amslerade WIJKVERPLEEGKUNDIGE verpleegkundige A-VERPLEEGKUNDIGE Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhart laan I Utrecht hoofdverpleegkundige Almere wordt een nieuwe stad. STICHTING-BEILEROORD" A. een waarnemend 1e verpleegkundige B. enkele gediplomeerd B-verplegenden C. leerling- verplegenden waarnemend hoofd woning-oudste hooge burch medisch secretaresse VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM verpleegkundigen diakonessenhuis utrecht hoofd verpleegkundige diakonessenhuis utrecht gediplomeerde bejaardenhelpster ziekenverzorgster GEDIPLOMEERDE ZIEKENVERZORGSTERS PART-TIME ZIEKENVERZORGSTER 'BLOEMENDAAL' Sociaal psychiatrisch verpleegkundige of een - Verpleegkundige met een geheel of gedeeltelijk voltooide opleiding voor maatschappelijk werk of een - Verpleegkundige met een opleiding G.G2. of B nazorg diaconessenhuis arnhem sub-hoofd psychiatrische afdeling majella ziekenhuis VERPLEEGKUNDIGEN bussum Amstekade is een wocncentrum voor ruim 100 lichamelijk gehandicapten (vooral jong volwassenen). Deze bewoners beschikken ieder over een eigen kamer. Er zijn 7 leefgroepen. Ten behoeve van één van de leefgroepen zoeken wij een In de funktie van Assistant Teamleider/star W j verwachten dat hij/zij: de eindverantwoordelijkheid kan dragen voor de medische en hygiènsche zaken bin nen de bungalow; zelfstandig kon takt onderhoud met onze arts; beschikt over organisatievermogen; de teamleider/ster kan vervangen. kan meedenken in het funktioneren van het centrum; - kollegiaal is. Bovendien draagt hij/zij geen uniform. Inlichtingen kunt u krijgen bij het Hoofd Verpleging-Verzorging. aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. Laan van Kronenburg 12 AMSTELVEEN TeL 020-433434 Voor de kinderafdeling van ons 270 bedden tellende ziekenhuis zoeken wij een Algemene informatie De kinderafdeling telt 50 bedden en is onderverdeeld in een boxenafdeling (13 bedden); zuigelingen/couveuseafdeling (14 bedden); en de afdeling voor peuters, kleuters en oudere kinderen (23 bedden). OP de afdeling is een behandel- en verpleegeenheid aanwezig voor patiënten die een tonsillectomy® moeten ondergaan. Naast de patiëntjes van de twee kinderartsen nemen de chirurgen, K.N:0.-artsen, oogartsen en urologen etc. regelmatig patiënten op. Funk tie Informatie Van het hoofd wordt verwacht dat zij leiding geeft aan de afdeling aktief meewerkt aan de opleiding van leerling-verpleegkundigen en tevens de lessen kinderverpleging ten behoeve van de opleiding verzorgt. Voorts heeft zq de verantwoordelijkheid ten aanzien van de praktijkopleiding voor de leerlingen kinderaantekening. Funktle eisen - diploma A ziekenverpleging aantekening kraamverpieging - aantekening kinderverpleging - stafopleiding - goede kontaktuele eigenschappen goed organisatievermogen. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige. Informatie omtrent de funktie kunt u krijgen bij het hoofd verplegingsdienst, tel.: 000-938741 toestel 605. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan het hoofd personeelszaken. Bod 1976 komen de eerste bewoners. Het ligt in de bedoeling dat deze stad 250.000 inwoners krijgt, waarvan er in 1900 reeds 25.000 woonachtig moeten zijn. Almere ligt in Zuidelijk Flevoland tegenover het Gooi. Wij willen hier een moderne maatschappelijke gezondheidszorg opbouwen. Daarvoor vragen wij met spoed een wijkverpleegkundige, die beschikt over enkele jaren ervaring in het multidisciplinair samenwerken en bereid is eigen initiatieven te ontwikkelen. Wij denken aan een wijkverpleegkundige die de kaderopleiding heeft gevolgd of bereid is deze te volgen, zodat zij/hij bij uitbreiding van medewerkers, mogelijk tot teamleider cq. hoofd wijkverpleegkundige kan worden benoemd. Huisvesting kan in overleg met de plaatselijke overheid worden geregeld. De rechtspositie van de kruisorganisatie is van toepassing. Eventueel is een auto beschikbaar gebruik van eigen auto wordt vergoed volgens de rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties aan het bestuur van de Stichting Kruiswerk Flevoland, Schans 10 te Dronten, alwaar ook nadere inlichtingen zijn te verkrijgen, (tel. 03210-2059. Ook de voor ons werkgebied werkzame V.A.D.,Mevr. zr. C.E.M. Koster van de Prov. Ov. Kruisver. te Zwolle is gaarne bereid «richtingen te verstrekken, (tel. 05200 -13537). PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET 6EZINSVENPIE6INB GEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" te Beilen kunnen worden geplaatst: voor een verblijfsafdeling Het diploma Ziekenverpleging B. is vereist. Er bestaat de mogelijkheid om naar voorkeur te worden geplaatst in een team voor gedragstherapeutische behandeling. voor de kursusgroep per 1 maart 1977 Het diploma Mavo-4 is minimaal vereist. Leeftijd tenminste 17 jaar en 7 maanden. Volledige opleiding voor het Staatsdiploma B-Ziekenverpleging Sollicitaties betreffende bovenvermelde funkties kunt U richten onder vermelding van leeftijd, diploma's en ervaring aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. -4y;::=::tpjË Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Gees telijk Gehandicapten. De Kreek is het paviljoen waar 60 bedlegerige huisgenoten, verdeeld over 5 units, woonachtig zijn. Voor dit paviljoen zoeken wij een Voor de funktie van waarnemend hoofd gaan onze gedachten uit naar een A-, B- en/of Z- gediplomeerde, die bij voorkeur een kader- of gelijkwaardige opleiding heeft gevolgd. Voor de funktie van woning-oudste gaat de voorkeur uit naar een Z-gediplomeerde. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektie-procedure behoren. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mejuffrouw D. Langveld, koördinerend hoofd, tel. (01726) 19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst, Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan de Rijn). u, Ons ziekenhuis zoekt wegens huwelijk van de huidige medewerkster op korte termijn een voor de in ons ziekenhuis werkzame internist H. J. Getrouw. Wij zoeken een secretaresse, die beschikt over: een meerjarige ervaring in dit vak; een grote type-vaardigheid; goede contactuele eigenschappen; grote nauwgezetheid. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot de heer L Melsen, adjunct-directeur-econoom van het Van Dam Ziekenhuis. Westersingel 115 te Rotterdam, tel. (010) 36 46 44. Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen zieken huis met 540 bedden, zoekt voor de Kinderafde ling met 75 bedden. die de opleiding voor de aantekening kinderver pleging willen volgen. De opleiding begint 1 maart 1977 en duurt 13 maanden. De theoretische opleiding voor deze aantekenig wordt voor de gezamenlijke Utrecht se ziekenhuizen gegeven in het Wilhelmina Kinderziekenhuis. Verdere inrichtingen worden gaarne verstrekt door zuster M. Oskam, hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) 528111, toestel 615. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Personeelsdienst. Bosboomstraat 1. Utrecht. Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen zieken huis met 540 bedden, heeft de vakature van van een Chirurgische Afdeling (38 bedden). Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die: ervaring heeft op het gebied van verpleging van chirurgische patiënten, leiding kan geven, goede kontaktuele eigenschappen bezit, een voortgezette opleiding heeft of bereid is die te volgen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door br. J. de Vries, Hoofdverpleegkundige in Algemene Dienst, telefoon (030) 528111, toestel 617. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan het hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Bejaardencentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2 - Zierikzee Telefoon 01110-3357 In ons moderne bejaardencentrum is een vakature voor een en/of Wij bieden naast een uitstekend salaris, gebaseerd op C.A.O. voor personeel in bejaardentehuizen, een toeslag voor onregel matige diensten. Zij, die naar deze funkties willen solliciteren of nadere inlichtingen wensen, gelieven zich te richten tot de direktrice. Mevrouw L. de Kok, Scheldestraat 2 te Zierikzee. a KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor enkele verpteegafdelingen Bovendien is er nog plaats voor een voor de nachtdienst, van 23.30 tot 00.00 uur, gedurende 7 nachten per 14 dagen. Jaartjks «wordt er een speciale kursus ge geven in de oogheelkunde en de oog- heeidkundige verpleging, waardoor deze werkkring een interessante ervaring voor u kan «worden. Pensioenvoorziening via P.G.G.M. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftek|ke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice. waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. r.CDONDEMNSTR UT fó L TRECHT TEL030-71W4 Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Graag zouden wij in onze sociaal-psychiatrische dienst een nieuwe medewerk(st)er aanstellen. Wij denken aan een De medewerkers in onze sociaal psychiatrische dienst vervullen een zeer zelfstandige taak, waarbij het werken in multidisciplinair teamverband een belangrijk aspect is. Het bezit van een auto is noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieproce dure. Gedurende een ruime inwerkperiode kan er op een deskundige begeleiding worden gerekend. U kunt uw sollicitatie richten aan de adjunkt direkteur personeelszaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93 te Den Haag U kunt ook telefonisch inlichtingen inwinnen onder no. 070-254125 toestel 269. GROOTSTALSEHOF Jacobus van 't Hoffstraat 71, Nijmegen. Verzorgingstehuis voor Bejaarden,van deStichting Protestants Interkerkelijk Bejaardencentrum. met het diploma A, kan in ons tehuis geplaatst worden. Hij of zij zal worden belast met de leiding van de Afdeling Verpleging en Verzorging. Verwacht wordt dat candidaat(date) over goede contactuele eigenschappen beschikt, enerzijds gericht naar de bejaarden en anderzijds naar de medewerkers. Voor deze zelfstandige werkkring vindt de honorering plaats vanuit de Salarisschalen in de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. De pensioenverzekering loopt via het P.G.G.M. Pensioenfonds te Zeist. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de directeur van het tehuis op boven genoemd adres. Telefonisch kunnen inlichtingen over de functie en het huis verkregen worden onder nr. 080-552566. 4 Het Diaconessenhuis in Arnhem is een ziekenhuis met een protestants-christelijke grondslag, waarin ruim 400 patiënten kunnen worden opgenomen. In ons ziekenhuis komt de funktie vakant van Onze psychiatrische afdeling telt 35 bedden en is in modem paviljoenvorm gebouwd. Belangstellenden, die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging B en die ervaring in een soortgelijke funktie hebben, kunnen nadere inlichtingen over de inhoud van deze vakature ontvangen van het hoofd ziekenverpleging, Zr. W. Hoogenboom, tel. 085-430800, toestel 347. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A. van Nispenstraat 37 - Arnhem Binnen de verpleegkundige staven van onze interne en chirurgische afdeling zijn vakatures ontstaan, die wij zo spoedig mogelijk weer vervuld zouden zien. die in een'middelgroot ziekenhuis (280 bedden) willen werken (afdelingen, die in grootte variëren van 20 tot 35 bedden), kunnen hun sollicitatie richten aan het Hoofd Personeelszaken, die tevens gaarne bereid is inlichtingen te geven (tel. 02159- 31561), Nieuwe Hifversumseweg 20. Bussum. Sv

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26