J Met uw-kleine gerubriceerde advertentie gaat iets gebeuren dat nooit eerder is gebeurd. Hij gaat veel krachtiger worden dan ooit tevoren. Want vanaf 5 oktober zal hij niet alleen verschijnen in dit blad. Maar bovendien in nog een ander groot ochtendblad. Dat andere grote ochtendblad is de Volkskrant. En dit betekent dat uw kleine advertentie voortaan één miljoen lezers bereikt. Overal in Nederland. Vanaf 5 oktober gebeurt dit geheel automatisch. (U hoeft 't dus niet apart op te geven). Op dezelfde dag verschijnt uw adverten tie in twee kranten. Als Pijltje in Trouw. En als Victorie in de Volkskrant. Samen komen die dagelijks in 365.000 brievenbussen terecht. Oftewel onder de ogen van ongeveer één miljoen mensen. Hetgeen kolossaal veel is. Dat is zo'n twintig voetbalstadions vol. En die menigte kunt u bereiken voor minder dan één gulden „per stadion", als u een korte mededeling heeft. Bijvoorbeeld zóeen: Want een kleine advertentie in beide bladen gaat niet meer kosten dan f 1,82 per millimeter-hoogte per kolom. Die miljoen mensen zijn zeker niet allemaal „gemiddelde Nederlanders". Wie Trouw of de Volkskrant leest, doet dat meestal omdat hij of zij een wat dieper gaande belangstelling heeft. Trouwens, over de „kwaliteit" van de lezers hoeven we u niets te vertellen. U kent uzelf. Toch leek het ons goed u er nog even op te wijzen. Want u plaatst uw gerubriceerde advertentie om er reacties op te krijgen. Liefst veel. En liefst van een zeker gehalte. De nieuwe advertentie-combinatie van de Volkskrant en Trouw biedt daarvoor thans alle kansen. Dus, heeft u iets te vragen of aan te bieden, vul dan de bon in. Hij is in ieder geval goed voor 'n miljoen. Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde Ul/ll. advertentie in twee grote ochtendbladen. Schriif hier uw tekst. Wie op 5 oktober een kleine advertentie in deze krant zet, bereikt binnen enkele dagen het miljoen. W»» l T. „u»r 1 Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees. Dagelijks aantal lezers: ca. één miljoen. (NOP '75) In open envelop zonder postzegel opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P Aantal regels 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 regels beschrijven. Prijs per plaatsing (excl.4".'. BTW) 1 2 9.10 3 14.56 4 18.20 5 23.66 6 27.30 7 32.76 8 36.40 9 41.86 10 45.50 Voor brieven onder no.f 2.- extra. Plaatsingsdatum(s)_ Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening ■■i

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12