In de klasse,waarin u tot nog toe allerlei auto's kon kopen, is er nu een Volvo: de Vtolvo 343 kohnstamm instituut I/A VI SkPoÈjm onderzoeksmedewerk(st)er vrije universiteit Trouw vrije universiteit HERBESAN VOLVO Als u dóórdenkt SLY, wetenschappelijk ambtenaar(m/vr.) PROTESTANTS CHRISTELIJKE STICHTING VOOR BEJAARDENZORG administrateur cultureel medewerker ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET PS 24/R Dr.W. Renssen Cardioloog afwezig Vm 17 oktober JUWELEN. GOUD •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. M 023-320431. Huitnn (b* 09 RKMwstrut) Uw spijsvertering en uw theekopje'. Er bestaat «erbat»! tussen uw spHSveriering en uw thsokopje. Tenminste - als U uw kopie vult met Herbesan t-.ruider.thee. Die bevat t7 uitgelezen krulden, die de nare gevolgen van onze leef- gewoonten op onze spijs vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan hel vele verkeerde eten. de te irbcsen gaai de gevolgen herstelt oe r funktie van de ingewanden. kruidenthee Anthony Trollope Troliope's zes Paüiser- romans. in een bewerking ven Michael Hardwnck. «n een grote omnibus. In .De Pailiaer»" vmdt u bijeen: grandeur, romantiek, intrige, chantage en dramatiek in de boeiende wereld van de parlementaire aristocratie in het Victoriaanse Engeland. 448 bfe Geb f 23 50. paperback 117.50 In de boekhandel. I J. VEEN - WAGENINGEN Volvo's nieuwste antwoord op de zware eisen.die de verantwoordelijke automobilist en het hedendaagse verkeer stellen. vandaar de "3" van de Volvo 343. betekenend de "Derde generatie". De techniek staal niet stil. Voorat niet bij Volvo. Het lastbare bewijs daarvan vindt u in de Volvo .143. IConsekwente toepassing van alle zinvolle ^yernieuwingen.die e research op het gebied van autotechniek in de jongste 5 tijd heel! voortgebracht. De "4 "van de Volvo 343 wijst u op de 4-cilindcr motor. 1 die de Volvo 343 voortbeweegt.' Een motor, j die qua vermo-| gen het juiste midden houdt tussen prestatie en v hruik Daarbij Hink geholpen door de continu variabele transmissie. Een pittig acceleratie vermogen.gecombineerd met een zuinig benzineverbruik. Prestaties binnen de grenzen.die het verkeer cn de verkeersregels bepalen cn zuinigheid.die het autorijden betaalbaar moet houden. De laatste "3" van de Volvo 343 illustreert zijn veelzijdigheid. Drie deuren, waarvan met name de derde deur - de achterklep - de Volvo 343 tot zo'11 wagen met vele gebruiksmogelijkheden maakt Toegang tot de forse laadruimte.die bovendien met enkele eenvoudige handelingen verdubbeld wordt. Maar alle kwaliteiten van de Volvo 343 wijzen op de vele doeleinden, waarvoor deze nieuwste Volvo ideaal is. Laat u zich dat eens demonstreren met een proefrit in de Volvo 343._ 'I Is niet zomaar. j dat Volvo de343^ "Nieuwe klasseg van Volvo" noemt. Wij informeren u gaarne over ons uitgebreide leasingprogramma. Gaat u voor langere tijd naar het buitenland vraag dan informatie over hei leverings programma van belastingv rije Volvo's. van de Universiteit van Amsterdam voor onderzoek van onderwijs en vorming Het Kohmtamm-instituut is een para- universitair instituut voor onderzoek van onderwijs en vorming. Het insti tuut voert onderzoek uit op het terrein van de voorschoolse vorming, de kunstzinnige vorming, het participatie- onderwijs en het schriftelijk onderwijs. Wij vragen een Keizersgracht 73, postbus 3753 Amsterdam, tel. (020) 229471. voor een projektgroep van het insti tuut die zich bezig houdt met onder zoek op het terrein van het schriftelijk onderwijs (KISO-projekt). Wij denken aan iemand die is afgestu deerd in een van de sociale weten schappen (b.v. psycholoog, pedagoog, andragoloog) die kennis heeft van en/of ervaring met de cyclus van sociaal-weten schappelijk onderzoek (onder- zoeksvoorbereidtng. uitvoering en rapportage) die kennis/ervaring heeft van/met curriculum-evaluatie in didactisch perspectief die belangstelling heeft voor en/of ervaring in het volwassenenonder wijs. Alle werkzaamheden worden in team verband uitgevoerd. Binnen het projekt bestaat de mogelijkheid om. voor zover dit binnen het projekt past, de eigen theoretische belangstelling verder te ontwikkelen. Aanstelling zal geschieden op arbeids overeenkomst door de Universiteit van Amsterdam. Het salaris zal maximaal f 5.217,— per maand bedragen, afhankelijk van leeftijd en opleiding en/of ervaring. De premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever. Vakantietoeslag 7.8%. Telefonisch kunt u verzoeken om toe zending van een informatiepakket en een sollicitatieformulier. Sollicitatie gesprekken zullen plaatsvinden met een commissie uit de instituutsraad. Sollicitaties voor 8 oktober te richten aan de direkteur. drs. A.H. van den Berg, onder vermelding op de enveloppe van het woord "sollicitatie". amsterdam De Faculteit der Godgeleerdheid vraagt voor een interdisciplinair onderzoek naar de PLURIFORME GEMEENTE een in tijdelijke dienst (3 jaar) Zijn/haar taak zal zijn in teamverband met theologen en godsdienstsociologen het vraagstuk van de pluriforme gemeente bestuderen. Tot zijn/haar taak behoort vooral het coördineren van de inbreng van de verschillende vakgroepen het integreren van de verschillende bijdragen; het voorbereiden van de bijeenkomsten van de projectgroep. In aanmerking komen afgestudeerde theo logen (dr. of drs.) met sterke belangstel ling voor de praktische theologie en voor een sociaal-wetenschappelijke benadering van de kerk. De aan te stellen medewerker moet zich betrokken voelen bij de proble matiek van dc Gereformeerde Kerken. Instemming met de doelstelling van dc Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. J. Hendriks, tel.'020-548 26 35 (privé 03430-37 91). Sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 102-2996. te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. Oe Boelelaan 1105. postbus 7161. A sterdam. „OLDENHAGEN" Hessel Mulertstraat 2, Ommen. Wegens verandering van werkkring van de huidige administrateur, roept het Bestuur van de Stichting kandidaten op voor de funktie van De aan te stellen funktionaris heeft de zorg voor de administratie en de boekhouding. Hij zorgt voor de opstelling van de begro ting, van tussentijdse resultaten over zichten van de jaarrekening, alsmede voor een goede registratie van het bedri|fsge- beuren. Hij kontroleert de doelmatigheid van de exploitatie en bewaakt de liquidi teitspositie. Hij rapporteert en adviseert rechtstreeks aan de direkteur. in eerste instantie zullen kandidaten in aanmerking komen die voldoen aan de volgende wensen: leeftijd niet beneden ca. 30 jaar; kerkelijk meelevend protestant; bij voorkeur diploma S.P D. I en II; leidinggevende en organisatorische ca paciteiten; goede contactuele eigenschappen; ervaring in soortgelijke funktie Salariëring en arbeidsvoorwaarden vol gens de CAO-Bejaardentehuizen Pensioen conform de PGGM-regeling. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd hun eigenhandig geschreven sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de sekretahs van de Stichting, de heer H. I. Voogt, Sandbergstraat 15, Ommen. Gesticht door de Diaconieën van de Hervormde Gemeenten en de Gereformeerde Kerken. Een verzorgingscentrum met circa 130 bewoners en 55 personeelsleden 40 zorgwoningen 1 serviceflat. Verdere informaties over het centrum bi) de direkteur de heer P. van der Molen. Telefoon 05291-2626. RIJKS INSTITUUT VOOR DE VOLKSGEZONDHEID BILTHOVEN UTRECHT Bij de Afdeling Personeelszaken fe Bilthoven kan worden geplaatst een tweede personeelsbeoordelings adviseur die na een gedegen mwerkperiode zelfstandig de toepas sing van systematische personeelsbeoordeling zal bege leiden en daarnaast een aandeel zal hebben m het beschnjven van een gevarieerd scala van functies. Ter voorbereiding op deze taak wordt binnen het dienstverband een cursus personeelsbeoordeling en functieonderzoek geboden Daarbij wordt als vooroplei ding een diploma op middelbaar niveau noodzakelijk geachi. bij voorkeur aangevuld me» een op het perso neelswerk gerichte opleiding cq. ervaring Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De salariëring die mede gebaseerd zal zijn op de mbreng aan capacileiten. opleiding en ervaring biedt mogelijk heden tot maximum 3410.- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken. Postbus 1 te Bilthoven. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 reep. 783 en 750. amsterdam Bij de Raad Studentenaangelegenheden bestaat voor het Algemeen Cultureel Centrum een vacature voor een Het Algemeen Cultureel Centrum stelt zich ten doel studenten de mogelijkheid te bieden creatief bezig te zijn en die mogelijk heden te bevorderen (in zgn. kringen) de studenten inzicht te geven in de maatschappelijke betekenis van kunst, cultuur cn creativiteit (d.m.v. algemene en studiegerichte culturele vormings programma's) de studenten in aanraking te brengen met een breed pakket kunstuitingen (o.a. d.m.v. lunchpauzeprogramma's). De taak van de medewerker omvat het begeleiden en ondersteunen van het uit studenten bestaande bestuur bij het voorbereiden, bepalen en uitvoeren van bovengenoemd beleid als hoofd van het bureau is hij mede verantwoordelijk voor het personeels beleid en voor het beheer van het budget en de materiële voorzieningen. Gedacht wordt aan kandidaten, die op de hoogte zijn van de hedendaagse ontwik kelingen in kunst, cultuur en creativiteit, die over goede leidinggevende en con tactuele kwaliteiten beschikken en die in staat en bereid zijn tot samenwerking met een uit studenten bestaand bestuur. De voorkeur gaat uit naar iemand met universitaire sociaal-wetenschappelijke of kunsthistorische opleiding. Leeftijd tot on geveer 35 jaar. Een positieve houding t.o.v. de doelstel ling van de Vrije Universiteit wordt ge vraagd. Telefonische inlichtingen Bestuur A.C.C.. tel. 020-548 45 33 na 16.00 uur. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 910-3026. gaarne voor 10 okto ber a.s. te zenden aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. De Boelelaan 1105, post bus 7161. Amsterdam-Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28