LEIDSTER gezinsverzorging konsulent(e) LEIDSTER Q£> full-time maatschappelijk werk(st)er Huize Angela vormingsleid(st)er(s). Stichting Doopsgezinde Jeugd Centrale een staffunctionaris m. of vr. Stichting Philadelphia Tehuizen "Dordrecht en Omstreken" Dordrecht, A. Hoofdleider(ster) b. Hoofdleider(ster) ECHTPAAR ZWOLLE. vormingsleidster (half-time) DIREKTEUR Stichting ~7PrO Zuid-Oost Groningen DIRECTRICE Het Bestuur van het Christel Vormingscentnin "De Maaskant" te Maassluis, vraagt voor zo spoedig mogelijk een full-time of twee half-time Verlangd worden: - overtuigd christelijke beginselen. - onderwijsbevoegdheid - idealisme en doorzettingsvermogen Geboden worden: - goede werksfeer - moderne leermiddelen - evt. reiskostenvergoeding. Inlichtingen worden graag verstrekt door de directeur A.L. Greiner. Kievitstraat 47, Maassluis tel. 01899-13510 of 17344. Sollicitaties aan het Bestuur, p.a. Lijsterlaan 11, Maassluis. Protestantse StÉhtitg voor Maatschappe^re Dienstverlening "Noord-West Twente" te Wier den Wegens vertrek van één van onze medewerksters zoeken wij voor spoedige indiensttreding voor de afdeling Gezinsverzorging te Wierden een full-time Haar taak zal bestaan uit de beoordeling van de hulpaanvragen, de begeleiding van de leefeenheden die hulp ontvangen, kontakten onderhouden met andere instantie en het tot standbrengen van verwijzingen. De begeleiding van Gezinsverzorgsters/Helpsters, zowel individueel als groepsgewijs behoort ook tot haar werkzaamheden. Binnen onze instelling wordt in teamverband gewerkt, terwijl voor koördinatie, .begeleiding, planning, enz. staffunktionarissen aanwezig zijn. Vereiste opleiding: Bij voorkeur Sociale Akademie of H.B.O. Belangstellenden in het bezit van een diploma M.B.O. of de akten N XII, N XIX of N XX kunnen ook reflekteren. Protestants Christelijke Levensovertuiging. Geboden wordt: - salaris volgens landelijke normen; - secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regefing; - eventueel tegemoetkoming in de plaatsings- en inrichtingskosten; - medewerking bij het vinden van huisvesting. Sollicitaties te richten een de Protestantse Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Noord-West Twente", t.a.v. de direkteur de heer J.H. Smits, Postbus 23 te Wierden. Eventuele nadere informatie kan worden T. Huetink-Bosscher, te bereiken onder tel. 9.00-10.00 uur. no. 06476-1238, 's morgens van die zich tot doel stelt het jeugd- en jongerenwerk binnen de Doopsgezinde Broederschap wan adviezen te voorzien en te begeleiden, vraagt Van de te benoemen kandidaat wordt verwacht dat, voorzover niet doopsgezind, hij of zij positief staat ten opzichte van de doopsgezinde beginselen, dan wel bereid is hiervan kennis te nemen, temeer daar dit bij werkzaamheden van belang en nut kan zijn. Werkterrein: West-Nederland. Standplaats: centraal in het werkgebied. Opleiding: Sociale Academie, Middenloo of daarmee te vergelijken opleiding. Leeftijd: tussen 23 en 30 jaar. Salaris: inschaling zal plaats vinden via LOAC-regeling. Nadere informaties mogelijk op telefoon 020-229663. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de secretaris van de D.J.C., Singel 452. Amsterdam-C. Het bestuur van de roept sollicitanten op voor de volgende functies: voor het bestaande gezinsvervangend tehuis voor verstandelijk gehandicapten, "Huize Singelborgh". Singel 105 te Dordrecht. In dit tehuis wonen momenteel 27 mannen en vrouwen, die op een enkele uitzondering na overdag werkzaam zijn in D.S.W.-verband. (De normale capaciteit van het tehuis is 241. voor het te bouwen gezinsvervangend tehuis Zwijndrecht, voor 24 verstandelijk gehan dicapte mannen en vrouwen, die Tn D.S.W.-verband kunnen werken of een dagverblijf kunnen bezoeken. (Met de bouw van dit tehuie ie een dezer dagen een aanvang Aan de Stichting is een Opname- en Begeleidingsteam verbonden. Sinds enige tijd functioneert in Dordrecht en Omgeving ook een Sociaal Pedagogisch Centrum. Gegadigden dienen in het bezit te zijn ven het Z-diptoma en daarna eet de opleiding V.S.I.D.-ovt. gevolgd te hebben, dan wel te beschikken over een diploma M.B.O.-I.W. Leeftijd bij voorkeur niet beneden oertig jaar. Positief Chr. leveneovertuiging ie vereiet. In dienst treding zo spoedig mogelijk. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de richtlijnen van C.R.M. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het Adjunct-hoofd van "Huize Singet>ocgh" Mevr. T. Haflog - Kok. Tel. 078-30231. Sollicitaties aan het bestuur van de Stichting: Minnaertweg 50. Dordrecht. Wegens vertrek van één van de leidsters hebben wij op korte termijn plaats voor een full-time, eventueel part-time, TAKEN: beoordeling van aanvragen om hulp, plaatsing en begeleiding van verzorgsters en helpsters, onderhouden van kontakt met gezinnen. VEREISTEN: diploma Sociale Akademie, HSA, NXII, NXIX of NXX, protestantse levensovertuiging. GEBODEN WORDT: salariëring en rechtspositie COAM, autokostenvergoeding, begeleiding tijdens inwerkperiode. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer P.P. Korevaar, direkteur van de stichting, p/a P.S.M.D., Postbus 167, Sliedrecht. Protestantse Stichting voor Maatschappeif<e Dienstverlening "AWasserwaard" Het werkgebied van de PSMD. omvat 15 gemeenten in de Alblasserwaard, met cira 90.000 inwoners. De instelling biedt hulp op het terrein van GEZINSVERZORGING BEJAARDENZORG jING MAATSCHAPPELIJK WERK met een team medewerkers, waaronder 16 leidstérs, 420 ver zorgsters en helpsters (full-time en part-time) en 6 maatschappe- lijkwerkers. Ons centraal kantoor is geves tigd in Sliedrecht, terwijl vanuit drie rayonkantoren de hulpverle ning verspreid in het werkgebied wordt gerealiseerd. DE "STICHTING GEZINSHUIZEN ORANJEHOF" TE HUIZEN -NH wil komen tot de oprichting van een gezinshuis. Hiervoor zoeken wij een (met of zonder kinderen) Dit gezin zal 4 schoolgaande kinderen opne men, die om welke reden dan ook niet in hun ouderlijk milieu kunnen wonen, terwijl opvoe ding in een internaat niet meer gewenst is. Voor dit doel wordt een woning beschikbaar gesteld in het Gooi. Van het echtpaar wordt verwacht dat de man een baan buitenshuis heeft. Het gezin werkt onder verantwoording van bovengenoemde stichting, waarvan het ook begeleiding kan verwachten. Er zal een financiële regeling getroffen worden. Echtparen die belangstelling hebben om leiding te geven aan een "groot gezin', kunnen 's avonds inlichtingen inwinnen bij de maatschap pelijk werkster, mevrouw T. Beemsterboer, telefoon 02159-30530. Sollicitaties te richten aan de direktie, postbus 96 te Huizen NH. SOCIAAL PEDAGOGISCH CENTRUM, Singel 508 Dordrecht, telefoon 078-37985 vraagt een full-time 4e maatschappelijk werker/ster De werkzaamheden zullen bestaan uil hulpverlening aan geestelijk gehandicap ten en hun gezinnen. Het kunnen funktioneren in team-verband is vereist. Er is voldoende gelegenheid om eigen initiatieven te ontplooien. De voorkeur gaat uit naar iemand met een Prot. Chr. levensovertuiging. Voorwaarden: diploma sociale academie of HSA, be reidheid tot verdere studie. Salaris en pensioen volgens rijksregeling. Inlichtingen bij het hoofd van de dienst. Sollicitaties vóór 30-10-1976 aan de secretaris van de stichting, de heer B. Aan De Wiel, Laurierstraat 7. Dordrecht. Stichting Christelijk Vormingswerk voor Zwolle e.o., Wipstrikkerallee 4, In ons vormingsinstituut is plaats voor een Wegens uitbreiding van het aantal cursisten. Liefst met ingang van 1 november 1976. Verwacht wordt dat zij: - een positief christelijke levensovertuiging bezit, - graag met jongeren omgaat, - gespecialiseerd is in textiele werkvormen, - meer dan gewone belangstelling heeft voor muziek, - bevoegd is. Inlichtingen worden verstrekt door C. van der Meent, 05200-32264 (instituut) of 05255-1808 (privé). Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Sollicitaties binnen 10 dagen aan de secretaris van de stichting. Huize Angela is een R.K. internaat voor verzorging, opvoeding en behandeling van ca. 80 minder begaafde kinderen. Het bestaat uit vijf paviljoens met elk 13 jongens en meisjes in de leeftijd van 6-17 jaar en één dependance voor meisjes van 17-21 jaar. De maatschappelijk werk(st)er werkt in multi-disciplinair team verband aan de begeleiding van ouders c q. gezinnen en helpt bij het onderhouden van kontakten met plaatselijke instanties. Wij denken voor deze funktie aan iemand met een voltooide opleiding op H.B.O.-niveau en liefst enige ervaring in een vergelijkbare funktie. De arbeidsvoorwaarden worden vastgelegd overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinder bescherming. Voor sollicitaties kunt u zich wenden tot de direkteur. de heer J. Veenstra, Beresteinlaan 110, Den Haag. Tel. (070) 66 97 97. Beresteinlaan 110, Den Haag, tel. (070) 66 97 97 STICHTING ZUID-OOST GRONINGEN (instelling voor maatschappelijke dienstverlening in de gemeenten Stadska naal en Vlagtwedde) zoekt gegadigden voor de funktie van Algemene informatie de Slichting is een instelling voor gezinsverzorging in de gemeenten Stadskanaal en Vlagtwedde, 50.000 inwoners, jaarlijks worden 1400 hulpverleningen verzorgd. de werkzaamheden zijn verdeeld over 4 regio's, waarbinnen leidingteams het uitvoerend werk koördineren, het aantal medewerkers bedraagt momenteel 700. Funktle-lnformatie Van de direkteur wordt verwacht, dat hij m.b.t. de werkzaamheden van de Stichting een koördinerende funktie gaat vervullen. Dit houdt o.m. in: verzorgen van de relatie bestuur/personeel in samenwerking met een team van staffunktionarissen en hoofdleiding, koördineren van de werkzaamheden van de beleidsvoorbereidende verga dering, welke de instelling kent, mede gestalte geven aan het uitvoerend beleid. onderhouden van externe kontakten. Voor deze funktie is gewenst ervaring in een soortgelijke funktie, een op de funktie afgestemde opleiding. Salariëring en rechtspositie volgens C.O AM.-regeling, voorzover subsidiabel. Informatie over de funktie kan worden ingewonnen bij de wnd. direkteur, de heer H. C. Eldering, telefonisch bereikbaar op het buro van de Stichting te Sellingen, no. (05992) 2270. Sollicitaties (binnen 14 dagen na plaatsing in dit blad) te richten aan het bestuur van de Stichting Zukf-Oost Groningen. Hassebergerweg 1. Sellingen. De Stichting voor Gereformeerde Bejaardenzorg te Delft biedt in het bejaardencentrum "De Hoeksteen", Prof. Evertslaan 1huisvesting en verzorging aan 58 bewoners. Bij dit in 1965 gebouwde tehuis behoren 24 flats voor zelfstand! wonende bejaarderr. s Wegens de aanstaande pensioenering van de huidige functionaresse zoekt het bestuur een De directrice zal in samenwerking met en met steun van het bestuur worden belast met de algemene dagelijkse leiding van het tehuis. Leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen zijn daartoe onontbeerlijk. Gezien de gereformeerde signatuur van het tehuis verwachten wij een positief christelijke levensovertuiging. Het bezit van het diploma verpleegkundige is vereist. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor bejaardentehuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Eventuele gewenste inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het bestuurslid, Mw J.W.H. Manger, telefoon 015-131505, liefst vóór half elf 's morgens. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, heer B. Faber, Meermanstraat 136, Delft. Ul—I =2 Werkverband Integratie Jeugdwelzijnswerk Nederland Wij zoeken voor onze regionale afdeling Noord-West (provincies Noord- Holland en Utrecht), standplaats Amsterdam een De funktie beoogt in gezamenlijk overleg met instellingen en tehuizen op het terrein van jeugdbescherming en wel zijnszorg: te geraken tot optimaal funktioneren van de hulpverlening; te stimuleren tot vernieuwing en ontwikkeling op dit terrein. Het is voor deze funktie van essentieel belang in teamverband te kunnen werken. De funktie draagt een tamelijk ambulant karakter. Praktijkkennis en ervaring op het terrein van de hulpverlening in de vorm van voogdij-, gezinsvoogdij-, en advieswerk en/of van de residentiële opvoedipg zijn gewenst. De gedachten gaan uit naar een kandidaat van minstens H.B.O.-niveau of akademischo opleiding. Leeftijd niet beneden 30 jaar. Salarisgrenzen van 2700,- tot ca. 4000,- per maand. Secundaire arbeidsvoorwaarden naar analogie van het Reglement Arbeidsvoorwaarden voor de Kinderbescherming. Sollicitaties voorzien van een curriculum vitea, te richten aan de direktie van het werkorgaan. van Vollenhovenlaan 659 te Utrecht, binnen veertien dagen na verschijnen van deze oproep. Bij de behandeling van sollicitaties zal een aantal werkers uit de betreffende regio betrokken worden. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij het regionaal bureau, de heer 2. Harlog. telefoon (020) 7217 00/72 62 05 of bij de direkteur van het werkorgaan, telefoon (030) 94 41 41

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28