Doe-het-zelver, ontdek hoeveel geld u bespaart met Handig in Huis. handig in huis FAMILIEBERICHTEN Vfrukri aJkeüt mcun KLEMMEND RAAM? STOP DIE TOCHT! N TIENTJE PER TREE. TIP VOOR MEER TUIN. KOUDE START. SFEERVOL MUURDECOR. 'VRAAGT U MAAR...' Handig in Huis- uw tweede rechterhand. Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TfOUWlezers en lezeressen VRUDAG 1 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 14. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00 20.00 uur. >x»r 1976 En Jezus was ook genood Vrijdag 15 oktober is het 40 jaar geleden, dat wij trouw- den Bovenstaande tekst was onze trouwtekst. Onze zegeningenzijn niet te tellen. Liefde, geluk en voorspoed mochten wij rijkelijk ontvangen. Met onze kinderen en kleinkinderen, familie en vrienden willen wij dit in blijdschap en dankbaarheid gedenken. T. Kostelijk Tr. Kostelijk-Bakker Havenplein 15. Broek op Langedijk Met vader en moeder, opa en oma. verheugen wij ons erop. om dit feest met hen en met elkaar te mogen vieren. Graag nodigen wij hun vrienden en kennissen uit, om in onze blijdschap te delen. Wij zijn daarvoor d.v. op 15 oktober van 17 tot 18.30 uur bij elkaar in Het Trefpunt achter de Geref. Kerk. Annie en Fokke Jan Foka, Irena. Esmeralda Jaap cn Marry Theo. Marcel Irene en David Mark Hans en Janneke Patrick. Therry Ton en Anneke Tineke en Skip Van onze grote dankbaarheid geven wij uiting aan allen, voor de door hen getoonde belangstelling, op welke wijze dan ook, ter gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest. In;. P. Blokland M. G. Blokland-Aantjes Gerco en Tineke Driebergen, oktober 1976 Damhertlaan 103. Op 23 september j.l. waren onze ouders en grootouders Jan Willem Slootweg Hendrina de Gelder 50 jaar getrouwd. Wij weten dat God altijd hun leidsman was en nog is. Varend hebben wij in familiekring dit feit feestelijk herdacht. Enschede: Niek en Jacqueline Oss: Suus en Ben Leiderdorp: Ank en Henk Voorschoten: Flip en Lcnie Eethen Gerard en Ria 's- Hertogenbosch Gozien cn Chris en kleinkinderen Leiden. Mcerburgerkade 14. 1951 27 september 1 Dankbaar melden wij u dat onze ouders Cor Brilman en Lien Brilman-Blom met ons hun zilveren bruiloft mochten vieren en dat pa op 7 oktober 25 jaar predikant is. U kan hen feliciteren vrijdagavond 15 oktober tussen 8 er\ 10 uur in „De Open Hof". Schildmanstraat 72 a. Hendrik Ido Ambacht Weteringsingel 55 Maar God die rijk is van ge na stierf ook voor ons op Golgotha Het behaagde de Here van onze zijde tot Zich te nemen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Cornelis Johannes van Drimmelen echtgenoot van M. J. Snelleman in de ouderdom van 81 jaar. Klundert: M. J. van Drimmelen-Snelleman Haarlem: A. N. van Drimmelen Delft A. van Drimmelen Ede: H. Schreuders-van Drimmelen A. G. Schreuders Klundert: C. J. van Drimmelen J. C. van Drimmelen-Hieffe Klundert: J. C. van Drimmelen J. W. van Drimmelen-den Bakker Den Haag: J. C. van Drimmelen en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 4 oktober 1976 te Klundert des namiddags 14.45 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de Gere formeerde Kerk. aanvang 14 uur. Zij die de dienst bij willen wonen, worden ver zocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het lokaal van de Gereformeerde Kerk. Heden ontsliep, na een kortstondige ziekte, onze gelu fde pleegmoeder en oma. zuster, schoonzus ter en tante Jitzke Rijpma weduwe van J. C. Oonk in de ouderdom van 85 jaar. Uithoorn: G. van der Weide J. van der Weide-Vos Jitzke en Piet Hendrik Borculo: S. Kienecker-Rijpma Utrecht: J. Rijpma-Rijpstra Amersfoort: C J Rijpma L. Rijpma-Vellema Neven en nichten Vorden, 28 september 1976 Nieuwstad 32k De overledene is opgebaard in de aula van het bejaardencentrum ..de Wehme". alhier. Bezoek; vrijdag van 16.30 tot 17.30 uur. De rouwdienst zal D V worden gehouden zater dag 2 oktober a s om 11.30 uur in de conversatie- zaal van het bejaardencentrum ..de Wehme Nieuwstad 32 te Vorden. waarna om 13 00 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid O var het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor de2e tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel jiaeeJtt ItJotfd**** r~ «U V&X1. iXAfaial <TXA. lAjdtk QrtaeulZM. e*- nJQjLjt. cxqunlyle. oocrdt WlVuuót*. VC&A*. Ctfou, ui-tfcrüft, kiiut f<uldt2«. as koe. trmu. dtXn.OVK 12,50 cZorrer t> Keu*Bodte*,W)age**ngt* T. Wist u dat luchtverwarming - airconditioning 40% installatiekosten bespaart informatie (zonder postzegel) antwoordnummer 3 Wilt u mij vrijblijvend j O documentatie sturen O na tel. afspr. bezoeken Naam: Adres: Plaats: Tel J. D. SCHERMER B.V. SWANENDAEL 7. HEILOO. TEL. 072-30680* Wont gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Col. 3 3 Heden is ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Gerrit Jan Stegeman, op de leeftijd van 74 jaar. Gramsbergen: m F. Stegeman Z. Stegeman Hardenberg: H. G. Wilps-Stegeman H. Wilps Grams bergen: G. B. Stegeman J. Stegeman-Wilpshaar Amsterdam: H. Stegeman J. Stegeman-Scholten neven en nichten Gramsbergen, 29 september 1976 Ane B 13 De begrafenis zal plaatshebben maandag 4 okto ber a.s. op de begraafplaats te Gramsbergen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. kerk te Gramsbergen. aanvang 13.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 14.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. ..Wij gaan ten hemel in en erven koninkrijken" Na een kort ziekbed heeft God. toch nog onver wacht. op 26 september tot Zich genomen onze lieve vader en grootvader JAN H. ZELDENRIJK weduwnaar van Johanna Maria de Jong in de leeftijd van 76 jaar. J. B. Zeldenrijk J. Zeldennjk-Baalbergen G. J. Schipper-Zeldenrijk C. A. Schipper J. M. Zeldenrijk Martin en Annemiek John en Carolyn Jan Amsterdam. 30 september 1976 Paul Scholtenstraat 3 Naar zijn wens is de overledene in stilte begraven .Met enige dat aan mij smetteloos is, is mijn doop" Zich vasthoudend aan Gods beloften is zondag overleden Br. J. H. Zeldenrijk De wijkraad van de Pniélkerk te Amsterdam- West beseft hoezeer hij vergroeid was met onze gemeente en hoe hij in vele jaren zijn krachten als ouderling gegeven heeft opdat alle dingen in goe de orde zouden gebeuren. J. P. Dondorp. praeses R. van der Mark. scriba „En nu. wat verwacht ik. o Here, mijn hoop. die is op U." Psalm 39 8 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Aletta Mantz-Slot sinds 10 november 1939 weduwe van B. M. Mantz in de hoge ouderdom van 90 jaar. Den Haag: S. H. Mantz Rozenburg (Z.H.): J F Mantz A. C. Mantz-Leendertse Breda: D. Mantz A. Mantz-Koolsbergen Bennebroek: A. J. Meijer-Mantz A E F. H. Meijer Kleinkinderen en achterkleinkind Den Haag. 28 september 1976. Correspondentie-adres: Loosduinse Hoofdstraat 262 te Den Haag. Zij werd ruim 2 jaar zorgvuldig verpleegd in „De Lozerhof'. De dienst van Woord en Gebed, waarin wij haar Gode dankbaar willen gedenken, zal gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Louis Davids- straat 2 te Den Haag. op zaterdag 2 oktober a.s. te 10.30 uur. voorganger ds. P. C. de Vries, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats ..Westduin". Ockenburgh- straat. Loosduinen. Aankomst te 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na de teraardebestelling in de ontvang kamer van de begraafplaats. Nog onverwacht is van ons heengegaan Maria van Oyen- van Kralingen sinds 1956 weduwe van L. A. D. van Oyen in de ouderdom van 84 jaar. Ook namens verdere familie en vriënden: Den Haag: L. van Oyen Haren: T. Duijm-van Oyen M. Duijm Annemarie en Popko Frans en Yolanda Loek en Frans Klara en Dieke Noortje en Maaike Den Haag. 29 septem ber 1976. Kranenburgweg 10 Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis, ingang Rode Kruislaan. Bezoek vrijdag van 11 uur v.m. tot 12 uur en van 4 uur tot 5 uur n.m. zaterdag van 11 uur v.m. tot 12 uur en zondag van 12 uur tot 1 uur n.m. De crematie zal plaatsvin den maandag 4 oktober a.s. omstreeks 1.45 uur in het crematorium „Oc- kenburgh" aan de Oc- kenburghstraat te Loos duinen. Vertrek van de rouwkamer ziekenhuis om 1.30 uur. Het oktober-nummer van Handig m Huis is uit! En staat vol informatie, kneepjes en achtergrond gegevens waarover de vakman ook beschikt. Dat scheelt u tijd en kopzorgen. En 't spaart vooral uw portemonnee. Benut de duidelijke handleidingen en werk tekeningen. vernuftige oplossingen en waardevolle tips die u in Handig in Huis vindt. Handig in Huis - een blad van blijvende waarde. Kijk maar: Vier meialen hoekjes verlossen u definitief van die voort durende bror van ergernis. Tochtige naden en kieren zijn mei alleen hinderlijk, maar vor men levens een aan slag op uw stook kosten. Handig in Huis stelt de mogelij ke oorzaken aan de kaak en geeft er stuk voor stuk een afdoende oplossing voor. Dat bescheidea vlakke stadstuintje lijkt plotseling twee-, driemaal zo groot als u er wat hoogte- A verschil m brengt! Zelf de trap bekleden: makkelijk genoeg voor iedereen die een Stanley- mes kan vasthouden. En het resultaat is een streling voor oog en oor. ™doe-het-ze.'v€>rs j Winterse startproblemen kunt u meestal (en koste loos!) zelf verhelpen. Handig in Huis leert u de kneepjes. Muurdecor brengt rust en sfeer in uw interieur. Geschikt voor het hele huisj op beton en steen, maar ook op behang en hardboard. Alsof 'j de vakman aan het werk gewèest is! Zit u met een probleem, stuur 't op. Onze vragenrubriek weet raad en bovendien maakt u kans op f 100.- voor de meest praktische vraag Losse nummers zijn verkrijgbaar in kiosk, boekhandel, supermarkten, etc. voor f 3,45. Een abonnement komt neer op f 2.95 per maand. In een open envelop zenden aan: Handig in Huis, antwoordnummer 372. Haarlem. Noteert u mij maar voor een abonnement op uw maandblad Handig in Huis: Naam: Adres: Woonplaats: via de bladenman via de post veen halfjaar-abonnement kost f 17.70). „De Heere was haar Herder Heden heeft God voor ons nog onverwachts tot Zich genomen, na een gezegend leven onze lieve zorgzame Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Adriana Pellekaan weduwe van Arie Johannis van Dis, op de leeftijd van 87 jaar. Utrecht: P. J. van Dis N. van Dis-Groeneveld Almkerk: H. van Dis A. W. van Dis-Timmer Dronten: D. van Dis M. van Dis-van Leeuwen Dronten: E. R. van der Beek-van Dis J. A. van der Beek Almkerk: H. C. van Dis klein- en achterkleinkinderen Almkerk. 30 september 1976 Huize „Antonia" Correspondentieadres: Prov.weg Zuid 34. Almkerk. De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 4 oktober 1976 des nam. om 3 uur in de Gerefor meerde kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 4 uur op de nieuwe algemene be graafplaats te Almkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Geen bloemen. Mede namens de familie dank ik u zeer voor uw medele ven betoond tijdens de ziekte, na het overlijden en de teraardebestelling van onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Elisabeth Groot overleden 14 augustus 1976. J. Groot Kzn. (exec, test.) Enkhuizen, 1 oktober 1976. Westeinde 105. Vertrouwend op Gods beloften is overleden onze lieve Vader en Opa Hendrik van Wenum weduwnaar van Elbertha Geertruida van den Top, in de gezegende ouderdom van 87 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau 2 Corinthe 5 vers 1 Rotterdam: M. van Wenum J. M. van Wenum-Vermij Elga en Fop Peter, Hans. Marjolein Stroe: H. van Wenum Barneveld: M. van Wenum Rotterdam: E.G. Weimar-van Wenum K. L. A. Weimar Bella en Wietze Heieen, Beatrijs Stroe: G. van Wenum W. van Wenum-Bakker Mariëtte, Harry, Els Barneveld: N. van Elten-van Wenum J. van Elten Paul, Ellen, Anne-Marie. Herman. Johanna. Metje Rotterdam: J. H. van Wenum Stroe. 29 september 1976 Stroeërweg 68 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 9 uur aan de Stroeërweg 68. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zater dag 2 oktober om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Kootwijkerbroek. Een half jaar na Moeder, heeft de Here nu ook onze Vader, Groot- en Overgrootvader Gerrit Biersteker tot Zich genomen op de leeftijd van 83 jaar. Spreuken 16:9. Australië: J. Biersteker A. C. Biersteker-v. d. Berg Heerhugowaard: E M. Biersteker-Vooys Amstelveen: G. J. Biersteker Haarlem: D. de Vries-Biersteker Achterveld: T. Kempe-Biersteker W. J. Kempe Australië: C. Biersteker D. Biersteker-Wieten H. I. Ambacht: M. Swart-Biersteker H. Swart Australië: W. Biersteker H. S. Biersteker-v. Essen Arnhem: G. de Vos-Biersteker R. de Vos Zaandam: R. Biersteker M. T. Biersteker-Hofmann Assen: H. A. Biersteker Klein- en achterkleinkinderen Heerhugowaard. 28 september 1976 Huize „Ter Kimme". Tamarixplantsoen 1. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar vrijdag 1 okt. 1976 van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 okt. 1976 te 13.30 uur in de Geref. kerk. Stations weg. Heerhugowaard. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14