Bancroft &Taylor. Bij B&C. Peek&Cloppenburg Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN TEL. 020*913456 Toestel 743 DONDERDAG 21 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTE - DEI Tc kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Allen die ons bij ons 50-jarig huwelijksfeest hebben verrast met hun wensen, bloemen en cadeaus brengen wij hiermee onze hartelijke dank 't Was overweldigend! Dat wij dit in onze familiekring, na de ernstige ziekte, toch mochten vieren, is ons een bijzondere reden tot ootmoedige dank aan God. Van de receptie, die wij graag hadden gehouden, moes ten wij echter tot onze spijt wèl afzien. Johan en Jant Korpershoek-Mostert Maasland, oktober 1976. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, in welke vorm ook, die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest, zeggen wij u heel hartelijk dank. G. de Jong en P. de Jong-Korver en kinderen Burg. de Kockstraat 6, Kamerik. „Mijn hart, o Hemelmajesteit, is tot uw dienst en lof "bereid 'k Zal in den dageraad ontwaken, en met gezang mijn God genaken." Psalm 108 1 (ged.) In dit geloofsvertrouwen nam de Here na een moeilijke levensavond van ons weg, mijn zeer geliefde Man en onze onvergetelij ke Vader. Grootvader en Overgrootvader Johannes van Leeuwen ik de ouderdom van 75 jaar. G. van Leeuwen-van Muiswinkel Wierden (O.): Jan en An Groningen: Clasien en Wiecher Noordwijk a. Z.: Neels Zwam merdam: Trude en Hans Hoenderloo: Wil en Niek Zwammerdam: Freek en Tiny Driebruggen: Harry en Tiny Kleinkinderen en achterkleinkind Zwammerdam, 19 oktober 1976. Van Brederodestraat 1. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan huis. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 23 oktober a.s. in de Gerefor meerde kerk te Zwammerdam, aanvang 11.00 uur, waarna de teraardebestelling te plm. 12.00 uur zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Zwammerdam. Op 19 oktober 1976 nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid onze geliefde Broer en Zwager Johannes van Leeuwen in de ouderdom van 75 jaar. Delft: G. van Leeuwen Sommelsdijk: S. H. van Leeuwen-Knoppers Psalm 89 1 'k Zal eeuwig zingen van Gods- goedertierenheen God heeft Thuis gehaald in de volle zekerheid des geloofs Zijn moegestreden Kind. mijn innig ge liefde Man. onze onvergetelijke Vader en Groot vader Jelle Holwerda Geliefde echtgenoot van Jantina B. v. d. Laan op de leeftijd van ruim 69 jaar. Scheemda: J B. Holwerda-v. d. Laan Rheine (W. Did.) G. J. Pol-Holwcrda R Pol Klaas Bert - Jelle Jaap Albert Groningen: J. Beukema-Holwerda L. Beukema Ronald - Bert Winsum (Gr.): A. A. Holwerda J. M. Holwerda-Roukema Margreet - Jelle Hilversum: A. Holwerda J. J Holwerda-Mol Patricia - Alexandra - Monique Scheemda: P. W. Holwerda J. T. Holwerda Scheemda. 20 oktober 1976 Donellenlaan 39 De kerkdienst wordt gehouden op zaterdag 23 oktober a.s. om 14 uur m de geref. kerk te Scheem da. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Alg. Begraafplaats te Scheemda. Na de begrafenis is er in de zaal bij de kerk gelegenheid om de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. geen bloemen. Na een bitter maar met grote moed gedragen lijden ging in volle vrede van ons heen. naar de Heer van zijn leven, onze lieve Zoon en Broer Jelle Sietze Holtrop Hij moehl maar negentien jaar worden A. Holtrop J. L. Holtrop-Verhoeff Hans Jacquelien Soest, 20 oktober 1976 Nassaulaan 6 Liever geen bezoek. Geen bloemen. De rouw dienst zal worden gehouden op zaterdag 23 okto ber a.s. om 11.00 uur. in de Julianakerk, Juhana- laan 19 te Soestdijk. waarna aansluitend de ter aardebestelling zal plaatshebben om circa 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest mijn Heden nam de Heere. toch nog onverwacht tot Zich, onze lieve zorgza me Moeder en Oma Jantje Vonk op de leeftijd van 80 jaar. sinds 6 dec. 1969 weduwe van A. G. Schuil. Ps. 23. ,De Heer herder". Veendam, 19 oktober 1976. Jakob Bruggemalaan 111 Kollum: P. Schuil R. G. Schuil-de Lijster Leens: A. de Vries-Schuil L. de Vries Brampton, Canada: J. Suk-Schuil W Suk klein- en achterkleinkin deren. Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. De rouwdienst zal ge houden worden zaterdag 23 oktober in de zaal van de Geref. Kerk Dr. A. Kuyperstraat te Veen- dam, waarna de teraar debestelling plaats zal hebben op de algemene begraafplaats „Buiten- woelhof" te Veendam. Samenkomst in voor noemd gebouw om 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om de fami lie te condoleren. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND GEMEENTE BUNSCHOTEN Pl'BLIKATIE NR. 83 Onttrekking aan bet openbaar verkeer gedeelte van de Frans Halsstraat. Burgemeester en wethouders van Bunschoten maken be kend, dat zij voornemens zijn aan de raad voor te stellen over te gaan tot onttrekking van een gedeelte van de Frans Hals straat aan het openbaar ver keer. Het voorstel alsmede de daarbij behorende tekening lig gen met ingang van dinsdag 26 oktober tot en met maandag 8 november 1976 voor be langhebbenden ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesekretarie. Gedurende genoemde termijn kunnen aan de gemeenteraad gerichte bezwaarschriften wor den ingediend De bezwaarschriften kunnen worden toegelicht in een door of namens het kollege van bur gemeester en wethouders op 16 november 1976 des morgens 10.00 uur te houden zitting op het gemeentehuis. Bunschoten, 20 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, de sekretaris.de burgemeester. W de Graaf P- Kok. loco-b. Voor ons onverwacht, doch op Gods tijd. werd uit ons midden weggenomen onze lieve Vader en Opa Johannes Janssen weduwnaar van L. W. Viergever op de leeftijd van 70 jaar. Zoete rmeer: J. Buijtendorp-Janssen G. H. Buijtendorp Delft: J. L. ter Horst-Janssen C. L. ter Horst Bleiswijk: L. W. te Nijenhuis-Janssen K. te Nijenhuis en kleinkinderen 's-Gravenhage, 19 oktober 1976 Hoenderlostraat 140 Correspondentie-adres: Van Kinschotenstraat 11, Delft Bezoek aan de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, vrijdag van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 23 oktober om 11.00 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een rijk gezegend leven nam God tot Zich onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Rients Beintema sedert 19 januari 1965 weduwnaar van J. A. G. Bekkering, geboren 29 juni 1893 Hij was zeer velen tot zegen. Psalm 87 4 ber. Leeuwarden, 19 oktober 1976 Verstolkstraat 11 Tijnje: A. Schuddebeurs—Beintema P. L. Schuddebeurs Nieuwegein-Zuid: J. M. Dijkstra—Beintema G. Dijkstra Groningen: Th. M. Alberts—Beintema F. Alberts Broek in Waterland: P. R. Beintema P. Beintema—Belksma Leeuwarden: H. Belksma en kleinkinderen Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 23 oktober a.s. van 10.30-11.00 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 43 te Leeu warden. Hierna zal in de aula de rouwdienst plaatsvinden. De teraardebestelling is om plm. 11.45 uur op de Noorderbegraafplaats, Leeuwarden. Bedroefd doch dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis, dat toch nog onverwacht, in volle vrede, van ons is heengegaan onze lieve Moeder en Grootmoeder, onze Zuster. Schoonzuster en Tante W. Aafjes-Dokter weduwe van Cornelis Eduard Aafjes in de ouderdom van 85 jaar. Rotterdam: A. F. Bruin-Aafjes W. Bruin Lya en verdere familie Amsterdam, 18 oktober 1976 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: Breedveldsingel 67, Rot terdam De overledene is overgebracht naar de Coöpera tieve PC. Ookmeerweg 273 te Amsterdam-Osdorp Geen bezoek De crematie zal plaatshebben vrijdag 22 oktober a.s. tegen 12.15 uur in het crematorium „Westgaar- de". Ookmeerweg/Osdorperban, Amsterdam- Osdorp (bereikbaar met bus 23). „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" Na een moedig geduldig gedragen lijden, heeft God tot Zich genomen, mijn innig geliefde man, onze beste zorgzame vader, behuwdvader en grootvader Johannes Cornelis van Es op de leeftijd van 68 jaar. L. van Es- van den Donker Kinderen en kleinkinderen Rotterdam. 19 oktober 1976 Kelloggplaats 104 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer, aan de Mathenesserlaan 470. Bezoek aldaar don derdagavond van 8-8.30 uur en vrijdagavond van 7-7 30 uur De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. A. J. Dondorp zal gehouden worden zaterdag 23 oktober om 12 uur in de kapel van de be graafplaats „Oud-Krahngen" Kralingseweg 334, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om circa 11.30 uur. Een schitterende Bancroft Taylor. Dit 3-delige streeppak van zuiver scheerwol. In grijs, blauw en bruin. Tijdelijk van 350.- voor 230.- Eronder: een prachtig Matador hemd voor maar15.-. Good Heavens. Heden nam de Heere tot Zich, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan van Steenbergen sinds 20 maart 1976 weduwnaar en Gijsje Lokhorst Ps. 68: 10 (oude berijming) in de ouderdom van 88 jaar. Kamerik G. v. Leeuwen- v. Steenbergen P. v. Leeuwen Woudenberg G. v. Steenbergen D. v. Steenbergen-Burggraaf Stroe G. Jochemsen- v. Steenbergen M. Jochemsen Klein- en achterkleinkinderen Scherpenzeel, 19 oktober 1976 „Het Huis in de Wei", Vijverlaan 2 Correspondentie-adres: Davelaar 2, Woudenberg. Geen bloemen Vader is opgebaard in de aula van de algemene begraafplaats Glashorst te Scherpenzeel. van waaruit de begrafenis zal plaatshebben zaterdag 23 oktober a.s. om 1 uur. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in de Geref Kerk aan de Molen weg. welke aanvangt om 12 uur en geleid wordt door ds. P. van BreugeL Gelegenheid tot condoleren a.s. donderdagavond van 8-9 uur in de aula van het Uitvaartcentrum. Op 7 oktober 1976 heeft het de Here Gods, be schikkend over leven en dood, behaagd om na een kort ziekbed van ons weg te nemen mijn Man, onze Vader en Grootvader Jacob Kruidenier op de leeftijd van 82 jaar, Aminzimtoti (Z-A), Ipahlaweg 343: J. Kruidenier—De Koning De begrafenis heeft plaatsgehad op 12 oktober jl. te Standerton (Z-A). Correspondentie-adres voor Ned.: Dotingalaan 160, Weesp. Het bericht van het overlijden van onze collega en leraar de heer K. Wijnsma heeft ons diep geschokt, zelfs al kwam dit niet onverwacht. Langs deze weg willen wij blijk geven van het grote respect, dat hij verwierf door zijn inzet voor leerlingen en collega's. Onze school verliest in hem een markant leraar. Zijn hulpvaardigheid en bewogenheid zullen wij ons steeds herinneren. Moge nu en in de toekomst de Here God Zelf de Trooster zijn van zijn vrouw en kinderen. Directie, medewerkers en leerlingen van de Chr. Scholengemeenschap voor L.E.A.O./ L.A.V.O. te Amersfoort Voor Uw meeleven na het overlijden van onze mo ieS en ware Rosina Christina van der Zouwen-Hejende willen wij U hartelijk dankzeggen. T. Stuiver-van der Zouwen J. van deY Zouwen W. L. van der Zouwen Doorn, oktober 1976 de Geer van Jutfaaslaan 9 INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12