NOS-televisie trekt de vertrouwde lijnen door de anno bank in Jakarta Radio- en televisieprogramma's Vanavond DOLLY V/tN ARNHEM Roodgloeiend Smidje Verholen Meest bekende programma's worden gehandhaafd I terugkeer van I 1 DE WREKERS I dus zet de kaas uit het vuistje maar klaar! Even puzzelen DONOERDAG 7 OKTOBER 1976 RADIO/TV TROUW/KWARTET 4 Dankzij de gastvrijheid van de stichting „Socutera" kon het Nederlands Bijbelgenootschap zich gisteravond op het scherm presenteren. Dit gebeurde dusdanig effectief met. als ik mij niet vergis. Wim Neijman als een „Ik spreek Jou nog wel" buiten beeld, dat Ik benieuwd was naar eventuele reacties. Daar moest lk lang op wachten, want het Haarlemse nummer (023-259501) was voortdurend in gesprek „De bel staat roodgloeiend", vertelde mij Jan J van Capeileveen. met wie ik vele jaren aan dezelfde krant werkte. Tien mensen waren constant bezig om telefonerende televisiekijkers te woord te staan. Voor meer dan 95 procent waren de reacties zeer positief. Menigeen gaf zich op voor toezending van het informatiemateriaal, maar opvallend groot was de vraag naar kinderbijbels. Ik heb gehoord, dat de Informatiemap de moeite van het aanvragen waard is. De mogelijkheid daartoe blijft bestaan De kijkers die de opmerkelijke actie van het Bijbelgenootschap hebben gezien, hadden dus niet gekozen voor het vervolg van de Duitse film op het eerste net over een jonge vrouw in 1914. Waarom „zaten" zij op het tweede net? Was dat vanwege het journaal of hadden zij eerder het plan opgevat om het programma van Veronica te volgen. Stel dat dit laatste het geval is. dan wordt de belangstelling voor de bijbel een dubbel interessante zaak voor onderzoekers van ons kijkgedrag. De fans kunnen er waarschijnlijk nooit genoeg van krijgen, maarzo kort op A vro's Toppop lijkt mij Filter Furore ongelukkig geplaatst in het NCRV-programma. Bovendien vond ik dat in verhouding met hoog-gekwalificeerde theaterprodukties wel erg veel tijd was uitgetrokken voor popmuziek die naar mijn smaak te weinig variatie bood. Televizier Magazine besteedde ruime aandacht aan het rapport over de omstreden Friedrich Weinreb. Een hachelijke onderneming, waarvan bij voorbaat vaststond dat een zo gecompliceerde en al dertig jaar slepende zaak niet binnen een half uur te overzien valt. Ook Weinrebs uitlatingen tegenover Jaap van Mekren helderden niets op. integendeel, de kijker bleef achter met het gevoel een schimmige ontmoeting te hebben gehad met een mens op wie je geen vat kunt krijgen Vreemd genoeg wisten NCRV-programma-maker Leo Moen en de jonge Ambonees John Pesulima binnen tien minuten over een heel volk veel te verduidelijken. Deze bedachtzame bespiegeling van het Zuidmolukse volk en zijn recht op een bestaan volgens eigen tradities en cultuur, had al veel en veel eerder od de buis moeten komen. Ik zal John Pesulima niet bewegen in de Nederlandse samenleving op te gaan. maar er tegen praten mag hij wat mij betreft vaker doen. Ook wanneer je jezelf wenst te blijven, is wederzijds begrip waardevol. Het seriewerk krijgt weldra flinke concurrentie. Aanstaande vrijdag begint de TROS het Amerikaanse feuilleton over de familie Jordache en met ingang van zaterdag 16 oktober brengt de NCRV Sil de Strandjutter op het scherm. Al heb ik slechts enkele afleveringen ervan gezien, waarover ik vooraf nog zal schrijven, zeker is het reeds dat de liefhebbers er voor thuis zullen blijven. De horecasector zal het merkep. YON HYDRA 11: Op de tribune belandde briga dier Piet temidden van een massa bijzonder deskundige mannen. Ze hadden er veel verstand van, die mannen, en bouwden hun mening op een gefundeerd inzicht. Ze gaven het voorlopige bondselftal niet veel kans tegen de Engelsen en vonden dat de domme elftalcommissie een totaal verkeerde ploeg had opge steld. „Ze motten die jongens veel meer geld in de jatten geven", zei een der kenners. „En wat mot die Karei Kleuntjes in het elftal? Waar deloos. meneertje. Ja. soms laat-ie een paar aardige dingen zien, maar meestal is het huilen met de lamp uit. Veels te vlechtmatjes-tiek en lang niet geconserveerd genoeg. Leer dat van mij". „Geconserveerd, dat is vruchies in een blikkie". zei een andere kenner. „Con- gecentreerd zal je bedoelen". „Laa me niet lachen", zei toen een derde. „Meneer hier heb gelijk met zijn geconserveerd. Da's een soort mentholtraining, las ik in de krant. Ik geloof dat ze de spelers een drop- pie geven voor de mts". Van dit soort eesnrekken kan ook een briga dier veel opsteken en het ontging hem dus bijna, dat daar die twee Italianen ook weer aankwamen. Nauwelijks zaten ze of daar orgelde een machtig gejuich omhoog. Het was tijd! Daar kwamen de spelers! Aanvoerder Tinus de Rauwe in de volksmond eerbiedig .harde Tinus" geheten rende nijver voorop. Vlak achter hem sjokte Karei Kleuntjes en alwie hem zo zag sjokken, zou werkelijk niet willen geloven, dat de Italianen voor deze jonkman nog maar pas zoveel geld geboden hadden. PELLI. PINGO EN HUN VRIENDEN door Riet Diemer HILVERSUM De NOS- telvisie zal in het nieuwe sei zoen over het algemeen de gro te lijnen doortrekken die in een recent verleden al zijn gezet. De meeste bekende program ma's zullen worden ge handhaafd. Vorig jaar herfst werd al een nieuw pakket sa mengesteld. waarbij de makers zich inspanden om de taak van de NOS-televisie, in de rubrie ken te laten uitkomen. Tevreden over het resultaat gaat men dan ook door met bijvoorbeeld een Sprekershoek of een Frontaal Sprekershoek. iedereen die meent iet* belangrijks tot het Nederlandse volk te zeggen te hebben, aan bod kan komen, komt zelfs eens per week op de buis. Tot januan zal dit om de week midden op de woensdagavond zijn in plaats van op het late uitzen duur. Blijvers Bestaande programma's zoals Fron taal blijven in hun oude gedaante bestaan of worden bijgeschaafd en een aantal nieuwe programma's wordt verwacht Wat dat laatste be treft: in januari kunnen de kijkers kennis maken met een ambitieuze sene over de vaderlandse geschiede- AOvcnrcNTiE KRO Ned. 2) nis. „58 miljoen Nederlands" gehe ten. Dat er aan dit project werd gewerkt was al een paar jaar bekend. De NOS spreekt zelf over „de langste en bewerkelijkste documentaire se- neproduktie die ooit in Hilversum onder handen is genomen." Het zal niet alleen gaan over de geschiedenis van Nederland, maar vooral hoe het de 58 miljoen Nederlanders, die van af de oertijd in de lage landen bij de zee hebben gerfbond verging bij ziekte, oorlog, ouderdom of armoede. Vragen worden gesteld als wat heb ben ze gegeten, welke onderwijs kre gen ze. hoe woonden ze en hoe kwa men ze aan de kost. hoe stonden ze tegenover liefde, misdaad, kunst, na tuur enz. De samenstellers: Kees van Langeraad. Jan Bosdriesz en Gerard Soeteman hebben zich drie jaar ver zekerd van de medewerking van we tenschappelijke adviseurs. Op 9 ja nuari is de eerste van 15 uitzen dingen. Een nieuw NOS-programma waar mee de kijkers eerder wordt ge confronteerd is: MAP. een maat schappelijk activiteiten programma, dat bet gat dat het verdwenen „werkwinkel" achterliet moet opvul len Volgende week woensdag voor het eerst op het scherm, en dan voortaan Iedere maand. „Pensioen In zicht" heet de eerste aflevering. Andere onderwerpen: voedingsmogelijkheden, alcoholis me. actieve vakantiebesteding, enz. In het MAP-team zitten bekende na men uit de werkwinkeltijd, zoals Si mon Jelsma en Ruud Jans. Oude traditie Onder de naam Cinevisie wil men een oude traditie weer in ere her tstellen door een filmrubriek op po ten te zetten. Berend Boudewijn pre senteert. indien nodig. Motief voor Cinevisie is. dat nog nooit het aan bod aan films in de Nederlandse bio scopen zo groot en zo verschillend is als nu. Nu we toch bij de filmzaken zijn beland, de NOS zendt zelf op de woensdagavond, volgende week te beginnen, de zesde lige BBC-serie uit Glittering Prices. Het zijn zes verha len die zich in even zovele perioden tussen 1952 en 1976 afspeelden In het leven van mensen die aan de Engelse Cambridge-universiteit hebben ge studeerd. Aan de jeugd wordt met ingang van zondagavond gedacht, wanneer de middeleeuwse ridderverhalen over Rogier van Ter Doest, naar wie de sene is genoemd, op het scherm ko men. (Een vaste traditie, de Vlaamse televisie (BRT) is de maker. Met de kleuterserie De beerboot konden de kleinere kijkertjes allang kennismaken want die begon 1 oktober. Terug naar de afdeling informatieve programma's Aad Gisolf, altijd voor een nieuwe programma opzet te por ren houdt niet langer spreekuur in „Dokter ja - dokter nee", maar zal nu onder de titel artsenij en magazi- n-achtig programma presenteren met veel medische informatie. „Oten hoe zit het nou met Sien" gaat op de oude voet verder. Onder werpen die nu al genoemd kunnen worden zijn; gescheiden vrouwen die werken, werkende gehuwde vrouwen met kinderen, vrouwenge vangenis en over de onderwerpen van een ander blijvertje „Horizon" kan nu al gezegd worden dat dat zijn: Europese landbouw, Europese misdaadbestrijding. ge zondheidszorg en auto-industrie. De eerste documentaire-uitzending van dit seizoen is al op dit scherm geweest met deel l van „Een dure grap", de jubileum-produktie. Maar als de serie van vier er op zit mag in ieder geval worden verwacht de on derwerpen: een jaar na de gijzeling in Beilen en Amsterdam, een pro gramma naar aanleiding van de 300- ste sterfdag van Spinoza en een do cumentaire over overbevissing van de Noordzee. Onder het kopje culturele program ma's vallen drama's, muziek- produkties. kunstinformatie en bal let. Wat betreft drama kan in no vember worden verwacht een televi siespel van Surinaamse auteurs, dat in het Nederlands heet: „Ge zichtsverlies voor een volle buik". In december mag worden verwacht „Toestanden", een film met en van het Amsterdamse Werktheater. In voorbereiding zijn spelen en films van Dick Walda. Gerben Hellinga, Cas Baas en Herman Lutgerink. „Muziek om naar te kijken" verhuist naar de late zondagavond. Verwacht mogen worden op 31 oktober Verdi's Requiem vanuit het Concertgebouw in Amsterdam met het Concertge- Speciaal Van de Martv-comedy brengt de VPRO twee afleveringen op het scherm. Ned. I 19.20 en 21.05 Maarlje van Weegen presen teert het nieuwe KRO-spel Cij fers Sc Letters. Ned. 2 19.30 O In het VPRO-programma Machiavelli komen de volgende onderwerpen aan de orde: een eigen interview met Khaddaffi. Minloffs nieuwe Malta, ge sprek met generaal buiten dienst Van Eisen en een verslag over de Nederlandse delegatie bij de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in New York. Ned I/19.4S Horizontaal: 1. zuiver. 4. dichter. 7. verdaging der zitting. 9. gelijkenis. 11. vast deel van een boom. 13. on gaarne. 15. houten vat. 16. echtge noot. 17. bloeiwijze. 18. ogenblik. 20. snijwerktuig. 22. uniek, 24. to renkraai (gew.i. 25. groen in de wa penkunde. 28. reeks. 29. proef. 30. tinne. Verticaal: 1. nevens, 2. vervoermid del. 3. grondsoort. 4. vogelbek. 5. Noorse goden. 6. oorzaak. 8. scheepsbevrachter. 9. herdersgod. 10. duikereend. 12. hoog bouwwerk. 14. zuidvrucht. 18. gelaatskleur. 19 waterplant. 20. insekteneter. 21. ze tel. 23. rijsmiddel. 24 leed (Z N 26 buitendijks land. 27. kern. Oplossing van vorige puzzel 1. r.. 2. rad. 3 kraam. 4. reden. 5. massage. 6. echel. 7. kreet. 8. pet. 9. r. RAADSHEER Klopt Dank zij onze belangen in de European Asian Bank aldaar Met in het markante gebouw van die bank. bovendien de vestiging van onze vertegenwoordiger hr R R Smit Adres 80. Jalan Imam Bondiol Nadere informatie Amro kantoren of Hoofdbank Amsterdam Telefoon 020-283684 bouworkest, het Groot omroep koor en het Nederlands Vocaal ensemble. Alles onder directie van Riccardo Muti, „We are not amused", de NOS- inzending voor de Prix d'Italia met de King's Singers, regie: Wilhelmina Hoedeman en vier programma's met filmmuziek, gespeeld door het Pro menade Orkest en het Metropool- orkest. Regie: Jurriaan Andriessen. De redactie van Beeldspraak (de kunstinformatie dus) bereid films van 25 minuten voor, voor uitzen ding op de zondagavond. Enkele ti tels: Marga Minco en De Bestelde Les, Van Klingeren en de sociale architectuur. Op het terrein van het ballet is o.a. het volgende te verwachten: op de middag van eerste kerstdag van het Scapino ballet „Coppelia", op namen van het Internationale Folkloristische Danstheater en en kele balletten van Balanchine. FERDINAND 319 Alle eendjes zwemmen in het water, falderalderiere, dan in wiegelende zang Schuitje varen, theetje drinken, varen we naar de Overtoom, erop volgt de zoete voois van het oude sluimerlied. Slaap kindje slaap, daar buiten loopt een schaap, en als slot de montere wijs van In Holland staat een huis. in Holland staat één huis ja, ja, van siemele. siemele hopsasa. Van dat laatste liedje speelt de toren twee coupletten. „Gelukkig niet het laatste couplet. Sam, dat is over het in brand steken van het huis. weet je nog wel?" „Denk je aan de woorden, ik denk aan de gebroeders Hemony. die de klok ken gegoten hebben, ze hebben hun vak gekend, wat een klank." Maar Dolly denkt aan de woorden, aan hun betekenis. Hoe dichter het vertrek nadert, hoe groter de beteke nis in elk woord schuilt, soms is het alsof de woorden transparant zijn, nu pas gaat ze de gewoonste woorden in hun peilloze diepte beluisteren. Voordat ze weer in de auto gaan. lopen ze nog de kerk in en om, ze bekijken de stenen pracht van de muren en nissen, 't is alsof het nabije vertrek hun ogen meer doet zien. Op de terugweg naar Beukenloo zegt ze zachtjes tegen Sam. dat nu het afscheid nemen toch maar niet te lang moet duren, het maakt moe en in gedachten is ze al vertrok ken, 't is alsof hij haar op 't dek al „De hut van Oom Tom" voorleest. Op Klein Beukenloo vraagt Dolly aan de deur of de freule nog rust. „De freule?", antwoordt Antje de kame nier met een wat gepikeerd gezicht. door Henriet Ie LT.de Beaufort „de Freule? Ze is veel te onrustig door Uw aanstaand vertrek, de dokter heeft uitdrukkelijk gezegd, dat de freule na tafel een uurtje moet liggen, maar de freule is pal na tafel met de hondjes gaan wandelen... nee er is niks met 'r te beginnen en voor de hoest is dat nooit goed." Christine heeft de auto horen oprij den. met de twee keffende hondelief jes. komt ze 't tuinpad afgelopen, Sam en Dolly tegemoet. „Jullie hebt de auto vandaag niet meer nodig?" Christine is altijd bang, dat Gerrit te lang chauffeert, hij is een oud paardenman, na lange autotochten kan hij er zo bleek uit zien. „Zijn jullie er vandaag eens op de thee?" Het hele gezicht van Christine klaart op, als ze hoort, dat Sam en Dolly met haar zullen theedrinken. Alleen na het theeuur zullen ze nog het laatste be zoek bij oom Roeleman en tante Su op Gelria brengen. Christine fronst even de wenkbrauwen, ze houdt er niet van, dat het woord laatste genoemd wordt. 't doet haar hart samentrekken en dat weerbarstige hart wil ze ongerimpeld houden. In de eerste ochtenduren is Dolly op gestaan. 't is nog maar pas dag, voor het ontbijt wil ze nog wat drentelen door de tuin en het bos van Beukenloo. Eerst loopt ze de laan op naar het Huis toe. 't Ligt groot en stil, grijswit zijn de muren, alleen de zuidkant heeft Édim- op, die het hele muurvlak bedekt. De ramen zijn nog gesloten. De ramen van die talloze kamers, waarvan het grootste gedeelte nu leeg en wachtend is. Als Willem Hendrik aan zijn einde zal zijn gekomen, dan zullen andere bewoners het Huis betrekken en het weer bewonen, misschien zullen er kinderen ter wereld komen, ze zullen er leven, totdat de dood ze haalt. Het doet goed naar die hoge muren te kijken, hun vastheid geeft Dolly een kracht tegen dat wat in haar binnenste woelt, dat ze geen naam kan geven, ze weet alleen dat 't hulpeloos en zwak is. De ochtenduren is beladen met frisse reuken, 't heeft rijk gedauwd, elke grasspriet is met diamanten bezet, 't Lopen doet goed, ze voelt in handen en voeten lust naar beweging en ze gaat over in een flinke stap. Eerst door de moestuin, dan in 't Knijnenbos, de zandweg op die naar de hei gaat Nog hangt de ochtendnevel, maar het rij zend licht uit het oosten gloort al langs de dennestammen en maakt ze rossig bruin. Op deze paden heeft ze in haar jeugd met Clemens gesjouwd, gelo pen, gefietst en gelachten. Hebben ze gekibbeld? Ze kan 't zich haast niet herinneren, de kinderjaren waren vrij en waren goed. Is er wel een hechtere band dan eenzelfde jeugd, eenzelfd» spel? 't Lijkt alsof 't gisteren was. drt ze achter elkaar op hun nieuwe blifr kende Fongersfietsen deze zandwej op het smalle fietspad, dat hun vader j had laten aanleggen, reden en trapten als bezetenen, want kinderen fietsen immers altijd vlug wanneer ze vrolijk h:£ zijn. Ze belden alsmaar uit puur ple- zier, dat de alarmbellen zo schitterend r rinkinkten. Wat voor gevoel heeft ze nu al die jaren tegen Clemens? De Sil kleine Clemens maakte eens deel uit Vf van haar prille jeugd, een oud gevoel I. van genegenheid bestaat niet alleen, maar het bestaat nog in zijn geheel. 'e£ tegelijkertijd voelt ze afkeer voor de [lar Clemens van nu en toch, hier in de fj|| ruimte van het bos, vroeg in de mor gen, woelt vergevensgezindheid in|_. haar hart. Zullen Clemens en EvchenjDi waarlijk en waarachtig de jodenwet-|üi ten willen toepassen? Zou 't hun waar lijk mogelijk zijn aan haar man, die zo stü lag te slapen, toen ze vanochtend de slaapkamer uitging, één haar te krommen? Zal Clemens aan de wei- overdachte, welgeorgeniseerde ver volging van mensen die in onschuld leven, deelnemen? Maar als alles in dit aardse leven eeuwige beweging is, dan moet er toch nog een tijd komen, dat Clemens en zijn vrouw de handen voor het gezicht slaan en zich scha- men...kan hun eerzucht nog ver schrompelen, hun nijd nog uitdoven? De dag zal toch aanbreken, dat Hitier en zijn nationaal-socialisme in het niet zullen tuimelen, want is niet het goede sterker dan het kwade? 't Eeuwige duurzamer dan het tijdelijke? (wordt vervolgd) RADIO VANDAAG HILVERSl'M I (298 m en FM-kanalen) NCRV: 7 00 Nieuws. 7.02 Het levend woord. 7.08 (Si Te Deum Laudamus. gewijde mu ziek. 7.30 Nieuws. 7.41 fS» Vandaag don derdag: aktuahteiten. informatie en muziek (7 41 Hier en nu.». 8.24 Op de man af, evange lische commentaar 8.30 Nieuws 8 36 Gym nastiek voor de huisvrouw 8 45 (S) Tot uw dienst, klassieke muziek. 9.45 (S) Onder de hoogtezon. pastoraal muzikaal ziekenbe zoek 10 30 Nieuws. 10.33 (S) In't zilver. 12.00 (St De Kilima Hawaiian; Show 12.15 Boer en tuinder f 2.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw 12 30 Nieuws 12.41 (S) Hier en nu 12 55 (S> Middagpauze-dienst 13.15 (S) Het Metropole Orkest 13 30 (Si Globaal, gevari eerd programma (1600 Nieuws) 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Hier en nu. 18.00 De kerk vandaag 18 20 (S) Van onze corresponden ten 18 30 Nieuws 18 41 Wereldpanorama 1853 Zoiuist verschenen, nieuwe boeken. 19.00 (S) Leger des Heilskwartier. 19.15 (S) De wereld zingt Gods lof. gewijde muziek. 20 00 (Sl Goed gestemd zang in vele vormen 20.40 Een. twee. uit de, maat. programma over onderwijs en opvoeding 21.00 Bij de tijd, programma over zending. 21.20 (S) Or gelconcert 21.45 Een gids. twee wegen'' Pro gramma over christelijk onderwijs 22.25 Avondoverdenking 22 30 Nieuws. 22 40 (Sl Hier en nu Aansluitend Politiek weekovcr zicht. 23.00 (S> Rondom het woord. 23.25 (Sl Jazztime 23.5524 00 Nieuws.! HILVERSUM II (402 en FM-kanalen» AVRO 700 Nieuws 7 11 Ochti-ndgymnas tiek 7.20 Op blote voeten (8 00 Nieuws 8 11 Radiojournaal i 8 50 Morgenwijding 9 00 Rechu in de maat. anders wordt de leider kwaad I 9 35 Waterstanden 10.00 Radio Lawaaipapegaai 10 10 Arbeidsvitaminen populair verzoekplatenprogramma (1100 Nieuws 11 03 Radiojournaal 11 30 Rondom Twaalf: gevarieerd programma (1155 Beursberichten i 12 30 De Derde Kamer landspolitiek en het randgebeuren 13 0(1 Nieuw*. 13 11 Radiojournaal 13 25 'n Mid dagje AVRO: muziek, informatie en service. (16 00 Nieuws 16.03 Radiojournaal.) 17.00 13-Speciaal: programma voor 13-jarigen en ouderen. 17 40 DE VRIJE GEDACHTE. AVRO' 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. P P 18.20 Pacifistisch Socialistische Partij. IKON: 18.30 Kleur, in formatie over kerk en samenleving. AVRO: 19.00 A VRO's Sportpanorama. 20.00 Nieuws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 Klassie ke pianomuziek. 20.38 University of Alberta String Quartet: moderne muziek 21.05 (S) Jazzspectrum live. 21.55 (S) Essay kunstru briek. 22.20 (S) Aspecten: kunstrubriek. NOS: 23.00 <S) Met het oog op morgen (23.05 Aktualiteitenoverzicht Radio-TV. 23.20 Den Haag Vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan.) 23.55—24 00 Nieuws HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen) TROS 7 02 (S) Vaak s ochtends. 9.03 (S) Pop op drie 11 03 (S) Gerard de Vries draait op verzoek. 12.03 (Si Boter Klaas en prijzen. 14.03 (Si Poiderpopparade 16 03 (Sl Europa- rade NOS 18 03 De vakaturebank. 18 10 <S» NOS-maal. TROS 19 00 (S) Poster 20 02 (S) Soul show 22.02 (S) Sesjun. jazz en blues. 23 02 (S) Close-up. 0.02 (S) De Hugo van Gelderen show 1 02—7 00 (S) De Nachtwacht. HILVERSUM IV (FM kanalenl KRO 7 00 Nieuws 7.02 (S) Badinerie kamermuziek. 9 00 Nieuws 9 02 (S) Gedachten ter overwe ging 9.10 (S) Ernstige muziek 9 30 Ouders en school 10.00 (S) Der Ring des Nibelungen. inleiding. 10.30 (S) Siegfried. Ie dag. 12.00 (S) Mendelssohn. Mozart. Schubert. 13 30 Nieuws 13.32 (Si Siegfried. 2e akte 14 50 (Si Piano- en fluilmuzick 15 30-17 00 (Si Siegfried. 3e akte 11 35 bet en leed all. 3 14.00 Zezo all 2 15.00 eo: De Waitons 18.45 NOS: De Bereboot 18.55 Journaal 19.05 vpro: Landgenoten' 19.20 Mary Hartman. Mary Hartman 19.45 Machiavelli 21.05 Mary Hartman Mary Hanman 21.35 NOS: Journaal 21.50 eo: Over leven gesproken 22.40 Ten6lotte Nederland N 18.4s nos: Toeristische ups 16.55 Journaal 19.05 kro: Wickie de Viking, jeugdserie 19.30 Cijfers letters, spelprogramma 20.00 nos: Journaal 21.15 Pleisterkade, komedie-serie 22.00 Brandpunt 22.40 Mgr Letebvre 23.10 nos: Den Haag vandaag 23.25 Journaal GE ren verj (het Ka feh Woo staa TV VANDAAG Nederland I 11 10 NOS/NOT. Af'ih.i.ms fi.igcoen ati S

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4