I FAMILIEBERICHTEN GEMEENTEBESTUUR VAN EDE persoonlijke leningen NMB L en 2 Damesbeurs MAANDAG 20 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET P 1; Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze broer, zwager en oom Hans Scholing Wij zijn bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest. Hollandscheveld: G. Snippe-Scholing L. Snippe Hoogeveen: H. van der Veen-Scholing H. van der Veen Hoogeveen: D. Scholing H. Schohng-Hadders Zuidwolde: A. Koot-Scholing A Koot Hoogeveen: J. Scholing H. Scholing-Prei Hollandscheveld: A. Fieten-Scholing B. Fieten Hooghalen: T. Scholing T Scholing-Wimmenhove Hollandscheveld Joh. Scholing H. Scholing-Pol Fluitenberg: A. J. Drent-Scholing H. Drent Hoogeveen: A. Klunder-Kleine Romeinen 14 vers 8b Hetzij teij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Hoogeveen, 18 september 1976 De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Zuidland heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van Ds H. Scholing, van 10 december 1949 tot 24 januari 1960 heeft hij Zuidland met grote getrouwheid en voorbeeldige ijver mogen dienen. Dankbaar zijn wij voor wat hij voor ons beteken- de en voor wat hij voor ons deed. Het gebed om troost voor zijn vrouw en kinderen is in ons aller hart. „Er blijft dus een sabbatsrust voor het volk van God." Hebr. 4 vers 9 Namens de kerkeraad: drs A. J. de Bakker, praeses P. Buis, scriba De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Kamperland heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van haar vroegere predikant Ds H. Scholing Van september 1945 tot december 1949 was hij als predikant aan onze kerk verbonden. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij in deze periode in en voor onze gemeente heeft mogen doen. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad, J G. Arensman, praeses P. J. Geelhoed, scriba 17 september 1976 Heel erg werden wij getroffen doordat God plot seling onze lieve schoonzoon, zwager en oom Cornelis den Engelsen tot Zich riep. echtgenoot van H. Visser Broek op Langedijk: C. Visser A. Visser-Glas Alphen a'd Rijn: N M. Visser-Oostlander IJzerlo: M. Groot-Visser S Groot nichten en neven Broek op Langedijk, 17 september 1976 Heden werd van ons weggenomen mijn onverge telijke lieve Man. onze lieve, zorgzame Vader en Grootvader Jacob Vos Jzn. drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 72 jaar. Numansdorp L. P Vos-Bogaerds H J. Vos L Vos-den Engelsen Corry Jaap Zuid-Beijerland: P. M. Kleinjan-Vos J I. Kleinjan Lenny Johan Kampen J Vos A. L. Vos-Huisman Jaap-Jan Jan Lemelc: A. Vos P A W. Vos-van Tilburg Picter Jeannctte Numansdorp, 18 september 1976 Volgerlandseweg 12 Dc begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 21 september om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Numansdorp vanuil het woonhuis Volgerlandseweg 12 Gelegenheid tot condoleren is er direkt na de begrafenis in de aula op de Algemene Be- graafplaats aan de Hallinxweg te Numansdorp. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken Psalm 84:6 (onberijmd) In volle vrede is ontslapen onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Eelkjen Laffra geboren 9 oktober 1879 sinds 20 mei 1935 weduwe van Willem Post Susteren. J W. Post H. M. Post - Pommerel Amsterdam, M. de Wilde - Post Nijmegen, A. Post A. E. Post - Bongenaar Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 18 september 1976. Correspondentie-adres: M. de Wilde-Post, Uiterwaardenstraat 15 huis. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van '-7-30 uur in het gebouw van de Protes- Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B.U.A., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 22 sep tember om 10 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van Uiterwaardenstraat 15 huis om 9.45 uur. Heden heeft de Heere tot Zich genomen na een langdurige ziekte mijn lieve Man, onze Vader, Behuwdvader en Opa Jan van der Stoep op de leeftijd van 72 jaar, eerder weduwnaar van Johanna Christina de Goyer, Niemand zal tot Mij komen, tenzij de Vader hem roept. Johannes 6 vers 44 Namens kinderen en kleinkinderen: M. W. van der Stoep-Vreugdenhil Rotterdam, 18 september 1976 Oranjestraat 23 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470; gelegenheid tot be zoek: maandag van 20.00—20.30 uur en dinsdag van 19.30—20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 22 september a.s. m de Maranathakerk aan de Hoornweg; aanvang van de dienst om 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Hofwijk" aan de Delftweg. Vertrek vanaf de kerk om 14.30 uur. Na een korte ziekte heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze Zwager en Oom Cornelis den Braber op de leeftijd van 88 jaar. G. den Braber C. C. den Braber-de Groot E. M. Spoormaker W. J. Spoormaker G. A. Spoormaker W. J. Spoormaker J. Spoormaker-Klaassen W. Verschuure Mevrouw T. Volder Rotterdam, 17 september 1976 Schiedamsedijk 52c Correspondentie-adres. G. den Braber. Leeuweriklaan 1. Den Haag. Geen bezoek aan huis. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag a.s. van 19.15-19.45 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrie- selaan). De crematie zal plaatsvinden woensdag a.s. in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg Vertrek vanaf de rouwkamer om 9.00 uur. Aan komst in het crematorium ca. 9.35 uur. Uit onze leerlingenkring zijn weggerukt: Reijer Huisman en Herman Leonard Tuilan Zij werden slechts 16 en 17 jaar oud. „Zie. Gij hebt mijn dagen als enige handbreedten gesteld, mijn levensduur is als niets voor U." Leerlingen, personeel en bestuur van de Prot. Chr. Mavo Noord Amsterdam-Nieuwendam, 18 september 1976. „Leer mi) naar Uw wil te hand'len, 'k Zal dan in Uw waarheid wand'len Neig mijn hart en voeg het saam tot de vrees van Uwe Naam. Heer. mijn God. ik zal U loven, heffen 't ganse hart naar boven, 'k zal Uw Naam en Majesteit eren tot in eeuwigheid!" Psalm 86:6 (oude ber.) In Jezus ontslapen Wilhelmus Vos op de leeftijd van 72 jaar. M. Vos-van Starkenburg kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 17 september 1976 Vignolastraat 54. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden D.V woensdag 22 september op de begraafplaats „Oud-Krahngen", aan de Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis ca 2.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid lot condoleren in dc kapel op de begraafplaats. „Mijn genade is U genoeg" Bedroefd, maar toch dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest delen wij U mede dat God tot Zich heeft genomen onze lieve, zeer zorgzame Vrouw, Moeder en Oma Neeltje Jacoba Biesheuvel - van der Bijl op de leeftijd van 68 jaar Middenmeer: A. Biesheuvel Geldrop: T. van der Zaag - Biesheuvel J. van der Zaag La Hulpe (Belgiè): H. Reeskamp - Biesheuvel B. Reeskamp Middenmeer. J. A. Biesheuvel I. B. Biesheuvel - de Graaf Warmenhuizen: A. A. Biesheuvel F. R. Biesheuvel - Smid Dacca (Bangladesh): G. I. Biesheuvel V. Biesheuvel - Creibig Hoevelaken: M. J. Schaaff - Biesheuvel J. M. Schaaff en kleinkinderen Middenmeer, 18 september 1976 Hazelaarlaan 2 De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 22 september om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Middenmeer waarna de begrafenis op de algeme ne begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Daarna gelegenheid tot condoleren in „De Meer- baak". Prof. ter Veenweg 2 te Middenmeer. Liever geen bezoek aan huis. De Here heeft uit onze familiekring weggenomen onze lieve Schoonzuster en Tante Neeltje Jacoba Biesheuvel-van der Bijl op de leeftijd van 68 jaar. Spaarndam: J. Biesheuvel-Slegers Dronten: M. Gehrels-Biesheuvel Joh. C. Gehrels Spaarndam: L. Biesheuvel-Brand 'Aerdenho.ut: B. W. Biesheuvel M. Biesheuvel-Meuring Fijnaart: S. M. van Dueren den Hollander- Biesheuvel B. van Dueren den Hollander en neven en nichten 18 september 1976. 'I Geloof ziet Jezus Christus aan: wat Hij deed is genoeg gedaan voor al wie leeft op aarde, Ontslapen in de vrede van Christus onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje Jacoba Biesheuvel - van der Bijl op de leeftijd van 68 jaar Duivendijke: L. G. van der Bijl W. L. J. van der Bijl - Cooman Haamstede: M. E. van der Bijl Zonnemaire: J. A. van der Bijl C. M. van der Bijl Boot Waddinxveen: L. C. van der Bijl Zeist: I. Plug - van der Bijl J. Plug Schiedam: E. Nieuwsma - van der Bijl J. Nieuwsma neven en nichten 18 september 1976 Diep geschokt berichten wij u het plotselinge heengaan van mijn lieve Zoon. onze beste Broer en Zwager Alexander van Hengel uit Nieuw-Zeeland. Hij was 49 jaar. Zijn kinderen zijn nu zonder een aardse vader en moeder, maar wij bidden God: „Blijft Gij eeuwig hun Vader en Behoeder". families Van Hengel familie Zomer familie Logtenberg familie de Heer familie Verwijs Rotterdam, 19 september 1976. Vreest niet, gelooft alleen God heeft Zijn kind Marinus Pieter Brouwer thuis gehaald op de leeftijd van 67 jaar Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen: Vlissingen: T. Brouwer-van Wouwe Oud-Beijerland: C. J. Brouwer J. C. Brouwer-de Kok en kinderen. Vlissingen: P. Brouwer Westkapelle: P. de Witte-Brouwer P de Witte en kinderen Vlissingen. 18 september 1976. Kasteelstraat 69 Geen bezoek - geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 22 september a.s. om 11.00 uur in de Pctruskerk, Paul Krugerslraat. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Vlissingen. Gelegenheid lol condoleren in de aula op de begraafplaats. Ingebruikneming van het nieuwe raadhuis: DONDERDAG 23 SEPTEMBER Adres: Raadhuis. Bergstraat 4, EDE telefoon 08380-80911 (30 lijnen) In het raadhuis zijn gevestigd: college van burgemeester en wethou ders de afdelingen van de gemeentesecreta rie, t.w.: financiën en belastingen bevolking c.a. algemene zaken en kabinet interne zaken en gem. archief onderwijs, culturele, sport- en jeugdzaken openbare werken en stadsontwikkeling bureau management bureau voorlichting sociografisch bureau gemeente-ontvanger gemeentelijke kredietbank dienst voor sport- en jeugdzaken gem. dienst v. sociale zaken Bezoekers voor het college van B. en W., gemeentesecretarie, gemeente-ontvanger, gem. kredietbank en gem. archief: hoofdin gang aan de Bergstraat. Bezoekers voor de afdeling Bevolking c.a., de trouwzalen, dienst sport- en jeugdzaken en gem. dienst v. sociale zaken: ingang Raadhuisplein tegenover het Marnix College. Tijdens de verhuizing op 21 en 22 september a.s. is slechts een zeer beperkte dienstverlening aan het publiek mogelijk. Voor spoedzaken gaarne I eerst telefonisch contact I opnemen met de receptie I (08380-80911). Met ingang van 23 september a.s. is het telefoon nummer voor de dienst van gemeentewerken even eens 08380-80911. Mededelii gevestigd ie Lor_ bericht hierdoor a hebbenden dal zij n« loesiemming van d| zekeringskamer. h2 verleend bi| besluit» 11 augustus 1976 hi komsten van schad verzekering met mi 1 juli 1976 heell over. gedragen aan Oeita-t Brandverzekering N Amslerdam. Nachtwachtlaan 20. 2. De in alinea i Dedof overdracht heell beu op alle overeenkonn schadeverzekenrtr- behorende ol behoor hebbende tot de pon van North British am Mercantile Insuranci Company Ltd. 3. Deze overdracht is o komslig artikel 41 va Wel op het Schade verzekeringsbedrijf b Semaakt in de Neder taatscourant van 6 september 1976 nummer 172. 4. De overdracht wordt zien van alle belang, hebbenden van krad ingang van de dag vo op die van dagteken deze Staatscourant. 5. De betrokken verzek nemers zgn gedurem 90 dagen na'dagteke van die Staatscouran bevoegd de verzekei overeenkomsten schi op te zeggen mei mg van de 91ste dag na dagtekening van de courant 6. Ingeval van zodanig opzegging vindt doo Lloyd Brandverzeker pro-rata premierestit plaats op basis van i premie, George Nicolaas Marinus Sleijser echtgenoot van E. Foekking op de leeftijd van 78 jaar. Soesterberg: J. Blom-Foekking P. G. Blom Hazerswoude: W. A. Boehmer- Foekking A. A. Boehmer nichten en neven. Hazerswoude, 17 september 1976. Burg. Warnaarkade 6. In handen 2.000.- 3.000,- 4.000,- Ö.OOO.- 7.000.- 10.000.- In vast vertrouwen in haar Heer en Heiland werd var. ons wegge nomen Grietje de Weerd-Volders Weduwe van Joh. de Weerd De Heer is mijn Herder Dwingelo, 17 september 1976 Nieuwe Pckela: Tj. Volders-Ruitinga Rotterdam: G. Volders J. Volders-Muller Rotterdam: J. Volders D. Volders-Pot Weerdinge: J. Hoving- Oldenziel Slochteren: H. Rozema-Volders H. Rozema Nieuwe Pekela: W. Volders G. M. Volders- Gecrtsema npven en nichten Maandtermijn 24 xƒ 102.70 18 X 193,47 24 X f 199,S3 30 X 20S.02 38 xf 244.— 48 X 274.86 Geen afsluitkosten. Kwijtschelding bij overlijden. end u tot een van de 440 NMB-ve6tlgingen. Er ia er vaat wel een bij u in de buurt. Nederlandsche Middenstandsbank De NMB denkt mot u n i. Probeer t. Zit u in de schulden wegens uw afbetalingsverplichtingen die u niet na kunt komen bel dan Euro Advies en wij helpen u snel en discreet met een schuldensanering. Tel. 030- 513237 voor vrijblijvende in lichtingen. Persoonlijke leningen en autofi nancieringen in 8 uur klaar, te vens le en 2e hypotheken ver zorgen wij ook voor u. Euro Ad vies. tel. 030-513257. Welke hovenier wil samen met mij (ook hovenier) oen hove niersbedrijf opbouwen? Bedoe ling is een gezellige samenwer king. Br. o.nr. 6908 Trouw A'dam. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan" Na een langdurig lijden heeft God tot Zich geno men. onze lieve jongste Zoon, Broer, Zwager en Oom Hendrik Bekkering echtgenoot van J. T. C. van den Bout papa van Liesbeth en Hiltjo-Frans op de leeftijd van 34 jaar. Nijeveen: H. Bekkering A. Bekkering-Mulder Hilversum: A. G. C. Pluijgers-Bckkering J. Pluijgers Dronten: F D. Bekkering E. G. Bekkering-Knol Willy, Erna, Ineke Nieuwerbrug a. d. Rijn: E. A. Bekkering Ridderkerk, 19 september 1976. Door een ongeval nam de Here tot Zich onze schoonzoon, zwager en oom Bert Bolhuis oud 47 jaar echtgenoot van C. J. Bolhuis-van Zooien Bosch en Duin. 17 september 197(5 Uit aller naam: D. van Zoeten Broers en zusters neven en nichten. W onderhoud pr Hk rzxpörotia F Een ouderwetse MEUBELMA- ouderwetse MEUBELMA KER of STOFFEERDER nodig Bel dsn 020-723537-323079. Wy~ verwal HF cholaa J' kunst en antiek J npr ■fcJm Fkl Historiepenningen nog best te verzamelen. Lees erover in AN- Historiepenningen nog best verzamelen. Lees erover in TIEKWERELD. 3.75 in boek en tijdschriftenhandel. Uitg. De Tijdstroom Lochem. 03730-3651. auto's ^B en vakantie ^B ^^^recreatie^^® Gees (Dr.) luxe bung, met o.v. en t.v. in bosr. orog., ook weekend verh. Tel. 05249-287. personeel gevraagd Gevr. medewerkers loondienst in de groent* on één voor de potpli Handelskwekerij H. M. nlng Hoekeindseweg Blelswijk. Tel: 01892 - Blokje of enkele panden gevr. M. v.d. Hoeven. 349, tel. 010-651404. JUBBEGA. Z.O. Fr Heer en rustig aan zandweg boerderijtje met schuur i 170O m2 grond, het gel ged. verbouwd. Koops. II k.k. Hoge Hyp. Mogel. I Heerenveen. tel. na 18.00 22991. meubilair huisraad ROOS CO HEEFT Gas. kolen en oliehaardt haarden. Gas vuren voo haarden glas en mica. Git ken. nieuwe kolenkachel ke gas- en kolenhaarden a ratie en schoonmaken haarden, gebruikte haai BIJ ONS SLAAGT Zaagmolenstraat 133. T 247883. woningruil VAN ALPHEN VERHUIZ overzeese VERPAKKING verwarmde meubelopslag t cholaan 61a, tel. 010-52: e kleding en kap T BONTMANTELS!! BONTMANTELS!! Damt derlands grootste bontm gaat door mot waarvan U zult zeggen: 30% beneden de i waarde! Volle garantie dietservice mogelijk. D l alléén: Het Bontpuleis. l[( straat 133, Rotterdam^ jy] 010-143337. Reisgeld bij koop. Vrijdags tot geopend. BONTMANTELS!! MANTELS!! Laatste 25% zomerkortingü Nu maken, in de winter Met garantie. Zeer kredietservice mil E Meest gesorteerde Reine. Jonker Fran Rotterdam-C., 110756. Reisgeld (ook auto) bij koop terug. Vrij 9 uur ateliers! t.v.. radio, muziekinstr. Vleugels Steeds 14 wereldmerken ln vele maten en uitvoeringen. Deal advies. Vraagt vrijbl. brochures en prijzen. Goldschmeding centrum voor muziekminnaars. Raadhulsstr. 46-50, A'dam-C., tel. 020-221404. Te koop Eminent 560 met gr. ped. I'/, ]r. oud. Tel.: 01835- 2302. diversen Damesbeurs tot 27 september Voorkom wachten voor do kaasa's! Reserveer telefonisch Uw entreebiljetten 'e middags 3 avonds en 's zondags a 4,—. Telefoon 070-63.25.06 of 63.94. Koopt vooraf uw entreebewijzen bij de Poethoorn, Groenmarkt 34 en bij de VVV. kantoren. Hol- landeche Spoor. Den Haag; Ge vers Deynootplein. Schevenin- gen en Markt 83. Delft. U betaalt geen 4 entree, maar slechts ƒ3,50 per persoon, allee inbegre pen. Elke 10e bezoeker(ster) krijgt een geschenk! Bovendien speciale ingang voor houders van voorverkoopkaarten In de Houtrusthallen te Den Haag. WIJ souden het er wel pompen. voor SCI tel- en rekenmachines kijken bij Aveha. Me« 300 machines ln Prijzen v a. ƒ75. Aveh too rm ach ine import BV, en technische 8chleweg 60. R'dam. 248437, ook !l ■hi S.I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14