Miguel Valdes laat nu de sangria rijkelijk vloeien Met ons kunt u alle kanten uit. HOMND INTERNATIONAL J FAMILIEBERICHTEN Costa del Sol. 4 dagen minitrips V.a. f250,~ p.p. Verblijf in appartementen en hotels. Op basis van logies. Inclusief maaltijden v.a.f 288,--p.p. Wintervooideel. GEMEENTEBESTUUR VAN EDE Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUW lezers en lezeressen I VRIJDAG 17 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTEi kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Wij zijn'verliefd Tini van Leusen en Hans Hortentius Gelegenheid ons te felicite ren a.s. zaterdag tijdens de re nie te Barneveld. Getrouwd: Paul S. Procee en Anke J. Renema Groningen/Deventer. 17 september 1976. 17 September heb ik mijn praktijk neergelegd. Mij was het geluk beschoren ruim 52 jaar in het medische beroep werkzaam te mogen zijn. Tal van aangename contacten zijn in die periode gelegd, vaak moesten zeer onaangena me zaken onder de ogen worden gezien, had ik mij neer te leggen bij niet te overkomen moeilijkheden. De grondtoon was, is en blijft: dankbaarheid. Mede namens mijn vrouw spreek ik de wens uit, dat het u, oud-patiënten, goed moge gaan en Gods onmisbare zegen u moge vergezellen. J. J. Rietema Polman, A. G. Polman Drewes. 23 september 1926 23 september 1976 Blij en dankbaar hebben wij gisteren met onze kinderen en kleinkinderen in familiekring onze 50e trouwdag mogen vieren. SOLI DEO GLORIA J. O. Elshout C. H. Elshout-Wijmans Apeldoorn, 17 september 1976 Loolaan 41/120. Daar is geen pijn en geen verdriet, geen afgunst en geen nijd, en angst en armoe zijn er niet maar altijd vrolijkheid. In de zekerheid een kind van God te zijn, is ontslapen onze lieve Vrouw en Moeder Freka E. Bosch - Stuit op de leeftijd van 31 jaar. Hoogezand, 15 september 1976 Poolster 20 J. Bosch Hendrik-Jan Nienke Janneke De begrafenis vindt plaats op maandag 20 sep tember op de algemene begraafplaats „De Wolfsbergen". Weerdingerstraat 150 te Emmen. Vooraf wordt een Dienst van Woord en Gebed gehouden in de aula van „De Wolfsbergen", welke zal aanvangen om 14 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Hij heeft Zijn roepstem gehoord. Op Zijn tijd, voor ons echter onverwacht, nam God tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Joost Kamer op de leeftijd van 59 jaar. Dankbaar zijn wij voor al hetgeen God ons in hem gegeven heeft. Schoonhoven: A. Kamer-Hoogendijk Marja en Teus Rienk Ingrid en Sapdra Schoonhoven, 15 september 1976 Mr. Van Kesterenstraat 4 b Condoleancebezoek zaterdag 18 september a.s. van 19.00 tot 20.30 uur in het rouwcentrum, Oude Haven 1 te Schoonhoven. Gelegenheid tot bijwonen van de rouwdienst op D>V. maandag 20 september a.s. om 14.00 uur in het Herv. centrum. Korte Dijk 12 te Schoonhoven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen en toespraken. Geschokt door het plotselinge verlies berichten wij U. dat de Heer uit onze familiekring heeft weggenomen onze oudste Broer. Zwager en Oom Joost Kamer Zijn inzet voor het behouden van een sterke onderlinge band is onuitwisbaar. De Here God geve Adrie en de kinderen de kracht om dit zware verlies in het geloof te dragen. Bergambacht: H. van Stam-Kamer Sassenheim: C. Kamer M. Kamer-Botter Stolwijk S. Kamer J. P. Kamer-Blonk Oosterbeek: J. Noordijk-Kamer A. Noordijk Ermelo: A. van der Graaf-Kamer A. van der Graaf Leidschendam: H. Kamer M Kamer-Kreukniet Warnsveld: A. van Dieren-Kamer J. van Dieren Woudenberg: W. Kamer M H Kamer-van Eijk Bergambacht: J. Kamer M. A. Kamer-van Eijk neven en nichten. Schoonhoven. 15 september 1976. Op 23 september a.s. hopen wij de dag te herdenken, dat wij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij danken God voor zijn vele zegeningen. Dankbaar zijn wij dat Hij het ons vergunt deze dag tezamen met onze kinderen en kleinkinderen in gezondheid te mogen vieren. J. Schoneveld J. Schoneveld - Zandbergen. Ook wij danken God, dat Hij vader en moeder, opa en oma voor elkaar en voor ons spaarde. Graag wille i wij familie, vrienden en kennissen de gelegenheid geven hen te feliciteren op D. V. vrijdag 24 september a.s. tussen 5 uur en 6.30 uur in de Immanuelkerk, Kerkstraat 9 te Rijnsburg. In de zekerheid een kind van God te zijn is ontslapen onze lieve Dochter. Zus, Schoonzus en Tante Freka E. Bosch-Stuit op de leeftijd van 31 jaar Emmen: T. Stuil-Stelwagen Nieuwe Pekela: Henk en Grietje Stuit Noordsleen: Jan en Sanny Stuit Vlagtwedde: Jenneke en Simon Been neefjes en nichtjes Hoogezand. 15 september 1976. Bep en Jan, Wim en Loes, Jet en Jaap. Sophie, Wil en Cock. Dick en Ria, Elly en Leen, Marijke en Jan, Jan en Ali, Joke en Hoite, Nelly en Hanne, Corry en Piet, Paulien. Rijnsburg, september 1976, Anemonenstraat 28. Karin en Jannie. Jan en Gerdien. Helma, Jetty en Doreen. Erwin, Marianne en Dennis. Rosalinda. Djemila, Vincent en Remmelt. Sjoukje, Johan en Peter. Sophietje, Diana en Tamara. Laurens-Jan en Sabrina. Pieter en Jan. Barmhartig is de Heer Uit haar lijden verlost en opgenomen in Zijn heerlijkheid mijn lieve Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder en Oma Epke Star-Kuiper op de leeftijd van 73 jaar. Holwierde, 15 september 1976 Krewerderweg 15. J. Star Zeijen: K. W. Star R. Star-Schoon Losdorp: W. Star S. Star-van der Veen Biddinghuizen: A. L. van Dijk-Star H. van Dijk Meppel: L. A. Heidmeijer-Star E. G. Heidmeijer en kleinkinderen De begrafenis zal plaats hebben op zaterdag 18 september a.s. te Holwierde vanuit „Credo" om 13.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden wel ke aanvangt om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. „God heeft ons geen kalme vaart beloofd, maar wel een behouden thuiskomst". Na een moedig gedragen lijden, nam God tot Zich, mijn lieve Man en onze lieve Pappa Aldert Walstra op de leeftijd van 34 jaar. Hoogezand. 14 september 1976 Van Limburg Stirumlaan 11 Wij zijn erg bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest. Ria Walstra-Rozemuller Nienke Marrit Joost Liever thuis geen bezoek. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de EBO Stichting, K. de Haanstr. 46 te Hooge- zand-Sappemeer. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden zater dag 18 september op de begraafplaats „De Stille Hof" te Hoogezand. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Geref. Vredeskerk, Van der Duyn van Maasdamweg 216, die aanvangt om 12 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. ..Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren" Na een zeer moedig gedragen lijden, heeft God uit ons midden weggenomen, onze lieve Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Aldert Walstra op de leeftijd van 34 jaar. Rijssen, 14 september 1976 Uit aller naam: Fam. Joh.'s Walstra Fam, H. Rozemullcr Na een moedig gedragen lijden is van ons gegaan onze vriend Aldert Walstra oud 34 jaar Zijn groot geloof, sterke persoonlijkheid en war me vriendschap is ons tot troost en Ria en de kinderen tot grote steun. Coosje en Evert Boswijk Marijke en Piet Hagendijk Ina en Botte Visser Met grote verslagenneid geeft het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs Hooge- zand-Sappemeer, mede namens leerkrachten, school- en oudercommissie, kennis van het over lijden van haar bestuurslid, de heer A. Walstra Moge de God van alle genade zijn vrouw en kinderen in deze moeilijke dagen tot steun zijn. Namens het bestuur J. Veldman, voorzitter D. Engels, secretaris. Miguel maakt het z'n gasten graag naar de zin. Dus kijkt hij bij het schenken van de sangria niet op 'n scheutje meer of minder. Wat dat betreft zijn z'n collega's van de andere terrasjes aan de diverse stranden niet anders. Want het is er nu gezellig rustig. En de zon bruint er nog steeds even lekker als altijd. Holland International brengt u ergeduren de de herfstmaanden erg voordelig naar toe. Of u nu kiest voor een fijn appartement of volledig verzorgd in de beste hotels Bovendien vliegt Holland International naar de 11 belangrijkste vliegvelden in Spanje, dus komt u altijd vlak bij uw vakantiebestem ming aan. Hieronder vindt u een aantal voorbeelden van onze voordelige vakanties. Alle inlichtingen kunt u krijgen van uw Holland International reis adviseur. En vraag Miguel of hij nog een paar karaffen sangria voor ons achterhoudt. 2 weken Torremolinos, hotel v.a. f935,- p.p. (Airtour/Silverjet). Hotel Al'oha Puerto, op basis van halfpension, vlak bij de uitgaanswijk Carihuela. 2 weken Torremolinos, appartement v.a. f356,- p.p. (Eurotours/Centouri). Zespersoons appartement Bornsol. Rustig en centraal gelegen,onder Neder landse leiding. Ook 3-persoons apparte menten v.a.f 522,- p.p. per 2 weken. 2 weken Fuengirola, appartement v.a. f 391,- p.p.(Fit). Verblijf in de appartementen Bristol, 1,11 en III. Driekamer appartementen voor 4 personen. Ook één week mogelijk, v.a. f 348,-- p.p. 2 weken Fuengirola, appartement v.a. f476,- p.p. (Magneet). Vlak bij het prachtige strand vindt u het appartement Residencia. 1 week Fuengirola, hotel v.a. f653,- p.p. (Magneet). Uitstekende verzorging in hotel La Palmeras.direkt aan het strand gelegen. Ook 2-weekse arrangementen v.a.f 939,- p.p. 2wekenMarbella, bungalow v.a.f538,- p.p. (Magneet). Vijfpersoons bunga lows, gelegen in het riante vakantiecomplex Nueva Anda lucia, 5 km ten zuiden van Marbella. 2 weken Marbella, vol pension v.a. f 1.031,- p.p. (Eurotours Centouri). Hotel El Fuerte ligt 50 meter van het strand en 200 meter van het gezellige centrum. M.i.v. 1 november a.s. gelden de voorde lige winterprijzen.Op vrijwel alle bestem mingen kunt u dan nog voordeliger vakantie houden. Alle nieuwe gegevens voor deze periode vindt u in onze winter- programma's die begin september ver schijnen. „rtri Tiiri.r., <1.1, C>„ l„<VI S..I. Holland International. Een nieuwe naam voor Airtour, Silverjet, Eurotours, Centouri, Fit, De Magneet, Turavia, Quo Vadis, Raittour, Sterreizen, Long Range Travel. N.V. KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE tj PETROLEUM MAATSCHAPPIJ Gevestigd te 's-Gfavenhage De Raad van Commissarissen en de Directie van de N.V. KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ hebben besloten tot uit kering van een interimdividend van f 4,50 per aandeel op rekening van het te verwachten dividend over het boekjaar 1976. Tot het Interimdividend op de aandelen aan toonder, waarvan de bewijzen zijn voorzien van een dividendblad dat niet is samengesteld uit afzonderlijke dividendbewijzen (z.g. CF-stukken). zijn diegenen gerechtigd die op 17 sep tember 1976 bij sluiting van de kantoren houders van die aandelen zijn en wier dividendbladen op genoemd tijdstip onder berusting zijn van een be waarder, aangesloten bij het Centrum voor Fondsenadministratie B.V. Het Interimdividend zal onder aftrek van 25 dividendbelasting op 28 september 1976 worden voldaan aan vorengenoemd Centrum, dat voor de doorbetaling aan de betrokken bewaarders zal zorgdragen. Het interimdividend op de aandelen aan toonder, waarvan de bewijzen zijn voorzien van dividendbewijzen. Is onder aftrek van 25 dividendbelasting tegen inlevering van dividendbewijs No. 160 vanaf 28 september 1976 in Nederland betaalbaar bij: Algemene Bank Nederland N.V. Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Bank Mees Hope N.V. Kas-Assoclatie N.V. Pierson, Heldring Pierson N.V. Van der Hoop, Offers Zoon N.V. te AMSTERDAM. 's-GRAVENHAGE of ROTTERDAM voor zover aldaar gevestigd. Tot het interimdividend op de aandelen ingeschreven in het Nederlandse Register van Aandeelhouders te Amsterdam zijn diegenen gerechtigd wier aandelen op 4 oktober 1976 bij sluiting van de kantoren in dat register staan ingeschreven. Aan deze aandeelhouders zal het dividend onder aftrek van 25% dividendbelasting uiterlijk 27 oktober 1976 door de Gemachtigde voor de Overdrachten, de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam, worden betaald. Houders van aandelen, ingeschreven in genoemd register, die gerechtigd zijn het dividend onder aftrek van 15% Nederlandse dividend belasting te ontvangen, dienen het bewijs hiervan, met gebruikmaking van de hiervoor voorgeschreven formulieren, tijdig aan de Algemene Bank Nederland N.V., Vijzelstraat 32. Amsterdam, in te zenden. 'a-Gravenhage. 16 september 1976 DE DIRECTIE Met groot leedwezen, geven wij kennis dat op 14 september j.l. is overleden onze medewerker en manager van ons kantoor te Groningen de heer A. Walstra op de leeftijd van 34 jaar Wij verliezen in hem een uiterst bekwaam mede werker en goede collega. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij hopen dat zij in de moeilijke komende periode veel kracht en steun mogen ontvangen. 's-Hertogenbosch. 14 september 1976 Directie en medewerkers Grenco Bedrijfskoellng B. V. Ingebruikneming van het nieuwe raadhuis: DONDERDAG 23 SEPTEMBER Adres: Raadhuis, Bergstraat 4, EDE telefoon 08380-80911 (30 liinen) In het raadhuis zijn gevestigd: - Bezoekers voor het college van B. en W., O college yan burgemeester en wethou- gemeentesecretarie, gemeente-ontvanger, gem. kredietbank en gem. archief: hoofdin- ders Bezoekers voor de afdeling Bevolking c.a., de trouwzalen, dienst sport- en jeugdzaken en gem. dienst v. sociale zaken: Ingang Raadhuisplein tegenover het Mamlx College. de afdelingen van de gemeentesecreta- gang aan de Bergstraat. rie, t.w.: financiën en belastingen bevolking c.a. algemene zaken en kabinet interne zaken en gem. archief onderwils, culturele, sport- /eugdzaken openbare werken en stadsontwikkeling bureau management bureau voorlichting sociografisch bureau gemeente-ontvanger gemeentelijke kredietbank dienst voor sport- en jeugdzaken gem. dienst v. sociale zaken Tijdens de verhuizing op 21 en 22 september a.s. Is slechts een zeer beperkte dienstverlening aan het publiek mogelijk. Voor spoedzaken gaarne eerst telefonisch contact opnemen met de receptie (08380-80911). Met ingang van 23 september a.s. is het telefoon nummer voor de dienst van gemeentewerken even eens 08380-80911. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven- tel. 020—913456. Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14