De Graafschap hoopt op dispensatie voor Polak Barry Hughes zorgt weer voor opwinding ■Hgp ""TÉ Troosteloos duel toch thriller Eindhoven op winst De Beterkleders - Schokeffect van vertrek Teunissen niet zichtbaar tegen Roda JC Jong Heracles uitgedund Nico Jansen (vijf treffers) tweede showman in de Kuip pQ Amsterdam Snel kansloOS WWI WILSON oxfrird - lAANDAG 18 OKTOBER 1976 0 door Peter Onvlee SPORT TROUW/KWARTET P 8/RH 11 KERKRADE Een trai nerswisseling wordt in de dage lijkse praktijk van het voetbal- '«Jgebeuren nog wel eens gevolgd door een in het schokeffect meegevoerde sensatie. Voor De k| Graafschap, dat de afgelopen competitieloze weken aller minst rustige dagen meemaak te door het voortijdige ontslag van de zeker met capaciteiten gezegende trainer/coach Evert Teunissen, bleef zo'n verras sing bij het eerste optreden on der de (tijdelijk) tot A-trainer ilgepromoveerde Ben Polak ach terwege. „Je hoopt er ergens b| natuurlijk wel op," zou Teunis- sens ex-assistent later zeggen. „Maar als je reëel bent kan het natuurlijk niet." De Graafschap had zijn stunt zater dagavond in Kerkrade bij mede- eredivisie-aanvoerder Roda JC moe- opvoeren. Tegen een ploeg, die na de tumultueuze Europa Cup- weken tot rust was gekomen, de af faire Dick Advocaat tot normale pro porties terugbracht en zijn blessure- wonden (doelman Bram Geilman) had gelikt. „Je weet als er zoiets gebeurd met Evert Teunissen, dat er meestal een schokeffectje bijkomt," analyseerde Bert Jacobs. Roda's in Limburg in deze maanden uiterst plezierig wer kende trainer. „Bang waren we er niet direct voor. we hebben er wel rekening mee gehouden. Je kon het ook even zien. De Graafschap begon goed, voordat Roda voor kwam had den wij weinig vat op het spel, werd er wat nerveus gespeeld. Maar daar na ging het toch weer lopen." Het verschil tussen De Graafschap- onder-Teunissen en De Graafschap onder-Polak was in Kerkrade precies 37 minuten waarneembaar. In die periode zochten de Limburgers te vergeefs naar gaten in de Doe- tinchemse defensie. Toen Johan Too ristra weer hij dat gat had gevonden, was De Graafschap feite lijk een opnieuw geslagen ploeg. Guus Hiddink, de aanvoerder van de Achterhoekse formatie en afgeschil derd ais één van de mannen waarop- Teunissen stuk was gelopen: „We zijn nu een week met Polak bezig. Het yerschil is nog moeilijk aan te geven. Op het ogenblik is dat nog niet zo groot. Er werd, en dat kun je ais het meest positieve aanmerken, wel met een grote en goede inzet gespeeld. Dat is de laatste wedstrij den duidelijk anders geweest. De doelpunten van Roda vielen op voor ons wat ongelukkige momenten. Kort voor en direct na de rust. Wij begonnen sterk, hadden ook wat kansjes, maar Roda heeft natuurlijk verdiend gewonnen. De ploeg speelt de bal goed in eikaars voeten om dan direct weer over een afstand van 20. 30 meter door te gaan." De Graafschap maakte tegen een vooral in de tweede helft een half uur lang goed spelend Roda geen uitge telde indruk. De klap van FC Amsterdam (15 verlies op de eigen Vijverberg) is vergeten en vol ver trouwen wordt de toekomst inge blikt. Ben Polak: „Lang niet lede reen zegt dat Roda een topploeg is, maar feit is wel dat deze jongens moeilijk zijn te verslaan. Hier met 3—0 verliezen is geen ramp. Er ko men andere wedstrijden waarin de punten gehaald kunnen wor- den."Vraag daarbij: met of zonder Ben Polak. Hijzelf: „Ik weet het niet. Zolartg ik dit werk moet doen, zal ik het zo goed mogelijk doen. Er is dispensatie aangevraagd. Dinsdag komt dacht ik het uitsluitsel." En Graafschaps-manager Van der Klink: „Ik hebbegrpen datde WON (de vereniging van oefenmeesters, red.) bereid is Polak tot half decem ber als A-tralner dispensatie te verle nen. Wij hopen dat het langer kan. Tot het einde van het seizoen bij voorkeur. Wij hebben liever meer tijd tot onze beschikking, terwijl het daarnaast ook een financiële kwestie is. De gemeente Doetinchem heeft ons groen licht gegevèn voor de nu bereikte oplossing met Teunissen (afkoopsom), maar het is natuurlijk duidelijk dat een tussentijds aan te trekken nieuwe A-trainer extra fi nanciën vergt. Deze zouden boven de al door de gemeente verstrekte sub sidiegelden komen, waardoor de ge meentelijke inbreng (nu reeds zo'n 450 gulden per Doetinchems gezin, red.) nog groter zou moieten worden." Van der Klink zegt graag in alle rust te willen beslissen, wie per 1 juni volgend Jaar de technische zaken gaat leiden. Verwijst indirect ook naar de FC Utrecht, waar Han Ber ger onder heel wat minder plezieri ger omstandigheden ook zo'n acht maanden onbevoegd mocht blijven trainen. Van der Klink: „Zonder me een oor deel aan te matigen, dacht ik dat wij de zaak Teunissen heel wat correcter hebben afgewikkeld dan Utrecht destijds met Rab deed. Bij ons is iedereen in het overleg betrokken geweest en heeft zich met de gevon den regeling akkoord verklaard. Wij hadden voorts ook geen alternatief klaar. We hebben de zaken bewust gescheiden afgehandeld. Was er bij voorbeeld een alternatief geweest, dan zou de beslissing mogelijk ver sneld zijn genomen, was er geen, dan hadden we wellicht Teunissen langer dan verantwoord aangehouden. We zijn nu zo eerlijk mogelijk voor De Graafschap én Teunissen bezig ge weest." Ben Polak anderhalf Jaar nu al weer bij De Graafschap lijkt voor de verdere toekomst niet de man te worden. Hij is niet toegelaten tot de huidige A-cursus (volgeboekt) en zal eerst volgend jaar een gooi naar dit hoogste tralnersdiploma kunnen doen. Van der Klink: „Als evenwel blijkt dat alles goed loopt, dat het klikt, dan willen we desondanks graag met hem het seizoen uitma ken. Wij hebben dan de tijd een goede keuze voor een nieuwe man te maken. Zouden we nu gedwongen worden te kiezen, dan bestaat de kans, dat Je door een betrekkelijk gering aanbod niet de Juiste man kunt aantrekken." Het trainersprobleem speelde zater dagavond in Kerkrade nauwelijks mee. Gedisciplineerd speelde De Graafschap een verloren wedstrijd. Slechts Mintjes ging als verdediger tegenover de met twee treffers op de voorgrond tredende Pierre Vermeu len enkele keren oiver de schreef. Hij kreeg dan ook het geel van Weerink. Guus Hiddink: „Het klinkt misschien gek en het mag misschien ook niet. maar ondanks de nederlaag heb ik tolch plezierig gespeeld. Dat is een tijd echt wel anders geweest." Roda JC—Da Graafschap 3(I—32 Toon- slra 1-0, 46 Vermeulen 2-0. 72: Vermeulen 3-0. Scheidsrechter: Wee rink. Toeschouwers: 13000. Roda JC: QcUmin; De Wit. Pfeiffer. Zlepler, Blatter. Meuser. Ehlen, Toonstra (Kolding); Van der Lem. Nanninga. Vermeulen De Graafschap Doornebosch: Mintjes, Martjt. Van Londen. Overgoor; O. Hiddink, J Hoen ders. H Hoenders; Nanlohy (R. Hiddink), Ha^ zelhekke. Storm (Aabech). ALMELO (ANP) Heracles, als nummer laatst in de eerste divisie de laagstgeldasseerde ploeg uit het betaalde voetbal, heeft zaterdag geen Jcugdclftal op de been kunnen brengen voor de competitiewedstrijd te gen Jong Twente. Trainer Hen- nie Hollink bad door een lange lijst van geblesseerden maar ne gen man, tot zijn beschikking, bij wie twee geblesseerden. De negende man. Bakhuis, kon echter niet komen aangezien hij als militair in Duitsland andere bezigheden had. Van het achttal dat overbleef had Peter Lohmann, gezien zijn blessure, eigenlijk niet kunnen spelen, maar Hollink moest hem wel het veld in sturen om dat hij anders maar zeven man zou hebben, hetgeen officieel niet opkomen had betekend en twee verliespunten plus boete. Na twee minuten werd echter duidelijk dat Lohmann niet kon spelen, hij verdween naar de kleedkamer. Scheidsrechter Bep Thomas, helemaal uit Amsterdam gekomen voor deae Twentse derby van de jeugd- elftallen, moest daarom al na krap 200 tellen de strijd afflui ten omdat Heracles niet meer het minimaal vereiste aantal van acht spelers in het veld had staan. ROTTERDAM Barry Hughes, Nederlands kleurrijkste oefen- meester, heeft gisterenmiddag in het Feyenoordstadion er het zijne toe bijgedragen dat de 26.000 toeschouwers behalve over de zeven Rotterdamse doelpunten ook nog konden napraten over de one-manshow van de Haarlem-trainer zelf. Hughes die tijdens de wedstrijd al herhaaldelijk vanuit de dug-out was opgeveerd om aanwijzingen naar Üjn spelers te schreeuwen, rende in de tweede helft het veld op om van zijn verontwaardiging blijk te geven toen scheidsrechter Wellinga Haar lem een gehelde strafschop onthield. Nadat hij door de grensrechter weer lichting dug-out was geduwd, begaf floghes zich korte tijd later opnieuw iianen de krijtlijnen. Aanleiding was dit keer de (terechte) toekenning van een strafschop aan Feyenoord. Wellinga sommeerde de trainer naar zijn plaats terug te gaan, maar tot grote hilariteit van het publiek nam Hughes plaats op een zitbankje dat bij de hoekvlag was neergezet. Een tweede somma tie van de rechtspreker werd door de Brit onder daverend gejuich uitein delijk opgevolgd. Na de kostelijke act van Hughes kon Dick Schneider de strafschop verzilveren en stond Feyenoord op 3—0. Een score, die na alles wat zich in de eerste helft had afgespeeld, op z'n minst verrassend mocht worden ge noemd. Zoals het ook verrassend was dat .Haarlem het duel startte met een 3-4-3 opstelling, zonder Aus- putzer. „Ik heb Feyenoord nog nooit io in paniek gezien. De spelers wis ten niet waar ze lopen moesten. En die Boskov deed het in zijn broek van ellende. Hij mag zich zelf wel 3QOO gulden boete geven, want ik geloof dat hij wel 60 winden heeft gelaten. Waarom we zonder Ausput- zer speelden en met vier man op het (ADVERTENTIE) middenveld? Welnu, tegen De Graafschap had ik gezien hoe kwetsbaar de verdediging van Feye noord was. Daarom wilde ik met deze taktlek zo aanvallend mogelijk spelen." Haarlem, het moet gezegd, begon de confrontatie Inderdaad brutaal en veelbelovend, maar kwam na een kwartier door Nico Jansen die na een pass van Wim Jahsen onbelemmerd kon doorgaan te gemakkelijk op 1—0. „Dat was het gevolg van een simpel foutje, maar als ik weer hier in Rotterdam moet voetballen, spelen we dezelfde taktiek. Ik draag de volle verantwoordelijkheid voor de wijze waarop we vandaag hebben gespeeld. Het is alleen zo jammer dat hier in de Kuip zoveel mensen met glazige ogen rondlopen die to taal door de omgeving geïmponeerd raken. De scheidsrechter had er ken nelijk ook last van. All«»s wat bij ons in het strafschopgebied gebeurde zag hij. maar als er aan de andere zijde iets aan de hand was, bleek hij blind." De opmerkingen van Hughes vloei den na afloop voort uit een gevoel van grote teleurstelling. Haarlem had de Rotterdammers immers in de eerste helft uitstekend partij gebo den en had via de voortreffelijk spe lende Piet Huyg en Abe van der Ban zijn dadendrang nadrukkelijk geëta leerd. Voor Gerry de Winkel was er zelfs een riante mogelijkheid ge weest uit een door Ron de Kip geno men hoekschop de gelijkmaker in te koppen, maar de Haarlemmer faalde. Feyenoord had daar, behalve de ope ningstreffer van Nico Jansen, weinig positiefs tegenover kunnen stellen. De combinaties liepen uiterst stroef, behalve als Vreijsen in het spel werd betrokken en de op de perstribune toekijkende trainer Ribbeek van Feyenoords komende tegenstander in het UEFA Cup-toernooi, Kai- serslautern, begon steeds opgewek ter te kijken. Maar Feyenoord her stelde zich na rust knap. Toen ook werd het dé wedstrijd van Nico Jan sen die in deze periode viermaal het net trof en daarmee zijn totaalpro- duktie in één duel op vijf bracht Een vrij uniek feit in de eredivisie. AMSTERDAM Het heeft er alle schijn van dat Hans Kraay, de coach van AZ'G7 eindelijk de juiste opstel ling van zijn ploeg heeft gevonden. In het treffen met FC Amsterdam wer velde de ploeg als nooit te voren en overspeelde, na een zwak begin ech ter, de lieverdjes volkomen. „We zijn weer zwak gestart en dat kwam ons op een achterstand te staan. Het heeft echter geen onaangename gevolgen gehad, want we hebben ons goed her steld en ik vind dat we goed hebben gespeeld," aldus een verheugde Kraay. Inderdaad, AZ startte zeer chaotisch, paniekerig zelfs. Dat kwam de Noord hollanders reeds in de derde minuut op een achterstand te staan. Leen van de Merkt joeg de bal met grote kracht tegen de paal, het terugspringende leer werd door Otto opnieuw inge schoten, maar door Van Rijnsoever met de hand gestopt, waarna Sören- sen de door scheidsrechter Gans toe gekende strafschop feilloos inschoot: 1-0. Het was de tik die AZ'67 nodig bleek te hebben. De ploeg had het nog even moeilijk, maar gaandeweg werd de organisatie beter en vooral Van Hane- gem ontpopte zich weer als de grote spelverdeler. In de defensie rees Vonk naar grote hoogte en aanvallend was vooral de jonge Metgod, op de vleugel een openbaring. FC Amsterdam moest steeds meer terug en kon zich alleen nog maar af en toe een plaagstootje permitteren, welke echter vrij weinig gevaar inhiel den. Daarvoor ontbreekt ten encmale de klasse bij Amsterdam, dat echter UWl Wim van Hanegem brengt AZ'67 op 1-2 in het duel tegen FC Amsterdam. wel hard werkt. Maar hard werken deed AZ ook en deze ploeg bezat bovendien nog de allure van een aan komende topploeg. De gelijkmaker kwam na een kwartier tot stand. Peter Arntz, eindelijk helemaal los, vuurde van grote afstand onverwacht raak (1-1) en dat betekende eigenlijk de ondergang van FC Amsterdam. Een ondergang die later een afgang zopu worden. De Kraay-formatic be gon steeds beter te draaien, hoewel nog niet briljant, en benutte ook de kansen. Nog voor rust was de strijd beslecht. Van Hanegem noog na een half uur een voorzet van Van Marwijk vanaf de rand van het strafschopge bied in een tweede treffer om en vlak voor rust scoorde Metgod, nadat Jongbloed tot tweemaal toe een inzet had gepareerd, met een listige lob het mooiste doelpunt van de middag: 1-3. In de tweede helft borduurde AZ lus tig verder op het succesvolle patroon. Reeds na twee minuten bracht Kist de stand op 1-4. FC Amsterdam ver krampte nu helemaal. Fel en agres sief, in een hoog tempo en zeer gevari eerd bleef AZ doorgaan. Het resultaat was dat Kist en Van Hanegem de score naar 1-6 tilden. Toen pas kon Sörcnsen nogmaals tegenscorcn. We derom uit een strafschop: 2-6. FC AraMer4am—AZ *47 2—4 (1-3) 3: Sörcnsf n 1—0 (strafschop). 15: ArnU l—1. 30: Van Ha negem 1-2. 39 Metgod 1-3. 47: Kist 1-4. 74: Kist 1—5, 80; Van Hanegem 1—6. 82: SOrensen 2—6 (strafschop) Scheidsrechter O au*. Toeschouwers: 8000. FC Amsterdam: Jongbloed; FUnkevleugel. Koopman. 8werlssen. Bland; Van de Merkt. Van Veenendaal (De Jong). Otto: Wettel, Van Bommel. SOrensen. AZ *7: Heil; Van Rijnsoever. Spelbos. Vonk. Hovenkamp. Arntt. Van Hanegem. Nygaard; Metgod. Kist, Van Marwijk Nico Jansen maakt zijn tweede en Feyenoords' vierde doelpunt tegen Haarlem. Jansen produktie stopte bij vijf. Dat Haarlem het zover liet komen, lag volgens Hughes aan de omstan digheid dat zijn ploeg na het tweede doelpunt van Nico Jansen haar con centratie verloor toen scheidsrechter Wellinga weigerde de Haarlemmers een strafschop toe te kennen. Een foutieve beslissing van de rechtspre ker. omdat Rijsbergen de door Wildbret gelanceerde Huyg opzette lijk ten val bracht. Haarlems totale instorting volgde daarna snel. Via Dick Schneider werd het uit een strafschop (De Win kel had Vos onreglementair neerge legd) 3—0, waarna Nico Jansen met een schitterende kopbal een voorzet van Schneider het ontredderde Haarlem op 4—0 zette. Een een-twee tussen De Jong en Schneider leverde Feyenoord een vijfde doelpunt op. Nico Jansen weliswaar in bui tenspelpositie tekende vervolgens voor 60. Kort voor het einde tikte de voor Van der Korput ingevallen Joop van Daele de bal naar Nico Jansen die andermaal verwoestend uithaalde: 7—0. Trainer Vujadin Boskov vergat ui teraard in zijn commentaar niet te vermelden dat dit resultaat voor zijn club een fraaie stimulans vormt voor de wedstrijd tegen Kaiserslautern. Terloops gaf de Joegoslaaf Hughes een compliment voor het feit dat Feyenoord in de eerste helft geen greep kon krijgen op het spel van Haarlem. De Westduitse trainer Rib beek heeft Feyenoords laatste twee doelpunten niet meer gezien. Het was hem opgevallen dat vrijwel alle aanvallen van Feyenoord over rechts lopen en dat Jan van Deinsen als linkerspits nauwelijks een voldoen de haalde. Feyenoord Haarlem 7-0 (1-0) -16: Nico Jansen 1-0 51: Nico Jansen 2-0. 63: Schneider 3-0 (strafschop), 66 Nico Jansen 4-0.78: Schelder 5-0.80: Nico Jansen 6-0.84: Nico Jansen 7-0. Scheidsrechter: Wellinga, Toeschouwers: 26.000. Feyenoord: Treytel. Schneider. Rijsbergen, van de Korput Van Daele. Vos. Wim Jansen. Kreuz, De Jong. Vreysen, Nico Jansen, en van Deinsen. Haarlem Boersma, WenUnk. Huyg. De Vries, Melgers (Neijssel). Oeorge. Wildbret. Van der Ban. Van den Berg. De Winkel. De Kip EINDHOVEN Eindhoven heeft het belangrijke duel in de staartgroep van de ere-divisie tegen NEC beslist in de eerste helft. Het profiteerde in deze periode dankbaar van een reeks mis sers in de Nijmeegse verdediging waa rin aanvallende spits Hoogendoorn als linkervleugelverdediger debuteerde. Juist op deze flank brak Eindhoven herhaaldelijk met snelle aanvalsac- ties uit. Werden ook alle Eindhovense treffers ingeleid. Na acht minuten bereikte een pass van Goedhart middenvelder Warnaar die Schellekens verraste met een hoog schot van zeker dertig meter. Via Strik kwam Eindhoven op 20. Hij benutte een strafschop nadat Hoogendoorn de langs hem flitsende Goedhart had ge vloerd. Tien minuten voor rust kwam Eindho ven op 30 door Goedhart, die een sublieme pass van Schapendonk met een fraai schot verlengde. Een snelle uitbraak stelde NEC weliswaar in staat de stand via De Neeling op 31 te brengen. Maar in feite was de ne derlaag toen al een voldongen feit. Na de hervatting verdedigde Eindho ven krampachtig zijn voorsprong, waardoor NEC een groot overwicht kreeg. Croon bouwde in de pauze zijn elftal helemaal om, waardoor Hoogen doorn weer in de spits verscheen. Gevaarlijk werd NEC evenwel niet. Eind hoven-N CC 3-1 (3-1): 8: Warnaar 1-0. 25: 8trilt 2-0 (itralschop). 35 Ooedhart 3-0. J»: De Neeling 3-1. Scheidsrechter. Beek. Toeschou wen: 8000 Ciadheven: Adjanskl; Schalks. Blljdetveen. Bloemen. 8avlc; Strik. Warnaar. Soers; Goed hart. Bleljenberg. Schapendonk. NEC: Schellekens; Visser. Hendriks. Korrelt». Hoogendoorn: Marijnlssen. Peters. Van den Berg: De Neeling.Posthumus. Ruya (Medtki (ADVERTENTIE) door Jan van Galen B p^ESBE^aaeMRE Stijl Dc puur natuurlijke souplesse van schccruol. vcrtjjld in stijlvolle pakken. Wilson Glcnny slaagt erin. nonchalance cn elegance onnavolgbaar te verenigen in cén kostuum •ksklusief bij hcrenklcdingspccialisten UTRECHT Uiteindelijk mondde het door velen tevoren als interessant bestempelde duel FC Utrecht-Sparta, inderdaad uit in een onvervalste thriller. In een van de slotminuten scoorde Weerdenburg voor Sparta de gelijkmaker. Een slechte te rugspeelbal die meer weghad van een uitgekiende voorzet, van Van Maurik, belandde bij de door het centrum opkomende Spartaan, die de bal opving en vervolgens raak schoot. Al bij het aannemen van de bal, vlagde grensrechter Matona reeds voor een vermeend handsgeval. Pas toen Weerdenburg zich Juichend omdraaide, keek scheidsrechter Van Dijken naar de zijlijn. Een enkele mededeling was voldoende. Het doelpunt werd afgekeurd. Dit impli ceerde natuurlijk weer tumultueuze ontwikkelingen op het veld. met als hoofdrolspelers de altijd even licht ontvlambare Sparta-doelman Does burg. trainer Brom en vanzelfspre kend de doelpuntmaker Weerden- burg zeil. Cor Brom een kwartier later nog furieus. „Van Dijken staat er met zijn neus boven op. Niet te geloven, dat zo'n man op het advies van een grensrechter afgaat die twee mensen voor hem in het gezichtsveld heeft staan. Hoe kan die het in he melsnaam gezien hebben. Trouwens Weerdenburger houdt nu ook nog vol dat het geen hands was. nou geloof mij dat hij het echt na de wedstrijd wel aan mij vertelt als het niet zo is. Kijk verliezen kun je altijd wel eens. maar de manier waarop was natuurlijk weer waardeloos ïk hoef toch met te verdedigen dat Sparta net zo gemakkelijk had kun nen winnen, niet?" Alle acties liepen rond de zestienme terlijn van de Spartanen dood en echte kansen deden zich voor de Utrechtenaren dan ook niet of nau welijks voor. Een goed schot van Streuer was daar een uitzondering op. Dat FC' Utrecht toch een voor sprong nam school in het feit dat de Spartaan Visser de bal. na een hoge ingeplaatste vrije trap van Cabo met de hand beroerde. Hoewel hij later zou zeggen „Ik werd geduwd", kon er geen enkele twijfel bestaan: strafschop. Na enig wekken en wegen was het „buffelaar" Van Maurik die het werk zoals dat heet. klaarde. Zonder het zich op dat moment te realiseren schoot de routinier FC Utrecht midden in de vaderlandse subtop, een positie die zelf de trouwste sup porter aan het begin van de competi tie nooit zou hebben durven dromen. Waarschijnlijk ook een onwerkelijke afspiegeling van feiten en actuali teiten. Ook van bestuurszijde is men meer dan content, vooral nadat Utrecht zich aan het begin van het seizoen (affaire rond Berger) nogal wat nega tieve kritiek op de hals haalde. Die periode ligt voor voorzitter Werkho ven definitief achter de (Utrechtse) rug: „Moet Je je eens indenken dat we op 20 Januari van het vorig sei zoen pas negen punten hadden en nu al twaalf. Niet te geloven toch? Veel meer publiek ook weer trouwens en daar gaat het uiteindelijk toch om. Gelukkig geen herrie de laatste tijd, want dat zit ons toch wel erg dwars. Maar een publiek zoals vandaag, heb ik In heel Nederland nog nooit ge zien. Daarbij komt dat die dertig procent die we nu meer hebben na tuurlijk ook een flinke inkomsten- verbetering meebrengt en dat komt een bedrijf altijd ten goede. Je kunt rustig stellen dat FC Utrecht mo menteel een bloeiend bedrijf is. Clrarkl Spart» I (•-«) 55 Van MaurtJc. (strafschop) 1-0. Scheidsrechter Van Dijken. Toeschouwera: 11500 Utrecht Istatov. Oostrom. Paunovlc. Van Mau rik. Cabo. Van Staa. Co te i Wilschut) Streuer Hambertr. Van Veen. Hulshorst (Wltbaard) Sparta Doesburg. Bert Jansen. Balkesteln. Vta- ser. Meurstegc. Lees. Weerdenburg. MlchlcUen. (Henk Jansen). De Ooey. Clarke. Van 8taveren De Nederlandse Modemakers Bendien/Smits maken mannenmode met virtuoos vakmanschap en aandacht voor aktuele details. Zoals dit progressief gelijnde Oxford Jeune kostuum. In uni of krijtstreep. In flannel, fijne kam- garens, twill of satijn. De Nederlandse mannen, die graag gemakke lijk en toch goed gekleed gaan, weten die betere kostuums wel te vin den. In de betere mode zaak. BendienSmits De Nederlandse Modemakers Informatie: 05490 12345.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11