We gaan met vakantie naar Mexico, Guatemala en de Antillen. KLM Thuis in de lucht. svn administratief assistente le verpleegkundige (dipl. A) ziekenverzorgster ziekenverzorgenden Bon voor gratis brochure. VRIJDAG 29 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET PS 24/RH 26 Op woensdag 3 november 1976 - 20.00 uur willen v afscheid nemen van de Heer G. P. Tuinenburg adj. dir. dag- en avond M.T.S. ter gelegenheid van het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. Wij weten dat de heer Tuinenburg het bijzonder op prijs zal stellen dan oud-collega's en oud-leerkngen te ont moeten. De school is open om 19.30 uur. Namens het bestuur en personeel van de Chr. M T S. „PATRIMONIUM". Vlaardmgenlaan 25. Amsterdam. Voorzitter Drs. D. Mulder. Voor eert klein verkoopkantoor dat binnen enkele maanden wordt verplaatst naar Culemborg zoeken wij voor spoedige indiensttreding een beschaafde Vereisten: middelbare schoolopleiding: zelfstandig kunnende werken; commerciële aanleg: enige talenkennis vnl. Engels en Duits: leeftijd 20—25 jaar. Haar taak bestaat voor een groot deel uit het onderhouden van contact per telefoon en telex met relaties op niveau en het hoofdkantoor in België. Naast een goed salaris en arbeidsvoor waarden bieden wij afwisselend kantoor werk. Brieven te richten aan A. Koole, Van Oosthuyselaan 37 in Driebergen. U kunt ook bellen voor een afspraak of informatie (vanaf maandag 1 nov.), tel. 03438-3464. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen PUn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwünU De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij- sondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver- rlvyijnt. Dit middel heet Sperti rrop&ration H.* Mot Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild' en ontsmettend. Voor dlfekte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation 11 'H.ndelamcr, Verzorgingstehuis Tamarinde te Leersum vraagt een Er is een woning beschikbaar TAMARINDE is een tehuis waar 88 mensen (van alle leeftijden) wonen, worden verzorgd en begeleid. Het ligt in de bossen en toch vlak bij het dorpscentrum. Tevens is er plaats voor een Sollicitaties te richten aan de directie van de stichting Bos- en Heidepark SCHERPENZEELSEWEG 41 LEERSUM (U.) Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door zr. G. Vinke, telefoon (03434) 1329. „DE STICHTSE HOF" TE LAREN Is een van de vier verpleeghuizen voor geestelijk en lichamelijk hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland. Op diverse afdelingen kunnen geplaatst worden gediplomeerde die desgewenst in de gelegenheid gesteld kunnen worden om de voortgezette opleiding te volgen. Huisvestingsproblemen kunnen worden opgelost door de mogelijkheid om intern te wonen. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Zr. G. A. Poetsma (tel. 02153-87744). Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige Inlichtingen kunt u richten aan de dlrektle ven De Stlchtse Hof, Naarderstraat 81 te Laren (N-H). stichting verpleeghuizen nederland INLICHTINGEN over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie Trouw tel. 020-913456 N.V. CENTRALE SUIKER MAATSCHAPPIJ Amsterdam Aandeelhouders worden uitgenodigd voor een bui tengewone algemene verga dering welke zal worden ge houden op maandag 22 no vember 1976 des morgens om 10.00 uur ten kantore der vennootschap. Herengracht 493 te Amsterdam. De agenda vermeldt de va cature die in 1977 zal ont staan tengevolge van het af treden van de heer Mr. F. J. F. M van Thiel wegens het bereiken van de in de statu ten gestelde leeftijdsgrens. Indien de algemene verga dering van aandeelhouders geen gebruik maakt van haar recht tot aanbeveling, zullen commissarissen ken nis geven van hun voorne men de heer P. J. S. de Jong te benoemen ter vervulling van bovengenoemde vaca ture. De agenda met bijlage lig gen ter inzage ten kantore der vennootschap en zijn voor aandeelhouders en cer tificaathouders gratis ver krijgbaar. Houders van aandelen aan toonder die stemrecht wen sen uit tc oefenen dienen hun aandelen uiterlijk vrij dag 19 november 1976 om 16 00 uur le deponeren bij de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam of de Hollandsche Bank Unie N.V. te Amsterdam, zulks te gen ontvangstbewijs dat als toegangsbewijs voor de ver gadering strekt Eigenaren van aandelen op naam die ter vergadering aanwezig of vertegenwoor digd wensen te zijn wordt verzocht van hun voorne men daartoe schrifelijk ken nis tc geven aan de directie. Houders van certificaten van aandelen hebben toe gang tot de vergadering op vertoon van een bewijs dat zij hun stukken uiterlijk vrijdag 19 november 1976bij een van bovengenoemde kantoren hebben gedepo neerd. De voor aandeelhou ders verkrijgbaar gestelde stukken zijn op gelijke wijze voor houders van certifica ten van aandelen verkrijg baar. Amsterdam, 29 november 1976. De raad van commissarissen. N.V. Nederlands Administratiekantoor van Aandelen Centrale Suiker Maatschappij Amsterdam Houders van certificaten van aandelen worden herin nerd aan hun recht van toe gang tot de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van de N.V. Centrale Sniker Maatschap pij te Amsterdam op maan dag 22 november des mor gens om 10.00 uur ten kanto re van de N V Centrale Sui ker Maatschappij. Heren gracht 493. Amsterdam. Verwezen wordt naar de in dit blad opgenomen adver tentie van de N.V. Centrale Suiker Maatschappij Amsterdam, 29 oktober 1976. De raad van bestuur. J i ermneenliterpak sinaasappelsap. Puur sap, ongezoet en oergezond Dus geen toevoeging van kleurstoffen, konserveermiddelen of suiker. Zorg dat u zo'n voorraadje zomer k v in huis hebt nu het weer gaat winteren. Pak mee, zo'n héle liter sap, rijk aan vitamine C. Oirfdat smaken verschillen is er ook Raak appelsap. Eveneens ongezoet. En even puur en oergezond als Raak sinaasappelsap. Grandioos idee. Niet meer zo eenkennig zijn bjj het kiezen van een vakantie. Buiten de geijkte routes reizen. Doen wat Columbus deed, maar dan per KLM en met het komfort dat een vakantieganger toekomt. Dus? Naar fas cinerend Mexico, waar we ons laten omhelzen door de heerlijkste ervaringen. Door het verrukkelijke klimaat Door de folkloristische fïësta's, de uitbundige barok van de historische steden en de imposante overblijfsels van wat Maya's en Azteken bouwden. En dan het buurland Guatemala zien, dat het Land van de Eeuwige Lente wordt genoemd. Een der mooiste, meren ter wereld ontdekken. Authentieke volkskunst kopen. En Tikal bezoeken, een der belangrijkste Maya steden, eeuwenlang verborgen in het dichte oerwoud, maar nu gemakkelijk te bereiken. Tenslotte heerlijk uitrusten op de Nederlandse Antillen. Op de paradijselijke stranden van Aruba, Bonaire en Curasao. Zwemmen, snorkelen en koraalriffen bewon deren. Ontspannende excursies maken. Flamingo's en kolibri's tegenkomen. Weer Nederlands praten en tegen elkaar zeggen dat dit de reis van ons leven is geweest Dank zij de KLM. En dank zij de uitgekiende reisprogram ma's die relatief goedkoop in enkele weken tijds een Nieuwe Wereld openleggen. Fantastische Film- en Dia Shows IIIH! H Een realistisch voorproefje van wat u allemaal te wachten staat, krijgt u op de informatie avonden die in de hierbij vermelde plaatsen worden gehouden. Met films en dia's. In ieder geval gaan kijken dus. Toegangsprijs: f 5.-. Plaatsbespreken vanaf 10 dagen tevoren. De film/dia- shows worden gehouden op: 1 nov. Congresgebouw, Den Haag. Pl.bespr. aan de zaal, tel.070 - 548000 2 nov. Cultureel centrum.Amstelveen. PI. bespr. bij de VVV, tel.020 - 458444 5 nov. Musis Sacrum. Arnhem. PI.bespr. bij de VVV, tel. 085 - 452921 8 nov. Twentse Schouwburg. Enschede. PI. bespr. aan de zaal, tel.053 - 316660 9 nov. Schouwburg "Figi'.' Zeist. PI. bespr. aan de zaal, tel.03404 -17211 12 nov. Hilton Hotel. Rotterdam. PI.bespr. bij KLM.Coolsingel.tel.010-115860,toestel 180 16 nov. P.O.C.. Eindhoven.PI. bespr. aan de zaal.tel.040 - 733625 li ar OI et il on ec et: Kompleet-verzorgde reizen. Verschillende touroperators hebben vakantiereizen naar Mexico, Guatemala en de Antillen in hun programma's opgenomen. Kompleet verzorgd dus - en uitstekend geregeld. En de meeste met rondreizen en excursies. De KLM vliegt ze, kent ze, en kan ze van harte aanbevelen. Want samen met de KLM hebben deze touroperators de landen bezocht, verkend en kritisch bekeken. U kunt aan hun reizen dus gerust uw volle Vertrouwen geven. Enkele voorbeelden: N 17 dagen Guatemala en Nederlandse Antillen v.a. 2.775,- 20 dagen Mexico en Guatemala v.a 3.572,- 24 dagen Mexico ca 2.700,-. En ook nog een voorbeeld van een reis met alleen logies: 13 dagen Curasao va 1.495,-. Reizen op uw eigen manier. f Als u op eigen gelegen- heid gaat. zjjn er ook erg aan- Y trekkeljjke indivi duele retourtarieven. Naar Mexico kunt u bijv. met het 22/45-daags retourtarief v.a 1.692,- (vooruitboek-tarief). Voor Guatemala kost een lang-verblyf tarief (14/45-daags) va 2.259,-. En naar Curasao kost een 10/28-daags retour (voor Nederlandse ingezetenen) va 1.323,- (vooruitboek-tarief). Ga maar naar uw KLM-agent. Hü helpt u graag het voor u voordeligste tarief te vinden. KLM vliegt u. Wat betekent dat? Dat betekent nogal wat Ten eerste vliegt u met de KLM rechtstreeks. Zonder overstappen dus. Dat geldt voor Mexico-City, voor Curasao, en sinds kort ook voor Guatemala-City.Ten twëedc vliegt u met de KLM in een ..wide body"-vlie-gtuig:,dë Boeing 747 of de DC-10. En ten derde wordt u aan boord op gepaste vyijze ver- y wend. U kunt er'zelfs een bio- skoopje pikken. De hoofdfilms die de KLM vertoont moeten in Nederland vaak nog in pre mière gaan. Uw reisbureau maakt u wegwijs. Een reis naar Mexico, Guatemala en de Antillen maak je niet onvoorberei U zult de kennis en ervaring van uw reisbureau niet kunnen missen. De KL heeft bovendien voor u een handig boekje laten maken. Daarin vindt - u wat er komt kijken b\j de voorbereiding van uw reis. Ei staan toeristische tips en goede kompleet verzorgde reizen in. Fijn om te hebben en gratis te krügen. Zie de bon. r, Stuur mü s.v.p. de KLM-brochure over Mexico, Guatemala en de Nederlandse Antillen. Naam: Adres: i I Plaats: L_ In een ongefrankeerde open envelop opsturen naar: KLM. Antwoordnummer 496, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26