9 maatschappelijk werk(st)er STAFFUNCTIONARIS (M/V) DE STICHTING "ONS TEHUIS" hoofdleid(st)er kerkelijk werker in de evangelisatie EEN HOOFD EEN GROEPSLEIDER (STER) TEAMLEIDER SECRETARIS COÖRDINATOR KURSUSLEID(ST)ER dteuiiiillëindlöinidk Vormingsleid(st)ers. 2e staffunctionaris/hoofdleid(st)er TOPFUNKTIONARIS (M/Vr) personeels- funktionaris Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch-De Cruquiushoeve ZATERDAG 2 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 18 STICHTING GEZINSZORG KENNEMERLAND ZUID Onze instelling is gevestigd te Heemstede. Heemsteedse Dreef 38. Het werkgebied omvat Bennebroek/Vogelenzang. Bloemendaal. Zandvoort en Heemstede. Ter vervulling van een aanstaande vakature van 32 d 36 uur komen wij gaarne in kontakt met een die belangstelling heeft de volgende taken op zich te nemen: a. bevordering deskundigheid, omvattende het gehele pakket van interne en externe kontakten met scholen en docenten, organisatie van vormingsbijeenkomsten, studiebegeleiding, etc. b. bedrijfsmaatschappelijk werk; c. in het kader van algemene zaken: het vervangen van direkteur en hoofdleiding, aktief meewerken aan vorming en uitvoering van* het instellingsbeleid, het onderhouden van relaties met instellingen op ieder gebied in de eigen werkingssfeer. Een voltooide hogere beroepsopleiding, eventueel met V.O., alsmede ervaring in de gezinsverzorging of vergelijkbare werksoort is noodzakelijk. De salariëring wordt bepaald op basis van het geen op grond van opleiding cn ervaring subsidieabel is. Rechtspositie volgens de COAM-regelmg. Er is een goede pensioenvoorziening en een vaste vergoeding voor het gebruik van eigen auto. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren. Sollicitatie naar een deelfunktie is mogelijk. Telefonische informaties kunnen worden verstrekt door de heer J A v.d. Putte (dir.) en mevrouw W. Dijkstra-Bouwman (staff.) tel. 023-289740. Protestants Centrum voor opvang en begeleiding van (a.s.) alleenstaande moeders (kapaciteit 9 moe ders 16 baby's). vrouwen in urgente noodsituaties met hun kinde ren (kapaciteit 10 moeders 16 kinderen), kinderen tot 7 jaar, die door omstandigheden enige tijd in ons tehuis verblijven (kapaciteit 14 kinderen), zoekt gegadigden voor de funktie van die tevens de directrice waarneemt bij haar afwezig heid. Hij of zij dient in staat te zijn samen met de 3 teams en de staf in een open overlegstruktuur te komen tot een zo goed mogelijke hulpverlening. Vereisten: hogere beroepsopleiding of daaraan gelijk te stellen opleiding ervaring in vergelijkbare funktie, leeftijd boven 30 jaar. Salariëring en rechtspositie overeenkomstig regeling jeugdbescherming. Voor deze funktie wordt een positief christelijke levensovertuiging verwacht. Sollicitaties te richten aan de direktrice van "OnsTehuis", Biltstraat 186, Utrecht, die ook gaarne nadere funktie-informatie verstrekt. Telefoon (030) -711724. Deputaten voor do evangelisatie in de klassis Assen van de Gereformeerde Kerken in Nederland zoeken een met als werkterrein Noord-Oost Drenthe. De taak van de kerkelijk werker bestaat in hoofdzaak u»t - het begeleiden van een aantal plaatselijke evangelisatiekommissies het toerusten van vrijwillige medewerkers in de evangelisatie. - het stimuleren van nieuwe aktiviteiten. Gegadigden voor deze funktie dienen een opleiding te hebben gevolgd aan een sociale of pedagogische akademie en te beschikken over enige ervaring in soortgelijk werk. Het ingeschreven staan in het register voor kerkelijke werkers in de evangelisatie strekt tot aanbeveling. Rechtspositie en honorering sluiten aan bij de regeling voor medewerkers in algemene dienst van de Gereformeerde Kerken Sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en referenties dienen binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie te worden toegezonden aan de sekretaris van de deputaten: D.s. P.S. Veldhuizen, Wethouder Deodatusplantsoen 13. R hod en. 5e Prot. Chr. Stichting Tehuizen voor Geest. Gehandicapten in N.H. vraagt voor haar nieuwe tehuis "Drooghe Weert" in Julianadorp. dat in januari 1977 zal gaan starten In dit gezinsvervangend tehuis zullen geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen worden opgenomen. Het hoofd zal belast worden met de dagelijkse leiding binnen het tehuis en alles wat daarmee samenhangt. Van de groepsleider!ster) wordt verwacht dat hij/zij o.a. een positieve bedrage kan leveren aan de begeleiding van de bewoners Uitgebreide sollicitaties met persoonlijke achtergronden kunnen worden gericht aan Mevr J Schetter-Schotten*. Alg directrice van de Stichting. Breelaan 75. bergen N.H telefoon02206-3400 Herhaalde oproep Oe Protestantse Stichting voor Buurthuiswerk in de gemeente Maastricht zoekt voor zo spoedig mogelijk (koördinerend buurtwerker) voor samenlevingsopbouw t.b.v. ethnische en sociale minderheidsgroeperingen in de Maastrichtse samenle ving in en vanuit het Ontmoetingscentrum Vrijthof 23. De taak van deze teamleider zal bestaan uit: - leiding en koordinatie; - het verzorgen van eksterne relaties; - begeleiding van funktionarissen en vrijwilligers. Naast de teamleider is een aktiviteitenleider (assistent- buurtwerker) werkzaam; de teamleider is met name belast met de begeleiding van de protestantse minderheid. Kandidaten moeten voldoen aan de door het Ministerie van Cultuur. Rekreatiè en Maatschappelijk Werk voor deze funktie gestelde eisen t.w. diploma Sociale Akademie; vanwege de werksituatie komen alleen meelevend hervormden (gereformeerden) in aanmer king. Salariëring volgens de C.R.M.-regelingen. Schriftelijke sollicitaties te richten vóór 1 november aan het bestuur: mevrouw J. W. Leeuwenburgh-de Vor (sekretaresse). Walburg 6. Maastricht-Amby. OE STICHTING VOOR DE GEESTELIJKE VOLKS GEZONDHEID TE AMERSFOORT omvattende de afdelingen M O.B., L.G.V. en Preventie, zou graag in kontact komen met maatschappelijk werkers m/v Voor het vervullen van verschillende vacatures zoeken wij medewerkers die ervaring hebben in: A. Het werk van een bureau voor L.G.V. B. Het werk van een M O.b. C. het groepstherapeutische werk met kinderen en zo mogelijk met volwassenen, D. Gezinstherapie, waarvan tenminste één naast het uitvoerende werk de organisatorische kanten ervan kan verzorgen Wij willen de nieuwe medewerkers graag betrekken bij de op gang zijnde ontwikkelingen binnen de stichting en de regio. Salaris: 2.309.— Imin.) tot/3.440.— (max.) Op de medewerkers van de stichting is de rechtspositie regeling van de gemeente Amersfoort van toepassing Nadere inlichtingen over de inhoud van de funkties en over de instelling worden gaarne verstrekt door de Sollicitatie-commissie, tel. 033-32164. Schriftelijke sollicitaties voor 9 oktober 1976 te richten aan: de secretaris van het bestuur, de heer drs. J.A.C. Burgering. Franklinstraat 60 te Amersfoort. Het bestuur van het Regionaal Woonwagencen trum "De Hanenrick" te Zwolle vraagt voor spoedige indiensttreding een (mnl of vrl.) Funktie-informatie: - coördinatie woonwagenzaken; - secretariaatswerkzaamheden; - ondersteuning van het bestuur bij de formulering van het welzijnsbeleid; - stimulering van initiatieven. Aanstellingseisen: - goede algemene ontwikkeling; - hogere beroepsopleiding, bij voorkeur sociale akade mie met specialisatie opbouwwerk; - goede contactuele eigenschappen; - redactionele vaardigheid; - kunnen geven van leiding. Rechtpositie: De rechtspositieregelingen van de gemeente Zwolle zijn van toepassing. Opneming in het IZA-Overijssel en in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Honorering: Aan deze funktie is een maximum salaris van 3410. - per maand verbonden. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de werkgever. Informatie: Aanvullende informatie kan worden verstrekt door de secretaris van het bestuur, de heer B.J. Wiggers, tel (05200)82175. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de Centrale Personeelsdienst van de gemeente Zwolle. Ter Pelkwijkpark 18 te Zwolle, onder vermelding van het vakaturenummer. Maatschappelijk Werk voor Geestelijk Gehandicapten in Drenthe: een interessante werksoort in een aantrekkelijk woongebied. De werkzaamheden worden gedaan vanuit regionale bureaus te Assen, Emmen, Hoogeveen en Meppel, momenteel dgor 10 medewerkers. Aspekten van bet werk zijn: direkt kontakt met ouders en gehandicapten: nauwe relatie met specifieke instituten, zoals: b.o.-school, dagverblijf, tehuis, werkplaats, inrichting etc.; samenwerking met orhto-pedagoog, psycholoog, arts en anderen, doorgaans in een vast teamverband. Onze (interl.besch.) instelling heeft voor 1976 zo spoedig mogelijk behoefte aan uitbreiding voor het rayon Zuid-Oost Drenthe. Wij zoeken daarom kontakt met een U kunt rekenen op een prettig werkklimaat, goede werkomstandigheden, regelmatige staf- en werkbesprekingen (ook supervisie is mogelijk), een zelfstandige en verantwoordelijke job. De arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn volgens landelijke regels (min. 2.061,68, maks. 2.765,32) en neergelegd in een rechtspositiereglement. Indien u gediplomeerd maatschappelijk werk(st)er bent met belangstelling voor deze werksoort, wendt u dan voor nadere inlichtingen tot: Drentse Stichting voor Maatschappelijk Werk voor Geestelijk Gehandicapten Witterstraat 33. Assen, telefoon; 05920-17633 (dhr. J. J. de Vries) en voor uw sollicitatie tot: het bestuur van de stichting, hetzelfde adres, onder vermelding van vakaturenummer 2-103/41. Voor de uitvoering van het vormingswerk in internaatsverband op Den Alerdinck is een kursus- team verantwoordelijk, dat bestaat uit kernen en werkgroepen gespecialiseerd od het gebied van gezondheidszorg, onderwijs, industrie, jongeren in hun werksituatie, kerk en geloofsoriëntatie. De kern gezondheidszorg willen wij graag versterken met een die gaat werken met groepen uit de gezondheidszorg zoals opleidingsgroepen, kader en ondernemingsra den van instellingen uit de gezondheidszorg. De kern heeft regelmatig overleg met vertegenwoordigers uit de gezondheidszorg. Wij 'denken voor deze funktie aan iemand die ervaring heeft met het werken met groepen. Belangrijk is dat hij/zij: kan werken in teamverband; oog heeft voor de persoon in de gezondheids zorg (werker en kliënt); open staat voor de huidige ontwikkelingen en de daarmee in verband staande veranderingen in de gezondheidszorg. Door b.v. het bijwonen van een kursus, willen wij na selektie de kandidaten in de gelegenheid stellen, zo onbevangen mogelijk kennis te maken met de medewerkers van ons centrum en het kursuswerk in het bijzonder. Inlichtingen over de funktie kunnen worden verkregen bij Joan Röell, kursusleider. Telefoon (052901541. Schriftelijke sollicitaties, graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan het bestuur (ter attentie van de benoemingskommissie) van Vormingscentrum Den Alerdinck. L?ag-Zuthem (Post Zwolle). vormingscentrum laag-zuthem Reformatorisch Vormingsinstituut 'De Schakel" Engelse stoof 1 Wijk en Aalburg Voor ons Reformatorisch vormingsinstituut vragen wij per 1 november 1976: Sollicitanten dienen de grondslag van ons instituut te onderschrijven. Gewenste opleiding: Soc. of Ped. Academie of een andere onderwijs bevoegdheid. Taak: Begeleiding van groepen werkende jongeren. Verzorging programma's en onderdelen. Samenwerken en meedenken in teamverband over de ontwikkeling van het vormingswerk. Sollicitaties: binnen 1 week aan de direkteur de heer B,. van Beek. Inlichtingen: overdag tel. 04164-2281, 's avonds 04187-1773. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING "DE GRAAFSCHAP ZUID" werkzaam in de Gelderse gemeenten Hengelo (Gld.) Ruurlo, Steenderen, Vorden en Zelhem is een gecombineerde A-instelling met als werkvormen Algemeen Maatschappelijk Werk, Gezinsverzorging en Bejaardenhulp. In verband met uitbreiding is er dringend behoefte aan een voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp, waarbij het hoofdaccent van de taken zal liggen bij de afdeling bejaardenhulp. Tot haar/zijn taak zal o.a. behoren: - organisatie en verdere ontwikkeling van de bejaardenhulp. - werkbegeleiding, zowel individueel als in teamverband. - het mee inhoud geven aan het beleid van de stichting. - het mee bevorderen van een goede communicatie tussen verschillende werksoorten. Diploma Sociale Academie, H.S.A. of H.B.O. is vereist, zo mogelijk met V.O. of de kursus leidinggevende functionarissen. Sollicitanten met praktijkervaring bij een instelling voor Gezinsverzorging en Bejaardenhulp genieten de voorkeur. Inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt onder nr. 05753 - 2345. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de directeur van de stichting. Kastanjelaan 15 te Hengelo <GkJ De sociale dienst telt circa 115 medewerk(st)ers, verdeeld over vier afdelingen belast met taken op het gebied van materiële en immateriële hulpverlening en de afdelingen administrate, interne kontrole en secretariaat. Er is een heroriëntering gaande m.b.t. de huidige struktuur. Dooreen struktuurkommis- sie is een interimrapport uitgebracht. In de loop van de eerstkomende maanden zullen adviezen worden uitgebracht aan burgemeester en wethouders. In de top zijn enige tijd geleden twee vakatures ontstaan, waarvan één, de direkteurs- plaats, weer is bezet. Wij willen nu de andere plaats bezetten en zoeken daarvoor een die in nauwe samenwerking met de direkteur in het bijzonder belast wordt met de dagelijkse leiding en de coördinatie van alle zaken op het terrein van de materiele en immateriële hulpverlening. Ook de zorg voor het ontwikkelen van procedures die een goede en snelle administra tieve verwerking mogelijk maken behoort tot de taak. De afdelingsleiding is vanzelfsprekend nauw betrokken en levert inbreng en onder steuning. In overleg met de inspraakgroep zijn de hiernavolgende eisen waaraan de nieuwe funktionaris moet voldoen, geformuleerd; - - organisatorische kwaliteiten (georiënteerd zijn op organisatievorm, kreatief leiden van een organisatie) - kennis van wetten en regelingen, welke bij de sociale dienst in uitvoering zijn; - ervaring in de welzijnssektor; - brede maatschappelijke belangstelling. Het salaris zal voorlopig maximaal f 5.217. - bruto per maand bedragen. Een grafologisch en/of psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Telefonisch kunnen informaties worden ingewonnen bij de direkteur, de heer C.N. Boot, telefoon 071 -131941 /120547. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer PZ 76084 binnen drie weken te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Stadhuis, Leiden. Het Instituut voor Epilepsiebestrijding is een landelijke instelling voor observatie en behandeling van epilepsie- patiënten. Klinische behandeling vindt plaats in het centrum "Meer en Bosch" te Heemstede en in het centrum "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (Gemeente Haarlemmermeer). Beide centra hebben samen een kapaciteit van 700 bedden en ruim 800 personeelsleden (inkl. ca. 150 pari-timers) Het Instituut streelt een modern en evenwichtig personeels beleid na. In de zich vernieuwende organisatie zal grote aandacht worden besteed aan de ontwikkeling van het sociale beleid, waarbij ook de Ondernemingsraad een belangrijke rol speelt. In verband hiermee wordt gezocht naar een die zal worden belast met het sekretariaat van de Onder nemingsraad. Voorts zal deze zich in nauwe samenwerking met het Hoofd Personeelsdienst en een tweetal medewer kers bezig gaan houden met personeelsvoorziening, perso- neelsbegeleiding en de ontwikkeling van procedures be treffende werkoverleg, loopbaanbegeleiding en beoorde lingstechnieken. Men dient goed te kunnen notuleren en rapporteren en te beschikken over sociale interesse, flexibiliteit en gevoel voor situaties. Gedacht wordt aan een kandidaat vanaf 25 jaar met een opleiding op het nivo Sociale Academie (H.B.O.) of bezig zijnde met een studie op dit terrein. Evenwel zijn kandidaten uit andere studierichtingen welkom. Geboden wordt een veeleisende doch boeiende werkkring, waarin het nemen van initiatieven zeer op prijs wordt ge steld. Er zijn goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een welvaartsvaste pensioenregeling en studiefaciliteiten. Er is een selektieteam gevormd, bestaande uit de binnenkort met pensioen gaande sekretaris O.R.. twee leden van de O.R. en het Hoofd Personeelsdienst. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie, verge zeld van een beknopte levensbeschrijving en recente pas foto te richten aan het Hoofd Personeelsdienst van het Instituut, onder vermelding van vakaturenummer 76-59 ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 UI1CAAN0C VAN Di CMSIEIIM VERCr»GING VOO» 0£ VEBPIECING VAN II1DERS AAN EPILEPSIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18