Lekkere lumberjacks. FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1976 nen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10.00-20.00 uur. Voor de vele gelukwensen zowel persoonlijk als schrifte lijk. alsmede voor de bloemstukken en geschenken wel ke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van onze 60-jarige echtvereniging betuigen wij u allen onze zeer hartelijke dank. Mede namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen J. Weber G. Weber-Steffen Gouda, sept. 1976 Ronssehof. Wij zijn blij u in kennis te mogen stellen van het 25-jarig huwelijksfeest van G. J. Dekker en C. Dekker van der Schee Onze ouders hopen dit feest op D.V. 12 oktober 1976 te vieren in Dronten. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in het Herv. Kerkcentrum ..De Openhofin Dronten. Hun dankbare kinderen en kleinkind Dini, Rini en Debbie Aggie en Anko Arend Corrie Vossemeerdijk 2, Ketelhaven post Drontgen. „God is liefde en wie in de liefde blijft, blijft in God en God blijft in hem." 1 Joh. 4:16 Dankbaar zijn we voor de geboorte van Swanneke Willemijn Wieke Ridderbos- Bakema Fred Ridderbos Niek Amsterdam. 28 september 1976, Fred. Hondrikplantsoen 100 III. Heden heeft God voor ons nog onverwacht tot Zich genomen mijn geliefde man. onze lieve va der, groot- en overgrootvader Louwerus Willem Krijger op de leeftijd van 78 jaar. Zij die hem hebben gekend weten dat hij op Gods beloften vertrouwde. Rom. 8 38 en 39 Marknesse: C. Krijger-Jobse Zoutelande: J. Clarisse-Krijger A. Clarisse KI oe tinge: R. Krijger C. Krijger-Zachariasse Meliskerke: A. de Wolf-Krijger F. de Wolf Meliskerke W. Krijger N. Krijger-Sinke Goes: L. W. Krijger C. S. Krijger-Adriaanse Marknesse: A. Krijger M. Krijger-Noback Marknesse: J. H. Krijger M. Krijger-Holtrop St Jansklooster: C. J. v. Benthem-Krijger J. van Benthem Wieringerwerf: M. Holtrop-Krijger B. Holtrop Klein- en achterkleinkinderen Marknesse, 28 september 1976 Kampweg 26 De rouwdienst, die geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. W. van der Kooy. zal worden gehouden op zaterdag 2 oktober om 11.00 uur in de Geref. Kerk te Marknesse, waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht om 11.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. „Want dit is de wil mijns Vaders, dat een ieder, die de Zoon aanschouwt en in Hem gelooft, eeuwig leven hebbe, en Ik zal hem opwekken ten jongsten dage. Joh. 6 40 Heden nam de Here tot Zich onze lieve en zorgza me Vader en Grootvader Willem Lolkema weduwnaar van Clara Fortuin op de leeftijd van 79 jaar. Capelle aan den IJssel: L. Lolkema R. Lolkema-Wiersma Clara en Wim Wim Rotterdam: W. Lolkema Pijnacker: G. Boezaard-Lolkema Carolien Gepke Krimpen aan den IJssel: C. Hudepohl-Lolkema B J. Hudepohl Bernard Willem Krimpen aan den IJssel, 28 september 1976. Noorderstraat 13 a. Corresp -adres: Merelhoven 20, Capelle aan den IJssel. Geen bloemen en geen bezoek aan het woonhuis. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 20.00 tot 20.30 uur in de rouwkamer Hoflaan 81 te Rot terdam. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 oktober om 10.00 uur in de Ger. Kerk „De Ark". Burg Aalberslaan 41 te Krimpen aan den IJssel. waarna de bijzetting in het familiegraf om circa 11.30 uur zal plaatsvinden op de Alg. be graafplaats „Crooswxjk". Kerkhoflaan 4 te Rot terdam. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. O God. die droeg ons voorgeslacht, in nacht en storm gebruis, bewijs ook ons uu' trouw en macht, wees eeuwig ons tehuis! Heden nam God voor ons onverwacht tot Zich onze geliefde Zwager en Oom Willem Albertus van Doorm. geboren te Elburg 13—2—1892 echtgenoot van M. W. Schierbeek Ridder le klasse in de Huisorde van Oranje Groningen: R. Schierbeek G. G. Schierbeek-Hopma neven en nichten Bussum, 27 september 1976. Psalm 4 3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen. En wonen in een veilig huis. Heden nam de Heer tot Zich, na een gezegend leven, onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Roelof je Vaartjes weduwe van Johannes Pastoor op de leeftijd van 88 jaar. Treebeek. R. Pastoor M. A. Pastoor-v.d. Geest Brunssum: G. Schraa-Pastoor K. J. Schraa Geleen: A. Pastoor R. Pastoor-van den Hoef Staphorst: J. Pastoor J. Pastoor-Pothoff Doesburg: K. Pastoor J. Pastoor-de Graaf Treebeek: A. Pastoor S. Pastoor-Canter-Visscher Treebeek: M. M. van Buggenum-Pastoor F. M. van Buggenum Klein- en achterkleinkinderen Brunssum. 28 september 1976. Bejaardenhuis „De Kruisberg". Kruisbergstraat 47. Corresp.-adres: Trichterweg 164, post Treebeek. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 2 ok tober a.s. om 14 uur in de Geref. kerk te Treebeek en zal geleid worden door de Weleerw. heer Ds. K. W. Kakes. waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats te Treebeek. Bijeenkomst en gelegenheid tot condoleren om 13.45 uur in voornoemde kerk. „En nu, wat verwacht ik, o Here, mijn hoop, die is op U." Psalm 39 8 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Aletta Mantz-Slot sinds 10 november 1939 weduwe van B. M. Mantz in de hoge ouderdom van 90 jaar. Den Haag: S. H. Mantz Rozenburg (Z.H.): J. F. Mantz A. C. Mantz-Leendertse Breda: D. Mantz A. Mantz-Koolsbergen Bennebroek: A. J. Meijer-Mantz A. E. F. H. Meijer Kleinkinderen en achterkleinkind Den Haag, 28 september 1976. Correspondentie-adres: Loosduinse Hoofdstraat 262 te Den Haag. Zij werd ruim 2 jaar zorgvuldig verpleegd in „De Lozer hof'. De dienst van Woord en Gebed, waarin wij haar Gode dankbaar willen gedenken, zal gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Louis Davids- straat 2 te Den Haag. op zaterdag 2 oktober a.s. te 10.30 uur, voorganger ds. P. C. de Vries, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats „Westduin", Ockenburgh- straat, Loosduinen. Aankomst te 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na de teraardebestelling in de ontvang kamer van de begraafplaats. Woensdag 29 september hebben wij het stoffelijk overschot van onze broer en zwager Anton Lange Ier Em. Pred., aan de schoot der aarde toevertrouwd. En Jezus zeide: „Wie in Mij geloof t zal leven ook al is hij gestorven" Soest: G. H. Langeler B. Langeler-Beijer Amstelveen: C. E. Langeler G. J. Langeler Heden overleed in volle vrede en geloofsvertrou wen onze lieve Moeder en Grootmoeder Dietje Barbcra Moesker weduwe van J. A. Leffers in de leeftijd van 82 jaar. Barendrecht: M. F. van der Schoor-Leffers G. van der Schoor Amstelveen: L J Leffers L M Leffers Dijk wel klein- en achterkleinkinderen. Barendrecht. 28 september 1976. Huize ..Borgstede" Marjolcinlaan 1. Corr.adres: Rijnstraat 17. Barendrecht. De dienst van Woord en Gebed zal in Barendrecht worden gehouden op vrijdag I oktober om 13.30 uur in de aula van ..Borgstede". Gelegenheid lot condoleren na afloop van de dienst. De rouwdienst in Gassclternijveen zal worden gehouden in Hotel Adoifs zaterdag 2 oktober en vangt aan om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden plm. 12.00 uur Gelegenheid tot con doleren in dc zaal van Hotel Adoifs na afloop van de begrafenis. TROUW/KWARTET PSRH2 Warme lumber met rits. Mouton, in marron-bruin. Mt. 3o t/m 44. In zijn Heer en Heiland ontslapen op de leeftijd van 78 jaar onze Zwager en Oom Abraham de Wit geliefde echtgenoot van Martje Buist Groningen, 27 september 1976 Haren: A. J. Bouwman Wagenborgen: N- Bouwman C. Bouwman-Smit De Bilt A. Bouwman-Oldenziel Biddinghuizen: G. G. T. de Boer-Dwarshuis J. de Boer Neven en nichten Hij, die op Gods bescherming wacht, wordt door den hoogsten Koning beveiligd in den duist'ren nacht, beschaduwd in Gods woning. Psalm 91 vers 1 (berijmd). Na een moedig gedragen geduldig lijden heeft God tot Zich genomen, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader. Behuwd-. Groot- en Overgrootvader, Broer. Zwager en Oom Dirk Mostert in de ouderdom van bijna 77 jaar. Uit aller naam: A. M. Mostert-Moerman Bergschenhoek, 29 september 1976, Beukenhorst 2. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de grote zaal van de Ned. Herv. Kerk te Bergschenhoek. Gelegen heid tot condoleren aldaar: vrijdagavond van 78 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds J G. van Ieperen, zal gehouden worden zater dag 2 oktober in de kerk om 11 uur. waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats om circa 12 uur. Mijn lieve pleegvader en onze dierbare vriend Johan Switters is van ons heengegaan. Het vele goede dat hij in de oorlogsjaren heeft gedaan zullen wij nimmer vergeten. Jacky van Gelder Hennie Vies en verder familie. Amstelveen, september 1976. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Grootvader, Broer. Zwager en Oom Adrianus van der Sijs eerder gehuwd geweest met Leentje Vegt op de leeftijd van 79 jaar „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan." Rotterdam A. M. van der Sijs-van Leeuwen Ridderkerk B. J. van der Sijs N. C. van der Sijs-Piasmans Rian Marjolein Barendrecht C. D. van der Sijs J. van der Sijs-Bravenboer Marleen Dick Cees en verdere familie. Rotterdam. 28 september 1976 Vijverhofstraat 175a Correspondentieadres: Beukenhof 66, Ridder kerk. Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 2 oktober te Barendrecht i 11.45 uur Vooraf zal een dienst van Woord en gebed worden gehouden in de aula welke aan vangt 11.00 uur. Psalm 56 6 (oude berijming) God nam op Zijn tijd tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Pieter de Jong echtgenoot van A. de Jong-de Braai, eerder weduwnaar van Hendrika Kareisen, op de leeftijd van 73 jaar. Soesterberg: A. de Jong-de Braai Alphen a.d. Rijn: E. A. Scheepers-de Jong G. C. Scheepers Petra Georgine Bunschoten: C. de Jong M. de Jong-Klandermans Marco Wuppertal (Duitsland): H. Raker-de Jong H. W. Raker Soesterberg, 29 september 1976, Dorpsplein 65. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard achter de Gerefor meerde Kerk. Generaal Winkelmanstraat 103 te Soesterberg. Bezoek aldaar: Vrijdag 1 oktober a.s. van 19.00—20.00 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds J. G. Luinstra, zal worden gehouden op za terdag 2 oktober a.s. om 13.00 uur, in de Gerefor meerde Kerk, waarna aansluitend om circa 14.00 uur de teraardebesteling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kampdwarsweg te Soesterberg. Voor vervolg van de Familie Berichten zie pag.22

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14