SftiffCIlT I»l°i jS|KII°2MlC 10.- FAMILIEBERICHTEN De mooiste stofjes op hun voordeligst! Folkloristische tweed stof Fraaie ruiten Corduroy 1750 Venda- laine Handweefstrepen Geweven ruit- en streepstoffen Imitatie bont VROOM^DREESMANN TïJ DINSDAG 28 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Op 11 oktober D.V. hopen onze ouders R. van Lindenberg en E. van Lindenberg-Verhoef de dag te herdenken waarop zij 25 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Hun dankbare kinderen. Putten, september 1976 Wilhelminalaan 25. Gelegenheid tot feliciteren woensdag 6 oktober van 15.30 tot 16 30 uur en "s avonds na 20.30 uur in „De Aker", Kerkplein te Putten. In plaats van kaarten In volle vrede is. na veel lijden, op Gods tijd, van mij heengegaan mijn lieve man Dick Ringnalda emeritus-predikant. op 77-Jahge leeftijd. - Zijn laatste woorden waren vóór de operatie: ..Als het misgaat, is het tóch niet mis". M. Ringnalda-Rotteveel Haarlem. 27 september 1976 Roordastraat 124. Geen bezoek, geen bloemen en geen toespraken De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 30 september a s.. 11.30 uur. op de begraafplaats ..Westerveld" te Driehuis-Velsen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in een der ontvangstzalen van de be graafplaats. Na een leven in dienst van zijn Heer werd in heerlijkheid opgenomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Dirk Ringnalda Hij mocht 77 jaar worden. Ermelo A Ringnalda-Looven Geldermalsen D. Nieborg-Ringnalda H R. Nieborg Bilthoven: A. M. Feenstra-Ringnalda H Feenstra Voorburg J. Stellinga-Ringnalda J. R. Stellinga Clearbrook (B.C.) Canada: W. P. de Moor-Ringnalda H. de Moor neven en nichten. Haarlem. 27 september 1976 God bracht in Zijn heerlijkheid thuis onze Zwager en zorgzame Oom Dick Ringnalda Ds H. van den Brink en echtgenote Gon Rob - Hedy Hans - Nel 27 september 1976. Na een geduldig gedragen lijden ging in volle vrede van ons heen onze lieve Moeder en Schoon moeder. Groot- en Overgrootmoeder, Schoonzus ter en Tante Fverdina Rollfs of Roelofs sinds 1956 weduwe van Leendert Johannes Mole- veld. op de leeftijd van 93 jaar. ..Wont Gij. o Here, zijt mijn toevlucht. Den Allerhoogste hebt Cij tot Uw schutse ge steld" Ps 91 9 Rotterdam: M. A. Moleveld-Meester Vlaardingen M J. Spce-Moleveld A Spec Enkhuizen: E. Baas-Moleveld K C Baas Bussum M. M. Bosschaart-Moleveld Canada L D de Kleer kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Vlaardingen, 26 september 1976. Verpleeginrichting ..Het Zonnehuis", Dillenburgsingel 5. Geen bloemen.. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a s. van 7.00-8 00 uur in de aula van ..de Mamixflat". Marnixlaan te Vlaardingen, waar de overledene is opgebaard De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 sep tember a s op de algemene begraafplaats „Holy", Olmendrecf te Vlaardingen. Aankomst aldaar om 2.15 uur namiddag Corres pondentie-adres: Wenenweg 183. Vlaardingen. Moegestreden, maar in volle vrede, is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa. de heer Willem van Es in de leeftijd van bijna 59 jaar. T B. van Es-van der Waal Gerda en Henk Morel-van Es Mark Jan en Marja van Es-Fok Erica Ina en David van Gammeren- van Es Irene van Es Dubbeldam. 25 september 1976 Haaswijkwcg Oost 22 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis. Bankastraat 57. Ge legenheid tot condoleantiebezoek aldaar dinsdag 28 september a.s. van 18.30-19.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 29 september a.s. op de begraafplaats te Dubbel dam. om 14.30 uur. Vertrek van het woonhuis om Psalm 33 20 Van ons is heengegaan mijn lieve Man, onzeVader en Grootvader. Keimpe Keuning in de leeftijd van 65 jaar. Doorwerth J. Keuning-Ottow Leiderdorp J J. Keuning G. E. Keuning-Van den Berg Joukje Keimpe Apeldoorn: M- Keuning F. Keuning-Mellema Amsterdam P. W. Keuning A. M. Keuning J. H. Eshuis Doorwerth: W. Keuning Arnhem: L. Plomp Doorwerth, 25 september 1976 W. A. Scholtenlaan 15 Liever geen bezoek De teraardebestelling vindt in familiekring plaats. De rouwdienst is bepaald op woensdag 29 septem ber a s. om 14.30 uur in de Goede Herderkerk. Utrechtseweg, Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Na een ernstige ziekte heeft God tot Zich geno men, onze jongste Broer, Zwager en Oom Keimpe Keuning Lieve Man van Jetske Ottow, op de leeftijd van 65 jaar. Ps. 121: 1 en 2 onb. Vaassen: D. Keuning Groningen: W. Keuning-Keuning Dokkum: C. Spelma Groningen: A. Keuning J. Keuning-Visser Bolsward: A. van Wieren-Keuning Workum: J. Keuning F. Keuning-Praamsma Heerenveen: M. Keuning A. Keuning-Span 't Harde- J. van der Weij-Keuning Neven en Nichten Doorwerth. 25 september 1976 W. A. Scholtenlaan 15. Na een liefdevolle verzorging in het verpleegte huis Krónnenzommer te Hellendoorn, nam God in Zijn heerlijkheid op onze lieve Moeder en Oma Hendrika Johanna Hensen weduwe van Karst Johannes Breman op de leeftijd van 75 jaar. ..Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Zwolle: J Breman T. Breman-Tromp Emmeloord: W. Breman F. Breman-v. d. Gaast Veenendaal M. Breman V. Breman-Kikkert Stiens: J Breman M Breman-Dijkstra en kleinkinderen. Hellendoorn. 25 september 1976. Corr.adres Camphcrbecklaan 103, Zwolle. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donder dag 30 september a.s om 13.30 uur in gebouw „Vrede", Molenstraat 6 te Zwartsluis, waarna de begrafenis om 14.30 uur op de Algemene Be graafplaats aldaar zal plaats hebben. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „Vrede." Enige kennisgeving. Ps. 23 In Jezus ontslapen onze lieve Tante en Oud-Tante Nellie Willemina Catharina Bosch in de ouderdom van 93 jaar. Haar leven was dienen. Namens de familie: W. Bosch E. Bosch-Van de Kolk Amersfoort. 26 september 1976 Steven van der Hagenlaan 16 Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvin den op de oude algemene begraafplaats aan de Soesterweg te Amersfoort woensdag 29 septem ber te 2.30 n.m. Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van de weleerwaarde Heer Ds. A. Langeler, Em. oudvoorzitter van de Chr Kleuterschool ..Kleuterburg". Zijn toewijding en onvermoeibare inzet zullen bij ons nog lang in herinnering blijven. Namens het bestuur G. van Delft, voorzitter P. T. Mi zee. secretaris Valkenburg (Z.-H.l, 27 september 1976. Na een ernstige ziekte ging toch nog onverwacht van ons heen. onze lieve zuster en schoonzuster Catharina Aartje Maria Korbee op de leeftijd van 65 jaar. CAM Korbee S J Korbve-van Delft Wassenaar. 24 september 1976 Ter Wcerlamn 28 Corr -adres Rootmond 10. Buurmalsen. Geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 29 september a.s om 15 uur op de begraafplaats van de Hervormde Gemeente aan het Plein te Wassenaar Vertrek vanaf het mortuarium van de Diacones- -< ninriehting Bronovo. Bronovolaan 9 te 's Gravenhage. om 14.30 uur met fraaie strepen in geraffineerde kleurenkombinaties. Voor rokken, overgooiers en poncho's. 150 Cm breed, per meter in warme herfsttinten sieren deze stof van noptweed garens. Voor modieuze rokken, japonnen en poncho's. 150 Cm breed, per meter jTv van Schuttersveld. Een prachtige 100% katoenen rib als sportief mode-aksent. Kies uit 12 kleuren, w.o. zwart, bruin, camel, marine. 150 Cm breed, per meter de fijne uni wollen flanel in niet minder dan 15 schit terende kleuren. Voor hoogst modieuze japon nen, over gooiers, rok ken, tunie ken enz. 150 Cm breed, per meter stof in opwindende Mexicaanse kleurstellingen. Helemaal in de mode-aktuaiiteit! 150 Cm breed, per meter die zeer modieus met elkaar te kombineren zijn. In twee kleuropvattingen: fris Mexicaans met veel rood, blauw, geel en groen, of de aarde-tinten van Peru met zwart, bruin, beige en roest. 150 Cm breed, per meter van hoogwaardige 100% acryl kwaliteit. Voor 1001 mogelijk heden: lekker warme voering, voor coats, jasjes, voor accessoires als b.v. sjaals, mutsen, dassen, wanten, maar ook voor b.v. sierkussens en spreien. Keuze uit 12 fijne kleuren. 140 Cm breed, per meter Tot onze ontsteltenis vernamen wij dat op 24 september 1976 is overleden Mej. C. A. M. Korbee oud-onderwijzeres Gedurende meer dan 37 jaar heeft zij aan het onderwijs op diverse van de Stichting Scholen der Herv. Gemeente en Vereniging voor Christelijk Onderwijs uitgaande scholen haar beste krachten gegeven. Namens de besturen: Wm C de Kruyf en Dr J W. de Klein (voorz.). Namens het personeel. P N. Borst Heden nam de Heere in Zijn heerlijkheid op onze geliefde Vader. Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Albert Frans van den Hout gehuwd geweest met Elsje van der Ven Op de leeftijd van 77 jaar. Maar blij vooruitzicht dat mij streelt 'k Zal ontwaakt, uw lof ontvouwen, u in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw Godd'lijk beeld. Psalm 17 vers 8 berijmd. Zwijndrecht: M. A. van den Hout F. van den Hout-Sprong Heerenveen: K. P. den Ouden-van den Hout P. den Ouden Zwijndrecht: P. van Wentsen-van den Hout Nijverdal: S. van den Hout H van den Hout-Breur Zwijndrecht: A. F. van den Hout P. van den Hout-Bons H.I. Ambacht: A. W. van den Hout J. C. van den Hout-Vliegendhart Zwijndrecht B E. Turkstra-van den Hout W E. Turkstra Alphen a<d Rijn: W. B. van den Hout J. van den Hout-den Ouden Klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht. 26 september 1976 Huize „de Lindonk". Rotterdamseweg 137 B Corr adres M. A. van den Hout. Burg de Bruine- laan 49. Zwijndrecht. Tel.: 078-28408 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula van „de Lindonk". Rotterdamseweg 137 B. Zwijndrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag 29 sep tember a.s. van 19.30 tot 21.00 uur De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 september a.s. om 15,00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht Hieraan zal vooraf gaan een samenkomst in de Maranatha- kerk. Prinses Beatrixstraat te Zwijndrecht. welke zal aanvangen om 14.15 uur. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze broer, zwager en oom Albert Frans van den Hout Familie van den Hout Zwijndrecht. 26 september 1976 Huize „De Lindonk" In volle overgave van haar geloof nam God tot Zich, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Pietje Hordijk weduwe van Martinus van Veelen in de gezegende leeftijd van 83 jaar Gij hebt mijn rechterhand gevat. Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Aalten: I. van Veelen M. van Veelen-van Katwijk Schiedam: L. van Veelen M. M. van Veelen-Kroon Winterswijk: J. Hengeveld-van Veelen Aalten: M. Heideman-van Veelen Uden: J Burgers-van Veelen N. Burgers Schiedam: P. Hoogendam-van Veelen A. Hoogendam Alphen a'd Rijn: P. van Veelen H. A. van Veelen-Groenendijk Zetten: A. J. van Veelen D. van Veelen-van Apeldoorn Curacao: Th. J. van der Waal-van Veelen J. C. van der Waal Asten: M. van Veelen A. van Veelen-van Wieringen Kleinkinderen en achterkleinkin deren Winterswijk. 24 september 1976 Berberislaan 75 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer Nassau- laan 68. Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdagavond 28 september a s. van 7.00 tot 7.30 uur Woensdag 29 september a.s. wordt er te 12.00 uur v.m. een rouwdienst gehouden in de Aula van de Algemene Begraafplaats, Laan van Spierings- hoek, Schiedam, waarna de bijzetting zal plaats vinden in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Zalig zijn de armen van geest, want hunner is het Koninkrijk der hemelen Mattheus 5 3. Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, lieve Opa en Schoonzoon Gerrit Huisman Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: H. Huisman-Vermeer Amsterdam. 27 september 1976 Osdorperban 205 Geen toespraken Geen bloemen Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 29 september om 13.30 uur op de begraafplaats ..Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorper- ban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23 Vertrek van het PCB gebouw. Vondelstraat 101. ongeveer 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Heden heeft de Heer tot Zich genomen Zijn mo» gestreden kind, mijn lieve Man. onze zorgzarr Vader en Opa Pieter Cornelis van der Grift op de leeftijd van bijna 64 jaar. „Mijn genade is u genoeg".l2 Cor. 12:9A). Rijssen: J. A. van der Grift-Schipper Middelburg: T. J. A. Rijnders-van der Grift E. M. G. Rijnders Eugenie, Francisca Zwijndrecht: J. F. G. van der Grift L. van der Grift-Veldstra Evelien Terneuzen: E. H. Rosenkrariz-van der Grift R. Rosenkranz Yoon, Choi Rijssen. 25 september 1976. Tasveldweg 32. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dol derdag 30 september om 14.30 uur op de algemei begraafplaats „Het Lentfert" te Rijssen. Vooraf, aanvang 13.30 uur. zal een rouwdiens lt worden gehouden in het Herv. Kerk Centrun „Siop", Joh. Vermeerstraat. Belangstellenden worden uitgenodigd hierbi aanwezig te zijn. »1 Gelegenheid tot condoleren vóór aanvang van d^t rouwdienst. lo<" en „en Hij legde Zijn rechterhand op mij" Openbaring 1 :/171 Op 25 september ontsliep in haar Heer en Heilan< onze lieve moeder en oma Agatha Carolina Theodora Christina Balfoort Weduwe van Geurt Benjamin van Leeuwen op de leeftijd van 85 jaar. Slied recht: B. B. van Leeuwen A. van Leeuwen-Yprenburg H. B. Volker-van Leeuwen J J. Volker Eindhoven J. van Leeuwen C. J W. van Leeuwen-Dingemans Pa pend recht: G H. van Leeuwen Klein- en achterkleinkinderen Sliedrecht. september 1976 Rivierdijk 488 Geen bezoek aan huis Condoleancebezoek in het rouwcentrum Middel diepstraat 22 op dinsdag 28 september 's avondi van 8—9 uur. Op woensdag 29 september zal om 10.00 uur eer Dienst gehouden worden in de Gercf. Kerk, Mid deldiepstraat 6, te Sliedrecht, waarna de begrafe nis omstreeks 11.00 uur zal plaatshebben Dat onze Vader, de heer K. A.Weeda ondanks de hoge leeftijd die hij mocht bereiken, rw eenzaam is geweest, dankt hij mede aan de niet aflatei belangstelling die hij van vrienden en relaties mo ondervinden. Wij weten wat dit voor hem heeft beteki en wij zijn u hiervoor oprecht dankbaar. Namens allen C. Meijer-Weeda. 71E 00K FAMILIEBERICHTEN OP PAG

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14