van Smeden - Dobbe D.V. 6 november 1976 hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. U kunt hen 's middags van 15.00-16.30 uur feliciteren in het Stadspark paviljoen ,."t Schuttershof". Paviljoenlaan 3. te Groningen. Gert en Herma Jan en Gerda Theo Els Groningen, van Schendelstraat 76. ,JMijne genade is u genoeg. (2 Cor. 12:9 ged.) Met deze woorden werd 40 jaar geleden het huwelijk ingezegend van onze Ouders en Grootouders K. Geertsma en J. Geertsma-van Kaalte Dankbaar en blij willen wij met familie en vrienden dit gedenken op Vrijdag 12 november 1976. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Zoe termeer: Jan Paüwel en Rita Marion, Jan Paul en Mark Peter Swifterbant: Jellic en Herman Wietze. Jouke en Simone Stadskanaal: Annie Kampen: Joke en Jan Janet en Alfred. Gelegenheid tot feliciteren van 16.00 tot 18.00 uur in het Hotel-Restaurant „Dennenheuvel". Heerderweg 27. Epe. Epe, November 1976. Spoorlaan 56. Als de Here het kuis niet bouwt, tevergeefs zwoegen de bouwlieden daaraan. Psalm 127 Wij zijn als kinderen en kleinkinderen van Taede de Boer Sjoukje de Jong wonend Havenweg 16 te Klaaswaal, dankbaar dat de Here God inderdaad hun huis bouwde en bewaarde, nu al 40 jaar lang. In besloten familiekring willen wij dit blij herdenken op 3 november 1976. Ineke en Quiri S/ouk/e. ToniQuo. Dirk. Anén. Elgor Jetty en Kees Marco. Mtchiei Elly Yke en Laura Elske. Sjoukje. Beike Sjoukje en Wim Alande. Denms Ja. allen die U verwachten, zullen met beschaamd worden Psalm 25:3a Met deze tekst werd 50 jaar geleden op 4 november het huwelijk bevestigd van onze ouders tn grootouders J. van Woerden en M. van Woerden - van den Berg Dankbaar en blij hopen wij dit feest te vieren op dinsdag 16 november, in de Immanuelkerk. Schoe ma kerstraat 1, Delft Gelegenheid tot feliciteren van 7-8 uur n.m. Huug en Doortje Jo en Jelto Swm en Janny Jeanne en Arie IJs en Joke Arie en Janny Tinny en Ben Piet en Anneke Corry en Henk Ria en Arie Jan Leme en Jan en kleinkinderen Schipluiden. November 1976. "t Woudt 2a. Ozaligheid. niet af te meten. O vreugd', die alle smart verbant daar is de vreemdtingschap vergeten en wij, wij zijn «n 't Vaderland. Na een smartelijk lijden is in het Z.A.N- Ziekenhuis Amsterdam Noord van ons heenge gaan en in Gods heerlijkheid opgenomen onze lieve zuster, pleegzuster en vriendin Ilona Polyak op de leeftijd van ruim 60 jaar. Budapest: Fam. Polyak Landsmeer: J. Jong A. Jong-de Boer Namens de vrienden: A. Boogaard-Wals Lansmeer. 28 oktober 1976 Tormentilstraat 19. Corr.adres: Sportlaan 10. Landsmeer. De overledene is opgebaard in de Tormentilstraat 19. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen zaterdagmiddag tussen 16 en 17 uur. Maandagmiddag 1 november om 13.00 uur wordt een rouwdienst gehouden in de aula van de Alge mene Begraafplaats te Landsmeer, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek van huis omstreeks 12.45 uur. Onverwacht nam God tot Zich in vol geloofsver trouwen. onze lieve vader en opa Jan Nanninga op de leeftijd van 77 jaar. weduwnaar van M. Huisman, eerder van A. Woudstra. „Uw genade is mij genoeg." Haren. 27 oktober 1976 „Zonnehof". Nesciolaan 115. Ten Boer: E. de Plaa-Nanninga C. de Plaa Orono (Can W. J. Nanninga D. Nanninga-de Mooy Nieuw Buinen: J. Meerman-Nanninga B. Meerman Roden: J. W Nanninga J. Nanninga-Schuü Veendam: R. D. W. Nanninga H. R. Nanninga-Bontkes Beilen: G. J. Nanninga H. Nanninga-Frikken Scherpenzeel: W. G. Bal-Nanninga A. Bal kleinkinderen en achterkleinkind. C orrespondentie-ad res Straat Formosa 1, Veendam. Vader is opgebaard in de rouwkamer van „Zonne hof". De begrafenis is bepaald op maandag 1 november a.s. op de begraafplaats aan de Hof straat te Winschoten. Zij die met ons de rouw dienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in gebouw „Irene" achter de Geref. Kerk. Venne 150 te Winschoten verwacht. Gelegenheid te con doleren na de begrafenis. Thuis gehaald door haar Heiland ons mede bestuurslid. mevrouw R. A. Sterk-W'ildemans 10 jaar heeft zij met volle inzet haar energie aan ons bestuurswerk gegeven. Wij zullen het werk in haar geest voortzetten. Trooste de Here haar man en kinderen. Namens het Provinciaal Bestuur Utrecht van de Bond van Geref. Vrouwenverenigin gen in Nederland G. M. D. de Jong-v.d. Kleij. pres. C. J. Feith. secr. Utrecht. 27 oktober 1976 v. Vollenhovenlaan 266 In volle overtuiging in Jezus ontslapen onze zeer geliefde Zuster en Tante, op de leeftijd van bijna 68 jaar. Emke Helmantel sedert november 1965 weduwe van Jannus Wildeman. Westeremden: Fam. A. H. Helmantel Westeremden: Fam. H. Helmantel Westeremden: Fam. Huizinga ©verschild Fam. J. Smit-Helmantel. 27 oktober 1976. Vrijdagmorgen riep de Heer tot Zich onze Vader. Grootvader en Overgrootvader Abraham Streefland weduwnaar van Ester Ras op de leeftijd van 75 jaar. ,Jn de wereld lijdt gij verdrukking, maar houd goeden moed. Ik heb de wereld overwonnen". Oudewater: C. Rensen-Streefland J. Rensen IJmuiden: A. van der Molen-Streefland S. van der Molen G. de Boer-Streefland H. J. de Boer I. van der Pijl-Streefland G. van der Pijl v G. Streefland P. F. Streefland-vanDuijn Beverwijk: E. Streefland A. Streefland-Dekker Marknesse: J. J. Streefland Heythuysen: M. Gravesteyn-Streefland J. Gravesteyn Etten-Leur: J. Streefland J. C. A.. Streefland-Coumou kleinkinderen en achterkleinkin deren IJmuiden. 29 oktober 1976 Jupiterstraat 21. Geen bloemen. Vader is opgebaard in het Uitvaartcentrum aan de Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 1 november van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 2 november om 12.00 uur in de Bethelkerk aan de Zeeweg te IJmuiden. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Duinhof te IJmuiden omstreeks 13.00 uur. In Jezus ontslapen, mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Hendrik Bernard Moolhuizen rustend keel-, neus- en oorarts. op de leeftijd van 69 jaar. Winschoten. 28 oktober 1976 Blij hamsterstraat 42. E. B. K. E. Moolhuizen-Bruins Zuidwolde (Dr.): G. M. Dijk-Moolhuizen E. W. Dijk Eta. Tineke. Klaas-Jan Velp: G. J. van der Lei-Moolhuizen J. L. van der Lei Monte-Jan, Henk Hoogeveen: H. van der Meer-Moolhuizen W. K. van der Meer Bart, Henk, Kees Amsterdam: C. Moolhuizen Middelie (N.H.): W. J. Mittring-Moolhuizen K. E. Mittring Erik Winschoten: H. J. Moolhuizen Bathmen. - K. H. Kruithof-Moolhuizen R. J. Kruithof Paul De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van de Uitvaartver. Alg. Belang. Burg. Vene- mastraat 32, Winschoten. Er wordt een rouwdienst gehouden op dinsdag 2 november a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Venne 150 te Winschoten, waarna de begrafenis te Beilen zal plaatsvinden. Gelegenheid te condoleren voor de rouwdienst. Na een liefderijke verzorging in de Maria Dom mer Stichting is ingegaan in de vreugde van haar Heer onze zeer geliefde Moeder, Groot- en Over grootmoeder Magdalena Sneller-van Garderen sinds 1927 weduwe van Albertus Sneller op de leeftijd van 87 jaar. Psalm 73:12 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Haarzuilens: G. Sneller-Schipper De Bilt: M. de Jong-Sneller C. de Jong E. Lit-Sneller M. Palma-Sneller H. Palma Utrecht: A. Sneller W. Sneller-Smit Bilthoven: G. Troostheide-Sneller C. Troostheide Amstelveen: E. Sneller C. Sneller-de Hoog klein- en achterkleinkinderen Maarssen. 28 oktober 1976 Vondelstraat 1 Corr.adres: A. Sneller. Pr. Irenelaan 53. Utrecht De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 2 november a.s. om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Maaipsen. Vooraf wordt er in de Kapel van Huize Maria Dommer een rouwdienst gehouden, welke aanvangt om 11.00 uur. De overledene is opgebaard in de aula van Huize Maria Dommer. Vondelstraat 1. 2e ingang, Maarssen. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 19.30-20.00 uur. ..Mij geleidt des Heren hand." In dit vaste vertrouwen ging op 87-jarige leeftijd van ons heen, onze lieve zuster, behuwd zuster en nicht Christina Wagenaar Utrecht: M. Wagenaar A. Wagenaar-Herstel Familie Wagenaar Familie Herstel Doorn. 29 oktober 1976 Driebergsestraatweg 2 Huize Beatrix. Corr. adres: Ornsteinsingel 35, Utrecht. De teraardebestelling is bepaald op dinsdag 2 november 1976 op de Algemene Nieuwe Be graafplaats (Oude Arnhemse Bovenweg) te Doorn om 11.45 uur. Vertrek van Huize Beatrix om 11.30 uur. Voorafgaande een rouwdienst welke aanvangt om 11.00 uur in Huize Beatrix. Gelegenheid tot condoleren dinsdagmorgen van 10.15-10.45 uur in Huize Beatrix. Denkt u. op min of meer gevorderde leeftijd in de richting van leven met het gemak van een uitstekende verzorging waarbij aan persoonlijke verlangens en behoeften qua leefwijze: en verzorging zoveel mogelijk zal worden tegemoet gekomen? Dan kan 'Verzorgingsflat Beeckestein' zeker ook uw thuis worden. De flat is in de korte tijd van haar bestaan een begrip geworden voor sfeer, gemak en goede verzorging. Gelegen aan de rand van de stad Deventer nabij een fraaie bosrijke omgeving, heeft u het voordeel van moeiteloze directe verbindingen naar alle delen des lands. Brengt u ons eens een bezoek; wij ontvangen u gaarne als gast en lichten u geheel vrijblijvend voor over de mogelijkheden van huur of koop van een der 2- of 4-kamerflats. waarbij op alle materiële en financiële consequenties zorgvuldig en gedetailleerd zal worden ingegaan. Telefoneert u ons voor een afsprak. Wij zijn er van overtuigd, dat het ook voor irie moeite waard zal zijn. Koopsommen vanaf 128.100,- v.o.n. (Geen makelaarskosten) Servicekosten vanal 615,- p.m. w.o. een uitstekende maaltijd per dag. 65% hypotheek aanwezig tegen 9% nnte. Huurpnjzen v.a 1565.- p.m. incl. dezelfde uitgebreide service. Modetflat: Deventer, Laan van Borgele 4C Tel. 05700-15288. Geopend maandag t.m. zaterdag van 13.30-16.30 uur. Na een moedig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze geliefde Zuster, Behuwdzuster, Tante, Nichten Vriendin Siets Poot in de ouderdom van 71 jaar. Rotterdam: C. Bellaart-Poot Den Haag: A. H. Poot Rotterdam: A. Slot-Poot P. Slot Den Haag: H. Poot-Kouwenhoven Rotterdam: A. A. Gaillard Den Haag: M. van den Eyk en verdere familie. Rotterdam, 28 oktober 1976 Boreelstraat 27 a. Liever geen bezoek aan huis Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Ma- thenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan), za terdag van 12.15-12.45 uur. De rouwdienst zal ge houden worden maan dag a.s. om 13.00 uur in de kapel op de algemene begraafplaats „Hof wijk". Delftweg 230 te v.m. Overschie, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden heeft de Heere tot Zich genomen Zijn moe gestreden kind, onze lie ve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Catharina Johanna Moet op de leeftijd van 69 jaar Heerenveen. 29 oktober 1976 Akkersplein 45 Hengelo (Ov.): G. J. Lindekamp-Moet Amstelveen: B. van der Putten-Moet Utrecht: H. Moet G. Moet-Sandfers Heerenveen: G. A. van den Brink neven en nichten Thuis liever geen be zoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal wor den gehouden op dinsdag 2 november a.s. middags 2.00 uur in lokaal ,,'t Nije Huys", Burg. Falkenaweg 14 te Heerenveen. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats „Schoter hof" te Nieuweschoot. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in ,,'t Nije Huys". VC de uui •d —Tb} e 1 nli. jen Jdi eei 1vi de haar funktie als directrice van het bejaarden verzorg ngscentrum t 'Borgsate' neerleggen. Graag stelt het bestuur van je Stichting t/Voonhuizen voor Ouderen te Rotterdam alle oud-med<werkers(sterSVe in de gelegenheid persoonlijk afscheid van haar te nemen op een tij kei voor oud-medewerkers(sters) van Borg.ate Op 1 december 1976 zal receptie, die haar zal worden aangeboden cp in 'Borgsate', Meidoornsingel 181, Rotterdam van 16.00 - 18.00 uur. Namens het Bestuur, W.W. Maaskant, voorzitter Drs. L.G.M. van Luik, secretaris de Mijn genade is u ge noeg. 2 Cor. 12 vs. 9. De HERE heeft op 25 ok tober jl., na een geduldig gedragen lijden, tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Cornelis Verhoog op de leeftijd van bijna 74 jaar. Zandvoort: J. J. Verhoog- Schuringa Canada: J. Hartholt-Verhoog A. Hartholt Canada: J. J. W. Verhoog Amerika U.S.A.: C. Verhoog L. Verhoog-Sjouke Amerika U.S.A.: A. J. Schleiter- Verhoog D. P. Schleiter Amerika U.S.A.: H. D. Verhoog A. J. A. Verhoog- Ader Zandvoort: B. R. Verhoog M. L. Verhoog- Leliveld Zandvoort: R. Verhoog A. J. S. Verhoog- Koster en Kleinkinderen. Zandvoort, 29 oktober 1976 Trompstraat 5 - Flat 4 Geen bezoek aan huis Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis heden in stilte plaats ge had op de Algemene Be graafplaats te Zandvoort. Td Op 15 november a.s. zal het 40 jaar geleden zip, DS. M. WILSCHUT predikant van de Gereformeerde Kerk van Soat, in het ambt werd bevestigd. Het is ons een eer en een genoegen hem en zijngezin tt gelegenheid hiervan een receptie aan te bieden >p zaterdag 6 november a.s. van 15.00-18.00 uur n zaal "Credo", achter de Julianakerk, Julianalaan 19 e Soestdijk. De Kerkeraad Algemene Zaken en de Wijkraad Niord van de Gereformeerde Kerk van Soest. Heden nam de Heere, na een langdurige ziekte, zacht en kalm uit ons midden weg, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Jan In 't Hout echtgenoot van Adriaantje Graveland op de leeftijd van 71 jaar. Nieuwerkerk a/d IJssel.: A. In 't Hout-Graveland Berkenwoude: T. C. Moerman-In 't Hout W. Moerman Capelle a/d IJssel: W. van der Bas-In 't Hout J. van der Bas Nieuwerkerk a/d IJssel: F. Verboom-In 't Hout J. A. Verboom Bergambacht: C. Snoek-In 't Hout Nieuwerkerk a/d IJssel: A. In 't Hout Berkenwoude: N. M. Speksnijder-In 't Hout T. Speksnijder Hardegarijp: F. In 't Hout M. In 't Hout-van Dijk Nieuwerkeric a/d IJssel: T. In 't Hout P. In't Hout-Huyzer Nieuwerkerk a/d IJssel: J. In 't Hout A. W. In 't Hout-Tcrlouw en kleinkinderen Nieuwerkerk a/d IJssel, 29 oktober 1976 's Gravenweg 7a. De overledene is thuis opgebaard, condoleance- bezoek daar zaterdag a.s. 's middags van 3.00-4.00 uur en 's avonds na 7.00 uur. Na de rouwdienst, welke gehouden zal worden dinsdag 2 november a.s. in het Herv. Centrum aan de J. A. Beijerink- straat en aanvangt te 11.00 uur. zal de teraarde bestelling plaatshebben op de Nieuwe algemene begraafplaats te Nieuwerkerk a/d IJssel te 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. ng< lin tig Tot ons diep leedwezen geven wij kennis vai h( plotseling overlijden van onze economisch dreltro teur, de heer G. K. de Waardt gedurende ruim 35 jaar heeft hij zich met volleftwj ge persoonlijke inzet gewijd aan de belangen vt' het Gasthuis. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd dire'. teur, wiens nagedachtenis wij in hoge ere zulle 1 houden. *a Het Bestuur der Godshuizen. '.oe Direktie en Personeel van het Gasthuis 'Jn Middelburg, 29 oktober 1976 Heden nam de Here tot zich Zijn kind, mijfc vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, zustet. schoonzuster en tante: Luise Minna Hanna van het Kaar-Bichtemann ii op de leeftijd van ruim 76 jaar en na een huweliji van 46 jaar. t Het laatste lied, dat zij tijdens haar ziekbed gezoi gen heeft, was „Ik weet, dat mijn verlosser leeft" Pieter van het Kaar Amsterdam: Cornelia Louise Bosma-van het Kaar Nomdo F. Bosma Hannah Margo Maarten Pieter Oosterhout N.Br.: Pieter Karei Erich van het Kaar Nienke van het Kaar-Braaksma Johannes Pieter Gerrit Jakob Cornelis Willem en verdere familie. Rozendaal Gld., 28 oktober 1976 Ringallee 90 de,? lm De dienst van Woord en Gebed wordt gehoudi op 2 november 1976, in de N. H. Kerk te Rozendaa l Gld.. aanvang 2 uur. Daarna de teraardebestelling op de begraafplaat te Rozendaal Gld. Gelegenheid tot condolerei 1 vóór de rouwdienst van 1.30-2 uur in de tuinkamefd' van de Kerk te Rozendaal Gld. „Want ik ben er zeker van, dat het lijden van tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heel 3fl lijkheid, die over ons geopenbaard zal worden er Romeinen 8 "s In deze Heerlijkheid werd opgenomen Gesina Cornelia Borst-Lagendijk Zij werd 58 jaar t\i 's-Gravenhage: A. Borst Amsterdam: Marijke Hamel-Borst Andries Hamel Annemarieke 's-Gravenhage: Ineke Hoekstra-Borst Menno Hoekstra 's-Gravenhage, 29 oktober 1976 Lippe Biesterveldweg 84 Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden in de Ontfaj moetingskerk. Aaltje Noordewierstraat 4, ofla] woensdag 3 november a.s. om 1 uur, waarna d%n begrafenis zal plaats vinden op de Algemen j Begraafplaats „Westduin". Ockenburghstraat, '%i Gravenhage/Loosduinen, om 2.30 uur. »n Gelegenheid tot condoleren na de dienst in d jj, kerk en na afloop van de begrafenis in de ontvar kamer van de begraafplaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8