inlichtingen bij uw plaatselijk actiè;comité Trouw Trouw Trouw De,<tiMocfc FAMILIEBERICHTEN Spijker- vast Sta sterk met't CNV ELKE OCHTEND OPNIEUW INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 743 MAANDAG 25 OKTOBER 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Steeds vind ik daar opnieuw bereid oneindige barmhartigheid. Gezang 440:4 (Liedboek der Kerken) Heden ging naar zijn Heiland mijn geliefde Man, onze lieve Pleegvader, Broer, Zwager en Oom Jacob Beukema op de leeftijd van ruim 80 jaar. H. Beukema-Kok 's-Gravenhage: M. Huizinga-van Eek J. Huizinga Harriston (Canada): B. Beukema A. J. Beukema-van Geest Voorburg: K. J. Klaveringa-Beukema Zaandam: J. K. Jongepier-Beukema Johs. Jongepier Veenendaal: W. Dilling-Kok D. Dilling Thunderbay (Canada): L Kok J. Kok-de Groot Windhoek (Z-W-Afrika): J. Landheer-Kok D. Landheer neven en nichten Voorburg, 23 oktober 1976 Oranje Nassaustraat 21. Gelegenheid tot condoleren aan huis 's avonds van 7-8 uur en na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 27 oktober te 13.00 ur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek vanaf het woonhuis te 12.30 uur. Want Gij, o Here, zijt mijn toevlucht. De Aller hoogste hebt gij tot uw schulse gesteld; geen onheil zal u treffen, en geen plaag zal uw tent naderen; want Hij zal aangaande u Zijn engelen gebieden, dat zij u behoeden op al uw wegen; op de handen zullen zij u dragen, opdat gij uw voet niet aan een steen stoot. Op de leeuw en adder zult gij treden, jonge leeuw en slang zult gij vertrappen. Psalm 91 9-13 Voor ons zeer onverwacht nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Ria Vesseur-Tanasale op de leeftijd van 54 jaar. Koudekerk a/d Rijn: Aad Vesseur Kien Vesseur Alphen a/d Rijn: Rob Vesseur en Mieke Verkerk Amsterdam: Peter Vesseur en Irene Pessy Koudekerk a/d Rijn: Nico Vesseur Jan Vesseur en kleinkind. Koudekerk aan den Rijn, 24 oktober 1976 Park Ypenburg 4 Geen bezoek aan huis Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 26 oktober op de Algeneme Begraafplaats te Kou dekerk a/d Rijn om 13.00 uur. Na de plechtigheid is er in do aula van de begraafplaats gelegenheid tot condoleance. Want ik ben verzekerd, dat niets ons kan scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8 38 en 39. Vandaag is in haar Heer en Heiland ontslapen op de leeftijd van 83 jaar onze onvergetelijke, lieve en zeer zorgzame Moeder en Oma Maria Johanna van Drongelen sinds 1 januari 1948 weduwe van Hendrik de Jong. Veenendaal: Teunie Boon-de Jong Leen Boon Leendert, Marijke, Rieky, Henk Rijswijk (Z.H.): Henk de Jong Jeanne de Jong-de Bruijn Henk-Wouter, Karei Harderwijk: Trieneke Pasman-de Jong Dick Pasman Henk. Dick, Mieke, Robbert Nijmegen: Fokie Davidse-de Jong Krijn Davidse Marian, Ineke, Loes, Ilse Reeuwijk: Riet Kuiper-de Jong Ton Kuyper Annemaric. Wouter. Helene Veenendaal. 22 oktober 1976 Duivenwal 241 Correspondentie-adres: Bergweg 63, Veenendaal. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 27 oktober om 11.00 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen" te Den Haag. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van Klaas Mobach Kzn. Hij werd 83 jaar. Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij voor ons bedrijf heeft gedaan en waarvan hij zijn le venswerk heeft gemaakt De herinnering hieraan inspireert ons om dit ambacht voort te zetten. Namens familie en medewerkers van Mobach Pottenbakkers Utrecht. Kanaalweg 24 Utrecht. 22 oktober 1976 A. Brummelkamp, arts. Haringvlietstraat 25. Amsterdam-zuid heeft de praktijk hervat. Mej. C. J. Boerhmar chiropodist praktijk hervat J. A. Hoekstra longarts Diakonessenhuis Groningen PRAKTIJK HERVAT ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Nog onverwacht is van ons heengegaan op 22 oktober onze beste buurvrouw Geertje Kootstra- Weening op de leeftijd van 34 jaar. Haar levensvreugde en - wijsheid zullen wij niet ver geten. Bovensmilde: de gezamenlijke buren. Evangelische normen zijn spijkervast voor het CNV. Dus duurzaam algemeen belang boven tijdelijk eigenbelang. Zoals van daag de dag: herstel van werkgelegenheid boven een schijnvoordeel in het loonzakje. Daarmee slaan CNV-bonden spijkers met koppen. Ook voor u! Bel 030-941041 of stuur de bon op! O Nolcert u mij maar als lid O Graag ccrsl inlichtingen Adres Plaats In open env. tonder poslz. aan S CNV. Aniw. Nr. 1096. Utrecht. 5 Veilig in Jezus armen Heden nam God tot Zich, Zijn moegestreden kind. onze lieve Moeder en Oma. Berendina Broekhuizen geboren Marsman, op de leeftijd van 58 jaar. Wageningen: Diny en Wim Berdien, Conny en Liesbeth Amsterdam: Dik en Sylvia Almelo: George en Marjo George-Willem, Lidewij, Floris Rhenen: Henk en Tineke Wageningen. 23 oktober 1976. Markt 17a Correspondentie-adres: Otto van Gelreweg 31. Wageningen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Gerdesstraat 1 te Wageningen. Bezoek aldaar cn gelegenheid de familie te condoleren woensdag 27 oktober a s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 28 oktober a.s. om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk. Markt. Wage ningen, waarna om 14.00 uur de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Wageningen. In Jezus ontslapen onze geliefde zuster en schoon zuster Maria Johanna de Jong-van Drongelen op de leeftijd van 83 jaar. Sprang-Capelle: A. van Drongelen Sprang-Capelle: E. van Drongelen-Kollaard Steenwijkerwold A. de Jong E. de Jong S. Menmnk-de Jong Utrecht: J. de Jong-Wendling 22 oktober 1976. Psalm 27 Tegen de verwachting in is plotseling door God thuisgehaald in de leeftijd van 83 jaar, onze innig geliefde man, vader en grootvader Klaas Mobach Kzn. na een welbesteed en gelukkig leven in dienst van zijn Heer. Wij allen zullen hem zeer fissen maar wij hopen op een weerzien in eeuwige heerlijkheid. Namens allen J. F. Mobach-Amesz, met wie hij 57 jaar gehuwd is geweest Utrecht. 22 oktober 1976 Van Vollenhovenlaan 615 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 19.00-20.00 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Woensdag 27 oktober wordt om 10.30 uur een rouwdienst gehouden in de Jeruzalemkerk, Troosterlaan. waarna om 11.30 uur de teraarde bestelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Kovelswade". Koningsweg. spieren willen welles wat Alles is genade Epheze 2 8 Want door genade zijt gij behouden, door het geloof cn dat niet uil uzelf het is een gave van God. Die gunst heeft God ook haar bewezen. Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoe der, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Grietje Lambertha Noordhuis echtgenote van C. Mastenbroek, in de leeftijd van 67 jaar. Maassluis: C. Mastenbroek Katwijk aan Zee: A. Mastenbroek Amsterdam: E. Mastenbroek Bussum: G. van Oostveen-Mastenbroek J. H. van Oostveen Allard, Dirk, Frederike, Gerbrand Krimpen a/d IJssel: P. Mastenbroek A. Mastenbroek-Hoogerwerf Rob. Miranda, Astrid, Paula, Cock Puttershoek: C. Mastenbroek L. C. Mastenbroek-van der Schee Annemarie, José, Suzanne Hilversum: D. Vos-Mastenbroek H. Vos Albert. Gerard, Herman Rotterdam: B. A. Noordhuis en verdere familie Maassluis. 23 oktober 1976 Merellaan 133 Thuif liever geen bezoek Geen bloemen en geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in een van de zalen van de Immanuelkerk te Maassluis. Condoleantie-bezoek aldaar woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 28 oktober a.s in de Immanuelkerk om 14.00 uur. uaarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. Psalm 145 6 (Oude berijming) Heden nam de Heere van ons zacht en kalm onze lieve Vader, Grootvader, Overgrootvader, Zwa ger en Oom Pleter Taal weduwnaar van Antje Spaans, in de ouderdom van bijna 85 jaar. Mede namens verdere familie: G. Overduin-Taal Scheveningen, 23 oktober 1976. Voorheen: Pluvierstraat 266. Corr.-adres: Rottumsestraat 28 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenh< id tot condoleren in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys",Statenlaan 78, dinsdagavond van 7-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 27 oktober om 10.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Winkelen begint op de advertentie pagina's van over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt een portret in 150 foto's pr k»«w> tts Een uniek bec het leven in de kibboets. Alle aspecten het werk. De mensen v# kibboets. Hun levenspatroon huisvesting He< bnderwijs. De opvoeding. De ontspanning Met goede infon™ over de plaats van de kibboets m de IsraeiiscM samenleving. Tekst Dr. Henry Rosenfeld e a. Foto's, waaro^ vete in kleur Werner Braun. Woord vooraf van Dr Jacob Soetendorp Verkrijgbaar in de boekhandel 22.90 ZOMER KEUNING BOEKEN WAGENlN

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14