SanFranckc® frouFrott Knappert^ FAMILIEBERICHTEN Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TtOUW lezers en lezeressen DONDERDAG 23 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET verkade Verkade Verkade Verkade Heden heeft God thuisgehaald in het Vaderhuis, na een liefdevolle verpleging in het Zonnehuis onze lieve zuster Rozina Christina Heij weduwe van P. van der Zouwen zij werd 66 jaar. Gorinchem: J. G. de Gooijer-Heij Gorinchem: P C. van Mill Lunteren: A. Heij-Slettenaar Veenendaal: H. Heij-Boers Doorn, 22 september 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Zo God wil, hopen onze ouders en grootouders B. J. Sies en M. W. Sies-de Graaf op 30 september de dag te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Lochem: Ali en Jan Purmerend: Bram en Henny Steggerda: Leni en Jan Amsterdam: Richard en Janny Duisburg: Sjaan en Wil Amsterdam: Kees Amsterdam: Arie en Gerie en kleinkinderen Waddenweg 19. Amsterdam Geboren Gienke Joanne zusje van Marjet en Bernd Dankbaar zijn we voor dit nieuwe leven, dat ons is toevertrouwd Joop en Greet Deuten-Wielenga Hengelo (O), 21 november 1976 H Mai Marsmanstraat 9 Heden behaagde het de Heere, na een langdurige ziekte, toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen, mijn innig geliefde Zuster, onze Tante en Nicht Cfttharina Johanna Zonne in de ouderdom van bijna 94 jaar. J. Zonne ROTTERDAM. 21 september 1976 Huize „Arcadia", kamer 607 Apollostraat 163 Geen bloemen. Gelegenheid tot rouwbezoek donderdagavond' van 7.30-6 uur in de rouwkamer van Huize „Ar cadia". De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 24 september om 11 uur in bovengenoemde rouwka mer. waarna de bijzetting in het familiegraf om streeks 11.45 uur zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats te Hillegersberg. Psalm 23 6 ik zal in het huis des Heren verblij ven tot in lengte van dagen. Na een langdurig en geduldig lijden heeft God thuisgehaald mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Hendrikje Spaander-van Veen op de leeftijd van 63 jaar. Krommenie: N. Spaander Tasmanië. Rosevear H Heijs C. Heijs-Reitsma Warnsveld: A. Heinen-Heijs D. J. Heinen en kleinkinderen Krommenie, 22 september 1976 Correspondentieadres: D. J. Heinen, Lindenlaan 11. Warnsveld. Geen bloemen Zaterdagmorgen 25 september om 10.15 uur zal er een rouwsamenkomst worden gehouden in de «ula van B.O.K.. Visserspad 10 te Krommenie, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats. Eikenlaan te Krommenie Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde aula De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve Man, onze Vader, Behuwd- en Groatvader Jacob Griffioen op de leeftijd van 67 jaar. Nahum 1 7 Hilversum: A. Griffioen-Rijlaarsdam Sunderland (Canada): J. Griffioen A. Griffioen-Langerak Hilversum: N. Kooijman-Griffioen G. Kooijman Maarssen broek: R. Rijsdam-Griffioen P. Rijsdam Hilversum: P D Griffioen J. M. Griffioen-Morelissen en kleinkinderen Hilversum. 22 september 1976 Loosdrechtseweg 169. Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilversum. Bezoekuren aldaar donderdag 23 september van 16-17 uur en van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 24 september a s. om 11 uur in de aula van de begraafplaats Zuiderhof aan de Kolhornseweg te Hilversum, waarna aansluitend de begrafenis aldaar. En de vrede Gods. die alle verstand te boven gaat. zal uw harten en uw gedachten behoeden in Christus Jezus. Filippenzen 4 7. Heden is vredig ingeslapen in de leeftijd van 82 jaar, mijn lieve Man. onze Vader, Groot- en Over grootvader Herman Hendrik Steneker Oosterbeek: J. S'teneker-Laméris Geldrop: G. Steneker J. M. J. Steneker-Klomp Baarn: H. H. Steneker A. C. Steneker-Karsemeyer Uden A. G. Steneker Enschede: J. E. Steneker klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek, 22 september 1976 „Valkenburcht", flat D 112 Geen bloemen De begrafenis, die in kleine kring zal plaatsvinden wordt voorafgegaan door een dienst ter begelei ding in de benedenzaal van de „Valkenburcht" op vrijdag 24 september a.s. om 10.15 uur waar belangstellenden welkom zijn. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst vanaf 9.45 uur. Na een liefdevolle verpleging in „Het Zonnehuis", heeft de Here voor ons nog onverwacht tot zich geroepen onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Roslna Christina van der Zouwen-Heij (geb. 28 maart 1910) Leusden: T. Stuiver-van der Zouwen S. Stuiver Pim en Rob Amsterdam: J. van der Zouwen W. C. van der Zouwen-Vrieling Marion, Peter en Erik Doorn W. L. van der Zouwen Doorn, 22 september 1976 „Het Zonnehuis". Correspondentieadres: De Geer van Jutfaaslaan 9, Doorn. De ter aardebestelling zal plaatsvinden D.V. maandag 27 september om 13.45 uur op de alge mene nieuwe begraafplaats (Oude Amhemsebo- venweg) te Doorn. Voorafgaande aan de begrafenis vindt een rouw dienst plaats in „Het Zonnehuis", Bergweg 2, om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. God heeft tot Zich genomen onze leerlinge en vriendin Joke Luiten Wij zijn dankbaar dat zij een tijd in ons midden mocht zijn. Psalm 9 11 „Daarom vertrouwen op U wie Uw Naam kennen, want Gij hebt nooit verlaten die U zoeken, o Here." Arnhem, 21 september 1976 Namens alle docenten en leer lingen van de Christelijke Op leidingsschool voor Kleuter leidsters te Arnhem: G. W. van de Wetering, direc teur. „Zalig zijn de zachtmoedigen" Diep bedroefd om haar sterven, maar zeer dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons is geweest, delen wij U mede dat heden van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, zuster en tante Neeltje Wilhelmina van den Bos weduwe van Leendert Jan Sonneveldt in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Wij zullen haar erg missen. Zij was niet zo maar een moeder. Zij was een moeder uit duizenden. Rotterdam: C. de Bruin-Sonneveldt K. de Bruin Voorst: A. Sonneveldt Leidschendam: A. Sonneveldt A. Sonneveldt-Rodenburg Rotterdam: S. van der Kooij-Sonneveldt J. C. van der Kooij Rotterdam: W. N. Tjelpa-Sonneveldt J. Tjelpa Rotterdam: H. Blok-Sonneveldt C. Ch. Blok Amsterdam: N. W. Slettenhaar-Sonneveldt H. Slettenhaar Hooge Zwaluwe: F. Sonneveldt Zwolle: L. J. Sonneveldt A. C. Sonneveldt-Hoekstra Rotterdam: I. B. van Oossanen-Sonneveldt B. van Oossanen Pijnacker: L. Sonneveldt-Maadi M Maadi Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 21 september 1976. Nieuwe Kerkstraat 57b. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis „Eudokia", ingang Bergsingel. Condo- leancebezoek aldaar vrijdag van 19.00-20.00 uur. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De bijzetting in het familiegraf op de be graafplaats van de Hervormde Gemeente Rotter- dam-Hillegersberg, Kerkdreef, zal plaats vinden zaterdag 25 september a.s. omstreeks 11.00 uur. Vooraf is er een dienst van woord en gebed in de Hillegondakerk om 10.30 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de Hillegondakerk. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743 Ontslapen in haar Heer en Heiland mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Alice Lilian Hogenbirk geboren Brummelkamp op de leeftijd van 69 jaar. Bussum: P. N. Hogenbirk Krommenie: G. Hogenbirk G. Hogenbirk-Riezebos Trudy en Peter Schiermonnikoog: N. A. Vlasma-Hogenbirk G. Vlasma Alice, Henry, Richard en Reinharda Nijkerk: H. Hogenbirk H. A. Hogenbirk-Kemink Loes, Petra en Gert Bussum: N. Hogenbirk Bussum, 21 september 1976 H. A. Lorentzweg 73 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condoleantie bezoek aldaar vrijdagavond van 7 tot 8 uur. Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 25 september a.s. op de Noorderbegraafplaats te Hilversum. Voorafgaande aan de begrafenis zal in de Aula een korte dienst worden gehouden welke om 11.30 aanvangt. Tevens is er na de begrafenis gelegenheid tot condoleance in de Aula. Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedan ken betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. voor uw medeleven zowel schriftelijk als persoonlijk ondervonden bij het overlijden en de teraardebestelling van onze lieve zoon-broer-verloofde-kleinzoon en neef Jan Wrister Meijer Uw medeleven heeft ons gesterkt in dit voor ons zo zwaar verlies. Winsum (Gr.) September 1976 Maarhuizen 23. Fam. T. K. Meijer Fam. H. van der Zee Fam. Meijer Fam. Datema. Uw belangstelling en deelneming na het overlijden van onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Engel Dik heeft ons diep getroffen Uw medeleven heeft ons allen bijzonder gesterkt. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank Namens allen: Dirk H. Dik Amsterdam, september 1976 Comeniusstraat 435 Voor de zeer vele bewijzen van deelneming na het overlijden en het bijzondere hartelijke medeleven tij dens de ziekte van mijn geliefde Man ent onze lieve Vader Nicolaas van Reeuwijk betuigen wij u onze hartelijke dank M. K. van Reeitwijk-Oosthoek Betty Wim Abbenes. september 1976 Hoofdweg 1904 Na een ernstige ziekte heeft de Here tot Zich genomen in de leeftijd van 72 jaar onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Ida Scheltens, sinds 30 oktober 1975 weduwe van Simon Bloe- mendaal. Zijn genade was ook haar genoeg. Namens broers, schoonzusters, ne ven en nichten A. T. H. Scheltens, Bovensingel 2, Kampen Deri Haag, 21 september 1976. Paul Gabriëlstraat 42. De begrafenis zal plaatshebben omstreeks 1.45 uur op de begraafplaats „Westduin" aan de Oc- kenburghstraat te Loosduinen maandag 27 sep tember a.s. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Uw warm medeleven tijdens de korte ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Rijnoutje Tijsseling-Van Lente hebben wij zeer op prijs gesteld. Namens de hele familie danken wij u hartelijk daarvoor. H. Tijsseling en kinderen Zwijndrecht, september 1976 Akeleilaan 11 Heden nam de Heer tot Zich na een gezegend leven onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Gerritje Hofstra sinds 21 mei 1958 weduwe van U. Woudstra. Op de leeftijd van 89 jaar. Psalm 4 3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen. En wonen in een veilig huis. Sneek, 22 september 1976 Parkflat „Dekemalaan 17. Vofden: D. Woudstra H. Woudstra-Kroon Eindhoven: P. Woudstra A. Woudstra-Wijsmuller Krugersdorp (Zuid-Afrika): S. Woudstra S. Woudstra-Feenstra Sneek: Th. Woudstra G. Woudstra-Hofstra Metslawier: A. Woudstra G. J. Woudstra-Dijkstra Sneek: Y. E. Wierda-Woudstra B. Wierda Durbanville (Zuid-Afrika): N. G. Woudstra A. E. Woudstra-Dikkerboom Landsmeer: W. A. Bade-Woudstra H. Bade klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal plaatsvinden op zaterdag 25 september a.s. om 11.00 uur in de Oosterkerk, Leeuwarderkade te Sneek, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Sneek. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst in de kerk. Tevens is er gelegenheid voor condoleantie in het Parkflat Dekamalaan, op vrijdag 24 september a.s. 's avonds van 7.00-7.30 uur. Correspondentie-adres: Th. Woudstra, Sytsinga- wiersterleane 18, Sneek.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16