i MIS NIKS, LEES MIX! FAMILIEBERICHTEN Er bestaat een midde dat aambeien doet wegschrompelén Sjoukje COUPON: -( DINSDAG 26 OKTOBER 1976 TROUW/KW^ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen-mogelijk van 18.00-20.00 uur. Blij en dankbaar laten wij weten dat op 21 oktober 1976 onze zoon Kornelis Hermanus geboren is. Wij noemen hem Harmen Dick van Dijk NEL VAN DIJK- STEINFORT Vaart weg 107 Hilversum Dankbaar delen wij u mede. dat onze lieve ouders en grootouders M. Wilschut H. Wilschut-den Broeder 11 november a.s. hun.40-jarig huwelijk hopen te ge denken. Tevens zal het 15 november 40 jaar geleden zijn, dat vader in het ambt van predikant werd bevestigd. Onze ouders hopen beide jubilea te vieren in de kring van familie en vrienden. Wij wensen hen blijde dagen toe en hopen dat God in zijn liefde hen nog lang zal bewaren. Soest, oktober 1976 Veenbesstraat 448. Groningen: Miep en Johan Badhoevedorp: Nan en Dick Haarlem: Ar ie en Netty Leusden: Andries en Loes Amsterdam: Gerard en Karla Eindhoven: - Kees en Jetty Utrecht: Maarten en Mieke Soest: Elsa en Wim en kleinkinderen. De kerkeraad van de gereformeerde kerk van Soest stelt u in de gelegenheid vader en moeder te feliciteren op zaterdag 6 november a.s., van 15.00-18.00 uur in gebouw Credo (bij de geref. kerk), Julianalaan 19, Soest. Vandaag vieren we feest met dank aan de HERE onze God, want onze Ouders W. Kremer emeritus hoogleraar van de Theologische Hogeschool te Apeldoorn A. Kremer-Scholing zijn 50 jaar getrouwd! Op 31 oktober is het 50 jaar geleden dat vader als dienaar van het Evangelie bevestigd werd. Dokkum: Jo en Nel Draijer-Kremer Apeldoorn: Jan en Siet Hoeve-Kremer Sassenheim: Jaap en Roeli Rebel-Kremer Apeldoorn: Frits en Mini Jacobs-Kremer Pesse: Philip en Femmy Peursum-Kremer Apeldoorn: Leen en Coby v. d. Weerd-Kremer kleinkinderen en achterkleinkind. Apeldoorn, „De Goede Reede" K. 402, Robijnstr. 8. Er is gelegenheid om te feliciteren op donderdag 4 november, van 16.30-18.00 uur in de aula van de Theolo gische Hogeschool, Wilhelminapark 4. Apeldoorn. Dankbaar gedenken wij D.V. op donderdag 4 november a.s. met onze kinderen en kleinkinderen, dat wij 50 jaar getrouwd zijn. Allen, die ons willen gelukwensen zijn hartelijk welkom op die dag tussen 3 en 5 uur in Restaurant Bolwerk. Kennemerplein 5, Haarlem. D. C. Ottevangers S. M. A. Ottevangers-dc Boer Haarlem, oktober 1976. Willem de Zwijgerlaan 11. God nam geheel onverwacht tot Zich onze Leve. zorgzame, moedige Vader en Opa Jan Koolhaas weduwnaar van Elisabeth Scholte Hij werd 51 jaar. Netty en Peter Hester en Hans Desirée Simone Hans en Alice Gerjo Elsbeth Amstelveen. 23 oktober 1976 Sportlaan 54 Condoléance-bezoek dinsdagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek van der Hooplaan, Amstelveen-Zuid. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 27 nV^ber te 11 uur op de begraafplaats ^.orgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Ver trek van huis te 10.30 uur. Geen bloemen. Met leedwezen ontvingen wij het bericht, dat Geertje Kootstra-Weening niet meer in ons midden is. In het vaste vertrouwen, dat de Heere haar tot Zich genomen heeft, willen wij onze collega en zijn kinderen sterken met Romeinen 8:27 en 28. „En Hij. die de harten doorzoekt, weet de bedoe ling de» Geestes, dat htj namelijk naar de unl van God voor heiligen pleit. Wij weten nu. dat God alle dingen doet medewerken ten goede voor hen, die God liefhebben, die volgen» zijn voornemen geroepen zijn." Personeel Christelijke Technische School S mil de 22 oktober 1976. In volle overgave aan zijn Heer en Heiland is heengegaan onze beste Schoonzoon, Zwager en Oom Dirk Quartel echtgenoot van T. Eringa op de leeftijd van 68 jaar. Sneek: D. Eringa-Leenstra Hamilton: H. W. Kroeze R. Kroeze-Eringa Sneek: J. Eringa P Eringa T. Eringa-Krul A. Eringa J. C. Eringa-de Ruig Pretoria Z.A.: G. S. van der Plaats A. E. van der Plaats-Eringa Coevorden: J. Eringa J. B. Eringa-Burgers Zutphen: P. de Vries G. de Vries-Eringa neven en nichten. Apeldoorn, 25 oktober 1976. De Here heeft tot Zich genomen 5-9-1908 Dirk Quartel 25-10-1976 Apeldoorn: T. Quartel-Eringa Almen: Han Australië: Jan en Jillian Canada: Wim en Jan Apeldoorn: Sytze en Ria Australië: Dukke en David Kleinkinderen Apeldoorn, 25 oktober 1976 Strausslaan 79 Liever geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 28 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Psalm 73, vers 12 (berijmd) Heden is nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader, Johannis Arie van Pelt in de ouderdom van 76 jaar. Rotterdam: P. van Pelt-Leijdes Renkum: K. van Pelt M. van Pelt-van Zijl Hans, Loes, Nella Rotterdam: F. van Pelt A.C. van Pelt Rotterdam, 23 oktober 1976. Palladiostraat 126. Aan huis geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek dinsdagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer van het Haven ziekenhuis, Haringvliet 2. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 28 oktober op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. i Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom, de heer Joh. A. van Pelt op de leeftijd van 76 jaar Rotterdam: N. C. van Pelt T. Plug-van Pelt R. Plug Eindhoven: C. van de Windt-van Pelt Neven en nichten Alles is genade Epheze 2:8 Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit uzelf het is een gave van God. Die gunst heeft God ook haar bewezen. Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Grietje Lambertha Noordhuis echtgenote van C. Mastenbroek, in de leeftijd van 67 jaar. Maassluis: C. Mastenbroek Katwijk aan Zee: A. Mastenbroek Amsterdam: E. Mastenbroek Bussum: G. van Oostveen-Mastenbroek J. H. van Oostveen Allard, Dirk, Frederike, Gerbrand Krimpen a/d IJssel: P. Mastenbroek A. Mastenbroek-Hoogerwerf Rob, Miranda, Astrid, Paula, Cock Puttershoek: A. Mastenbroek G. Mastenbroek Bultsma Kees en Heieen. Papendrecht: C. Mastenbroek L. C. Mastenbroek-van der Schee Annemarie, José, Suzanne Hilversum: D. Vos-Mastenbroek H. Vos Albert, Gerard, Herman Rotterdam: B. A. Noordhuis en verdere familie Maassluis, 23 oktober 1976 Merellaan 133 Thuis liever geen bezoek Geen bloemen en geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in een van de zalen van de Immanuelkerk te Maassluis. Condoleantie-bezoek aldaar woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 28 oktober a.s. in de Immanuelkerk om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. 2 Cor. 5:110 Verlost uit de moeiten van haar hoge leeftijd is heden in haar Heer en Heiland ontslapen onze zeer geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Neeltje Hendrika Boot Sinds 1932 weduwe van Pieter Adam Rotte in de gezegende ouderdom van 93 jaar en ruim 7 maanden. Familie Rotte Bruinisse, 25 oktober 1976 „In 't Opper" Dr. de Kockstraat 13 Corr. adres: Kerkstraat 8, Oosterland De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 28 oktober a.s. om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oosterland, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van „In 't Opper", aanvang 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 27 oktober van 7-8 uur in de aula, ingang Dreef. „De Heer is mijn herder". Heden nam de Here tot Zich onze lieve Zuster en Tante Sara Catharina de Raad op de leeftijd van 75 jaar. Driebergen: E. Hoeksma - de Raad S. B. Hoeksma Voorburg: J. K. de Raad A. J. de Raad - van Beijmerwerdt Bilthoven: H. M. J. de Raad neven en nichten Utrecht, 23 oktober 1976 Correspondentie-adres: Pluviersingel 2, Hoevelaken. Deoverledene is opgebaard in de rouwkamer. Schoolstraat 12 te Utrecht. Gelegenheid tot af- scheidnemen aldaar op woensdag van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 28 oktober te 14.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Heden heeft de Heere van ons genomen onze geliefde en zorgzame Man, Vader, Grootvader en Overgrootvader, de heer Cornells Esselink echtgenoot van A. A. van Dis In de gezegende leeftijd van 88 jaar. Leer ons alzo onze dagen tellen dat wij een wijs hart bekomen." Psalm 90 12 Middelharnis: A. A. Esselink-van Dis A. M. Esselink J. van Dieren-Esselink T. van Dieren G. W. H. Esselink R. E. Esselink-Mulder Klein- en achterkleinkinderen Middelharnis, 23 oktober 1976. Koningin Julianaweg 29. Er is gelegenheid tot condoleren dinsdag a.s. van 7-9 uur en woensdag na de begrafenis in „Jeugdhaven", Kerkepad te Middelharnis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 27 oktober *s middags 2 uur op de algemene be graafplaats te Middelharnis. Geen bloemen. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde broer en zwager Cornells Esselink Baarn: F. Esselink-Kalma Achthuizen: A.M. van Dis-Esselink Badhoevedorp: P. Esselink 23 oktober 1976 Heden nam de Here tot Zich, in de ouderdom van 82 jaar, na een ge duldig gedragen lijden, onze lieve Man. Vader, Schoonvader, Grootva der, Broer, Zwager en Oom Jan Joseph Hartogh, echtgenoot van Jeltje Kommer, eerder weduwnaar van Margaretha van Deu- dekom. 's-Gravenhage: J. Hartogh-Kommer Nieuw Loosdrecht: W. B. Hartogh C. Hartogh-van Eek Enschede: H. Hartogh P. Hartbgh-Schoor 's-Gravenhage: M. Tonkes-Hartogh T. Tonkes Klein- en achterkleinkin deren en verdere familie. s-GRAVENHAGE. 24 oktober 1976. Hugo de Grootstraat 17. De overledene is opge baard in de rouwkamer, Burg. van Karnebeek- laan 13: bezoek van 10—12 uur. De bijzetting in het fami liegraf op de Algemene Begraafplaats ..Jaffa" te Delft zal plaats hebben donderdag 28 oktober om 12.30 uur. Vertrek van de rouwkamer om 11.45 uur. OPENBARE BEKENDMAKING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat in verband met het uitvoeren van werkzaamheden aan de hy draulische installatie van de Kollenbrug onder de gemeente Wilms het noodzakelijk is de scheepvaart op de Kromme Mijdrecht ter plaatse van 25 oktober tot en met 3 november a-s. of zoveel langer of korter als de werkzaamheden dit no dig of mogelijk maken, te stremmen In vrede ontslapen onze lieve Zuster en Schoon zuster Alida de Jonge echtgenote van D. H. van Dongen. Almkerk: J. de Jonge A. P. de Jonge-Tak Hilversum: M. C. Holleman-de Jonge J. Holleman Surabaya (Ind.): J. Lappia-de Jonge M. D. Lappia Oegstgeest: F. de Jonge M. S. de Jonge-Op 't Land Empangeni (Z.A.): R. J. van Dongen Pretoria, 22 oktober 1976 Arcadiastraat 1118 Zuid-Afrika. Op 19 oktober is, tot onze diepe droefheid, van ons 'heengegaan mijn lieve en dierbare Vrouw, onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Leonie van Meurs-Kromhout op de leeftijd van 73 jaar Dordrecht: H. J. P. van Meurs Scheveningen: D. M. C. van Meurs H. P. Berkhout-Van Meurs P. Berkhout Tina Dordrecht, 22 oktober 1976 Johan de Wittstraat 224 De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgehad op de begraafplaats „Oud Eikenduinen" te Den Haag. Voor uw medeleven, ons betoond na het plotseling overlijden van onze lieve Man, Vader en Opa Gerh. A. Somsen betuigen wij U onze oprechte dank. H. Somsen-Paas Kinderen en kleinkinderen. Aalten, oktober 1976 Jupiter 16. Hartelijk dank aan allen die op enigerlei wijze blijken van medeleven en belangstelling hebben betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Jacobus Bernardus Ruijsink In het bijzonder, directie en personeel van Huize „St. Elisabeth" en het „Berkelpaviljoen" voor de liefdevolle verzorging en verpleging. Mede namens kinderen en kleinkinderen: C. W. Ruijsink-Koebergen Oktober 1976 Huize „St. Elisabeth", Geweldigershoek 39, Zutphen. Enige en algemene kennisgeving Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze Man, Vader en Grootvader Job van Westen betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam: Mevr. van Westen-Huissoon. Borssele, 25 oktober 1976.. Enige kennisgeving .Mijne genade is U gt Heden nam de Heere van ons, zacht en kj een kortstondige ziekte, mijn lieve Maiv zorgzame Vader, Schoonvader, Groot- en grootvader Hendrik Messemaker in de gezegende ouderdom van 83 jaar. C. J. Messemaker-Grootveld W. H. Messemaker M. Messemaker-de Boer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Scheveningen, 21 oktober 1976. Drogersdijk 21. Corr.-adres: Van Leijdenstraat 2A, Voorburg. Geen bezoek aan huis \ti Y< De teraardebestelling heeft in kleine familia. plaatsgehad, maandag 25 oktober jl. op de K mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. 1 i Va - ge „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behou den. Voorts ligt voor mij gereed de krans der rechtvaardigheid". 2. Tim. 4:7 Na een kort, geduldig ge dragen ziekbed heeft in de volle overtuiging van zijn geloof de Heere thuisgehaald, zijn kind, onze geliefde zorgzame vader en grootvader Hendrik van Dam weduwnaar van Dinge- na Adriana Baan, op de leeftijd van 72 jaar. Kinderen en kleinkinderen. Zwijndrecht, 24 oktober 1976 Zonnestein 82 Geen bloemen Gelegenheid tot condole ren: donderdagavond a.s. van 7-8 uur in de con sistorie van de Bethel- kerk aan de Rotterdam- seweg 73 te Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 29 oktober a.s. Qm 3.00 uur op de algemene be graafplaats aan de Je roen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Bethel- kerk welke zal aanvan gen om 2.00 uur. AI „Wie in Mij gek K< leven". nr Joh. II 11 Zondagmiddag i ons heengegaani v.° liefde Broer, Z* tij Oom sti BI Hendrik vaa Ai ge weduwnaar' Cl D. A. Baai WJ op de leeftijd vaq Familie v| Zwijndrecht, 241 j® 1976 Op 23 oktober Jezus ontslape beste zwager Jacob Beul echtgenoot van keraa-Kol| Deventer: C. Oosthoek-Vai Utrecht: J. C. Landheer- Grobecker Veenendaal: W. DiUingh-Kok D. Dillingh Thunder-Bay (C L. C. Kok J. Kok-de Groot Windhoek (S.VI Landheer-Kok D. Landheer Corres ponden ti Oranje-Nassau: Voorburg. Goed nieuws voor mensen met a P(Jn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdL. De wetenschap kent tegen-1 schrompelen ook hajrf woordig een midde) dat de bij- aambeien. 11C condere eigenschap heeft aam- Sperti Preparation e| beien te doen 'wegdrogen'. De en ontsmettend. Voir pijn stopt. De zwelling ver- snelle, afdoende be dwijnt. Dit middel heet Sperti van aambeien is er Tot Preparation H? middel: Spcrtt Prep^ie - - .alf An ri 11 an Met Sperti Preparation H ver-1 zalf en zetpillen. 3 TOE MAAR! aboooeeslgutóen Oma verkocht uit schaamte haar eerste kleinzoon Buurman heeft een python en wat doe je daar nu tegen? Ondanks angst en verdriet toch feest by Irene Franz Beckenbauer Günther Netzer Vierkamp-sport Maggie McNeal Gerard Croiset Mercedes-Benz De nieuwe pioniers 2 Rob de Nijs Jan de Vries Kamerlid van Aardenne Mathilde Willink Slaapdrank voor artiesten Evert van der Pik Raquel Welch Polo de Haas Piet Bambergen Prinses Irene Rudolph Valentino 3 Eerste hulp met vingertoppen Pipo de Clown en vele anderen en nog veel meer. ter (Hel ble He Pv ,0 dei loc pr< ter wa hit br de he St Er ge de Goed idee! Noteer mij voor een a bonne op Mix a f U- per week of f 13,- per k' Adres: Plaats: lk wens Mix als volgt te ontvangen en bcialcn: Via de bladcnman, en regel de betaii met hem Per post, ik betaal f IV na ontvang* acceptgirokaart Knip de bon uit en stuur hem in een of envelop naar Mix, Antwoordnummer Haarlem. Een postzegel is niet nodig. -

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16