Meer dan I/2 uurloon Hermans en Wim Kan voor maar 15.75! Feest rond de éénmiljoenste Rekord! Daarom nü bij alle Opel-dealers net Super Star festival. Nieuw. De 1.000.000e Opel Rekord. De Opel Millionaire. h Wereldprimeur van uw 50-jarige Hema. HEMA Datasaab zoekt jonge ambitieuze zakenmensen die carriere willen maken in het computer-vak Opel produceerde kort geleden zijn miljoenste Rekord. Een ongehoorde mijlpaal, die in grootse stijl herdacht dient te worden. Met de Milliönaire. Een beperkte en daardoor nu al zeer gewilde serie Rekords, verrijkt met vele kostbare acces soires, voor vrij wel de standaard prijs van de auto. De Rekord Millionaire is er met een 1,9 of 2 liter benzinemotor en met de bekende 2100 Diesel, die afgewerkt is met een van de vele profijtelijke Super Star Pakketten. Ziehier zo'n pakket voor b.v. de 2-deurs Rekord Millionaire 1900 N. Extra: fraaie vinyl hoofdsteunen. Extra: elektrische ruitesproeier met handige interval-schakelaar. Extra: twee halogeen-mistlampen vóór. Extra: bumper rozetten vóór en achter. Extra: ruitewissers op r_ de koplampen. "Extra: stoere matzwarte sprint-grill. Extra: elegante sierlijsten op de flanken. En let wel! Dit hele pakket Extra's kost u slechts 312 gulden. Maar zoals gezegd, de voorraad is uiterst klein. Het is dus raadzaam om er vlug bij te zijn, als u exclusief als een miljonair rijden wilt. Dankzij nieuw systeem nu op één super lange Stereo LP: VRIJDAG 1 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 20 Uw jubilerende Hema intro duceert opzienbarend nieuws van de platenindustrie: het Ultra Groove System. Dit nieuwe procédé maakt het mogelijk de speelduur van 'n grammofoonplaat te ver dubbelen. Zonder dat de kwaliteit eronder lijdt en zonder dat hierbij speciale afspeelapparatuur gebruikt hoeft te worden. Voor deze wereldprimeur heeft de Hema zich weten te verzekeren van de medewerkingvan Neerlands grootste cabaretiers: Toon Hermans en Wim Kan. Dat wordt dus lachen, lieve mensen, meer dan anderhalf uur lang. Voor minder dan de prijs die u betaalt voor'n „gewone" LP Haast u dus naar uw Hema want voor deze unieke Super elpee geldt: „Zolang de voorraad strekt!" mm.- Gratis in de hoes van de Toon Kan elpee: een Hema Jubileum Single. Datasaab is de computer en elektronika divisie van Saab-Scania, een Zweedse multinational met een jaaromzet van rond de 5 miljard gulden. In Europa is Saab-Scania toonaangevend als het gaat om auto's, vliegtuigen en vrachtwagens. Saab auto's worden over de hele wereld verkozen om hun betrouwbaarheid en veiligheid. Scania trucks doen in meer dan 60 landen het zwaarste werk en menig schip, energiecentrale of leidingensysteem is uit gerust met industriële apparatuur van de Nordarmatur divisie. Datasaab, de computer divisie levert een komplete lijn van automatiserings systemen waarbij het accent ligt op de gegevens verwerkende apparatuur. Van kleine systemen voor fakturering en administratie tot uiterst geavanceerde mini computer systemen. Datasaab Nederland b.v. is een jaar of drie geleden gestart als een kleine unit en in de loop van die tijd uitgegroeid tot een middelgrote organisatie met een complete verant woordelijkheid voor de marketing, onderhoud en installatie van Datasaab apparatuur in Nederland. Wij zoeken commerciële medewerkers. Jonge, dynamische zakenmensen die hun werk als een uitdaging zien. Die een beslissing durven nemen, maar ook kunnen accepteren als eens een keer een beslissing vóór hen wordt genomen. Die mensen kunnen, als ze ervaring hebben in het automatiseringsbedrijf, bij Datasaab komen werken. Voor een beloning die er niet om liegt. Een auto van de zaak, goede secundaire voorwaarden en een volkomen zelfstandige baan waar je het zelf in kunt maken, spreken voor zich. Datasaab kent op dit moment vier productgroepen onder leiding van een product manager: D12, factureer/boekhoud computers D15, business computer M systemen Stansaab terminal systemen. Voor alle groepen zoeken wij uitbreiding. Kom ons opzoeken op de Efficiency beurs: stand 201Of stuur een bondige brief met alle ter zake doende gegevens aan ons kantoor in Den Haag, ter attentie van de directie. Bezuidenhoutseweg 187-189, Den Haag Tel. 070-81 41 51*

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20