Verras uw hond dagelijks met een voedzaam Hols produkt HOLS b.v. Lelyst SECRETARISSEN ASSISTENT-ACCOUNTANT diner Trouw Assistenten voorde accountantsdienst van Philips BRANDS &WOLFF RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN wetenschappelijk (hoofd) medewerk(st)er een beheerders echtpaar ADMINISTRATEUR HOOFD VAN DE TYPEKAMER (vrl) Ui 2V2kg ervaren assistent-accountant PHILIPS STAFFUNKTIONARIS (vrl/mnl) ZATERDAG 2 OKTOBER 1976 PERSIMEEL GEVRAAGD BIJ óm vafcgrosp systematise*» theologie van da facuhah dar Godgeleerdheid ta Groningen la aan (vac. nr. LP7MB17) Van de te benoemen functionaris wordt verwacht, dat hij onderwijs zal geven in de inleiding en geschiedenis van de wijsbegeerte in de propedeutische fase in de ethiek en godsdienstwijsbegeerte in de aanvangsfase van het basisdoctoraal (candidaats). Verder wordt van de functionaris verwacht, dat hij zal participeren aan onderzoekprojecten van de vakgroep; met name zal hem de supervisie toevallen van het ontwerpen van een leergang wijbegeerte voor theolo gen. Ook zullen van hem de gebruikelijke bestuurlijke activiteiten gevraagd worden. In verband met deze taken dient de functionaris te beschikken over een goede kennis van de wijsbegeerte, didactische ervaring, en belangstelling voor didactiek van het aanvangsonderwijs, goede contactuele eigen schappen, bestuurlijke en organisatorische capaciteiten en verder interesse te hebben voor wetenschapsfilosofie en kentheoretische vraagstellingen. Gedacht wordt aan een doctoriandus) theologie met als hoofdvak systematische theologie {wijsbegeerte ethiek, godsdienstbegeerte of dogmatiek) of een doctoriandus) filosofie met als hoofdvak wijsgerige ethiek of godsdienstwijsbegeerte. Betrokkene is in beginsel bestemd voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps en wordt in tijdelijke dienst aangesteld voor een proeftijd van ten hoogste vier jaren, indien en voor zolang nog geen redelijke zekerheid bestaat dat betrokkene voldoet aan de voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps vereiste wetenschappelijke en andere kwalrtei- Salariëring geschiedt overeenkomstig het rangenstelsel voor wetenschappelijk medewerker. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, referenties en eventueel een lijst van publicaties, worden ingewacht bij het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken der Universiteit, Poetbus 72 te Groningen, uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie! Eventuele nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Prof. Dr. H.G. Hubbeling, Mozartstreat 22 te De weritpoep OOST EUROPA PROJEKTEN te Utrecht coördineert en begeleidt (studie) reizen naar Oosteuro- pese landen geeft het blad Oost Europa Verkenningen uit en ander informatief materiaal, organiseert studiebij eenkomsten en stimuleert belangstelling voor Oost Europa bij verschillende maatschappelijke groeperingen in Nederland. vraagt voor dit werk Doelstelling is "een veelzijdige informatie te verspreiden die gebrekkige informatie aanvult en iirationele informatie bestzijdt. Dit gebeurt minimaal vanuit een besef dat het zinvol is het koude-ooriogdenken af te breken, en maximaal vanuit de hoop dat geleerd kan worden van maatschappijen die zich socialistisch Wie overweegt te solliciteren wordt verzocht het Beleid»- en werkplan benevens een overzicht van taken aan te vragen bij de werkgroep. Parkstraat 9, Utrecht. Sollicitaties voor 23 oktober a.s. aan het zelfde adres. De Stoppelberg Recreatie en Voorlichtingscentrum van de Nat. Christen-Geheelonthouders Ver. te Beekbergen IGkf.). Zoekt Leeftijd 30-50 jaar. Jaarbetrekking, woonruimte aanwezig. Van de kandidaten vertangen wij geheelonthouder ta zijn of bereid dit te worden. Brieven en nadere inlichtingen K. Koopman, Dorps straat 211. Nieuwe-Niedorp (N.H.). tel. 02261-257. STICHTING VREDES0PB0UW ■9 een Ineweng dk zk#> rtcm op het geven van kilormetle ean en meneen en poepen op het getted ven w- l Z1 wordl gesuPaidwerd door de oveftwd en «e EEN BUREAU SECRETARESSE deze edverwrae re rteimn een de r mr O Zoon. PedraPeeT 9. Utrmcfit ACCOUNTANTSKANTOOR MARSEILLE Accountant-administratieconsulenten Federatie-belastingconsulenten heeft een vakature voor een: Hij zal worden belast met het samenstellen van jaarstukken voor kleine en middelgrote bedrijven. Het bezit van de diploma's M.B.A. en S.P.D. of een hieraan gelijkwaardige opleiding is vereist. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. •Gaarne uitvoerige sollicitaties aan het adres De Rede 6-8 te Dronten, telefoon 03210-2610. Stichting Protestants Christelijke Verpleeginrichting voor Bejaarden en Chronisch Zieken 'HUIZE SILOAM" Voor het onder eigen beheer uitvoeren van de economische en administratieve werkzaamheden - welke tot nu toe door een extern bureau worden verzorgd - wenst het bestuur over te aaan tot het aanstellen van een in de functie van administrotie directeur, die in de ruimste zin verantwoordelijk zal zijn voor het gehele financiële en administratieve gebeuren van de drie tehuizen, gevestigd te Rotterdam, Poortugaal en Vlaardingen. Vereist wordt: gedegen administratieve opleiding goede contactuele eigenschappen prot. christelijke levensovertuiging. Eigenhandig geschreven sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien en dienen gericht te zijn aan. het bestuur van de stichting, p/a 's-Gravendeelstraat 12. Rotterdam-zuid. In varband mat aan wijziging in da organisatie van de afdeling Registratuur ki ter secretarie van de gemeente Harden berg (N.O.-Overijssel, 29.0 Inwoners) worden geplaatst een Haar taak zal grotendeels bestaan uit: - het collationerem van het typewerk; - het verdelen van de werkzaamheden; - het toezicht houden op het verloop en de kwaliteit van de werkzaamheden; - het inwerken van nieuwe typistes. Voor deze zelfstandige functie gaan onze gedachten uit naar iemand die over voldoende organisatorische en taalkundige kwaliteiten de beschikking heeft en de voor de funktie noodzakelijke ervaring, bij voorkeur in overheidsdienst heeft opgedaan. wordt een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 2.336. per maand (exclusief de toelage ad 30. Naders Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling, waaronder de typekamer ressorteert, telefoon 05232-2833, toestel 139. Soflic Katies: Belangstellenden, die menen voor deze betrekking in aanmerking te komen, worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad in te dienen bij Burgemeester en Wethouders van Hardenberg. Hols donatin een wetenschappelijk samengesteld volledig diner. Onmisbaar voor uw hond. Hols donatin bevat getoaste tarwevlokken, vlees, hondebrood, groenten, vitaminen, mineralen en sporenelementen. Min. verteerbaar eiwitgehalte 22%, Vochtgehalte 11% Voor de afwisselingHols kluiven of Hols brokken. hols S ®0*AT/N Postbus 50. Tel. 03200-2 63 64 r INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt. TEL. 020-913456 toestel 743 r Hl De Accountantsdienst heeft als werkterrein de Philips- belangen in de hele wereld De werkzaamheden omvatten het controleren van een aantal bedrijfsonderdelen, onder leiding van een Registeraccountant. Dat houdt in: nagaan of de administratie in al haar vertak kingen juist wordt gevoerd en of de verslaglegging betrouwbaar is Ook wordt de assistent ingezet bij onderzoekingen die regelmatig plaats vinden op administratief en bedrijfs-economisch gebied De administratie van Philips is modern van opzet; budgettering en automatisering worden op ruime schaal toegepast. Dat zal de assistenten die we zoeken een brede ervaring geven en een goede ondersteuning in de verdere studie. De theoretische vorming vindt niet alleen via externe cursussen plaats (waarvoor een aantrekkelijke financiële tegemoetkoming bestaat) maar ook door middel van interne cursussen. Er zijn momenteel vacatures in Eindhoven, Groningen, Hilversum. Roosendaal en Sittard. Assistenten kunnen echter verwachten dat zij van tijd tot tijd van standplaats veranderen. Dat gebeurt dan in het kader van hun loopbaanontwikkeling. Door het internationale karakter van Philips kan in een latere fase van de loopbaan ook gedacht worden aan standplaatsen buiten Nederland. We vragen van de assistenten één van de volgende opleidings niveaus: - bezig met het Algemeen Deel van de NIvRA-studie; - studerend voor SPD II. - diploma HEAO-BE Leeftijd: tot ongeveer 25 jaar. Richt uw sollicitatie aan mejuffrouw R. Cro/la. Philips Personee/zaken. antwoordnummer 35. Eindhoven. ACCOUNTANTS Brands Wolff. Accountants, een maatschap van registeraccountants, ziet zich gesteld voor groeiende activiteiten. Naast de controle-werkzaamheden en de daarmede samenhangende toenemende advies-practijk op het terrein van de administratieve organisatie en automatisering breiden de advies-werkzaamheden op fiscaal en financieel-economisch gebied zich voortdurend uit. Als gevolg van deze toenemende activiteiten bestaan op het kantoor te Rotterdam vacatures voor ervaren assistent-accountants, die niet meer alleen door de interne opleiding en promotie te vervullen zijn. Brands Wolff zoekt contact met jonge mensen, die ervaring in controle werkzaamheden hebben en met de studie voor registeraccountant of met die voor s.P.D. of M.O. gevorderd zijn. Belangstellenden voor een carrière in de accountancy met zeer goede perspectieven, die zich willen inzetten voor werk van hoge kwaliteit in een prettige stimulerende werksfeer, worden uitgenodigd zich in verbinding te stellen met de Heer J. C. Bijleveld. Brands Wolff, Accountants. Blaak 101Rotterdam, telefoon 010-116100. Kantoren te Rotterdam. Amsterdam, Arnhem, Boskoop, Brielle, Dordrecht, Gouda, Roermond. Waddinxveen. j Hervormde stichting bejaardencentrum "SPARRENHEIDE" te DRIEBERGEN Voor ons verzorgingshuis "Sparrenheide" te Driebergen waar 125 bejaarden woonachtig zijn, vragen wij een Haar of zijn taak zal o.m. gericht zijn op: a. Het geven van leiding bij de verzorging van de bewoners en de verpleging van tijdelijk zieken; b. Het begeleiden en coachen van personeelsleden die voor een verzorgend beroep in opleiding zijn; c. In team-verband werken met andere hoofden van dienst; d. Het verrichten van een aantal direktietaken, afhankelijke van opleiding en ervaring. Voor de vervulling van deze funktie verwachten wij; Belangstelling en begrip voor de bejaardenzorg; Organisa t ievermogen Goede kontaktuele eigenschappen.- Wij bieden een prettige werksfeer en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Voor ongehuwden zijn huisvestingsmogelijkheden aanwezig; Medewerking bij het zoeken naar woonruimte voor gehuwden wordt verleend. Gegadigden worden verzocht zich schriftelijk te wenden tot het bestuur van de Stichting. Melvill van Carnebeelaan 77 te Driebergen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10