Texaco Havoline. Olie bijvullen zonder knoeien. Klem- vast? Trouw FAMILIEBERICHTEN Sta s|erk met't CNV I m TEXACO ENTHOUSIASTE MEDEWERK(ST)ER, Een lera(a)r(es) Frans Nederlands TROUW ADVERTENTIE VERKOPER/STER ELKE ZATERDAG IN Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen MAANDAG 11 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET P 12/RH; kunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Heden heeft de Heere van onze zijde weggeno- ■men, onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Kroon weduwnaar van W. Vossestein. op de leeftijd van 90 jaar. Loenen aan de Vecht: L. Verhage-Kroon W. Verhage Bussum P. Burggraaf-Kroon G. Burggraaf Nigtevecht: T. van Lindenberg-Kroon H. G. van Lindenberg klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Loosdrecht. 9 oktober 1976. „de Beukenhof'. Correspondentie-adres Koningin Wilhelmtnaweg 28. Loenen aan de Vecht De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 13 oktober a.s. om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Loenen aan de Vecht. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 12 oktober des avonds van 8-9 uur in de aula van „t Kampje", Driehovenlaan 2 te Loenen, alsmede na de teraar debestelling in de aula op de begraafplaats. „Afijn genade is u genoeg". Heden is in volle vrede van ons heen gegaan naar zijn Heiland, onze lieve Man. Vader en Opa Geuje van Eerde op de leeftijd van 74 jaar. Zwartsluis. V. van Eerde-Corporaal Roden: P van Eerde J. van Eerde-Smit Putten: J. van Eerde M. C. van Eerde-Smit Bergum (Fr.): H. van Eerde J. A. van Eerde-Smit Delft: J P. van Eerde A. van Eerde-Steenbergen en kleinkinderen Zwartsluis. 10 oktober 1976, Margrietstraat 29 Gelegenheid tot condoleren: in de consistorieka mer van de Gereformeerde Kerk te Zwartsluis, woensdag a.s. van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal D V gehouden worden donder dag 14 oktober om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk. waarna de teraardebestelling zal plaatsheb- Pen op de Algemene Begraafplaats Hierbij geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vade-, grootvader en overgrootvader Jacob de Jong: Than. echtgenoot van Cornelia Grietje de Vor Ridder in de orde van Oranje-Nassau geboren te Hei- en Boeicop 27 april 1889. Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf." Lexmond: C. G. de Jong-de Vor Katwijk: Th. W. Scherpenzeel-de Jong A. Scherpenzeel Lexmond: M. W. Bikker-de Jong H. Bikker Lexmond: W van Dijk-de Jong M. C. van Dijk Lexmond: W. de Jong T. de Jong-Boogers Dordrecht: E. de Jong-de Jong P. de Jong kleinkinderen en achterkleinkinderen Lexmond, 10 oktober 1976. Dorpsstraat 58. Geen bloemen - Geen toespraken De teraardebestelling zal D V. plaatsvinden te Lexmond op woensdag 13 oktober n.m. 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 oktober n.m. 7.50—9.00 uur in de aula aan de Kortenhoe- venseweg en na afloop van de teraardebestelling. De Here is mijn kracht en mijn schild; op Hem vertrouwde mijn hart en ik werd geholpen. Daarom juicht mijn hart en loof. ik Hem met mijn lied. Psalm 28 vers 7. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze innig geliefde Man en Vader Anthonie Hendrik Jan Vink op de leeftijd van 64 jaren. „Hij is verhuisd". K. Vink-Kamphuis Ton Vink Zwolle. 8 oktober 1976. Dr. Schaepmanlaan 12. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 00-7 45 uur in de aula van de Monuta Stichting. Potgietersingel 7 te Zwolle. De rouwdienst zal woensdag 13 oktober om 2.00 uur in gebouw „Sio". Thorbeckelaan 1 te Ittersum worden gehouden, waarna om 3 00 uur op de begraafplaats ..Bergklooster" de teraardebestel ling zal plaatshebben. Tot onze grote droefheid nam de Here tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Anthonie Hendrik Jan Vink op de leeftijd van 64 jaar. E. van Silfhout-Vink J. van SUfhout D J Kraay-Vink neven en nichten Dnebergen-R. 8 oktober 1976. Ongewild kunnen werk nemers soms met proble men in de klem zitten. Het CNV is er om te hel pen. Belangenbehartiging van persoon en groep. Niet met grof geweld, wèl met overleg^vanuit een overtuiging, eerlijk en ge motiveerd. Zó werkt het CNV. Ook voor u! Bel 030-941041 of stuur de bon op! Kalm en rustig nam God heden tot Zich onze lie ve, zeer zorgzame Moe der. Grootmoeder en Overgrootmoeder Antje van der Wielen de Vries sinds 10 december 1971. weduwe van H. van der Wielen, in de gezegende ouder dom van 92 jaar. Wolfheze: S. vander Wielen S. U. van de Wielen -de Walle Raalte: J. van der Wielen -van der Heide Klein- en achterkleinkinderen Wofheze, 8 oktober 1976, Wolfhezerweg 62. Corr.adres: Wolfhezerweg 62. De rouwdienst wordt ge houden dinsdag 12 okto ber om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Wolfheze, waarna om 14.45 uur de teraarde bestelling zal plaatsvin den op de bijzondere be graafplaats van het Psych. Ziekenhuis Wolfheze. Gelegenheid tot condole ren: na de teraardebe stelling in „De Burcht' 1 Nieuwe verpakking. Ook als u toevallig een ander merk olie gebruikt, kunt u rustig profiteren van de nieuw verpakte Texaco Havoline. Kijk maar eens wat er op het etiket staat: SAE 20W-50 HD. Dat betekent het hele jaar door de beste bescherming voor uw motor. 2 Schenkt makkelijk. Zo'n plastic flacon Texaco Havoline schenkt makkelijker dan olie uit blik. Dat ziet u aan de vorm. De flacon kan overal bij, ligt goed in de hand en rammelt niet in de koffer ruimte. Voor meer Afsluitbaar. Texaco Havoline zit in een bijzonder reisvaardige verpak- king. De flacon neerrf weinig plaats in en is afsluitbaar. Vooral die draaidop is belangrijk. Want u weet precies wat er vroeger gebeurde als u een geopend blik met een restje moest bewaren. latie over Havoline motorolie of elk ander Texaco kwaliteitsprodukt - bel 010 137800.0p verzoek sturen wij de gratis Havoline sticker.Texaco Olie Mij. b.v., Weenal70, Rotterdam-3002 3 Doorschijnend. U kunt precies zien hoeveel Texaco Havoline u schenkt. Een hele, halve of kwart liter. Omdat de flacon door schijnend is, krijgt uw motor nooit meer of minder olie dan de vereiste hoeveel heid. Het bestuur van de Richard Hoogland Stichting heeft de droeve plicht, mede namens de bewoners van het verzorgingstehuis „Warande", u kennis te geven van het plotseling overlijden van de ad junct-directrice zr. A. S. Cappon op de leeftijd van 44 jaar. In haar leven getuigde zij van haar liefde tot Christus.: „i'on haar Heiland wilde zij zingen". Moge die wetenschap haar familie en allen die in haar direkte omgeving verkeerden, tot grote troost zijn. Bestuur, bewoners, directie en medewerkers- Utrecht, 9 oktober 1976. Neckardreef 6. PAROOL REIZEN heeft op korte termijn plaats voor een leeftijd 20-25 jaar. Wij zoeken iemand die: - zelfstandig kan werken - ruime reisbureau-en lATA-ervaring heeft - kan meedenken bij het samenstellen van reisprogram ma's. kennis heeft van de moderne talen. Zijn/haar funktie zal bestaan uit het zelfstandig afhandelen van groepsreizen, het behandelen van zowel telefonische als schriftelijke boekingen, het onderhou den van kontakten met samenwerkende organisaties en de ad m»mst ra twve-verwerk mg daarvan. Het salaris is afhankelijk van ervaring en Schriftelijke sotkcitaves kunt u richten een de personeelsafdeling ven Het Parool B.V.. Wibeutstreat 131. Amsterdam, t.a.v. Mevr. VerwHkgan. Huygens Lyceum Voorburg Gevraagd voor zo spoedig mogelijk voor 26 uur of minder (ter vervanging wegens ziekte) en per 6 december 1976 voor (22 uur of minder, i.v.m zwangerschapsverlof). Brieven aan de rector rirs G. H. A Engberts. C Vosmaer- straat 1. lel. 070-872222 KWALITEITS OCHTENDBLAD zoekt op korte termijn voor de telefonische advertentie-acquisitie een die na een korte inwerkperiode in een groep van jonge mensen zal werken aan de vergroting van het advertentievolume. Tot de specifieke taken behoren: - het verkopen van advertenties per telefoon - het onderhouden van contacten met bestaan de relaties. Vereisten: - minimaal MAVO - leeftijd 23 jaar - bij voorkeur verkoopervaring - goede beheersing van de Nederlandse taal Stuur uw schriftelijke sollicitaties naar de afdeling Personeelszaken van Dagblad Trouw, Wibautstraat, 148-150 t.a.v. Mevr. E. Verwilli- gen te Amsterdam. Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14