administrateur (a) i/ V 1 vrije universiteit vrije universiteit Trouw ontstaat een vacature, wegens vertrek medisch administrateur, BEDRIJFSLEIDER H.T.S.-er ENTHOUSIASTE MEDEWERK(ST)ER, deskundige voor organisatie ontwikkeling histologisch analist(e) een directeur marketing een directeur financieel-economische zaken STICHTING NUTSSPAARBANK TE 'S-GRAVENHAGE Bejaardenhof Holendrecht ADMINISTRATEUR chef regionale redactie commercieel-technisch medewerker CHRISTELIJKE BOEREN- EN TUINDERS BOND WEST-NEDERLAND sociaal-ekonomisch voorlichter ZATERDAG 9 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 8 Ned.Hervormde Stichting Tehuis^ voor Bejaarden ..ZONNEHOF'TILBURG In ons bejaardencentrum, een verzorgingstehuis met 131 bedden en 34 zorgwoningen ontstaat wegens pensionering begin 1977 een vacature voor een: Oe betreffende functionaris heeft de zorg voor de administratie en de boekhouding. Hij zorgt voor de cijfermatige opstelling van de begroting, van tussentijdse resultaten-overzichten en van de jaar rekening, alsmede voor een goede registratie van het bedrijfsgebeuren. Hij doet terzake hiervan voorstellen aan de directie. Hij is tevens belast met secretariaatswerkzaamheden. Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht: - dat hij voldoende gemotiveerd is tot het vervullen van bovenomschreven taak in onze dienst verlenende instelling; - dat hij een opleiding heeft genoten op het niveau van S.P.D. of hiervoor studerend is; - dat hij bereid is door bijscholing op de hoogte te worden gebracht van de specifieke eisen te stellen aan een staffunctie in de intramurale bejaardenzorg; - dat hij voldoende representatief is de directeur tijdens diens afwezigheid te kunnen vervangen. Geboden wordt een salaris volgens schaal 10 C.A.O. Bejaardentehuizen f 2.524,- tot f 3.193,- plus f 30,- per maand. Vakantietoeslag 7,8%. Gezien de identiteit van ons Tehuis zullen mee levende leden van een der Reformatorische Kerken voorkeur genieten bij de selectieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht zich in eerste instantie schriftelijk te wenden tot het Bestuur der Stichting .Zonnehof', Prof. Gimbrèrelaan 30 te Tilburg. Het hierbij verstrekken van zo voHedig mogelijke persoonlijke gegevens wordt op prijs gesteld. Op korte termijn is in ons ziekenhuis plaats voor een die zal fungeren als hoofd van de patiënten-administratie. Deze omvat: - opname-intake - patiënten-registratie - medische verslag- en berichtgeving polikliniek-administratie - patiënten- en behandelstatistiek. Ons ziekenhuis omvat 800 bedden en verwerkt per jaar ca. 800 opnamen. Daarnaast is er een belangrijk aantal poliklinische activiteiten. Vereist zijn: - Middelbare schoolopleiding (Atheneum/HBS, Gymna sium) - Seniorendiploma medisch administrateur (SOMA), of daarvoor studerend (Eventueel bereid daarvoor te gaan studeren). - Administratieve ervaring en bekendheid met gezond heidszorg. - Goede contactuele eigenschappen - In staat tot doelmatig leidinggeven - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker met een prot. christelijke levensinstelling. Schriftelijke sollicitaties worden graag spoedig tegemoet gezien. Zij kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Di recteur van Psychiatrisch Ziekenhuis □o JU Ermelo Recreatiecentrum "S0NDEL" b.v. Sonde! Gaastedand (Fr) vraagt een niet jonger dan 30 jaar. Taak: De dagelijkse leiding van, het toezicht op en de zorg voor het recreatiecentrum (oensionbedrijf 250 bedden camping). Van de echtgenote wordt verwacht enkele specifieke taken op haar té nemen. Vereist: Goed met mensen kunnen omgaan, zowel naar de kant van de gasten als het personeel. Een opleiding op middelbaar niveau. Goed organisatie vermogen en administratieve ervaring. Ervaring op recreatie en/of horeca gebied. Geboden wordt: Jaarbetrekking. Salaris van f 2500-/ 2700. per maand. Pensioenregeling Autovergoeding. Ruime woning aanwezig. Het salaris van de vrouw zal nader worden geregeld. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide informatie over levensloop, opleiding, referenties, enz. binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad: aan G. Mulder- Bangma, Ooievaarslaan 29 Sneek. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatie procedure. Bij het Natuurkundig Laboratorium van de Vrije Universiteit. De Boelelaan 1081 te Amsterdam-Buitenveldert. is plaats voor een (fysische techniek, evt. werktuig bouwkunde of elektrotechniek). Deze zal in de eerste plaats de verant woording krijgen voor de goede werking en verdere ontwikkeling van de massa separator. De voortdurende aanpassing van deze apparatuur aan de eisen, die het moderne kernfysische onderzoek stelt, betekent een gevarieerd werkpakket op zowel elektro technisch als hoogvacuumgebied. Verder wordt van de te benoémen mede werker verwacht dat hij een bijdrage zal leveren aan de ontwikkeling van experi mentele opstellingen voor toekomstig kern fysisch onderzoek. Aanstelling zal geschieden in dienst van de Stichting voor Fundamenteel Onder zoek der Materie (F.O.M.). Desgewenst kan men inlichtingen over deze functie inwinnen bij Ir. B.O. ten Brink (tel. 020-548 47 69) Sollicitatie nchten aan de directeur van het Natuur kundig Laboratorium V.U.. De Boelelaan 1081. PAROOL REIZEN heeft op korte termijn plaats voor een leeftijd 20-25 jaar. Wij zoeken iemand die: - zelfstandig kan werken - ruime reisbureau- en lATA-ervaring heeft - kan meedenken bij het samenstellen van reisprogram ma's. - kennis heeft van de moderne talen. Zijn/haar funktie zai bestaan uit het zelfstandig afhandelen van groepsreizen, het behandelen van zowel telefonische als schriftelijke boekingen, het onderhou den van kontakten met samenwerkende organisaties en de administratieve-verwerking daarvan. Het salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Schriftelijke sothcrteries kunt u richten een de personeelsafdeling van Het Parool B. V.. Wióeutstraat 131. Amsterdam, t.a.v. Mevr. E. Verwittigen. amsterdam Door de vele bestuurlijke en organisatori sche veranderingen en vernieuwingen in de Universiteit is de behoefte ontstaan aan verdere deskundige ondersteuning bij deze ontwikkelingen. Het College van Bestuur is voornemens daartoe in de Hoofdafdeling Personeelszaken te benoemen een De activiteiten zullen gericht zijn op een planmatige beleidsformuiering en -ont wikkeling, te weten coördinatie en begeleiding van structuur veranderingen, voornamelijk gericht op functionele organisatieverbanden mede vormgeven aan procesontwikke ling in werk- en projectgroepen, met speciale aandacht voor team-ontwikke ling en groepsdynamica. Gedacht wordt aan een medewerker van academisch niveau met ervaring in organi satie-ontwikkeling en met leidinggevende kwaliteiten. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. C. Heidoorn, telefoon020 - 548 43 95. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 0020 -1096, te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, postbus 7161. Amsterdam- Buitenveldert. m amsterdam Bij het Histologisch Laboratorium van de Faculteit der Geneeskunde wordt gevraagd een Tot zijn/haar taak zal vooral behoren het vervaardigen van histologische preparaten m.b.v. paraffine- en vriestechnieken. Deze werkzaamheden worden in teamverband verricht, waarbij enige zelfstandigheid van de leden van het team wordt verlangd. Vereist voor de functiediploma HAVO of Atheneum (exacte vakken). Voorkeur ge nieten zij die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.-A histologisch/pathologi- sche richting of zij die hiervoor in opleiding zijn. Nadere inlichtingen over deze functie wor den gaarne verstrekt door Mej. B.W.C. van der Ven. telefoon: (020) - 548 27 17/ 548 39 07. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer. 219-3096 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Amsterdam. m De Stichting NUTSSPAARBANK TE s-GRAVENHAGE is een bank voor particulieren, verenigingen en stichtingen. Het geografische werkgebied omvat 's-Gravenhage. Scheveningen, Leiden en een kring van omliggende gemeenten. De bank heeft meer dan 70 kantoren, door terminals verbonden met het hoofdkantoor. Er zijn circa 400 personeelsleden. Hef obligo bedraagt f 1,6 miljard. Binnen enkele jaren moet. In verband met pensionering van de huidige twee directeuren, de leiding worden overgenomen door nieuwe directeuren, die gezamenlijk het beleid formuleren en in overleg met commissarissen bepalen, maar waarbij in de beleids uitvoering een duidelijke taakverdeling is aangebracht. Met het oog daarop wordt gezocht naar: V die in het biizonder zal worden belast met de leiding van de organisatie, waarin de dienst verlening aan cfiènten in directe zin plaats heeft. Tot zi|n verantwoordelijkheid behoort de verdere ontwikkeling van de dienstverlening van de bank. De betrokkene zal moeten beschikken over marketingervaring. liefst in de markt van dienst verlening aan particulieren, alsmede over commerciële en organisatorische gaven die in het bijzonder zal worden belast met de leiding van de administratieve afdelingen, waarin de afwikkeling van de dienstverlening plaatsheeft. Hij is verantwoordelijk voor het beheer van de financiële middelen en voor de bedn|fsecono- mische toetsing van het functioneren van de onderneming. Ook de verwezenlijking van het sociale beleid behoort tot zijn taak. Betrokkene zal ervaring moeten hebben met financieel beheer en administratieve processen. Analytisch vermogen en organisatorische gaven zijn vereist De exacte taken en verantwoordelijkheden zullen in overleg mei commissarissen worden vastgesteld. Van beide functionarissen wordt verwacht, dat zij goed leiding kunnen geven aan - en omgaan mei - mensen. Voorts moeten zij beiden de bank in de financiële wereld kunnen vertegenwoordigen en een bijdrage kunnen leveren aan ontwikkelingen daarin Hel wordt noodzakeii|k geacht dat één van hen ervaring in het bankwezen heeft Voor beide functionarissen wordt gedacht aan een leeftijd tussen 35 en 45 iaar. Bij de selectie zal in hel blonder worden gelei op hel vermogen om als team te functioneren. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het bureau Krekel Van der Woerd Wouterse BV. management consultants, postbus 20706. Rotterdam. Bn dit bureau kunnen ook nadere inlichtingen worden ingewonnen (Ors A J ten Hoopen en Jhr Mr J M de Jonge), telefoon 0t0-149988 Niftrikhof 1, Amsterdam In juli 1977 wordt in Holendrecht, een nieuwe woonwijk van Amsterdam gelegen dicht bij Abcoude, een bejaardenhof met ingebouwd dienstencentrum geopend. Het bestuur van de Stichting tot verlenen van huisvesting en diensten Holendrecht, waarin samenwerken de Woningstichting Patrimonium, het Leger des Heils, de gereformeerde en de Chr, Gereformeerde kerken, vraagt voor deze hof per 1 maart 1977 een Het hof bestaat uit 329 woningen voor zelfstandig wonende bejaarden, waarin opgenomen 5 woningen voor lichamelijk gehandicapten. Tesamen met het in het dienstencentrum werkende personeel (ca. 10) zal gestreefd moeten worden de bewoners van het hof zo lang mogelijk zelfstandig te laten wonen. De fuctionaris zal worden belast met - de verantwoordelijkheid voor de opzet en inrichting van de administratie; - het samenstellen van begrotingen en jaarrekening; - de verslaglegging; - de kostprijscalculatie; - debudgetering. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan een kandidaat met - een positief christelijke instelling; - diploma M.B.A. of studerend daarvoor; - organisatorische en leidinggevende kwaliteiten; - goede sociale vaardigheden; - contactuele eigenschappen; - enige ervaring Als administrateur van het hof is hij verantwoording schuldig aan het hoofd van het hof. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn geënt op de CAO voor de Bejaardentehuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met beschrijving levensloop te richten aan de secretaris van het bestuur, de heer M.J. Veltkamp, Bongart 8 te Amsterdam -1011. Bij de Haagse regionale redactie van het protestants-christelijke ochtendblad van de Voor het vervullen van deze functie is nodig: gedegen journalistieke ervaring, dito kennis van de Haagse regio, het leiden van en het samenwerken met een klein team in Den Haag en het onderhouden van contacten met de centrale redactie in Amsterdam. Sollicitaties aan de algemeen redactie chef Trouw, Postbus 859, Amsterdam (tel. 020-913456 toestel 742). Benzine en Petroleum Handel Maatschappij B.V. Het hoofdkantoor van BP is gevestigd te Amsterdam. Het personeelsbestand omvat ca. 460 personen. Haar verkoop- en distributiecentra op vele plaatsen in Nederland voorzien de Nederlandse markt van tal loze BP-producten. De afdeling Chemicaliën en Plastics vraagt een die, na een inwerk- en trainingsperiode, belast zal worden met de verkoop van diverse chemicaliën, in hoofdzaak oplosmiddelen, vervaardigd o.a. door BP Chemicals Ltd. Voor de vervulling van deze, in hoofdzaak, buiten- dienstfunktie denken wij aan een enthousiaste mede werker van 30 jaar op HTS-niveau en ervaring heeft met: - verkoop van chemicaliën - het doen van marktonderzoekingen - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift van de Engelse taal. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens om trent personalia, opleiding en levensloop te richten aan BPHM, afd. Personeelszaken, Frederiksplein 42 te Amsterdam. voor de (glas) tuinbouw in het Westland. Teek: - het geven van individuele voorlichting over sociaal-ekonomische onderwerpen d* betrekking hebben op het tuinbouwbedrijf en op de relatie tussen bedrijf en gezin. Hoofdonderwerpen zijn: bedrijfsontwikkeling, financiering, bedrijfopvolging, bedrijfs beëindiging en sanering. - het meewerken aan groepsvoorlichting in de vorm van lezingen of kursussen. sociaal-ekonomische aspeckten van het tuinbouwbedrijf. Vereist: - Hoger Agrarische Beroepsopleiding - prot. Chr. Levensbeschouwing - Rijbewijs B-E Bekendheid met en ervaring in de tuinbouw strekken tot aanbeveling. Eigenhandig geschreven sollicitaties, binnen 14 dagen na verschijnen v8n dit blad richten aan het bestuur van de C.B.T.B. West-Nederland. Zuiderhoutlaan 12. Haarlem

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20