PERSONEEL GEVRAAGD wolfheze <S Citroën compenseert de 2BTW verhoging dooreen verlaging van de prijs exclusief in de afwaskeuken BOEKHOUDER chatelaine vrije universiteit^ nederlandse hervormde kerk MEDISCH-SECRETARESSE vakgroep secretaresse - Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 DIEPDRUKKERS EN FLEXODRUKKERS MUIDEN CHEMIE B. V. assistent personeelszaken ZATERDAG 16 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 1, Stichting kliniek voor verslavingsziekten en Consultatiebureau voor alcohol en drugs zoekt voor haar kliniek, Spaame 106 te HAAR LEM een Haar taken zullen onder meer bestaan uit: medische registratie patiënten administratie notuleren van vergaderingen correspondentie salariëring bruto 2.142.— exd. toeslag van 30.—. Opleiding MAVO-niveau typediploma. Erva ring in een soortgelijke functie is gewenst Onze kliniek (24 bedden) heeft als specifieke taak de opvang, verpleging en therapeutische begeleiding van alcohol-verslaafden in multi disciplinair verband. Inlichtingen bij de coördinator van de kliniek tel 023-319294 toest 38. Sotridtaties graag binnen 14 dagen aan de directeur. amsterdam Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen van de Vrije Universiteit ontstaat per 1 december 1976 een vacature voor bij de vakgroep i.o. Didactiek- Onderwijskunde Tot de taken van deze secretaresse moet worden gerekend het voorbereiden en notuleren van be stuursvergaderingen van de vakgroep; de verzorging van de correspondentie; de archiefverzorging het verrichten van typewerk (artikelen, etc somstijds ook in de Engelse en Duitse taal. Kandidaten dienen tenminste in het bezit te zijn van de diploma's H.A.V.O. en steno- Nederlands en moeten een secretaresse opleiding gevolg hebben. Bekendheid met de universitaire organi satiestructuur strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur niet lager dan 25 jaar. Citroën compenseert ook alle wegoneffenheden met z'n hydropneumatische vering. Comfortabeler kan niet. 2CV. Dyane 6. 't Is cn blijft iets aparts. In de stad een kwieke, Met I litertje benzine is slimme auto.Op de hij nop altijd kilometers buitenwegen is hij vlug lang gelukkig. cn comfortabel.Open Vanaf 16.999,- «bkiecn vijfde deur Vanaf f8.645,- Ami. Snel. zorgeloos en economisch... daarmee zijn de beide Ami's - Berline cn Break - gety peerd. Ideaal voor gezin en zaak. Vanaf f9.995,- CS. In z'n prijsklasse nog steeds onovertroffen. Hydropneumatische vering en een ongeloof lijk rijcomfort. Vanaf f 13.180 CS Break. Dezelfde ideale vering, wegligging cn comfort als de CS. Plus nog 'ns een royale ruimte voor boodschappen en bestel lingen. Vanaf f 14.140,- CX. Van buiten futuristisch, van binnen luxueus. Zoveel comfort heeft u nog nooit in één auto gezien.Optimaal beveiligd. Vanaf f22.990,- CX Diesel. De CX Diesel is net zo gracieus en comfortabel als de CX met benzine motor.'t Is een gestroom lijnde diesel. Vanaf f 26.900,- CX 2400. Een CX met een Prestige motor. Dat betekent meer kracht en dus rapper accelereren cn een hoge top. Vanaf f 26.600,- CX Break. Subliem autorijden in een zee van ruimte. Laad 'm maar vol.Hij kan 't hebben-. 685 kg nuttig laadvermogen en een constante afstand tot het wegdek. Vanaf f 25.700,- Vraagt u ook nadere inlichtingen over leasing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw C. Stuifbergen. Prins Hen- driklaan 27-29. tel.: 020-76 36 51 of J den Ouden, De Lairessestraat 142, tel.: 020-79 30 31. Sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7-161Amsterdam-Buitenveldert.onder vermelding van vacaturenr. 625-3186. m De Prinses Margrietschool, Ctir. s g voor LAVO/LHNO vraagt zo spoedig mogelijk een TWEEDE CONCIERGE voor haar gebouwen aan de Van Leeuwenhoeklaan en Dr. J. W. Paltelaan. Op verzoek kunt u een funktie-omschrijving van ons ontvangen. Prot. Chr. beginselen. Saians overeenkomstig Rijksregeling met opname in het Alg Burgert. Pensioenfonds Inlichtingen bij de direkteur. tel. 164439 of 212813 (privé). Sollicitaties aan het adres van de school. Van Leeuwenhoeklaan 7A. Zoetermeer. Het Pastoraal Centrum Hydepark is een op landgoed Hydepark in Doom gelegen centrum, waarin gevestigd is het Theologisch Seminarium van de Nederiandse Hervormde Kerk. Daarnaast is dit centrum een unieke plaats voor het houden van conferenties. Door het vertrek van de huidige chatelaine, die het centrum over enige maanden gaat veriaten, wordt zo mogelijk m.i.v. 1 januari 1977 gezocht naar een Van haar wordt o.m. verwacht dat zij op energieke wijze leiding zal geven aan een huishoudelijke staf en tevens in nauwe relatie met het Rectorium van het Theologisch Seminarium, een optimale bezetting van het Centrum nastreeft. Voor de vervulling van deze vacature gaan de gedachten uit naar een tactvolle, representatieve jonge vrouw in de leeftijd tot 40 jaar, met een voltooide middelbare schoolopleiding. Behalve de goede contactuele eigenschappen waarover zij moet beschikken, is een zakelijke inslag en organisatorische aanleg, vereist. Enige ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Voor huisvesting in het Centrum is een kleine flat, resp. appartement beschikbaar. Belangstellenden, die aan bovengenoemde eisen voldoen, kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan Pastoraal Centrum Hydepark, Postbus 80 te Driebergen. In de Centrale Keuken hebben wij op korte termijn plaats voor een Hij krijgt tot taak om samen met zijn kollega's alle afwas in ons zieken huis met behulp van een bandmachine te verzorgen. Tevens zal hij mee helpen de keukenruimten schoon te houden. Wij denken aan een man van 18 jaar of ouder, die van aanpakken weet. Een positief christelijke levensovertuiging is gewenst. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer P. Ronkes, toestel 239, of bij de heer G. Landeweerd, toestal 216. Schriftelijke sollicitaties richten aan de 1 heer H. Huberts, Adj. Dir. Personeelszo- IIPsych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Algemeen Ziekenfonds .Apeldoorn en Omstreken" Vlijtseweg 1 - Postbus 223 - Apeldoorn. In verband met uitbreiding van werkzaamheden op de afdeling boekhouding, waar in een p'ettige sfeer wordt gewerkt, gaan wij over tot het aanstellen van een Onze gedachten gaan uit naar een mnl. kracht van 25 jaar, die in het bezit is van de diploma's P.D. en M.B.A. Hij dient in staat te zijn, onder supervisie van de chef van de afdeling, zelfstandig te werken, waarbij aan kontaktuele eigenschappen hoge eisen worden gesteld. Het salaris is nader overeen te komen; er gelden goede sekondaire arbeidsvoorwaar- Belangstellenden gelieven hun sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken. Engels-Nederlandse Verpakkingsindustrie B.V. - Assen In ons bedrijf, waar met de modernste apparatuur flexibele verpakkings materialen worden bedrukt en veredeld, hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor enkele ervaren: Sollicitaties schriftelijke aan ons bedrijf, adres: Postbus 88, Assen. Producent van kruit met fabrieken te MUIDEN en OUOERKERK a/d AMSTEL. Aantal werknemers: 235. Op ons kantoor te Muiden is plaats voor een bij voorkeur in de leeftijd van 25-35 jaar die als naaste medewerker van het hoofd van de afdeling zal gaan funktioneren. Tot zijn taak zal o.m. behoren: de verzorging van de salaris-administratie (voor de uitvoering wordt gebruik gemaakt van de diensten van een computer-service-bureau), het toezicht op de juiste toepassing van arbeidsvoorwaarden. de verzorging van de werving en de beoordeling van nieuw personeel. het meedenken en praten over en natuurlijk ook iets doen aan de sociale aspekten van het werk binnen de onderneming. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht, dat hij een algemene ontwikkeling heeft op middelbaar niveau. over goede contactuele eigenschappen beschikt. uitstekend thuis is in de sociale verzekeringswetten. enige jaren ervaring heeft op het gebied van personeelszaken en salaris-administratie. bereid is zich ook in het kleinere werk volledig in te zetten om tot een harmonieuze samenwerking te komen. Belangstellenden worden verzocht een sollicitatiebrief te zenden aan MUIDEN CHEMIE B V., Postbus 1. MUIDEN t.a.v de heer H. H. Meijer, hoofd personeelszaken, die tevens bereid is nadere inlichtingen te ver strekken. Ons tel nr. is (02942) 1441.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14