NCRV-radio breekt met traditioneel schema Radio- en televisieprogramma's Stuiptrekkingen van overleefd imperium DOLLy VAN ARNHEM Arnold Zweig Smidje Verholen Keiler maakt Rhodesisch familieportret Even puzzelen DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1976 RADIO/TV TROUW/KWAR1 De NOS vertoonde gisteren de eerste aflevering van de tweedelige film Junge Frau von 1914 naar de roman van Arnold Zweig. Een groot publiek zal waarschijnlijk niet getrokken zijn. Deze Oostduitse produktie voert de kijker naar het keizerrijk van voor de eerste wereldoorlog, geeft incidenteel wel interessante milieuschetsen van die tijd. maar het levensverhaal van het over standsverschillen struikelende liefdespaar wordt erg brokkelig opgediend. Ook de willekeurig lijkende, hoewel symbolisch bedoelde inkleuringen van de rolprent, bevorderen de aandacht niet. Meer gegevens over de schrijver Arnold Zweig zouden tot beter begrip hebben kunnen leiden Bijvoorbeeld dat deze in 1968 overleden auteur Zionist was en aanvankelijk vanuit een socialistisch denken zich in zijn geschriften keerde tegen imperialisme en militarisme. Dat hij. na vijftien jaar in Palestina te hebben geleefd, zich in 1948 in Oost-Berlijn vestigde en door het regime geannexeerd werd als oorspronkelijk communistisch schrijver. Dat hij verscheidene van zijn werken dienovereenkomstig herschreef, maar dat. voor zover mij bekend. De Jonge Vrouw ongewijzigd uit 1931 stamt. De NCRV had veel meningen verzameld om het programma Ja voor het CDA een brede benadering te geven. Tussen degenen die zich gelukkig voelen met het gezamenlijk optrekken van KVP, ARP en CHU. onder wie de liberaal Geertsema. liet Bas de Gaay Fortman weten eigenlijk doodsbang te zijn voor machtsvorming onder christenen. Omdat ik prof. Romme lange tijd niet op de buis heb gezien, kon ik van zijn gelaat niet aflezen of hij over het CDA nu net zo enthousiast is als de ..vader" genoemde prof Steenkamp. De bijna tachtigjarige politicus in ruste wekte de indruk nog wat zorgen te hebben over het gezicht van het CDA. Als daar wat aan hapert, zei hij. konden ze er maar beter mee ophouden. Prof Steenkamp daarentegen straalde een en al optimisme uit. Zelfs toen hij in alle ernst zei dat er in de komende winter driehonderdduizend werklozen zullen zijn en dat wij de eerste jaren met z'n allen op de nul-lijn moeten blijven zitten, klonk dat niet als een noodlots tijding. In dit door Gerard van den Berg vlot gepresenteerde politieke programma werden ook de resultaten bekendgemaakt van een steekproef naar meningen van het publiek over het samengaan van partijen na de Kamerverkiezingen. Vier van de tien Nederlanders heeft nog geen idee. Twee op de tien ziet het CDA samengaan met de VVD. drie denken aan een coalitie met de PvdA en een op de tien Nederlanders wil socialisten, christenen en liberalen in de regering zien Aan het eind van het programma ..Zijn communisten te vertrouwen?" was op het scherm te lezen dat slechts acht procent van de Nederlanders de KRO in staat achtte onpartijdig een beeld te geven van het communisme Dit moet een VPRO-achtig grapje zijn geweest, want in het programma lieten zelfs CPN-leiders zich lovend uit over de objectieve benadering. De veranderende opvattingen en strevingen binnen het Westeuropese communisme werden helder en zeker niet kritiekloos uiteengezet. door Ton Hydra 5: Brigadier Piet keek de gebeurte nissen met nieuwsgierige ogen aan en mompelde: „Kijk. kijk! Dat is een fraai toneeltje! Daar eten die twee Italianen zich door een rijsteberg van treinreizigers heen in de hoop in TON HYDRA Luilekkerland te belanden. Maar -waaruit dat Luilekkerland moet be staan. daar begrijpt niemand wat van. Jonge, jonge, daar klampen ze zowaar een sergeant van het wapen der infanterie aan. Wat zouden ze van die snaak moeten?" Brigadier Piet kreeg al gauw antwoord op deze vraag, want de sergeant bleek hele maal niet gediend te zijn van de opdringerige belangstelling der Itali anen. Toen ze hem op hun druk- driftige wijze allerlei vragen begon nen te stellen, vond er namelijk een treffende gebeurtenis plaats. De ser geant trof de Italianen kundig met zijn dienstlaars onder hun broek en hij brulde: „Verzoek afgewezen! Ik lust geen maccaroni en ook geen ijs met slagroom! Geef mij maar boe renkool met worst! En nu in- gerrmruktmarrrrrrs!!" Pijn lijk getroffen door dit staaltje van militaire paraatheid, tuimelden de twee Italianen achteruit, elkaar j lig aankijkende. „Militaire serge dicito non gusto maccaroni !Non j to ijsco venezia!" steunde de ee „Omne militare firmamente crai simo!" voegde de andere er fijr[< aan toe. „Zéér juist opgemei i lachte brigadier Piet, die immers liaans verstond. (Daar de schr van dit verhaal echter géén Itali: verstaat, is hij niet in staat venstaande zinnetjes in behoo f Nederlands weer te geven). PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN HILVERSUM Voor haar ra dio-uitzendingen in de avondu ren heeft de NCRV gebroken met een programmering vol gens het traditionele schema: cultureel, familiaal, licht en verstrooiend. De luisterdicht heid. die overdag kan oplopen tot boven de dertig procent (ruim drie miljoen) zakt 's avonds beneden de vijf pro cent. Het is dus zinniger, tot zeven uur 's avonds program ma's voor een breed publiek te brengen en na zeven uur als de meerderheid aan de beeldbuis zit zich te richten op minderheidsgroepen. Om wat genoemd wordt het ..door- luisteren" te bevorderen zijn blok ken van btj elkaar passende pro gramma's ontworpen. Een voorbeeld is de 'Muziek in 't Zilver', die voort aan donderdags zal aansluiten op 'Onder de Hoogtezon' Na dit pro gramma. dat voor velen een moge lijkheid tot anoniem pastoraat is ge worden. krijgen luisteraars geduren de drie uur gelegenheid om telefo nisch contact op te nemen met ds H. A Visser Nieuw is het magazine Vandaag, dat drie keer per week in de vroege uren wordt uitgezonden. Onderdelen zijn: wat beleven wij vandaag? consu menteninformatie. veilingprijzen van groenten en fruit, kritisch bekij ken van gebruiksartikelen, overzicht van commentaren in de ochtendbla den en nieuwsberichten. Verkeersin formatie wordt tot dusver alleen op vaste tijden verstrekt. Voortaan zul len plotseling optredende stagnaties onmiddellijk worden doorgegeven in de nieuwe rubriek. Naast Vandaag (maandag, donderdag en vrijd&g) zal de radio-redactie van Hier en Nu tien keer per week een actualiteitenru briek verzorgen Leerhuis Het intensief beluisterde, en als uitstekend vormingswerk ervaren programma Plein Publiek is aan het eerste lustrum toe. De samenstellers van het lunch-programma zullen van tijd tot tijd de studio verlaten om eldersln het land „het nuttigen van etenswaren mogelijk te maken". Nieuw op de maandag is NCRV- Leerhuis. Ds W. R. van der Zee zal hierin bijbelse woorden en begrip pen belichten. Dit is een informatie ve rubriek en niet een meditatie. Omdat veel belangstelling bestaat voor de meditatieve afsluiting van 'Met uw instemming', zal de dichter van het lied van de week zelf een korte overdenking houden. Rozengeur en prikkeldraad slaat goed aan en wordt uitgebreid <16.03—17 55 op Hilv 2) Een aantal gesprekken en reportages zal zich bewegen tussen triest en komisch. Voor de eerste aflevering hebben en kele medewerkers zich verschanst in een van de roofdierverblijven in Ar- tis. De reacties van het publiek zul len veel hilariteit verwekken. Tijd vrij voor muziek in vrije tijd en Bandstand maken plaats voor de nieuwe rubriek 'Muziek in vrije tijd'. Door de opzet van dit ruim een uur durende programma kan beter aan- Van onze radio en tv-redactie enige blanke bolwerk op het zwarte continent vormt HILVERSUM - ..Hard roepen in het donker", luidt de titel van een film over de laatste kolonialen in Rhodesië. die de VPRO vanavond (22.15 uur. Nederland 1) uitzendt. De laatste stuiptrekkingen van een overleefd imperium, aldus programmamaker Hans Keiler, die medio augustus met came raman Mat van Hensbergen en geluidstechnicus Mark de Blok afreisde naar het land. dat sa men met Zuid-Afrika nog het SPECIAAL In ccn ..lezing met lichtbeelden" belicht Hans Ferrêe hel trend-effect - up mens en samenleving. Ned I 10.30 Na de zendtijd van het Simplis tisch Verbond biedt de VPRO een documentaire over ..achterblijvers" in de maatschappij: het uachten op de familie Helvrrl. Ned. I 20 20 De vijfde aflevering van Beryls Lot (20.2S) wordt gevolgd door het pro gramma van de ombudsman. Ned. 2 I 21.15 Onderwerpen tn Achter het Nieuws zijn: de CDU in West- Duitsland. een gesprek met Francois Milterand en informatie over opvoe ding van kinderen met een lichte hersenbeschadiging. Ned. 2 22.05 Hard roepen in het donker is een VPRO-programma. waarin Hans Keiler peilt hoe de blanken in Rhode- sie zich voelen nu een koloniaal tijd perk ten einde loopt. Ned. I i 22.15 Op het eerste en tweede net van West-Duitsland wordt een debat lus sen de belangrijkste kandidaten voor de Bondsdag uitgezonden. Duitsl. I en 2 20.15 In ..De mens heet mens. dal is hekend" draagt Henk van L'lsen teksten uit hel boek Prediker voor. Hilv. I 20.05 Muziek van Carl Maria von Weber en bewerkingen van Schotse volkslie deren zijn te beluisteren in Levend Verleden Hilv. 2/20.15 „Niet als helden." aldus Keiler. ..Want dat gevoel van zenuwachtig heid en bang zijn-bleef een week lang bij ons Wat we er gingen doen. be gon in het vliegtuig al meer en meer gestalte te krijgen het maken van een vermoedelijk laatste, nog bewe gend familieportret van een kolonia le samenleving, die niet wil weten dat het de hoogste tijd is Kellers film levert een aantal opmer kelijke gesprekken met blankën op. die in de meeste gevallen zichzelf wijsmaken dat er nog niets met hun land aan de hand is. Typerend is in dit verband de opmerking van een uit Nederland afkomstige vrouw, die het leven er zo geweldig vindt „dat je haast zou denken dat het niet altijd zo blijven kan". Afscheid De laatste stuiptrekkingen van een overleefd imperium dus. maar. aldus Keiler, „wel gevaarlijke stuiptrek kingen in een land waar zeven mil joen zwarten zich steeds gearticu leerder gaan opstellen tegen een kleine tweehonderdduizend blan ken. die in de vallende duisternis niets anders weten te doen dan hard roepen in het donker In deze film komen mensen voor. die zonder het te weten al lang afscheid hebben genomen Maar vóór ze echt weg gaan lijkt eerst de hel nog te moeten losbarsten dacht worden besteed aan evene menten. Literair raadsel Elk jaar kiest de literaire afdeling een auteur wiens leven en werk ge durende een maand wordt belicht. Voor 1977 zal dat de onlangs overle den dichter Adriaan Roland Holst zijn. Wim Ramaker stelt een reeks programma's samen met en over Amerikaanse schrijvers. In decem ber kan men luisteren naar op ver zoek van de NCRV geschreven ge dichten. die de wederkomst van Christus tot onderwerp hebben. De ze verzen zullen ook als bundel ver schijnen. Literama wordt elke maan dag afgesloten met het voorlezen van een fragment uit een Neder landstalig werk. waaraan een raadsel is verbonden. Het boek wordt ver loot onder inzenders van goede op lossingen. Op 8 november begint een reeks luis terspelen over de relatie ou ders—kinderen. Een kerstspel van Frank Daen is op 20 december te beluisteren en aan de serie op band vastgelegde middel-Nederlandse spelen wordt op 10 januari de Elcker- lyc toegevoegd Van de woensdag op Hilversum 4 is te melden dat ter opening van het seizoen in de week van drie tot negen oktober de complete Ring des Nibe- lungen van Wagner wordt uitgezon den. Na Orkestpallet krijgen voort aan nieuwe grammofoonplaten meer aandacht. Het populaire programma Een uur natuur verhuist naar het tweede informatieve uur. Met vier programma s van elk uur vult „Globaal" de donderdagmid dag op Hilversum I. Onderdelen: cultuur en actualiteiten, huisvrouw en gezin, regionaal allerlei en we tenswaardigheden op wielen. De buitenlandse correspondenten van Hier en Nu krijgen een eigen rubriek voor achtergrondinformatie over hun werkterrein. In de educatieve rubriek „Bij de tijd" zijn series te verwachten over voorbereiding op pensionering, de wet op de onderne mingsraden. en rouwverwerking. De samenstellers van de op donderda gavond geplaatste rubriek „Ron dom het Woord" willen in het eerste kwartaal van 1977 behulpzaal zijn bij de oefening in gebed en medi tatie. Met ingang van het laatste kwartaal keert „Elpee-pop" vrijdags terug op Hilversum III Liefhebbers van de minder commerciële pop kunnen daar ook op zaterdag terecht. Aan ..Los Vast" (ruim twee miljoen luis teraars! zal Andre van Duin met ingang van 1 januari weer meewer ken met zijn „Dik-voor-mekaar- show De country muziek krijgt een eigen plek op de zaterdagavond als het tweede deel van de „Sportshow" is uitgezonden. Late Date wordt uit gebreid tot 's nachts twee uur Pensioen in zicht. Met vier programma's van elk een uur vult „Globaal" de donderdag middag op Hilversum I Onderde len cultuur en actualiteiten, huisvrouw en gezin, regionaal aller lei en wetenswaardigheden op wie len. De buitenlandse corresponden ten van Hier en Nu krijgen een eigen rubriek voor achtergrondinformatie over hun werkterrein In de educa tieve rubriek „Bij de tijd" zijn series te verwachten over voorbereiding op pensionering, de wet op de onder nemingsraden. en rouwverwerking. De samenstellers van de op donder dagavond geplaatste rubriek „Rondom het Woord" willen in het Even puzzelen Horizontaal. 1 schildpad. 3 els. 9 kluizenaar. 11 water in NBr.. 13. keur. 14. ten bedrage van. 15. slot woord van liturgische gebeden. 17 aanlegplaats. 19 toiletartikel. 20. woonboot. 22 opstootje. 23 inwen dig orgaan. 24 koraaleiland. 25 plaats in Gelderland. 26. grap. 28 tam. 30 romeins keizer. 32 niet be groeid. 33 munt (afk.i, 34. uitruster van schepen. 37 rondhout. 38 on kreukbaar. 40 sierheerster. 41 kant van een stroom. Vertikaal 1 inbraak ibarg 2 mu-1 zieknoot. 3 achten. 4. ogenblik. 5. kern. 6 handegge, 7. afk. van item. 8. vorm. 10 insekt. 12 vrucht. 14 roof vogel. 16 turkse titel. 18 geurigheid. 20 behoeftig. 21. hoofddeksel. 25. nauwer. 27 regel. 29 gereed. 31 de partement in Frankrijk. 32 oprol baar zonnescherm. 35 wandversie ring. 36 ik (Lat 38. ibidem (afk.l. 39 reclasserings vereniging (afk.) Oplossing van vorige puzzel 1. mar melade. 2 tuimeling. 3 passagier. 4. maskerade. 5. rigoureus. 6. palissa de. 7 memoreren. 8. materiaal. 9 stringent MUSKUSRAT De dag erop komt Sam uit Brussel thuis, 's Avonds als ze nog als ge woonlijk in de muziekkamer willen napraten, zegt Dolly onverwachts: „Sam." Hij weet. dat als ze op die manier zijn naam zegt. hij met oren en hart moet luisteren, er valt dan iets te bepraten. Maar in plaats van iets te zeggen, gaat ze naar het haardvuur, dat al aan het smeulen is. legt er dunne hoqtjes op. die gauw vlam vatten, daarna een dik blok. dat nog wel niet helemaal droog moet zijn. want de vlammen glijden er langs en 't laat een zuigend geluid horen. Langzaam draait ze zich om. Ze is hoog en lang. zoals ze daar midden in de kamer staat. Sam zit in de stoel en kijkt naar haar op. Hij kent deze ogen. na de onrust van haar hart wordt haar blik altijd klaar en koel. schier hooghartig. „Sam weet je... we moeten nu maar het besluit nemen, om uit Nederland weg te gaan." Ze is bleek, ook de lippen, hij meent te voelen, dat haar lichaam trilt en dat ze moeite heeft om de toonloze stem vast te houden. Haar persoon, zoals ze daar voor hem staat, ontroert hem. veel meer nog dan de mededeling. Hij kijkt haar aan en hij voelt zijn hart bon zen. hij blijft haar aankijken en zij hem. de blik van de een rust in de andere. Een lang ogenblik, dat een pure zaligheid voor beiden is. een vollediger ontmoeting dan een om helzing zou kunnen zijn. Ze is blij, dat Sam niets zegt. elk woord zou pijn doen. een tedere aanraking zou iets in haar breken. Ze loopt naar door Hrnrittlf LT. de Beaufort zijn stoel en gaat op de armleuning zitten. Haar rechterarm legt ze om hem heen en zonder omhaal zegt ze: „En nou ga ik je een verhaal vertel len. een gek verhaal engel, je zult wel even verbaasd zijn. je mag ero ver lachen, en je mag ook verschrik kelijk boos op me worden, ik vind 't alleen maar mal." En ze doet 't re laas over de avond bij Clemens en Eva in de Laan Copes. „Zie je Sam. zo schijn ik nu te zijn. als de mensen me treiteren, onuitstaanbaar... jij weet dat nog niet omdat jij nooit onuitstaanbaar tegen me geweest bent; denk vooral niet, dat ik driftig werd. ik was helemaal mezelf." Ze lacht iets wild. „Hoe het in zijn werk is gegaan, dat weet ik al niet meer... ik bedoel die tik. 't is de eerste keer. dat ik zoiets gedaan heb en ik hoop ook de laatste keer." „Dat klinkt nogal bemoedigend.' zegt Sam snaaks, met een knip oogje. Ze lachen allebei, een ver schrikkelijk plezierige, ontspannen de. kleine lach. „Wat ben je toch een engel. Sam, ben je nu helemaal niet ontzet of onthutst of zo? Ga je me nu geen handboeien aanleggen?" „Over die tik moeten we 't nooit meer hebben, 't spijt me alleen voor de ontgoocheling die je in Clemens hebt... dat is veel erger... maar 't moest komen, ik heb 't al die jaren zien aankomen... hij is een charman te vent. maar vertrouwd heb ik hem nooit, dat weet je... hem noch zijn vrouw." Dolly legde haar ene hand tegen zijn mond. „Dat weet ik. maar hij is mijn twee lingbroer... dat kun je nooit hele maal aanvoelen... nooit, hij en ik..." Ze maakte de zin niet af. Voor het eerst na lange jaren begint ze te huilen, eerst zacht, dan wordt 't er ger. Ze tracht het snikken te verber gen noch tegen te gaan, ze heeft het hoofd op Sams schouder, zo huilt ze, alsof er geen ophouden bestaat, de tranen stromen er uit. zoals zomer regens vallen, wanneer de hemel schijnt leeg te lopen. Die avond brengt Sam haar naar bed. Zoals hij in oude dagen 't kleine Cobi wel eens gedaan heeft. Dolly is te moe. dat ze nog iets kan zeggen, ze heeft geen tranen meer. maar in haar borst snikt het nog na. Sam helpt haar kleren los te maken en hij vouwt ze stuk voor stuk met onhan dige mannenbeweging en op de stoel naast haar bed. Dan dekt hij haar toe en draait 't licht uit. Als hij naar de deur toegaat, vraagt Dolly hem klagelijk: „Ga je nu weer weg. blijf je ni( me?" „Ik wou nog even aan mijn schrijven, vind je dat goed? kom ik." Ze knikt van ja en draait haar zicht af. Aan zijn vbader schrijft hij r enkele regels: Lieve vader. Wij zullen emigreren. Dolly stelt mij voor. Als u 't ogenblik gunl I toeschijnt, wilt u het dan aan UI meedelen? Nadat het besluit tot emigreren nomen is, weet Sam van geen men noch dubben. Hij stelt Zi Afrika als pleisterplaats voor. gens buiten Kaapstad met uitzi op de baai. (wordt vervol ADVERTENTIE 'n winkel vol kleur RADIO VANDAAG HILVERSUM 1 (298 m en FM-kanalen). NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levend woord. 7.08 (S) Te Deum Laudamus. gewijde mu ziek. 7.30 Nieuws. 7 41 fS) Hier en nu. 7.55 (S) Muziek in uw straatje. 8.24 Op de man af, evangelisch commentaar 8.30 Nieuws 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst, klassieke muziek 9.45 iS) Onder de hoogtezon pastoraal en muzikaal zie kenbezoek 10.30 (S) Nieuws 10.33 IS) Een uur natuur, magazine over het buitenleven 11 30 (Si Muziek uit film en musical 12 00 (S) Uit het songbook van Ria Joy. 12.15 Boeren tuinder 12 26 Mededelingen voor land- en tuinbouw 12.30 Nieuws 12.41 (Si Hier en nu. 12.55 (S> Middagpauzediensl. 13.15 (Si Goed gestemd zang in vele vormen 14 00 (S) Klanksnoer. klassieke muziek 15.00 (S) Globaal muziek, mensen en menin- gen.()5.30 Nieuws 17 30 Nieuws. 17 32 (S) Hier en nu 18 00 (S) Tijd vrij voor muziek in vrije tijd 18.30 Nieuws. 18.41 Wereldpanora ma. 18.53 De kerk vandaag 19 10 <S> Leger des Heilskwartier 19.25 (S De wereld zings Gods lof. gewijde muziek 20.05 (S> De mens heet mens. dat is bekend, religieus program ma. 21.30 (S) Stairway to the stars 22.25 Avondoverdenking 22.30 Nieuws. 22 40 (S) Hier en nu. 23.00 Rondom het woord. 23.25 (S) Stairway to the stars. 23.55-24.00 Nieuws HILVERSUM II (402 m en FM- kanalen).AVRO 7 00 Nieuws 7.11 Och tendgymnastiek. 7 20 Ochtendgymnastiek 7 20 Dag met een gaatje (8.00 Nieuws 8.11 Radiojournaal) 8 50 Morgenwijding 9 OO Dokumentaire 9 35 Waterstanden 9 40 Schoolradio 10 00 Radio lawaaipapcgaai. 10 10 Arbeidsvitaminen populair ver- zockplatenprogramma ill 00 Nieuws 1103 Radiojournaal 11.30 Rondom twaalf uur. allerlei voor iedereen. (11 55 Beursberich ten) 1103 Radiojournaal.) 11.30 Rondom twaalf uur. allerlei voor iedereen (11.55 BEURSBERICHTEN) 12.30 Sportrevue. 12 45 Per saldo 13 00 Nieuws. 13 11 Radio journaal 13.25 'n Middagje AVRO muziek, informatie en service met om 18 00 Nieuws en om 16 03 Radiojournaal 17.00 (S) Parle vinken voor en over watersporter» OVER HEIDSVOORLICHTING 17 40 Den Haag aan de lijn 17.55 Mededelingen. 18 00 Nieuw s 18 11 Radiojournaal P P 18.20 Uit zending van de Boerenpartij. IKON 18.30 Kleur informatie en commentaar over kerk en samenleving AVRO 19.00 iS) Hoogte punten uit operettes. 20.00 Nieuws. 20.05 Radiojournaal 20.10 Programmaoverzicht. 20.15 Programmaoverzicht 20 15 (S) Het levend verleden klassieke liederen en ka mermuziek. 21.45 (S) Omroep Orkest en Groot Omroep Koor klassieke muziek 22.10 (S) Essay, kunstrubriek 22.40 Fluit en piano kamermuziek. NOS 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om 23.05 Aktualiteite- novcrzicht Radio-tv 23.20 Den Haag van daag: 23.52 Even ontspannen voor het sla pen gaan. 23.55-24 00 Nieuws HILVERSUM III 1445 m en FM kana- lenlTROS. 7 02 IS) Drie op je boterham. 9 03 (S) Pep op drie 11 03 (S) Drie draait op verzoek 12 03 (S) Drie draait tussen de middag boter, klaas en prijzen. 14 03 (S) Pop-kontakt. de Polderpopparade 16.03 (S) De Hitmeesters. de Europarade NOS 18 03 De vakaturebank 18 10 (S> NOS-maal met Frits Spits TROS 19.02 (S) Poster. Beatles- story. 20 20 iS) Soul Top-10. 21.02 (S)Luister uil cn thuis naar Annct de Langen Groeten en wensen van militairen. 22.02 (S) Als dat zou kunnen Verzoek-platen 23.02 (S) Sesjun Jazz en blues live. 0.02 (S) De Hugo van Gelderen Show met LP-werk. 1 02-7 00 (S) De Nachtwacht HILVERSUM IV (FM-kanalen) KRO 7 00 Nieuws 7.02 SBadinerie kamermuziek 9 00 Nieuws 9.02 (S) Aan woorden voorbij. 9 10 Echo. 9.30 (S) Onderwijsprogramma 10.00 (S) Aubade I Schubertiade II Schwet- zinger Festspieie 12.00 (S) Rondom Ha.vdn. 14 00 Nieuw s. 14.02 (S) Kamermuziek. 15 00- 17.00 (S) Kollage van alledaags en zeldzaam 18.45 NOS: Toeristische tips 16.55 Journaal 19.05 VPRO: Monty Python 19.30 Trends 20.05 Zendtijd van hei Simpiisasch Verbond 20.20 Het wachten van de lamilie van Heiven tv-portrel 21.35 NOS: Journaal 21.50 VPRO: All in Ihe (amily 22 15 Hard roepen m hel donker ol een levensschets van de laatsten der kolonialen in hun verweer tegen de nieuwe lijd 23.15 NOS: Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Tt-Ta-tovenaar 18.55 Journaal 19.05 VARA. Pipo en de piraten van toen 19.30 Dokter Hogg terug, tv-serie 20.00 NOS: Journaal 20.25 VARA: Beryl s lot. leuilleion 21.15 De ombudsman 21.40 Reuben mn jongen, tv-serie 22.05 Achter het nieuws 22.55 NOS: Den Haag vandaag 23.10 Journaal Simpkins TV VANDAAG NEDERLAND 1 11.10 NOS/NOT: Afrikaans dagboek-alM 14.00 Herfst en winter ati t 15 00 EO Van hart tof had 16 00 NOS/NOT: Jouw plek all 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4