MIS NIKS,LEESMIX! FAMILIEBERICHTEN Kojak: NOGMEERINMIX COUPON: DINSDAG 12 OKTOBER 19"/ó kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. en ook Jezus was op de bruiloft genodigd Joh. 2:2 Dat waren de woorden, die gesproken zijn. toen 40 jaar geleden het huwelijk werd ingezegend van onze ouders CHRISTIAAN ADRIANUS VAN DUUREN DIRKJE DEN TOOM Dankbaar en blij willen wij met familie en vrienden dit gedenken in een dankdienst, welke zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 15 oktober a.s. om 16.00 uur in gebouw Hebron, Mevr. van Vollenhovepark 6 in Driebergen. Gelgenheid tot feliciteren na afloop van de dienst tot 18.30 uur in Hebron. Hun adres is: Rehoboth, Hogesteeg 10. Driebergen. Hun dankbare kinderen. Dankbaar en blij delen wij u mede dat D.V. op 27 oktober a.s. onze ouders en grootouders S. van Berkel A. W. van Berkel-Vreugdenhil de dag hopen te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen Canada: Nel en Evert Naaldwijk: Aad en Bep Canada: Jan en Janny Voorschoten: Annie en Leen Honselersdijk: Siem en Truus klein- en achterkleinkinderen. Allen die ons willen gelukwensen zijn hartelijk welkom op woensdag 27 oktober a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in de trouwzaal van de Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Naaldwijk, oktober 1976 Bizet 45. D.V. woensdag 20 okt. a.s. hopen wij met onze ouders en grootouders B. Rijzebol G. Rijzebol-Wiersema te herdenken dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Dat ze nog vele jaren voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven dat hopen hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Receptie op deze dag van 19.30-21 uur in het kerkgebouw „Het Anker" te Uithuizermeeden. Uithuizermeeden. oktober 1976. Dwarsweg 24. Met grote dankbaarheid aan God hopen onze geliefde ouders en grootouders L. de Kam en W. de KamLems op 12 oktober te herdenken, dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dit heugelijke feit in besloten familiekring te vieren op 16 oktober. Sjaan en Jan. Miep en Adrie. Martien en Fran- cien, Gerrit en Jopte. Levien en Frieda. Huib en Ada en kleinkinderen „De koningshof" Imm. Kantstraat 90. Rotterdam „Want wij weten. dat. indien de aardse tent. waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis." 2 Cor. 5:1 In vrede van haar Heer en Heiland is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Marretje van den Brink- van den Heuvel op de leeftijd van 79 jaar. Mede namens kinderen en kleinkinderen. P. van den Brink Alphen aan den Rijn. 11 oktober 1976 Uranusstraat 302, serviceflat „Driehoorne". Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van serviceflat „Driehoorne" ingang Sterrenlaan, waar gelegenheid is voor condoleancebezoek. woensdag 13 oktober 's avonds van 7.30-8.00 uur. De gedenkdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 14 oktober in de aula van de Oosterbe graafplaats te Alphen aan den Rijn om 2 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben aldaar. Na de plechtigheid is er in de aula op de be graafplaats eveneens gelegenheid tot condoleren. Op zondagmiddag 10 oktober, nam de Here tot Zich, na een kort ziekbed in het Ikazia Ziekenhuis te Rotterdam Zuid, mejuffrouw Leentje van Geest huisgenote van de heer C. A. de Graaf op de leeftijd van bijna 84 jaar Haar leven was dienen. ..Er blijft dan een rust over voor het volk van God". Familie Van Geest. Familie de Graaf. Rotterdam, Flakkoesestraat 25b Correspondentie-adres: W. S. de Graaf, Kerkweg 231 Ridderkerk. Er zal een rouwdienst worden gehouden woensdagmiddag 13 oktober in de aula van de Hervormde Begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680. Rotterdam Zuid. aanvang 1.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer van het Ikazia Ziekenhuis Montessonweg 1 om 1.00 uur Ik kom met haast, houd wat gij hebt. nog is de worstling gaande. Ik ben 't. uit wie gij krachten schept, houd in de strijd u staande. Zie op naar Mij: Ik blijf nabij. Ik houd u vast in 't lijden. Niets zal mij van u scheiden. „Zie, ik heb u in mijn beide handpalmen gegra veerd". Jesaja 49 vers 16. Opgenomen in Heerlijkheid, na ernstig lijden, mijn innig geliefde Vrouw, onze liefste Moeder en Oma Neeltje van Eerden-van Egmond in de leeftijd van 62 jaar. Amstelveen: R. van Eerden Victoria, Canada: Evert en Audrey Trevor en Ivan Hoofddorp: Corry en Klaas Klaas, Mirjam en Esther Nieuwveen: Jan en Wil Riewing, Jannette en Willemijn Amstelveen: Roelie en Johan Tanja en Karin Groningen: Ruud en Jacquelien en Marloes. Amstelveen, 11 oktober 1976 Graaf Aelbrechtlaan 147. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hoop- laan, Amstelveen-zuid, gelegenheid tot afscheid- nemen donderdagavond van 19-20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 15 oktober te 13.30 uur in de Pauluskerk, Wolfert van Borsselenweg 116 te Amstelveen, waarna de teraardebestelling te 15 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk 273. Thuis liever geen bezoek. Na jaren van lijden en strijd heeft de Heer op Zijn tijd uit haar lijden verlost en in volle vrede in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve Vrouw en onze lieve Mama Dinie Roepers-Jurjens op de leeftijd van 39 jaar. Haar getuigenis was: ..Ik ben een kind van God. want de Vader is boven mij, Jezus staat naast mij en de Heilige Geest is in mij." Wim Roepers Harriet Ineke Mark Gramsbergen. 11 oktober 1976 Ane B 115 De begrafenis zal plaatshebben D.V. vrijdag 15 oktober a.s. op de be graafplaats te Gramsbergen. Een dienst van woord en Gebed zal worden gehouden in de Geref. Kerk te Gramsbergen. aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Moegestreden maar in vol vertrouwen op haar Heer, uit haar lijden verlost en in Zijn heerlijk heid opgenomen mijn lieve Dochter. Zuster en Tante Dinie Roepers-Jurjens op de leeftijd van 39 jaar. Echtgenoot van Wim Roepers en mama van Harriet, Ineke en Mark. Wij vertrouwen dat Jezus hun trooster zal zijn. Ik zal zelf mijn schapen weiden, ik zelf zal ze doen neerliggen, luidt het Woord van de Here. Here. Ezechiël 34:15 De Krim: D. Roepers-van Dijk Vroomshoop: C. Roepers J. C. Roepers-Bakker Lineke, Trudie, Martin Carolien De Krim: G. Roepers Coevorden: J. G. Bakker-Roepers J. Bakker Hardenberg: J. L. Roepers G. Roepers-jurjens. Marco. Heidi, Gerjan Gramsbergen. 11 oktober 1976. 't Hijgend hert. der jacht ontkomen, schreeuwt niet sterker naar t genot van de fnsse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja. mijn ziel dorst naar de Heer: God des Levens, ach wanneer zal ik nad'ren voor uw ogen, in uw huis. uw naam verhogen? Moegestreden maar in vol vertrouwen op haar Heer heeft God haar uit haar lijden verlost en in Zijn heerlijkheid opgenomen. Zijn kind. mijn lieve Dochter, onze lieve-Zuster en Tante Dinie Roepen, -Jurjens op de leeftijd van 39 jaar. Zij geloofde: „Waf geen oog heeft gezien en geen oor heeft gehoord en in geen mensenhart is opge-komen. al wat God heeft bereid voor diegenen, die Hem liefhebben." Wij bidden dat de Heer haar man. Wim Roepers, en haar kinderen. Harriet. Ineke en Mark om ringd met Zijn zorg en Liefde. H. Jurjens-Balks Zwolle: J- Jurjens R. Jongema-van Wijk Heemse: G. Roepers-Jurjens J. L. Roepers Marco. Heidi, Gerjan Valkenswaard: G. J. van der Borgh-Jurjens B. van der Borgh Annemarie. Aranka Gramsbergen. 11 oktober 1976. Psalm 42 1 (oude berijming) Heden nam de Here uit ons midden weg, onze geliefde zorgzame Man, Vader, Groot- en Over grootvader Gijsbert Roos echtgenoot van L. van der Spek in de ouderdom van 82 jaar. Nieuw Vennep: L. Roos-van der Spek Ter Aar: P. Roos H. A. Roos-Nel) Lisse: G. Roos M. Roos-van Dam Nieuw Vennep: M. Roos J. C. Roos-Monster Amstelveen: K. Roos M. Roos-van Vuuren Oploo: G. Roos B. J. Roos-Koole kleinkinderen en achterkleinkind. Nieuw Vennep, 10 oktober 1976 Hoofdweg 1086 De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 14 oktober des nam. om 2.00 uur in het „Trefpunt" bij de Ned. Herv. Kerk te Nieuw Vennep, waarna de teraardebestelling op de Alge mene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren Hoofdweg 1086 en na de teraardebestelling in het „Trefpunt". Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotseling overlijden van Johannes Tamboer in de leeftijd van 51 jaar Gedurende vele jaren heeft hij als diaken in stille toewijding, onze gemeente gediend. Want uit Hem en door Hem en tot Hem zijn alle dingen: Hem zij de heerlijkheid tot in eeuwigheid! Amen Rom. 11 vers 36 Moge de Here zijn vrouto en kinderen nabij zijn. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10, en na afloop van de begrafenis. Woensdag 13 oktober om 12.00 uur zal een rouw dienst gehouden worden in de kapel van de Zui- der Begraafplaats aan de Slinge, waarna de be grafenis plaats vindt. Rotterdam 8 oktober 1976. Namens de Diakonie der Geref. Kerk te Rotterdam-Lombardijen C. J. Scherpenzeel, voorzitter T. T. Blokpoel. secretaris Psalm 118 7 (o.b.) De heer is mij tot hulp en sterkte: Hij is mijn lied. mijn psalmgezang. Hij was het. die mijn heil bewerkte, dies loof ik Hem mijn leven lang. In stille overgave in zijn Heer en Heiland, wie hij zich Zijn eigendom wist, is ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opas Dirk van der Lee op de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam: C. van der Lee-Rietveld Honselersdijk, 10 oktober 1976. Noorduijnkade 30. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 12 oktober a.s. in Dienstencentrum „De Hunselaer" te Honse lersdijk van 19.30-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehou den woensdag 13 oktober a.s. in de Geref. Kerk te Honselersdijk Aanvang van de dienst 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alg.Be- graafplaats te Naaldwijk om ca. 14.30 uur. In volle zekerheid des geloofs is heengegaan mijn lieve Vriendin en onze Tante Catrien Meerman op de leeftijd van bijna 91 jaar. Psalm 73:12 en 13 (oude berijming) C. A. Sweep nichten en neven Zeist, 11 oktober 1976 Bejaardencentrum „Mirtehof" Molenweg 50. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 14 oktober om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Wouden- bergseweg te Zeist, waarna aldaar de teraarde bestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 13 okto ber van 20.00-20.30 uur in de „Mirtehof", en na de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. TROUW/KWARTET 1 „De Heer is mijn Herder" Na een kort ziekbed is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Andries Roelof Smit op de leeftijd van ruim 88 jaar Utrecht: S.A. Smit-van Lunteren J.F. Smit W.E. Smit-Asmus Katwijk a/d Rijn: H.P. Smit J. Smit-Varkevisser Utrecht: H.P. Smit Son: A.R. Smit A. Smit-Koolwijk klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 9 oktober 1976 „Warande", Neckardreef 10 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde", Neckardreef 6. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 19.00 tot 20.00 uu£. Thuis geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 13 ok tober om 15.00 uur op de begraafplaats „Soestber- gen", Gansstraat. Vooraf wordt om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in „Tama rinde". God nam tot Zich onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante. Annie Roos geb. Van Keeken Alphen a'd Rijn: J. van Keeken—Schipper Woerden: A. Wijers—Van Keeken J. B. Wijers Hilversum: E. J. KamperVan Keeken Alphen a/d Rijn: N. van Keeken neven en nichten. Enige kennisgeving Toch nog onverwacht na een langdurig lijden, is op 58-jarige leeftijd van ons heengegaan onze Broer, Zwager en Oom Frits H. Feddes Den Haag: H. C. Verkuyl Badhoevedorp: C. J. A. van Rijsbergen-Verkuyl M. van Rijsbergen Badhoevedorp: J. A. Alink-Verkuyl G. J. Alink St. Catharines (Can.): J. Verkuyl J. Verkuyl-Bruinsma Neven en nichten. Correspondentie-adres: Appelstraat 116, Den Haag. De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgevon den op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofddorp. In de vroege morgen van de 11e oktober heeft de Here na een geduldig gedragen lijden van. ons weggenomen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje van Egmond echtgenote van R. van Everden. Sassenheim: A. van Keulen-van Egmond Heemstede: M. J. Aldefs-van Egmond J. Alders De Kaag: C. van Egmond 's Hertogenbosch: J. van Haastrecht-van Egmond C. van Haastrecht De Kaag: A. J. Biemond-van Egmond P. Biemond neven en nichten. „Welzalig hij. die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft wiens verwachting is op de Here, zijn God." Psalm 146:5 (Onberijmd) Na een langdurig geduldig gedragen lijden nam God tot Zich onze lieve Man en Pleegvader Jacob de Boer op de leeftijd van 85 jaar. K. de Boer-Debets Dini van Boven Rotterdam, 10 oktober 1976 Dreef 23. Gelegenheid tot bezoek aan het woonhuis dinsda- avond van 7-9 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 14 okto ber om 2.45 uur in het crematorium Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Met dank aan God hopen wij 13 oct. a.s. onze 55 jar. echtv. te herdenken. Mede namens onze kinderen. H. H. Sijbrant P. B. Sijbrant-v.d.Veere A'dam 13 oct. Huize Patrimonium Jan Tooropstr 4. Wij zijn tot 16 oct. afwezig. Or H Lmdemann Jjwon. Icruim tths&s Bewust ontspannen ooor autogene training Hei boek ove' autogene tr>"-«g de D'a«i«scne melhode die u m slaat stelt uae'l te bevrijden van spanningen en daaruit voortgekomen psychische en fysieke klachten Paperback I 14,90 Zei^wtfiouuxti hmjttmn Persoonlijkheidsvorming door oelentng flOOO BELONING IJ VEEN WAGENINGEN met het oog op mensen week42-15oki)brt 7o Prinses Gracia is ongewenst in Ierland Dood kon(jn was goed voor 15.000 gulden Verloofd paar in Delftsamen in ziekenhuisbed als uw tip goed is voor een menselijk omslagverhaal in MIX. Dan staat het verhaal naar uw idee in honderdduizenden exempla ren van MIX. (En u bent duizend gulden rijker. Lees er alles over in de nieuwe MIX). Kojak Prinses Gracia Valentino Aat Veldhoen Rudy Gutendorf Tom Okker Prins Andrew Ryan O'Neal Jack the Ripper Anthony Lisman Willem Duys Kapitein Leegsma Kamerlid Schakel Christina van Zweden Jan van der Eyk Brigitte Bardot Alice Bakkenes Jan de Roode en vele anderen. Goed idee! Noteer mij voor een abonnement op Mix a f 1,- per week of f 13,- per kwartaal. Ik wens Mix als volgt te ontvangen en te betalen: Via de bladenman, en regel de betaling met hem Per post, ik betaal f 13,- na ontvangst acceptgirokaart Knip de bon uit en stuur hem in een open envelop naar: Mix, Antwoordnummer 383, Haarlem. Een post zegel is niet nodig. »RI t 5 rut tht Ufe een 'dre mei Qhe «ch

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10