FC Twente: weer teveel kansen nodig PSV viert terugkeer van vedetten met 5-2 zege Blessurelijst van Saint Etienne korter Ajax maakt van aanzienlijk minder mogelijkheden beter gebruik: 21 FC VVV in slotfase gelijk (1—1) Kees Rijvers: „De ploeg groeit zienderogen" FC Den Haag kansloos ANDAG 18 OKTOBER 1976 SPORT TROUW/KWARTET 9 I DEVENTER Robert Herbin, I trainer van PSV's Europa Cup te genstander van komende woensdag, 1 Saint Etienne, volgde zaterdag vanaf bet dak van de Adelaarshorst in De venter het duel Go AheadPSV. Herbin was na afloop blij dat hij naar PSV was komen kijken omdat hij nu had kunnen zien wat de Eindhovenaren ondanks een matige competitiestart, toch in hun mars hebben. Herbin: ,,PSV was geen verrassing voor mij. Ik ken de ploeg al lang en ik heb onze tegenstander reeds va ker zien spelen. Het enige nieuwe voor mij was het optreden van Pos- tuma. Een knappe voetballer, die erg makkelijk scoort. We zullen reke ning met hem moeten houden". Herbin was vergezeld van een filmploeg, zodat de spelers van zijn team de komende dagen kunnen zien wat er aan PSV eventueel ver andert is in vergelijking met vorig seizoen. Vrijdagavond in de Dranse competi tiewedstrijd van Saint Etienne te gen Lyon, bleek dat de blessurelijst van Herbins club minder lang is dan voorspeld werd. Synaeghel en Piaz za speelden weliswaar niet mee, maar bekend werd dat zij eerder op de dag de training al weer hervat hadden. De verwachting is dat de middenvelder en de centrale verde diger woensdag fit op het veld zullen verschijnen. Rijvers was vrijdagavond ook bij het duel van Saint Etienne. Over de club zei hij: „Saint Etienne zet dit sei zoen alles op de Europa Cup. Daar voor wordt niets nagelaten. Tegen Lyon waren Synaeghel, Piazza en ook Herbin Revelli geblesseerd, maar ik geloof daar niets van. Vol gens mij kunnen ze allemaal spelen woensdag. Alleen Larqué zal niet van de partij kunnen zijn. Daar schijnt iets bijzonders mee aan de hand te zijn. Ik weet het ook niet". PEYENOORD De verrichtingen van Feyenoord werden gisteren gade geslagen door de trainer van Kaiserslautern, Rib beek. Woensdag spelen de Duitsers in het kader van het toernooi om de UEFA Cup tegen de Rotterdam mers. Kaiserslautern zelf kwam dit wee keinde niet tot een glanzende presta tie in de strijd om de Duitse voetbal beker. De grote held was doelman Ronnie Hellström die zijn club in Stuttgart tegen Kickers behoedde voor verlies. Na de normale speeltijd was de stand nog steeds 0—0. In de verlen ging bracht Schömzeler Kickers op 10, maar in de laatste minuut zorgde Stickel op gelukkige wijze toch nog voor de gelijkmaker. Kickers beheerste het spel voor het grootste deel van de wedstrijd, die overigens niet op een erg hoog peil stond. door Theo Reltsma ENSCHEDE De vernietigende cijfers waarmee Twente een plaatsje lager op de ranglijst werd geduwd, onderaan met De Graafschap nu, deden onrecht aan het goede spel In de wedstrijd tegen Ajax. Het cijfermateriaal: 2—1, werkte onthutsend. „Als je ziet hoe we gevoetbald hebben, dan valt het resultaat bitter tegen", klaagde Spltz Kohn, al voegde hij zich met zijn tevredenheid over het spel in de rijen van de 15.000 toeschouwers. Twente bezat de moeilijkheid dat het vrijwel doorlopend tegen een achterstand aanblikte. Al na zeven minuten was de chaos waarmee het Ajax in de beginfase tegemoettrad luisterrijk onderstreept. Dusbaba soleerde over links, Geels en Schoe naker verbaasden zich over de ruim te waarin ze de bal konden aanne men en Schoenaker prikte de bal op het hoofd van Ling. De kopbal van deze speler die zich het moment waa rop hij ook met het hoofd scoorde niet meer kan herinneren, bracht Ajax op 1—0. In die beginfase draaide de Amster damse ploeg knap. Zuidema bleek verrassend de tweede vrije man in de ^defensie van Ajax omdat Hulshof ns voorbestemd om Jeuring te zhaduwen. Maar Twente bracht een I'tesurelljstje in waarop naast Ora tio. Overweg en Bos ook Jeuring "*te. zodat Hulshof zich met Grit- ét moest bemoeien. Ajax liet de aak echter zo. omdat er naar genoe- patronen werden gedraaid en Zuidema zich redelijk op zijn gemak roortbewoog. Eindeloze meldingen vanaf de Twen- te-reservebank (Kohn) maakte de or ganisatie na ruim twintig minuten eindelijk tot een sluitende zaak en toen ook was het afgelopen met Ajax' suprematie. Bruggink bewoog zich gretig op de AJax-helft al was hij als voorstopper het veld Ingestuurd. Hij kreeg ook de beste Twente-kans om te scoren. Maar hij schepte de bal toen hij moest duwen. De verbazing over het missen van die kans op enkele me ters van het doel werd in het verdere verloop van de wedstrijd minder toen al die andere aanvalsgolven ook zonder treffend gevolg bleven. Slechts eenmaal scoorde Twente. Dat was In de 28ste minuut via een van de Jonge spelers waarop Twente de toekomsthoop bouwt. Wildschut, de uitblinker, pikte een voorzet van Gritter in volle ren op en scoorde terwijl Dusbaba aan zijn zijde er niets tegen in kon brengen. De beslissende momenten van de wedstrijd strekten zich rond de 39ste minuut uit. Notten drong het strafschopgebied van Twente bin nen vla een passeerbeweging rond Drost. Zijn weg naar doelman Gross was fraai, besefte ook Kick van der Vali die achter Notten lopend de befaamde tangbeweging uitoefende waarmee een speler wordt neerge legd. De Bruin legde de bal op de stip en Geels benutte de strafschop. De wijze waarop Ajax daarna terug- moest, deed Twente verlangend uit zien naar de gelijkmaker. Ivlc, de trainer, onderkende de instelling van zijn ploeg. „We waren bang voor een nederlaag, daarom bleven we zover terug". Daar viel aan toe te voegen dat Twente Ajax diep terugdrong en het risico van een feilloos uitgevoerde counter maar voor lief nam. Af standsschoten van Kick van der Vali, solo's van Thijssen, verrassend spel van Wildschut, een knal van A> Kick van der Vali haalt René Notten onderuit in het strafschopgebied. .VENLO FC VW heeft tegen NAC tien minuten voor tijd toch nog de gelijkmaker ge- icoord. Vrijwel niemand van de dertienduizend toeschouwers had nog aan een gelijkspel ge dacht, toen Verbong uit een pass van Kurcinac van dichtbij De Jong kon passeren. Een gelijkspel waarmee VW dik te vreden was, want de Venlonaren, die de geschorste Van der Weiden en de geblesseerde doelman Sobczak moesten missen, brachten er tegen ten goed spelend NAC niet zoveel van terecht. De Venlose aanval kreeg tegen de goedsluitende Breda se defensie maar heel weinig kansen en in de Venlose achterhoede vielen herhaaldelijk levensgrote gaten. FC VW nam direct na het begin zeer snel het initiatief en al gauw moest Jan de Jong naar de uiterste hoek bij een kopbal van Verbong. VW kwam dichtbij een doelpunt in de achtste minuut toen Kurcinac doorging op een pass van Rettkowski, die net bulten het strafschopgebied door Dekkers onderuit gehaald werd. Geen gele kaart van de overigens goed leidende scheidsrechter Draals- ma, maar wel een vrije trap voor VVV, die niets opleverde. NAC wist geleidelijk het initiatief van VVV over te nemen en zette een aantal goede aanvallen op die al gauw de aarzelend ingrijpende ach terhoede van Venlo voor grote moei lijkheden plaatsten toen in de 17de minuut de Venlose defensie weer veraulmde in te grijpen, kon Dierckx gemakkelijk scoren. NAC heeft daar na nog diverse goede kansen gehad om de voorsprong te vergroten, maar door onzuiver schieten bleef het 0-1. b» de tweede helft had een hardwer kend WV een ruim veldoverwicht, maar tot de 79ste minuut wist de defensie van NAC wel raad met de Venlose aanvallen. Na de gelljkma- J ker van Verbong trok NAC massaal naar voren, maar verder dan een vijftal corners kwamen de Brede- naars niet. JC VW. NAC l-I <4-i) 17: Dierckx 0-1, 79: verbong 1-1, Scheidsrechter Draals ma. Toeschouwen 14.000 k»- i-»0* Jon8- KrIJnen. Budlslc. Bakker. Dek- "amen. Dierckx. Quaars. Brouwers. Oroe- ^®eg. Smits. 2. VW Ardesch: Vercoulen (Klingen), "«tkowskl. Hermans. Kramer. Pala. Van Ros- Fjjuen (De Jonge). Van Dlnter. Jovanovlc. Ver eng. Kurcinac door Matty Verkamman DEVENTER Vóór zaterda gavond was een gelijkspel te gen Eindhoven (2-2) het beste resultaat geweest in een uit wedstrijd van PSV gedurende de voetbalcompetitie 1976-'77. Andere uitbeurten- Ajax, FC VW en FCUtrecht hadden geen enkel punt opgeleverd. Vadaar dat men in kringen van de regerend kampioen opge lucht adem haalde na de eerste winst, die zaterdag buiten Eindhoven werd behaald. Een overwinning op runner-up Go Ahead, die er qua cijfers (2-5) bovendien best mocht zijn. Die opsteker kwam extra gelegen, omdat woensdag in St Etienne op-* nieuw zwaar Europa Cup-werk wacht. Voor het zelfvertrouwen van Kees Rijvers' tot dusverre nog maar zelden overtuigende formatie, wer den er in Deventer goede zaken ge daan. Speciaal gedurende de tweede speelhelft van de wedstrijd, toen een 2-1, achterstand in een 2-5 overwin ning werd gewijzigd. Het na rust sterk dominerende PSV rolde het aanvankelijk zo alleraar digst voor de dag komende Go Ahe ad 1-0 en 2-1 voorsprong systema tisch op. Nadat de andermaal sterk acterende Rene van de Kerkhof in de eerste helft een snel opgelopen achterstand had geëgaliseerd, deed Willy van der Kuylen direct na rust hetzelfde. PSV maakte zodoende go als van Johnny Oude Wessellnk en van de opmerkelijk goed voetballen de Kees van Kooten goed. De bruta le Paul Postuma viel vervolgens an dermaal op, door in een tijdsbestek van 24 minuten drie maal te scoren. Postuma, weer zo'n „plotseling" PSV-talent, schoot eerst ontstellend hard raak (2-3). rommelde daarna binnen (2-4) en kopte tenslotte de bal na een lat-schot van Willy van der Kuylen achter de ditmaal onzekere doelman Jan Endeman. De diversiteit In zijn produkUe. on derstreepte nog eens de veelzijdig heid van Postuma, die waarschijn lijk over een sterk karakter beschikt. Want de Jeugdige nieuweling maak- vVilly van der Kuylen omspeelt doelman Endeman op weg naar de gelijkmaker voor PSV tegen Go Ahead. te na een in het oog springende op mars, even een moeilijke periode door. Na FC Utrecht-PSV was vooral hij het mikpunt van kriUek, omdat hij in dat duel ongelofelijk veel kan sen verprutste. Bovendien werd hij op z'n mentale weerbaarheid getest, toen hij in de Europa-Cup-wedstriJd tegen FC Dundalk de Ierse doelman Blackmore volslagen onnodig ver wondde en direct daarop door een woedende Rijvers naar de kleedka mer werd gezonden. Die problemn hebben de lakonleke Postuma of hij een corner heeft genomen, zo is doorgaans zijn reactie op een goal kennelijk niet uit zijn evenwicht ge haaid. Inmiddels mag Rijvers hem al met al een „gouden" uitbreiding van zijn selectie noemen. Postuma's plaats komt trouwens in gevaar, nu PSV weer over meer fitte spelers kan beschikken. Wat dat be treft zal het Riivers deugd hebben gedaan, dat de eerste ult-zege met een nagenoeg volledig team tot stand kwam. Na vier maanden van afwezigheid, was Ralf Edström ër weer bij. De Zweed miste op het eerste gezicht nog enige kracht, ver loor ook nog al eens in de lucht van zijn bewaker Dwight Lodeweges, maar bracht diezelfde speler toch ook herhaaldelijk In verwarring. Na rust keerde ook Kees Krijgh weer terug Tegenover Kees van Kooten had hij het vaak niet gemaakkteiijk. Zoals de eerder als voorstopper be gonnen Willy van de Kerkhog het tegen de geblokte spits evenmin een voudig had. Va de Kerkhof, die woensdag tijdens de interland tegen Noord-Ierland keer op keer door Ge- oge Best werd uitgespeld, ging bij voorbeeld niet vrijuit bij de kopbal goal van Kees van Kooten. Zijn uit verdedigen was. voorafgaand aan dat doelpunt, zwak. Als excuus mag de all-rounder Willy van de Kerkhof aanvoeren, dat hij steeds wordt aan gewezen om de gaten op te vullen, zodra er blessures zijn. Op z'n sterkst blijft hij toch als middenvelder. Net als twee weken gelden tegen Telstar, lagen PSV's problemen hoofdzakelijk in de laatste linie. De openingsgoal van Oude Wesselink kon ontstaan na een gigantisch mis verstand en besluiteloosheid van de ook al teruggekeerde Jan van Beve- ren. Wie zich in gedachten even ver plaatst naar het helse Geoffry- Guichard-stadionvan St. Etienne (dat boevendien sterk aanvallend zal §pelen) mag best een beetje vrees koesteren. Het breekt PSV vooral op, dat het nog steeds niet beschikt over een voorstopper als Huub Ste vens, die vorig seizoen voor vrijwel elke spits een kwelgeest was. DE rust ontbreekt achterin. Rijvers zegt daarover: „Dat valt te rug te voeren op het feit, dat we In deze competitie steeds met een elftal moesten spelen, dat hooguit over acht vaste spelers van vorig seizoen kon beschikken. Maar het elftal dat tegen Go Ahead speelde, goeide zienderogen." Ofschoon Rijvers dus ook nog wel eens zijn hart in defensieve zin) zal vast houden, is het optimistische ge luld van de kleine trainer toch wel op zijn plaats. PSV heeft in ieder geval weer de beschikking over enkele spe lers. die het team dragen. Zaterdag waren dat Rene van de Kerkhof (hij vooral) en Willy van der Kuylen. Rij vers over Rene van de Kerkhof: „Vo rig Jaar vond ik hem vaak niet goed spelen. Hij speelt nu met een andere instelling, zet zich in voor de hele ploeg. Als er verlede week eentje van begin af aan in het Nederlands elftal had moeten staan, dat was het Rene wel geweest, Maar dat is een ander verhaal." Go Ahead-PSV 2-S (2-1)5: Oude Wessellnk 1-0 10 Rene van de Kerkhof 1-1, 31: Van Kooten 2 1.49 Van der Kuylen 2-2.03: Postuma 2-3.04 Postuma 2-4. 87: Postuma 2-5 Scheldsrechter Cörvcr. Toeschouwers: 16.000. Go Ahead: Endeman: Koopman. Lodeweges (Haari. Walbeek. Slrtjdveen; Oude Weaaellnk Vuskovlc. Salfischberger: Kist (Hendriks). Vat Kooten. Woudsma. PSV: Van Beveren; Poortvliet. Van Kraay. WU- ly van de Kerkhof. De ijkers. Lubse. Postuma Van der Kuylen. Rene van de Kerkhof. Ed- slrOm. Dablqvlst iKrtjghi. FC VW-NAC FC Twente-Ajax FC Utrecht-Sparta Telstar-FC Den Haag Go Ahead-PSV Fcyenoord-Haarlem FC Amsterdam-AZ '67 Roda JC-De Graafschap Eindhoven-NEC Feyenoord RodaJC Ajax PSV FCUtrecht Haarlem AZ '67 Sparta NAC Go Ahead Eindhoven FC VW NEC FC Den Haag Telstar FC Amsterdam FC Twente De Graafschap 10 8 1 10 7 3 10 8 0 10 5 2 10 5 2 10 5 2 10 4 3 10 4 3 10 4 2 10 3 4 10 2 4 10 3 2 10 2 3 10 2 3 10 2 2 10 1 4 10 1 3 10 2 1 M 1-2 1-8 3-1 2-S 1-8 2-8 3-8 3-1. 1 17 30-7 0 17 18-3 2 16 15-0 3 12 23-12 3 12 14-13 3 12 13-12 3 11 23-14 3 11 14-14 4 10 15-18 3 10 12-16 4 8 12-18 8 10-17 7 10-17 7 10-15 6 12-22 6 14-25 5 7-16 5 8-21 Zaterdag: NAC-PC Twente, zondag: PC VW-EIndhoven. Ajax FC Utrecht. 8parta- TeUtnr, FC Den Haag-Oo Ahead. P6V- Fcyenoord, Haaxlem-FC Amsterdam, AZ'67-Ro- da Jc. de Oraofschap-NEC Vcendam-SC Cambuur Volendam-PEC 0-0 Forluna SC-Vitesse 1*1 FC Den Bosch-SVV 3-1 SC Amersfoort-Excelsior 1«8 Helmond Sport-FC Dordrecht 2-8 Wageningen-FC Vlaardingen 1-1 Willem II-MW 1-1 Heerenvcen-Heraclcs 3-8. MW 10 7 2 1 16 21- 7 Vitesse 9 6 2 1 14 26- 6 Fortuna SC 10 5 3 2 13 19-11 Volendam 10 5 3 2 13 14-12 PEC 9 3 5 1 11 13- 6 Heerenveen 9 5 1 3 11 8-4 Wageningen 9 4 3 2 11 14-11 FC Den Bosch 10 3 5 2 11 17-11 Veendam 10 4 3 3 11 17-15 Willem II 9 4 2 3 10 15-14 FC Groningen 9 3 4 2 10 9- 8 FC V'dlngen 10 3 4 3 10 14- 4 SC Amersfoort 9 4 0 5 8 9-17 Excelsior 10 1 5 4 7 7-17 SC Cambuur 9 3 2 5 6 7-16 FC Dordrecht 9 2 1 6 5 6-12 Helmond Sport 10 1 3 6 5 6-13 SVV 9 1 2 6 4 6-15 Heracles 10 1 2 7 4 7-26 Zondag: SC Cambuur-Volendam. PEC Fortuna SC. Vitesse-fc den Bosch. SW-8C Amersfoort, Excelsior-Helmond Sport, FC Dordrecht- Wogeningen. FC Vlnardlngcn-wUlem II. UW- Heerenveen, Heraclea-Oronlngen Van Santen tegen de lat en kansen voor MÜhren waren de positieve be loningen voor het aanvalspel van Twente. Ajax wankelde maar de tijd verstreek zonder tegendoelpunten en met slecht uitgevoerde counters. De tekst van Notten: „We hadden hier ruimer moeten winnen" deed in eerste instantie merkwaardig aan, maar toen ook Ivic sprak over „de slechte laatste pass", kwamen na afloop al die counters van Ajax nog eens in herinnering. Toch waren dat gekleurde meldingen, die het aanval lende voetbal van Twente onrecht aandoen. Maar, met de schotvaar digheid is het in het oosten droevig gesteld. De ranglijstpositie vond er zijn oorsprong in. FC TwenteAjax 1-2 (1-2) 8: Ltng 0-1. 38: Wildschut 1—1, 39: O eels (strafschop) 1—2. Scheidsrechter: De Bruin. Toeschouwers: 15.000. FC Twente: Oross: Van feresel. Drost, Brug gink. (Achterberg). Van Santen; Thijssen. Van der Vali, Mühren; Wildschut, Orltter, Pahlplatz (Thoresen). Ajax: Schrijvers; Zuidema, Hulshoft (Lerby), Krol. Dusbaba; Van Dord, Erkens. Notten; Llr.g (Oluic), Schoenaker. O eels. VELSEN FC Den Haag heeft de nederlaag tegen Telstar vooral aan zichzelf te wijten. De ploeg van coach Malatinsky demonstreerde op Schoonenberg een chronisch gebrek aan schotvaardigheid en daarvan wisten de Velsenaren diep in de tweede helft te profiteren. De 3—1 zege was echter geflatteerd, omdat de Hagenaars gedurende lange peri oden het spel dicteerden. Na de hervatting had Telstar geluk toen de doorgebroken Schoenmaker geen kans zag om Van der Meeren te passeren. Zoals zo vaak kwam het succes aan de andere kant. In de 56ste minuut belandde de bal uit een doelworsteilng bij Stout en op diens schot had Thie geen antwoord: 1—0. Nadat De Caluwe en diens vervan ger Van Baaren de snelle Kramer alleen ten koste van overtredingen hadden kunnen afstoppen, werd het scheidsrechter Vervoort te gortig toen ook Toet dit wapen hanteerde. HIJ kreeg de gele kaart te zien. In de 71ste minuut luidde Kramer de tweede Velsense treffer In. Via Sout kwam de bal bij Kamphues, die al leen maar hoefde te knikken: 2—0. Negen minuten later zette de vleu gelspits zelf de kroon op zijn werk. Kramer kreeg de bal bij de midden lijn te pakken, zette met een simpele voetbeweging twee Haagse verdedi gers voor joker en slaagde er vervol gens in zich ook van Van Vliet los te rukken. In een flits zag hij Thie voor zijn doel staan en vanaf zeker dertig meter liet hij een lob van zijn voet vertrekken, die in de uiterste boven hoek verdween, een schitterend doelpunt. De wijze waarop Den Haag aan zijn De cijfer» van lolto nummer 42 zijn: 4-8-17-23- 27-39, reservegetal 24 Deelnemers: 847.753. In leg; 3.371.048, prtjzenbedrag: 1736.097. eerste prijs (Inclusief Jackpot); 095 286. twee de prijs: 160.125. derde prtja: 240.187. vierde en vijfde prijs: 320.249. Westduitse lotto-uitslagen De winnende getallen In de lotto zijn: I 2 23 33 - 34 - 47. Reservegetal: 16. Het winnende getal In het „8plel 77" la: 2851995. Cijfers toto nummer 42: 3-3-1-1-2-1-2-1-1-1-3-3-3. Deelnemers: 227.509. Inleg: 874 367. Prtjren- bedrag: 360.229. Eerste prijs (Inclusief Jackpot): 168 035. tweede prijs: 80.081. derde prijs 112.113. Er hadden zich zondagavond acht deelnemers met dertien goed gemeld. 8upertrlo: EmpertJ-prtJs op Dulndtgt (2150 me ter) (ren): 1. no 4. Salntc Nltouche <R Wete- mans). 2. no. 16. Not 8o Bad (M. van Gisteren). J. no 15Tlerana <J. Webb). Omzet, 42.930. Uitbe taling (4-18-15): 715.50. Stand: 1. Kees Kist (AZ '871. Nico Jansen (Feye- noord) 9 3. Willy van der Kuylen <P8V) 8 4. Posthumus (NEC) 7. 5. Kreuz en Schneider (bel den Feyenoord). Postuma (PSV) 8. 8 Van den Berg (Haarlem), Nnnnlngn en Toonstra (belden Roda JC). Clarke (Sparta). Wettel (FC Amater- dam). Strik (Eindhoven) 5. 14. Van Veen en 8treuer (belden PC Utrecht) Goedhart (Eindho ven) 4. 17 Muhrrn (FC Twente). Vreysen en Theo de Jong (Belden Feyenoord), MlchieUen (Sparta), van der Lem (Roda JC). Dahlqulst (P8V). Perazlc en Schoenmaker (belden FC Den Haag). Van Marwijk (AZ '67). Kramer (Telstar). Van der Welde (FC WV). Hamberg (FC UUtchU en de NeeUng (NEC). Eerde Klats»: De/aronfschap-FC'Am*terdam 0-1 AZ'67-Oo/Ahead/Eagles 3-3 Sparta- Feyenoord 3 2 NEC Volendam 1-2 PSV FCAl- trecht 3-0 Haarlem-AJax 0 2 FC/DeiVHaag-MVV 3 0 Tweede Klasse A: 8C/Cambuur Veendam' 03 PEC/ZwoUe-TeUtar 0-2 Exceistor- 8G Amersfoort 21 SW-Heerenveen 3-1 Hera- cles-FC/Twen»e 0-0 gesL FC'Oroningetv FC'Vlaardingen 3 1 Tweede Klasse B Roda JC Hetmond'Sport 2-2 FC'Dorxlrecht- FC/Den/Bosch 1-2 Vllease-Wagenlngen 0-4 NAC-FCVW 3-1 enige tegentreffer kwam. illustreer de het gebrek aan zelfvertrouwen bij de ploeg. Nadat Van Leeuwen in de laatste minuut door Bischot onder uit was gehaald, mocht hij zelf de toegekende strafschop nemen. HIJ schoot echter tegen Van der Meeren op waarna de onopvallende Hoeke- ma het beter mocht doen: 3—1. Telstar - FC Dra Haag 3-1 (98) 56 Stout 1-0.71: Kamphues 2-0. 85: Kramer 3 0. 9a. lloekerea 3-1. Scheidsrechter Vervoort. Toeschouwen Telstar Van der Meeren, Drirsaen. Welierdkck. Van Essen. Blschot. Kamphuea. De WH (Kerkhof). Jonker. Stout. Kraal. Kramer. FC Den Haag; Thie. Korevaar. Van Vliet, Mansveld. De Caluwe hran Baaren). Toet, Pera- zic. Kils. Hoekema. Van Leeuwen. Schoen maker.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9