Trouw FAMILIEBERICHTEN Fabriek Vicon naar Emmen? Topman TROS; gangster" is een belediging DONDERDAG 7 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET klinkt op lage prijzen a n LlM 1- kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. God heeft onze ouders en grootouders, Johan Eduard van Wezel en Arnoldina Hubertina van Berge, igenrijk begeleid op hun weg gedurende 40 huwe lijksjaren. De blijde en dankbare kinderen en kleinkinderen Harderwijk. 7 oktober 1976. Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen in Huize „De Meerwijk" te 's-Hertogenbosch, onze dierbare Zuster, Schoonzuster en Tante Jannigje Zwijnenburg weduwe van Simon van den Berg op de leeftijd van 85 jaar Fam. Zwijnenburg Fam. van den Berg Polsbroek, 6 oktober 1976. Corr.-adres: Dhr. W. H. Teeuw, Dorp 69, Polsbroek. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben za terdag 9 oktober a.s. te 13.00 uur op de Hervormde Begraafplaats te Polsbroek. Wenst u de rouwdienst bij te wonen dan wordt u verzocht om uiterlijk 12.30 uur in gebouw „Silo" aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in gebouw „Silo". Geen bloemen. In Jezus ontslapen mijn zeer geliefde Zoon, onze Broer, Zwager en Oom Jurjen Barkmeijer op de leeftijd van 54 jaar. Zijn laatste woorden: „ik heb de goede strijd gestreden." Groningen: G. R. Barkmeijer-Kroon Voorburg: T. Barkmeijer M. H. Barkmeijer-Leenheer Hoogkerk: D. Barkmeijer P. Barkmeijer-Degenhart Wagenborgen: P. A. Barkmeijer Alfen (Dtsl.) G. Barkmeijer E. Barkmeijer-Althaus Franske Zijn lievelingspsalm was 103. Groningen. 6 oktober 1976. Snelliusstraat 41. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 11 oktober om 13.30 uur in „Elim". Barkstraat 5 te Hoogkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoogkerk om ca. 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag- en zater dagavond thuis en na de begrafenis in „Elim". Geloofd zij God met diepst ontzag; Hij overlaadt ons, dag aan dag. met Zijne gunstbewijzen. Hij kan. en wil. en zal in nood. zelfs bij het naad'ren van den dood. volkomen uitkomst geven. Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Menko Ubbens op de leeftijd van 79 jaar Middelstum, 5 oktober 1976, Gela Manningalaan 4 P. H. Ubbens-Boersma Sneek: H. Ubbens M. J. M. Ubbens-van Bragt Marieke, Peterke, Menko, Martijn Huizinge: D. Toren-Ubbens A. P. Toren Rob. Menko. Petra, Fred, Annemiek Liever geen bezoek aan huis Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen, worden verzocht om 10.15 uur aanwezig te zijn in de Geref. Kerk te Middelstum, waar D.V. een rouwdienst zal worden gehouden om 10.30 uur, op zaterdag 9 oktober a.s., waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats te Huizinge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Vita Nova", Heerestraat 39 te Middelstum. Plotseling nam God uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom Menko Ubbens geliefde echtgenoot van P. H. Boersma op de leeftijd van 79 jaar. Middelstum: 5 oktober 1976 Eller huizen: S. G. Ubbens Nieuwolda: E. K. van der Ploeg Groningen: J. F. Ubbens T. K Pilon—Ubbens A. Pilon. Hollandsche Rading: J. F. van Hulsteyn Bedum: L. P. Ubbens G. A. Ubbens—Wieringa Nieuwolda; T. van der Ploeg Hoogeveen: P. H Ubbens W. UbbensToren neven en nichten Uit onze familiekring door zijn God thuis gehaald onze geliefde Zwager. Neef en Oom MENKO UBBENS echtgenoot van P. H. Boersma te Middelstum 2 Cor. 5:1 „Wij hebben een gebouw van God in de hemelen, een eeuwig huis" Haren (Gn): D. J. Hamster-Boersma H. A. Hamster Grijpskerk: D. ten Have neven en nichten Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is geze ten, die zal vernachten in de schaduw des Al- machtigen. Ik zal tot den HEERE zeggen: mijn toevlucht en mijn burg. mijn God. op welke ik vertrouw Psalm 91:1 en 2 Heden is voor ons op het aller onverwachtst tot Christus zijn Hoofd opgenomen onze lieve Man, Vader en Grootvader Steffen Akkerman op de leeftijd van 70 jaar. Hoogkerk. 5 oktober 1976. Boeiersingel 3 Hoogkerk: P. Akkerman-de Wit Zwolle: A. F. Akkerman R. W. Akkerman-de Vries Stevo, Age. Ina, Wouter, Petrie. Alwin Pijnacker: P. Akkerman A. H. F. Akkerman-Buurman Peter, Marloes De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van de begrafenisvereniging „Algemeen Be lang", Esdoornlaan 187, Groningen. Gelegenheid tot bezoek Aldaar op vrijdag 8 okto ber van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaats vinden op D.V. zaterdag 9 oktober te Hoog kerk. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk, Hoendiep 232 te Hoog kerk, aanvang 10.30 uur. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken en God zal alle tranen van hun ogen wissen en de dood zal niet meer zijn Openbaring 21 4 God heeft uit dit aardse lijden verlost en in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve, dappere Moeder en Oma, Emma Helena Louise Hagen, Scholten-van op de leeftijd van 75 jaar. Voorburg: G. Scholten G. Scholten-de Groot Emmy Nienke Jetske Voorburg, 5 oktober 1976. Chr. Rusthuis „Nieuw Heeswijk". Sonnenburgh- laan 2 Correspondentie-adres Koningin Wilhelmina- laan 339. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „Nieuw Heeswijk". De rouwdienst, geleid door ds. P. van den Beukei. zal gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Molenstraat te Monster, op zater dag 9 oktober a.s. om 12.30 uur. waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 9 oktober a.s. om 11 uur in „Nieuw Heeswijk" en na de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Geen bloemen. God nam plotseling tot Zich onze beste Zwager en Oom Stef Akkerman echtgen v. Pie de Wit Groningen: M de Wit-Buist Winschoten: L. Leutscher Groningen: H. Muntingh-de Wit A. Muntingh Veendam: D. de Wit Amsterdam: F Oosterhuis-de Wit Alphen R. Smid-de Wit Amstelveen: F. van Randwijk de Wit R. van Randwijk Noordwijk: G. Middel-de Wit J. Middel neven en nichten Hoogkerk, 5 oktober 1976. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina s voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Heidelbergse Catechismus Zondag 1 In Jezus ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Herman Roozenbeek in de ouderdom van 74 jaar S J. R. Roozenbeek-Leijdckker kinderen en kleinkinderen Rotterdam 5 oktober 1976. Larikslaan 207 Liever thuis geen bezoek geen toespraken Vader ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Rouwbezoek aldaar: don derdag van 20.00-20.30 uur en vrijdag van 19 00- 19.30 uur. De begrafenis is bepaald op zaterdag 9 oktober op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Aankomst in de kapel om 11.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de kapel. Heden overleed tot onze grote droefheid onze beste Broer. Zwager en Oom Herman Roozenbeek in de ouderdom van 74 jaar J Polhuys-Roozcnbeck H. Roozenbeek G. Roozenbeek-Vos D. H Roozenbeek B. Roozenbeek-Langevelt neven en nichten Rotterdam, 5 oktober 1976 Van een onzer verslaggevers AMSTEDUCENT VAN LANDBOUWWERKTUIGEN EN POLYESTER. IS VAN PLAN NAAR Emmen te verhuizen. Met het ministerie van economische za ken wordt hierover onderhandeld, meldt een dagblad in het noorden des lands Reden voor de verhuisplannen zou zijn dat Vicon problemen heeft met de milieueisen die Gedeputeerde Staten van Noord-Holland aan het bedrijf stellen Bovendien zou het bedrijf in Nieuw jVennep geen uitbreidingsmogelijkheden meer hebben. Rechtzetting geëist AMSTERDAM - TROS-directeur drs. L. Leeman heeft in een kort geding voor de Amsterdamse rechtbank rechtzetting geëist van een interview in het dagblad De Lim burger met TV-maker Gied Jaspars, waarin deze zegt Leeman als een „gangster-figuur" en „oninteger" te beschouwen. Leeman vindt deze woorden beledigend en nadelig voor hemzelf en de TROS. liet zijn raadsman, mr. Van Andel weten- Gied Jaspars. maker van onder meer de Van Oekel-shows van de VPRO. zei de door Leeman gewraak te termen opzettelijk te hebben ge bruikt zij het in overdrachtelijke zin. Met „gangster-figuur" bedoelde ik eerder cultuurmisdadiger. aldus Jas pars in een door zijn raadsman, mr Van Manen, voorgelezen verklaring. Mr. Van Manen voegde er aan toe. dat er zijns inziens geen enkele reden om Jaspars of het dagblad De Limburger, waarin het interview werd afgedrukt te veroordelen tot rechtzetting. De woorden „gangster-figuur" en .oninteger" waren overigens niet slechts bedoeld voor Leeman, maar ook voor de TROS als geheel en bijvoorbeeld ook voor Rob Outran Veronica, aldus mr. Van Manen Dit kort geding behaalt een ideologische machtsstrijd tussen twee antipolen bij de Nederlandse televisie, vond hij. Leemans raadsman, mr. Van Andel. noemde Jaspars een hoogmoedige man met een dwangneurose voor te levisie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 17