Wie staan <Pr deze week allemaal in Mix? COUPON: „DE ZWAAN" Multatuli Max Havelaar Trouw Mis niks. lees Mix! FAMILIEBERICHTEN een verpleegkundige A ziekenverzorgenden MEDEWERKER/STER BINNENDIENST DINSDAG 5 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Heden is van ons heengegaan in de hoop van het eeuwige leven, onze lieve en dappere moeder, schoonmoeder en grootmoeder Johanna Berkhout weduwe van P. van Vliet Pzn., geboren 2 november 1895. 's Gravenhage: J. C. van Vliet Welsum (O): P. van Vliet Leiden: J. van Vliet J. van Vbet-van Noppen Janneke en Hans, Pieter Joke, Marlijn 's Gravenhage: W. G. F. van Vliet M. van Vliet-de Priester Erik, Annenies, Pieter, Cathelijne Vianen: H. van Vliet A. W. van Vliet-de Ruiter Karin, Jolande 's Gravenhage, 4 oktober 1976 Celebesstraat 78 Correspondentie-adres: Ranonkelstraat 333, 's Gravenhage Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in „Het Rouw- centrum". Van Diemenstraat 167, 's Gravenhage, op woensdag a.s. van 19.30-20.30 uur. De rouw dienst zal worden gehouden in het centrum „De Spreng" achter de Gereformeerde Kerk van Ren- kum-Heelsum, Utrechtseweg 93 op donderdag 7 oktober a.s. om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Bijzondere Begraafplaats. Koninginnelaan te Heelsum om ca. 12.30 uur. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze broer, zwager, oom en neef Arie van der Heijden op de leeftijd van 59 jaar. Mede namens verdere familie: J. van der Heijden H.F. van der Heijden-Tillemans G. Brand-van der Heijden J. Brand Leidschendam. 1 oktober 1976 Correspondentie-adres Familie J. van der Heijden Statenweg 161 a Rotterdam Telefoon. 243610 Een rouwdienst zal gehouden worden woensdag 6 oktober a.s. in de kapel van de algemene be graafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan l.om 14.30 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. ..De dag. door uwe gunst ontvangen, is weer voorbij, de nacht genaakt en dankbaar klinken onze zangen tot U. die 't licht en 'f duister maakt." Gezang 393 1. Heden heeft de Here tot Zich genomen. Zijn kind. mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en opa Pieter Vonk op de leeftijd van 70 jaar. Spijkenisse: D. E. Vonk-de Zwart Spijkenisse Bep en Ger Lagerweij-Vonk Zwijndrecht: Piet en Annie Vonk-van't Hoog Pernis: Arie en Wil Vonk-Hengstmengel en kleinkinderen. Spijkenisse. 3 oktober 1976 Anjerstraat 23 Corr.adres: Lavendelpad 4. Spijkenisse. Geen bloemen Geen toespraken Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.45 tot 8.15 uur in de rouwkamer van Ziekenhuis ..Eudokia". Bergsingel 215 te Rotterdam en na de dienst in de Ontmoetingskerk. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 7 oktober om 2 uur in de Ontmoetingskerk aan de Koningin Wilhelmina- laan 1 te Spijkenisse. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats „DeOmmenng" te Spijkenisse „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen." In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Johan Hendrik Morreau weduwnaar van Anna Alida van Oostveen in de leeftijd van bijna 82 jaar Pitts worth (Australië): D. Morreau - Christchurch (Nw. Zeeland): P. Morreau B. M. Morreau-Hayes Eemnes: J. B. Morreau A. Morreau-Boogaard Hilversum: J. Morreau T. Morreau-Wildeboer Dalfsen: A. Morreau G. M. Morreau-van Doorn Fruitland (Canada): H. Kroon-Morreau W. Kroon Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Zeist, 3 oktober 1976 „De Oldenborgh" flat 72 Arnhemse Bovenweg 16 Correspondentieadres: Laarderweg 71, Eemnes. De overledene ligt opgebaard vanaf woensdag 6 oktober des gam. 17.00 uur in de rouwkamer van „De Oldenborgh". Arnhemse Bovenweg 16 te Zeist. Gelegenheid tot condoleren woensdaga vond vanaf 18.30 uur in „De Oldenborgh," Flat 72. De rouwdienst zal plaats vinden donderdag 7 oktober a.s. 's middags 14.00 uur in de Thomas- kerk aan de Oranje Nassaulaan 35 te Zeist, waar na aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal geschieden op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist. Wie is wijs en verstandig onder u? Hij tone uit zijn goede wandel zijn werken met wijze zachtmoedigheid. Maar de wijsheid van boven is vooreerst rein. vervolgens vreedzaam, vriendelijk, gezeggelijk, vol van ontferming en goede vruchten, onpar tijdig en ongeveinsd. Jacobus 3 13 en 17. Vandaag is in Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Grootmoeder Tonia van der Munnik-Petiet net als Vader werd zij 79 jaar. Groningen, 2 oktober 1976. Huize Rikkers-Lubbers, Heresingel 36. Correspondentie naar: Lijsterbeslaan 12. Zuidlaren. Stiens: H. A. Kerkhof-van der Munnik Vaassen: G. van der Munnik N. M. van der Munnik-Kok Zuidlaren: A. J. van der Munnik P. E. van der Munnik-Kaashoek Nijkerk: A. C. Jansen-van der Munnik J. H. H. Jansen en kleinkinderen. Een rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 7 oktober, om 13.30 uur in de Goede Herder kerk te Grootegast, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Heden heeft de Heere tot Zich genomen Zijn moegestreden kind, mijn lieve Man, onze zorgza me Vader en Opa Abram Kalkman echtgenoot van Maria Margaretha Quak weduw naar van Cornelia Elisabeth Makkes op de leeftijd van 68 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan Den Hoorn: M. M. Kalkman-Quak Delft: P. M Kalkman P. Kalkman-Hordijk Mar gr eet, Kees en Hendrine Stadskanaal: K. Hofmeester-Kalkman H. Hofmeester Jan, Marja en Bert Delft: M. M. Tukker-Kalkman W. F Tukker Martin en Anne-Marie Spijkenisse: J. H. Bogaards-Kalkman J. L. Bogaards Ellen en Albert Schipluiden: J. Kalkman C. C. Kalkman-Hofstee Abram Den Hoorn: F. Kalkman H. Gidding L. W. Kalkman J. Eikelenboom Den Hoorn (post Delft). 3 oktober 1976 Dijkhoomseweg 119 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft. Bezoekuren dinsdag- en woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal D.V. worden ge houden in „Het Open Hof," Storklaan 1 te Delft, donderdag 7 oktober a.s. om 3 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats ..Iepenhof", ten oosten van Rijksweg 13 te Delft, om circa 4 uur. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid Zijn kind, onze geliefde Vader. Groot- en Over grootvader Cornelis van der Vliet sedert 10 juni j.l. weduwnaar van Elisabeth Hendrika Berg op de leeftijd van 96 jaar. Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. Psalm 139 18 Delft: C- J. van Rij-van der Vliet R. van Rij Delft: J. J. van der Vliet Ph. van der Vliet-Hartenberg Hoogeveen: L. L. van der Vliet A. van der Vliet-Pit klem- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 2 oktober 1976. Huize „Overduin" C orrespo n dentiead res Tak van Poortvlietstraat 19, Delft De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 6 oktober op de algemene begraafplaats ..Jaffa" te Delft, om circa 2 uur. Vooraf zal er een samenkomst zijn in de Gerefor meerde kerk Maerten Trompstraat 29 Delft om 1 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Met verslagenheid geven wij kennis van het plot seling overlijden van de heer Marcus Godfried medevennoot van onze boekhandel Boekhandel Godfried C.V. G. Verdonk en medewerkers Amsterdam, 3 oktober 1976 Heden nam de Here ge heel onverwacht tot Zich onze lieve Moeder. Be huwd- en Grootmoeder. Behuwdzuster en Tante Gerritje Heemsber- gen-van der Neut weduwe van Mattheus Heemsbergen op de leeftijd van 79 jaar. Rijswijk (Z.H.): R. Heemsbergen R. Heemsbergen- Boonstra Mattheus Heemsbergen Rolina Heemsbergen Rotterdam: A. H. van der Wal -Heemsbergen H. van der Wal Lekkerkerk: M. G. Heemsbergen H. Heemsbergen- van den Boogaard Ineke. Gert Jan en verdere familie Leiden, 3 oktober 1976 Lorentzhof 1, kamer 15 Correspondentieadres: Rijswijk (Z.H.), Jozef Is- raëlslaan 467 De overledene is opge baard in de rouwkamer van „Lorentzhof". Be zoek aldaar woensdaga vond van 7-8 uur. Geen bloemen. De rouwdienst is be paald op donderdag 7 oktober a.s. om 3 uur in .Lorentzhof" waarna de begrafenis zal plaatsvin den om ca 4 uur op de begraafplaats „Rhijn- hof" te Leiden. Voor de vele bewijzen van deelneming na het overlijden van onze Man. Vader en Grootvader Jan Hendrik van der Veen Zijn wij u bijzonder dankbaar Fam. van der Veen Witharen, oktober 1976. Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedan ken voor de vele blijken van deelneming en medele ven, die we mochten ont vangen na het heengaan van mijn man, onze vader en grootvader Marinus Pieter Brouwer betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uit aller naam: T. Brou wer-van Wouwe. Vlissingen, oktober 1976 Kasteelstraat 69. VEILINGGEBOUW Directie-Makelaar G. van den Brink Keizersgracht 474 - Amsterdam-C. Telefoon 220447 DINSDAG 12 OKTOBER T/M MAANDAG I NOVEMBER 1976 KOSTBARE UITGEBREIDE ANTIEK-, SCHILDERIJEN-, MEUBELEN-, ZILVER-, OUDE PERZISCHE TAPIJTEN-, OUD PORSELEIN-, FAILLISSE- MENTS- EN INBOEDEL VEILING KIJKDACEN: VRIJDAG 8, ZATERDAG 9, ZONDAG 10 EN MAANDAG II OKTOBER van 10 tol 4 uur. Uitvoerig omschreven, rijk geïllustreerde cata logus k 5,— verkrijgbaar. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. lel 023-320431. Haarlem (C* de Ridderstraat). Voor medezeggenschap Christelijk NiHoiual Vakverbond Utrecht, Ravellaan I, Postbus 2475. Telefoon 030-941041 Bij beschikking van de An dissements-Rechtbank te Zi le d.d. 9 september 1976 verzoek van Anna Paulina tert, weduwe van Anthot Arnoldus de Bruijn en Uv gehuwd met Arie BloUi haar zoon Hans de Bruijn boren te Utrecht op 14 juli wonende en verblijvende it inrichting 's Heeren L Lozenoord te Ermelo onder ratele gesteld met benoem van haar zoon Walter Bruijn, wonende te Rhet Papaverstraat 32, tot cun en Paul Rudolf de Bruijn, i nende te Utrecht, Van denstraat 40, tot to curator. De procureur: Mr J. F. M Wegen, Oosterlaan 19 Zwol De Stichting Prot. Christelijke verpleegin richtingen voor bejaarden en chronische zieken „Huize Siloam" vraagt voor haar verpleeginrichting te Rotterdam- Kralingen, Merulaweg 1 en die de begeleiding van leerling ziekenverzorgenden als taak zullen hebben. Uw sollicilatie kunt u richten aan de verpleegkundig direktrice Mevrouw J. van Oppen- Wijnands. die gaarne bereid is event, nadere informatie te geven. Tel. 010-122127. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. gevestigd te Amsterdam UITGIFTE van ƒ50.000.000,- 101A pCt kapitaalobligaties 1976 per 1977/1991 in coupures van nominaal 1.000,- aan toonder De koers van uitgifte zal op vrijdag 8 oktober 1976 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. Ondergetekende bericht, dat zij de inschrijving op bovengenoemde uitgifte openstelt bij al haar kantoren op dinsdag 12 oktober 1976 van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 3 uur op de voorwaarden van het prospectus d.d. 4 oktober 1976. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn bij de kantoren van inschrijving verkrijgbaar. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. Amsterdam, 4 oktober 1976. Nu ook als Amstelpa- perback. Gebaseerd op de oor spronkelijke 5e druk uit 1881, de laatste door de auteur gecor rigeerde herdruk van de eerste uitgave. Aangevuld met 30 bladzijden verklaren de aantekeningen voor de huidige lezer. 288 blz. f 11.- Verkrijgbaar in de er kende boekhandel. AMSTELPAPERBACKS Hoogtepunten uit de wereldliteratuur L.J. VEEN WAGENINGEN KWALITEITSOCHTENDBLAD Voor de afdeling inspektie van onze krant zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van zowel voor onze vestigingen in Den Haag als in Zwolle. De taak van deze funktionaris bestaat o.m. uit het onderhou den van kontakten van diverse aard, met enerzijds abonnees en adverteerders en anderzijds met agenten, rayon- inspekteurs en de centrale afdeling in Amsterdam. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een MAVO- opleiding. Indien u belangstelling hebt voor deze gevarieerde funktie. verzoeken wij U Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan onze afdeling Perso neelszaken, Wibautstraat 131, Amsterdam. Jackie Onassis Jackie Bisset Columbo Connie Vink Viola van Emmenes Niki Lauda Eddie Beugels Jan Bols Toon Hermans Mieke Bos Wina Born Heintje Astrid Nijgh Baronesse Alexandra Diana Nyad Gerard van der Mei) Hein van Nievelt Yoka Berrety Tjeerd Koopman Arie van der Blonk ftfo Columbo heeft j schoon genoeg van zijn serie occult J SS&Sta" Bermudadriehoek! sport - Goed idee! Noteer mij voor een abonnement op Mix a f 1,- per week of f 13,- per kwartaal. Naam Adres Plaats Ik wens Mix als volgt te ontvangen en te betalen: Via de bladenman, en regel de betaling met hem Per post, ik betaal f 13,- na ontvangst acceptgirokaart Knip de bon uit en stuur hem in een open envelop naar: Mix, Antwoordnummer 383, Haarlem. Een postzegel is niet nodig.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14